καθαριοτητα - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 51 of 51
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις με βοηθανε νιωθω οτι καποιοι με καταλαβαινουν προσπαθω να το πολεμησω η οικογενεια μου παρ ολο που με ξερει τοσα χρονια ακομα παρεξηγουνται και θυμονουν μαζι μου αν δεν θελω να τους ακουμπησω..δε θελω να παρεξηγουνται και να κρατανε μουτρα γιατι μερικες φορες ειναι πανω απ τις δυναμεις μου..ενα πραγμα που κανω για να με βοηθησω ειναι να μην ειμαι τοσο παρατηρητηκη τουλαχιστον οταν δεν εχω δει και δεν υπαρχει η εικονα μιας \"βρομιας¨\" στο μυαλο μου μου ειναι πιο ευκολο να αντισταθω και να μην πλυνω να μην απολυμανω να ακουμπησω τους αλλους να πιασω καποια αντικειμενα και τετοια αλλα

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    να σου πω...........οι γονεις ειναι οντως μεγαλο προβλημα. εγω διαβασα πχ εδω στην κεντρικη σελιδα για ατομα με προβλ κ εξαρτησεις κλπ κλπ κ ελεγε συμβουλες για οσους ειναι κοντα σε τετοια ατομα πως να συμπεροφερονται κλπ.....κ λεει το βασικοτερο για μενα \'\'να ακους τον παθοντα με κατανοηση κ να μν τον αποπαιρνεις!!!\'\' και κανεις δν το κανει γμτ την τρελλα μ!ποσσες φορες μ ρχεται να τους σφαξω μονο κ μονο επειδη τους κανω συνεχως ερωτησεις κ μ απαντανε κουρασμενα,νευριασμενα κ μια φορα κιολας η μανα μ με ειπε \'\'τρελλη\'\'κ εγινε χαμος στο σπιτι.

    τους καταλαβαινουμε απ την μια αλλα εγω ΑΝ ημουν μανα κ το παιδι μ ηταν ετσι (που στανταρ ΑΝ κανω ποτε οικογενεια το παιδι ετσι θα βγει...) θα προσπαθω να το ακουω κ να το καλμαρω!!!!!ας πουμε ρωταω την αδερφη μ αν με παχαινει ενα παντελονι πχ κ τσαντιζεται κ μου σουρνει....πιο ευκολο θα ταν να πει ενα ναι η ενα οχι!δεν πανε στο διαολο ολοι λεω εγω...

    προτεινω να βρεθουμε ολοι μαζι κ να μενουμε σε μια αποθηκη εδω μεσα :P

    αφου ξερουν οτι εχεις προβλ τι κρατανε μουτρα????να τους πας μια μερα που θα χεις συνεδρια στον γιατρο σ να ναι μπροστα να τους πει εκεινος!το χω κανει κ απεδωσε!τσαντιστηκα παλι μαζι τους ομως επειδη δν ακουγανε εμενα τοσο καιρο που τα λεγα αλλα μοοολις τα πε ο γιατρος αμεσως συμμορφωθηκαν!!!!αμα δν μαθει να σε ακουει ο οποιοσδηποτε ειναι κοντα σ κ πρεπει να τα κανεις ολα μονος σ κ να μιλας στον εαυτο σ να σου μετα κ η πολλαπλη προσωπικοτητα.εγω παλια μιλαγα στα ψαρια στο ενυδρειο μεχρι να ψωφισουνε, μετα μιλουσα στον σκυλο αλλα κ αυτος λογω ηλικιας κουφαθικε. ειπα να δοκιμασω με το χαμστερ αλλα με γραφει κ κανει ολο ροδα:P
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Γεια σας! Έχω κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα...Μικροβιοφοβία μαζί με νοσοφοβία...Σιχαίνομαι τα αστικά, δεν μπορώ να φάω με άπλυτα χέρια, βλέπω παντού μικρόβια...οι φίλοι μου έχουν αρχίσει και παρεξηγούνται με την συμπεριφορά μου...Η οικογένειά μου προσπαθεί να με απαλλάξει από αυτό, πράγμα δύσκολο,βέβαια, γιατί μένουμε σε διαφορετικές πόλεις και μιλάμε μόνο στο τηλ...Είχα πάει παλιότερα σε ειδικούς για την νοσοφοβία, αλλά δυστυχώς δεν με βοήθησαν και πολύ...Τι να κάνω για να απαλλαγώ από όλα αυτά? Νομίζω πως έχω αρχίσει να τρελαίνομαι...

  4. #49
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Γεια σας! Έχω κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα...Μικροβιοφοβία μαζί με νοσοφοβία...Σιχαίνομαι τα αστικά, δεν μπορώ να φάω με άπλυτα χέρια, βλέπω παντού μικρόβια...οι φίλοι μου έχουν αρχίσει και παρεξηγούνται με την συμπεριφορά μου...Η οικογένειά μου προσπαθεί να με απαλλάξει από αυτό, πράγμα δύσκολο,βέβαια, γιατί μένουμε σε διαφορετικές πόλεις και μιλάμε μόνο στο τηλ...Είχα πάει παλιότερα σε ειδικούς για την νοσοφοβία, αλλά δυστυχώς δεν με βοήθησαν και πολύ...Τι να κάνω για να απαλλαγώ από όλα αυτά? Νομίζω πως έχω αρχίσει να τρελαίνομαι...

  5. #50
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Γεια σας! Έχω κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα...Μικροβιοφοβία μαζί με νοσοφοβία...Σιχαίνομαι τα αστικά, δεν μπορώ να φάω με άπλυτα χέρια, βλέπω παντού μικρόβια...οι φίλοι μου έχουν αρχίσει και παρεξηγούνται με την συμπεριφορά μου...Η οικογένειά μου προσπαθεί να με απαλλάξει από αυτό, πράγμα δύσκολο,βέβαια, γιατί μένουμε σε διαφορετικές πόλεις και μιλάμε μόνο στο τηλ...Είχα πάει παλιότερα σε ειδικούς για την νοσοφοβία, αλλά δυστυχώς δεν με βοήθησαν και πολύ...Τι να κάνω για να απαλλαγώ από όλα αυτά? Νομίζω πως έχω αρχίσει να τρελαίνομαι...

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Εγω χρησιμποοιοω γαντια μιας χρησης στο μαγειρεμα κ οταν τρωγω δεν πιανω με τα χερια κατι

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •