ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266

    ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ

    Θελω να ρωτησω τα παλια μελη επειδη ξερουν τους κανονες του φορουμ αν θα κουβαλαω αυτο το κοκκινο του worning σε καθε ποστ και για ποσον καιρο γιατι αισθανομαι ενα πραγμα σαν στιγματισμενη να το πω σαν Εβραια που φοραει το αστρο στο πετο να το πω...Και τι μπορω να κανω για να διαγραφει.Ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,620
    δεν μπορω να σε βοηθησω βρε κοπελα μου αλλά τι το κανεις θεμα? εγω δεν το ειχα προσεξει ποτέ πριν το αναφερεις. γιατι το εχεις? ειχες γραψει τιποτε υβριστικο και στο εβαλε ο admin? στειλε του ενα μυνημα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by BARB3
    δεν μπορω να σε βοηθησω βρε κοπελα μου αλλά τι το κανεις θεμα? εγω δεν το ειχα προσεξει ποτέ πριν το αναφερεις. γιατι το εχεις? ειχες γραψει τιποτε υβριστικο και στο εβαλε ο admin? στειλε του ενα μυνημα
    Το κανω θεμα γιατι με ενοχλει προφανως αλλιως δεν θα το εκανα.Εφοσον με ρωτας ναι ειχα απαντησει σε μια που ελεγε οτι η μια χοντρη παρηγορει την αλλη και αλλα τετοια και καποιο μελος απο δω μου εκανε report επειδη αντεδρασα!Τσπα εχεις την καλωσυνη να μου πεις πως ερχομαι σε επικοινωνια με τον admin?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Lessing μου,είναι καινούρια τσαχπινιά αυτή,μετά την πρόσφατη αναβάθμιση,που έγινε...
    Αν θυμάμαι καλά στην αρχή είχε τρία λευκά κουτάκια σε όλους μας,που φαντάζομαι
    παρέπεμπαν σε δύο κίτρινες κάρτες και μία κόκκινη.Τώρα βλέπω έμεινε η λέξη "warnings"
    στον καθένα μας κι εσύ έχεις τώρα το κοκκινάδι σου.Είναι νέα μόδα αυτή πάντως.
    Δεν υπάρχει παλιότερη πρακτική,να σ'ενημερώσουμε σχετικά οι παλιές καραβάνες...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    αν δε βγαινει, εχεις παντα την εναλλακτικη των 200 usernames που ειχες φτιαξει στην προσπαθεια για ανεβασμα τικερ :P
    so don't worry

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Και στην τελική, γιατί σε ενοχλεί τόσο πολύ? Διακρίνω ενοχικό χαρακτήρα ή μήπως κάνω λάθος? Κι αν κάναμε μία στραβή, εδώ είμαστε να επανορθώσουμε, δεν θα σκάσουμε κιόλας. ʼς το να πάει στα κομμάτια...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Επίσης μπορούμε να κατεβάσουμε όλοι εδώ μέσα από ένα καντήλι και να γίνει μόδα το κοκκινάδι!
    ʼσε που θα εκτονωθεί και το σμαρτάκι,που έχει τα νευράκια του!ʼβα,νομίζω δε θα βρεις καλύτερη μέρα ε;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Δε θα βρω, αυτό είναι σίγουρο! Το θέμα είναι ότι δεν μου φταίτε εσείς, γλυκειές μου υπάρξεις!
    Θέλω να τα χώσω σε αυτούς που με βασανίζουν, ενώ δεν τους έκανα τίποτα. Πάντως καλά τα πήγα και σήμερα. Δεν έβρισα, δεν έπεσα στο επίπεδό τους, αλλά τον έναν τον έκανα να αναρωτιέται και τον άλλο να ντρέπεται για την αισχρή του συμπεριφορά. Τήρησα μία στάση αξιοπρέπειας και ηρεμίας και ενώ ο άλλος φόρτωνε σταδιακά, γύρισα και του είπα, μα γιατί θυμώνετε κύριε, σας συμβαίνει κάτι? Αμέσως μαζεύτηκε, πάντως εγώ τη σύγχυσή μου την εισέπραξα.
    Αποφάσισα, λοιπόν: Θα κατεβάσω κι εγώ το καντηλάκι μου! Έλα, να παίρνουμε σειρά!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    NADINE Για φαντάσου στις ενδόξες παλαιές εποχές πόσα σημαιάκια θα είχα πάρει . . .

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by click
    αν δε βγαινει, εχεις παντα την εναλλακτικη των 200 usernames που ειχες φτιαξει στην προσπαθεια για ανεβασμα τικερ :P
    so don't worry
    axaxa

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by NADINE
    Επίσης μπορούμε να κατεβάσουμε όλοι εδώ μέσα από ένα καντήλι και να γίνει μόδα το κοκκινάδι!
    ʼσε που θα εκτονωθεί και το σμαρτάκι,που έχει τα νευράκια του!ʼβα,νομίζω δε θα βρεις καλύτερη μέρα ε;
    ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    θα αλλαξω το λεσινγκ και θα το κανω: η σεσημασμενη
    η ατιμασμενη
    η αδικημενη
    η τιμωρημενη
    η δαχτυλοδειχτουμενη
    η χαφιεδισμενη
    η πικραμενη
    Αλλα μου αρεσει το νικ μου γιατι ειναι απο την αγαπημενη μου συγγραφεα τη Doris Lessing οποτε θα μεινω εδω να κυκλοφορω σαν τον κακοποιο!Παντως πλακα πλακα σπαστηκα χοντρα με το κοκκιναδι και επισης πιστευω οτι θα επρεπε να το αφηνουν για μερικες μερες και μετα να το διαγραφουν.Και στην τελικη αισθανομαι αδικημενη,οριστε τοπα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by lessing

    θα αλλαξω το λεσινγκ και θα το κανω:
    η δαχτυλοδειχτουμενη

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by lessing

    Αλλα μου αρεσει το νικ μου γιατι ειναι απο την αγαπημενη μου συγγραφεα τη Doris Lessing
    Έλα μωρέ,που όλοι είμαστε άχρωμοι κι εσύ είσαι η παθιάρα φλογερή γυναικάρα με τα κόκκινα!

    Πάντως,σοβαρά τώρα,αν σε πειράζει τόσο πολύ και θέλεις να συνεχίζεις να τιμάς την αγαπημένη συγγραφέα σου
    γιατί δεν το κάνεις Doris? ʼκου τι όμορφα,που εμπνέει τους δημιουργούς το όνομα αυτό!Τι λες;

    --->Σταμάτης Σπανουδάκης - Για την Ντόρη

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by hopa

    NADINE Για φαντάσου στις ενδόξες παλαιές εποχές πόσα σημαιάκια θα είχα πάρει . . .
    Χειροκρτοτήματα θα έπαιρνες!Τόσο ευφυή καντήλια αξίζουν συγχαρητηρίων!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •