καθαριοτητα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 51
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω παντως που κανω ντους 3 φορες την μερα επι μιση ωρα την καθε φορα , οχι απο μικροβιοφοβια , ειναι το μονο που δν εχω, αλλα επειδη μετα μ κοβεται καπως η ορεξη για φαι, δν εχω θεμα να πλυνω τα χερια μ οταν φαω ποτε δν το καω κ δν συχαινομαι καν ουτε να φαω τσιχλα απο στομα φιλου μου.....συνιθως αμα ΚΑΝΕΙς ΣΕΞ ΒΑΖΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΣΙΧΛΑ Κ ΣΤΟΜΙΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙΟΥ οποτε που το προμπλεμ???????

    τι ακριβως φοβαται αυτος που φοβαται τα μικροβια? γιατι στην ουσια δν εχει πεθανει κανεις απο δαυτα δν ξερω κιολας λεω.......ειναι κ πολυ μικρα.......πιο μεγαλες ειναι οι ψυρες.....

    ειμαι περιεργη να μαθω...
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Εγω απ οτι καταλαβα el.gre δεν φοβασαι στην ουσια τα μικροβια, αλλα τον θανατο...
    Ειπες οτι σε αηδιαζει το κρεας επειδη ειναι νεκρο ζωο.... Αληθεια, αν καποιος ετρωγε ροδακινο και σε επιανε με τα ζουμια θα σιχαινοσουν??

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    καλα εσυ απο που συμπερανες οτι φοβαται το θανατο επειδη σιχαινεται να φαει εναν κεφτε????απλα θεωρει πως ειναι πιο βρωμικο....μην το πας τοσο μακρια!!!!φοβαται το θανατο!!!!ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    μπορει να κολλησεις κατι που να χαλασει την εμφανηση σου..μπορει ερπη επειδη δοκιμασες το κραγιον καποιας αλλης η ηπιες απο το ιδιο ποτηρι η αποτα φαγητα να μεινουν λιγδες επανω σου ή οταν καθαριζεις ψαρια να εχει πεταχτει κανενα λεπι επανω σου κι αν μεινει πανω σου κανενα μικροσκοπικο κομματακι απο φαγητο και μετα το μεταφερεις χωρις να το ξερεις στο κρεβατι σου???δεν ξερω τι ακριβως φοβαμαι παντως τα σιχενομαι ολα αυτα.και οι γατες δεν ειναι σιχαμενες οι περισσοτερες εχουν μυκητες και ειναι μεταδοτικες αν σ ακουμπησουν γεμιζεις με κοκκινα σημαδια ταλαιπωρησε με κρεμες μεχρι να φυγουν.αν καποιος φιλος σου χαιδεψει ενα αδεσποτο στον δρομο?εγω μετα δε θελω ουτε στο ενα μετρο να με πλησιασει

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Originally posted by *Ghost*
    Εγω απ οτι καταλαβα el.gre δεν φοβασαι στην ουσια τα μικροβια, αλλα τον θανατο...
    Ειπες οτι σε αηδιαζει το κρεας επειδη ειναι νεκρο ζωο.... Αληθεια, αν καποιος ετρωγε ροδακινο και σε επιανε με τα ζουμια θα σιχαινοσουν??
    οχι δε συχενομαι ουτε απο το ροδακινο ουτε απο σαλτσα απο φακες ουτε σιχαθηκα οταν το μωρακι της αδερφης μου που τρωει μονο γαλα ξερασε πανω μου.αλλα ενα τραπεζι γεματο κρεατα ειναι εφιαλτης

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    να σου πω...............................αμα βγαζεις εξανθηματα απ τις γατες εισαι αλλεργικη. εγω εχω χαιδεψει αδεσποτα.........επισης ερπη εχω βγαλει 3 φορες στην ζωη μου απο μεγαλη στεναχωρια κ μονο.

    να σε ρωτησω κ κατι αλλο..............ειπες εχεις αγορι.........σεξ κανετε?και αν ναι, τον βαζεις να πλυθει 1α κ να κοψει τα νυχια του??ποσο καιρο τα εχετε??γτ κ κατω απ τα νυχια εχουμε μικροβια που δν φευγουν με τπτ. επισης ο ανθρωπος κουβαλαει πανω του 100000 μικροοργανισμους που μενουν πανω τ μια ζωη......αυτο δν σε τρομαζει?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    η μανα μου σκοτωσε μια μυγα και αγχωθηκα πολυ δε με νοιαζει για τη ζωη που εχασε η μυγα αλλα ειναι νεκρη και δεν θελω κατι νεκρο γυρω απο μενα ουτε στο ενα μετρο ουτε στα δυο ουτε σε δεκα..δεν θελω να εχω ορατοτητα σε κατι που εχασε τη ζωη του ακομα και αν ηταν εντομο..δεν το λυπαμαι το σιχαινομαι

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Originally posted by me_vs_myself
    να σου πω...............................αμα βγαζεις εξανθηματα απ τις γατες εισαι αλλεργικη. εγω εχω χαιδεψει αδεσποτα.........επισης ερπη εχω βγαλει 3 φορες στην ζωη μου απο μεγαλη στεναχωρια κ μονο.

    να σε ρωτησω κ κατι αλλο..............ειπες εχεις αγορι.........σεξ κανετε?και αν ναι, τον βαζεις να πλυθει 1α κ να κοψει τα νυχια του??ποσο καιρο τα εχετε??γτ κ κατω απ τα νυχια εχουμε μικροβια που δν φευγουν με τπτ. επισης ο ανθρωπος κουβαλαει πανω του 100000 μικροοργανισμους που μενουν πανω τ μια ζωη......αυτο δν σε τρομαζει?
    κανουμε σεξ και ναι πριν κανουμε σεξ εχουμε κανει μπανιο και οι δυο..αυτος δε θελει αλλα ξερει οτι δε γινεται διαφορετικα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    νταξ ο δικος σ περναει καλητερα απ τον δικο μου που του χα χωσει μερικα φασκελα τουλαχιστον , μικρο το τιμημα :P

    ποσο τα χετε?σε βλεπει σοβαρα για να ανεχεται ε?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    ειμαστε 2 χρονια κι απο οτι λεει θελει να παντρευτουμε κανουμε σχεδια αλλα που και που μου πεταει οτι πρεπει να κοψω αυτα τα κολληματα που εχω πρωτα..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι εχει ενα ποιντ αλλα δεν σε αγχωνει που στο λεει ???? κ δν εισαι ακομα χειροτερα που το ακους?το ξερεις βεβαια οτι θα πρεπει να κοπουν για χαρη του αλλου αλλα πιο πολυ για σενα, αλλα δν σε αγχωνει?ιδιαιτερα κ με το θεμα των παιδιων!ποσο εισαι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Καλησπερα σου! :)))
    Το εχω περασει και εγω αυτο που εχεις..απο το πλυσιμο τα χερια μου ειχαν πληγιασει..αστα..
    Θέλω να σε ρωτησω..εχεις αρρωστησει εσυ ή καποιος δικος σου?
    Μκροβιοφοβια (αυτοδιαγνωση) ειχα εγω,δεν αφηνα κανενα να αγγιξει το παιδι πριν πλυνει τα χερια του,φοβομουν που ειχε απλυτα τα χερια μηπως με κολλησει κατι και εγω με τη σειρα μου το παιδι..παραμονευα λεμε την μανα μου οταν μαγειρευε σπιτι μου,αν απολυμανε τον νεροχυτη...χαλια μαυρα,μεγαλο βασανιστηριο.
    Η λυση?
    Με τη λογικη και την ενημερωση (ποσο πιθανο ειναι να γινει αυτο?μελετες,ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΣΗ),ξ ερω ποσο δυσκολο σου ειναι ,ξερω οτι μπορει να σε κανει τυρρανικη απεναντι στον αλλο,αλλα περναει πιστεψε με!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    αν έβλεπες πόσα μικρόβια υπάρχουν πάνω μας και γύρω μας, και στα αντικείμενα που ακουμπάμε, θα έλεγες \"φέρτε μου λάδι από κεφτεδάκια\"!

    ντάξει, μην μας πιάνει και πάνικός. και η υπερβολική μανία με τα καθαριστικά κακό κάνει, χημικά είναι!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Originally posted by me_vs_myself
    εγω παντως που κανω ντους 3 φορες την μερα επι μιση ωρα την καθε φορα ,
    καταστρέφεις το ph του δερματός σου. μακροπρόθεσμα κακό κάνεις. εκτός αν κάνεις ντους με σκέτο νερό...

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    με αγχωνει και νομιζω οτι οσο ζω με τους γονεις μου δυσκολα θα κοπουν εχω την αισθηση οτι αν ημουν σε δικο μου σπιτι με τον ανθρωπο που αγαπω με τα παιδια μου θα ημουν ευτυχισμενη θα ημουν γεματη θα ειχε νοημα η ζωη μου και αυτες οι βλακειες θα περνουσαν σε δευτερη μοιρα πιστευω οτι θα τα καταφερνα και νομιζω οτι η πιστη σε κατι ειναι που σε βοηθα να τα καταφερεις εχει μεγαλη σημασια να το πιστευεις..οταν σκεφτομαι οτι ειμαι σε δικο μου σπιτι με τη δικη μου οικογενεια βλεπω ενα φως οτι ξανοιγουν τα πραγματα τωρα που μενω με τους γονεις μου νιωθω μια πιεση νιωθω σα μικρο παιδι ειναι και η μανα μου που συνεχεια θελει να με βοηθαει αλλα δεν θελω τοοοοση βοηθεια με κανει να νιωθω ανυσχηρη χθες που πηγαμε για ψωνια τους ειπα αφηστε με εδω θα γυρισω μονη μου μετα ηθελα να ειμαι ελευθερη και μετα απο μια ωρα ξαναηρθαν ηρθαμε να σε παρουμε μου ειπαν δε θελω να με κανουν να νιωθω τοσο ανικανη..το ματι της μανας μου ειναι παντα καρφωμενο πανω μου αν ειμαι καλα γιατι ειμαι σκεπτικη τι σου ειπε ο ταδε χθες βραδυ σε ακουσα μιλαγες στο τηλεφωνο με ποιον μιλαγες τι λεγατε γιατι τσακωθηκατε τωρα γιατι κοιμασαι παλι γιατι δεν αισθανεσαι καλα,εφαγες να σου στυψω μια πορτοκαλαδα μην καθεσαι αργα πηγαινε για υπνο τωρα..κλπ κλπ και τωρα πινει το τσαι της και με κοιταει

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •