την γνωμη των γυναικων - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 77
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Αυτο με την \"μοδα\" και \"τις καινουριες ιδεες\" πια..........................

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by Soul_Rebel
    Συμφωνώ με Remendy, είναι λίγο άδικο να θεωρούμε πως όποιος είναι bi είναι και άπιστος, επειδή τυχαίνει να του αρέσουν εξίσου γυναίκες και άντρες. Αυτό είναι στο άτομο και όχι στο σεξουαλικό του προσανατολισμό.
    Ελα ντε,

    με την ιδια λογικη τοτε ολοι μας ειμαστε απιστοι επειδη μας αρεσει το αλλο φυλο.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Originally posted by Soul_Rebel
    Originally posted by VasilisA
    Originally posted by dora-agxos
    bi psychology χεχε!παιδια ενταξει διαφωνουμε..εγω εμμενω παντως στην αποψη μου!μιλαω εκ πειρας :)
    Ρε συ Δωρα…Αρχίζω και νιώθω περίεργα σε αυτό το site…
    Μήπως είμαι μειοψηφία που τυχαίνει(τυχαίνει ειπα οκ) που μου αρέσουν οι γυναίκες?
    Δεν μπορεί να έχω μείνει τοσο πίσω ρε γαμώτο…
    Ρε ο κόσμος προχωραει. Κάνει βήματα μπροστα. Ακολουθεί την νεα τάση.
    Καινούρια πράγματα ανακαλύπτονται Καινουριες ιδεες απευθινονται σε «πολυτάλαντους» ανθρώπους . Η σκέψη και μόνο μας απογειωνει πραγματικα…
    Μα δεν είμαι πολύ μεγαλος για να με προσπεράσει τοσο πολύ η νεα τάση…
    Ναι μάλλον πρεπει να αρχισω να τρέχω. Λετε να προλαβω εστω και κατι?
    Η ομοφυλοφιλία και η αμφιφυλοφιλία δεν είναι μόδα, δεν είναι τάση, δεν είναι σημείο των καιρών, υπάρχει από τότε που υπάρχει ο άνθρωπος και πριν από αυτόν.


    Ευχαριστώ Rebel…
    Περιμενα πως και πως μια τέτοια απάντηση..
    Άρα δεν έχω μείνει πίσω… ευτυχώς δεν θα πρέπει να θεωρούμαι οπισθοδρομικός.
    Δεν ξέρεις τι χαρά μου έδωσες!!!
    Αφου υπάρχει από την αρχαιότητα αλλά και πριν από αυτήν (Οι δεινόσαυροι να υποθέσω και το έλεγα αυτός ο Τ-REX δεν μου έμοιαζε για straight)
    Επαναστατική μου ψυχή χίλια ευχαριστώ…Μου επιτρέπεις μάλλον να κοιμηθώ ήσυχος….

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Παντως , σχετικα με bi-gay-lesbian κτλ , υπαρχει αυτος ο μυθος του οταν ο αλλος πχ ειναι γκευς θα χιμαει σε αντρες, οταν η αλλη ειναι λεσβια θα χουφτωνει γυναικες στο τραινο κτλ

    Καποιοι μπερδευουν τις σκεψεις με τις πραξεις.


    Δυστηχως ειναι πολυ διαδεδομενοι αυτοι οι μυθοι και ως εκτουτου ολοι οι -μη- straight θεωρουνται απο διαφορους (κλειστομυαλους) και σαν επικινδυνοι κιολας..!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Αχ..... Ποτε θα μαθετε οτι ο ανθρωπος ειναι πανω απ ολα ζωο!!! Οι περισσοτερες συμπεριφορες ειναι ιδιες μεταξυ εμας και των αλλων πλασματων! Ετσι και η σεξουαλικοτητα! Αχ, ποσο κοντα ειμαστε στην φυση χωρις να το ξερουμε!
    Μαλλον δεν θα ξερεις οτι οι σκυλοι μπορουν να αναπτυξουν ψυχαναγκασμους, ετσι???
    Οι αρχαιοι ελληνες μια χαρα ηταν.... Μετα ηρθε ο χριστιανισμος και τα γ@μησε ολα.....

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Οι αρχαιοι ελληνες ειχαν ομως και αλλα ωραια θεματα, οπως της κτηνοβασιας.

    Εχεις ακουσει το κλασικο \"ανεκδοτο\" του

    \"τι ειναι ενας αρχαιος ελληνας με 2 κατσικια κατω απο τις μασχαλες\"


    \"-νταβατζης\"

    \"-αχα-χου-χα..\"

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Originally posted by Boltseed
    Παντως , σχετικα με bi-gay-lesbian κτλ , υπαρχει αυτος ο μυθος του οταν ο αλλος πχ ειναι γκευς θα χιμαει σε αντρες, οταν η αλλη ειναι λεσβια θα χουφτωνει γυναικες στο τραινο κτλ

    Καποιοι μπερδευουν τις σκεψεις με τις πραξεις.


    Δυστηχως ειναι πολυ διαδεδομενοι αυτοι οι μυθοι και ως εκτουτου ολοι οι -μη- straight θεωρουνται απο διαφορους (κλειστομυαλους) και σαν επικινδυνοι κιολας..!
    Εχεις δικιο!!!! Εχω ακουσει να συγκρινουν τους ομοφυλοφιλους με τους βιαστες!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ!!! Οτι και καλα ο ομοφυλοφιλος οδηγουμενος απο τις σαρκικες αναγκες τις οποιες δεν μπορει να συγκρατησει (LOL) θα οδηγηθει στον βιασμο, τον φονο και δεν ξερω και γω τι αλλο! Ζουμε σε κοσμο ηλιθιων!

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by Boltseed
    Παντως , σχετικα με bi-gay-lesbian κτλ , υπαρχει αυτος ο μυθος του οταν ο αλλος πχ ειναι γκευς θα χιμαει σε αντρες, οταν η αλλη ειναι λεσβια θα χουφτωνει γυναικες στο τραινο κτλ

    Καποιοι μπερδευουν τις σκεψεις με τις πραξεις.


    Δυστηχως ειναι πολυ διαδεδομενοι αυτοι οι μυθοι και ως εκτουτου ολοι οι -μη- straight θεωρουνται απο διαφορους (κλειστομυαλους) και σαν επικινδυνοι κιολας..!
    αυτες ομως οι σκεψεις μονο στο ελλαδισταν γινονται!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Εννοειται οτι θα ειχαν και την κτηνοβασια! Θα ειχαν και την παιδοφιλια, και την νεκροφιλια και ολα θα τα ειχαν!!!
    Το θεμα ομως της ομοφυλοφιλια σε σχεση με τα παραπανω που ανεφερα ειναι οτι ο ομοφυλοφιλος δε ταπεινωνει και δεν ασκει βια σε κανεναν! Αν το κανει μπαινει σε αλλη κατηγορια που δεν εχει να κανει με τον σεξουαλικο προσανατολισμο!
    Ευτυχως εχει παψει να θεωρειται ψυχικη ασθενεια!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Originally posted by *Ghost*
    Οι αρχαιοι ελληνες μια χαρα ηταν.... Μετα ηρθε ο χριστιανισμος και τα γ@μησε ολα.....
    εμενα μου αρεσει το πυθαγορειο θεωρημα. απορω τι ειχε στο μυαλο του ο ανθρωπος τοτε και μπορεσε να αναπτυξει τοσο πολυ την εφυια του. πιθανως να μην το μαθουμε ποτε. η πορεια εκεινη πηρε αλλη στροφη ουτως η αλλως απο την ρωμαικη αυτοκρατορεια και στην συνεχεια το βυζαντιο. δεν εχει νοημα δηλαδη να λεμε \"αν ο χριστιανισμος δεν εκαιγε τα βιβλια των αρχαιων ελληνων θα ειμασταν αλλιως\" αφου ουτως η αλλως η τεχνολογια βοηθησε στο να αναπαραχθουν μερικα απο τα καμενα κειμενα των αρχαιων ελληνων συν του οτι παντα υπαρχει η σκοτεινη και η φωτεινη πλευρα μιας πορειας οποια και αν ειναι αυτη.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Ναι ομως η ανθρωποτητα ηταν 1000 ολοκληρα χρονια στο σκοταδι λογω των θρησκευτικων προκαταληψεων που πηγασαν απο τον χριστιανισμο... 1000 χρονια στασιμοτητας!!! Φαντασου συν 1000 χρονια προοδου..... Ποσο μπροστα μπορει να ειμασταν....

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πέρα από τα Σύνορα
    Posts
    177
    Originally posted by VasilisA
    Originally posted by Soul_Rebel
    Originally posted by VasilisA
    Originally posted by dora-agxos
    bi psychology χεχε!παιδια ενταξει διαφωνουμε..εγω εμμενω παντως στην αποψη μου!μιλαω εκ πειρας :)
    Ρε συ Δωρα…Αρχίζω και νιώθω περίεργα σε αυτό το site…
    Μήπως είμαι μειοψηφία που τυχαίνει(τυχαίνει ειπα οκ) που μου αρέσουν οι γυναίκες?
    Δεν μπορεί να έχω μείνει τοσο πίσω ρε γαμώτο…
    Ρε ο κόσμος προχωραει. Κάνει βήματα μπροστα. Ακολουθεί την νεα τάση.
    Καινούρια πράγματα ανακαλύπτονται Καινουριες ιδεες απευθινονται σε «πολυτάλαντους» ανθρώπους . Η σκέψη και μόνο μας απογειωνει πραγματικα…
    Μα δεν είμαι πολύ μεγαλος για να με προσπεράσει τοσο πολύ η νεα τάση…
    Ναι μάλλον πρεπει να αρχισω να τρέχω. Λετε να προλαβω εστω και κατι?
    Η ομοφυλοφιλία και η αμφιφυλοφιλία δεν είναι μόδα, δεν είναι τάση, δεν είναι σημείο των καιρών, υπάρχει από τότε που υπάρχει ο άνθρωπος και πριν από αυτόν.


    Ευχαριστώ Rebel…
    Περιμενα πως και πως μια τέτοια απάντηση..
    Άρα δεν έχω μείνει πίσω… ευτυχώς δεν θα πρέπει να θεωρούμαι οπισθοδρομικός.
    Δεν ξέρεις τι χαρά μου έδωσες!!!
    Αφου υπάρχει από την αρχαιότητα αλλά και πριν από αυτήν (Οι δεινόσαυροι να υποθέσω και το έλεγα αυτός ο Τ-REX δεν μου έμοιαζε για straight)
    Επαναστατική μου ψυχή χίλια ευχαριστώ…Μου επιτρέπεις μάλλον να κοιμηθώ ήσυχος….
    Χαρά μου λοιπόν που κατάφερα να σε καθησυχάσω.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πέρα από τα Σύνορα
    Posts
    177
    Originally posted by *Ghost*
    Αχ..... Ποτε θα μαθετε οτι ο ανθρωπος ειναι πανω απ ολα ζωο!!! Οι περισσοτερες συμπεριφορες ειναι ιδιες μεταξυ εμας και των αλλων πλασματων! Ετσι και η σεξουαλικοτητα! Αχ, ποσο κοντα ειμαστε στην φυση χωρις να το ξερουμε!
    Μαλλον δεν θα ξερεις οτι οι σκυλοι μπορουν να αναπτυξουν ψυχαναγκασμους, ετσι???
    Οι αρχαιοι ελληνες μια χαρα ηταν.... Μετα ηρθε ο χριστιανισμος και τα γ@μησε ολα.....
    Όχι ρε συ, εμείς είμεθα άλλη πάστα, προερχόμαστε από τον Αδάμ και την Εύα και δεν έχουμε καμία απολύτως σχέση με τα ζώα! Και φυσικά αφού ο Θεός δεν δημιούργησε τον Αδάμ και τον Γιωργή ή την Εύα και την Ελένη, αυτά είναι απλά μόδα, τάση και επιλογές του συγχρόνου ανθρώπου να προκαλεί τον χλευασμό και τον ρατσισμό, την αποξένωση των γύρω του. Μιλάμε η μαζοχιά :P

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    χεχεχε! :D :P

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Originally posted by *Ghost*
    Αχ..... Ποτε θα μαθετε οτι ο ανθρωπος ειναι πανω απ ολα ζωο!!! Οι περισσοτερες συμπεριφορες ειναι ιδιες μεταξυ εμας και των αλλων πλασματων! Ετσι και η σεξουαλικοτητα! Αχ, ποσο κοντα ειμαστε στην φυση χωρις να το ξερουμε!
    Μαλλον δεν θα ξερεις οτι οι σκυλοι μπορουν να αναπτυξουν ψυχαναγκασμους, ετσι???
    Οι αρχαιοι ελληνες μια χαρα ηταν.... Μετα ηρθε ο χριστιανισμος και τα γ@μησε ολα.....
    θαυμάζεις την αρχαία Ελλάδα γιατί όλοι ήταν πουστρ@κια?
    Ρε συ για αυτό το σπίτι του Κωστετσου έχει πινελιές από την αρχαία Ελλάδα?
    Α ρε Σωκρατες θα τρίζουν τα κοκαλάκια σου….με την κατάντια μας

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •