σχεση με μεγαλυτερο - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 72
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by selas-selas
    Originally posted by Remedy
    κοιτα, αν ζηλευεις την κοπελιτσα των 16 ετων για την ηλικια της η για οτιδηποτε αλλο, δεν χρειαζεται να την βριζεις. μπορεις να προσπερασεις το ποστ...
    τι να ζηλεψω μωρε?? δεν εχω τετοιο προβλημα, χιλια χρονια να ζησει η κοπελα και να ζησει οτι δεν εζησα εγω..
    α γεια σου!
    τωρα ειπες την αληθεια.
    αυτο που σε ενοχλει στην κοπελα και την βριζεις, ειναι οτι ζει οτι θα θελες να ζησεις εσυ και δεν εζησες..
    εχω περασει καλα στη ζωη μου και δεν εχω κανενα παραπονο. ευχομαι αυτη να ζησει ακομα περισοτερα. πολυ στραβα τα \"παιρνεις\" ΜΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ !

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,708
    Originally posted by selas-selas
    ειναι καλοπροαιρετοι, δεν αντιλεγω. και με αλλα λογια ειπα οτι ειναι ματαιο να προσπαθησουμε να συμβουλεψουμε μια 16χρονη γιατι οτι και να πουμε, εκεινο που ειναι να κανει, θα το κανει. δεν θα μας ακουσει.
    με ΠΟΛΥ αλλα λογια ομως.
    οταν λεω καποιον ΑΝΩΜΑΛΟ, δεν λεω με αλλα λογια οτι ειναι ματαιο να του δωσω συμβουλες, απλα τον βριζω.....
    το ιδιο εκανες κι εσυ οταν ειπες λολιτα και αρρωστημενη την κοπελιτσα επειδη συζητησε για κατι απολυτα φυσιολογικο που συμβαινει σε χιλιαδες κορτισια, ΜΕ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,708
    Originally posted by selas-selas
    .. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??
    αυτο να το θεωρησουμε διαγνωση η συνταγογραφηση?
    τι χαπια προτεινεις?
    να ρωτησουμε και τον αντμιν μηπως εχει καμια καλη ιδεα

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by selas-selas
    ειναι καλοπροαιρετοι, δεν αντιλεγω. και με αλλα λογια ειπα οτι ειναι ματαιο να προσπαθησουμε να συμβουλεψουμε μια 16χρονη γιατι οτι και να πουμε, εκεινο που ειναι να κανει, θα το κανει. δεν θα μας ακουσει.
    με ΠΟΛΥ αλλα λογια ομως.
    οταν λεω καποιον ΑΝΩΜΑΛΟ, δεν λεω με αλλα λογια οτι ειναι ματαιο να του δωσω συμβουλες, απλα τον βριζω.....
    το ιδιο εκανες κι εσυ οταν ειπες λολιτα και αρρωστημενη την κοπελιτσα επειδη συζητησε για κατι απολυτα φυσιολογικο που συμβαινει σε χιλιαδες κορτισια, ΜΕ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!
    :o:o ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ! ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ! ενταξει την ειπα λολιτα... οταν μιλησα για αρωστια αναφερθηκα σε αλλες περιπτωσεις και ΟΧΙ στη συγκεκριμενη ! κανε μια επαναληψη σε παρακαλω πολυ! πφφφφφφφ...... και γω θα καιταξω ολα τα topic να δω απο τι πασχεις για σε προσεχω αλλη φορα... αντε..

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by selas-selas
    .. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??
    αυτο να το θεωρησουμε διαγνωση η συνταγογραφηση?
    τι χαπια προτεινεις?
    να ρωτησουμε και τον αντμιν μηπως εχει καμια καλη ιδεα
    εισαι πολυ επιτηδια που καταφερες να με βγαλεις εξω απο τα νερα μου.. δεν το περιμενα οτι θα το καταφερεις! αλλα ολους μπορεις να το βγαλεις εσυ...

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,708
    Originally posted by selas-selas
    :o:o ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ! ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ! ενταξει την ειπα λολιτα... οταν μιλησα για αρωστια αναφερθηκα σε αλλες περιπτωσεις και ΟΧΙ στη συγκεκριμενη ! κανε μια επαναληψη σε παρακαλω πολυ! πφφφφφφφ...... και γω θα καιταξω ολα τα topic να δω απο τι πασχεις για σε προσεχω αλλη φορα... αντε..
    μην κουραζεσαι.
    θα μας πει ο αντμιν απο τι πασχεις εσυ, που ειναι και ειδικος...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,708
    Originally posted by selas-selas
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by selas-selas
    .. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??
    αυτο να το θεωρησουμε διαγνωση η συνταγογραφηση?
    τι χαπια προτεινεις?
    να ρωτησουμε και τον αντμιν μηπως εχει καμια καλη ιδεα
    εισαι πολυ επιτηδια που καταφερες να με βγαλεις εξω απο τα νερα μου.. δεν το περιμενα οτι θα το καταφερεις! αλλα ολους μπορεις να το βγαλεις εσυ...
    δεν χρειαζεσαι βοηθεια για να βγεις απο τα νερα σου. το εκανες με το καλημερα (με το νεο νικ) εδω μεσα. και συνεχιζεις....
    ελπιζω να μας απαλλαξουν απο τις αθλιοτητες σου

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    :/

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by selas-selas
    :o:o ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ! ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ! ενταξει την ειπα λολιτα... οταν μιλησα για αρωστια αναφερθηκα σε αλλες περιπτωσεις και ΟΧΙ στη συγκεκριμενη ! κανε μια επαναληψη σε παρακαλω πολυ! πφφφφφφφ...... και γω θα καιταξω ολα τα topic να δω απο τι πασχεις για σε προσεχω αλλη φορα... αντε..
    μην κουραζεσαι.
    θα μας πει ο αντμιν απο τι πασχεις εσυ, που ειναι και ειδικος...
    ευχαριστω.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by selas-selas
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by selas-selas
    .. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??
    αυτο να το θεωρησουμε διαγνωση η συνταγογραφηση?
    τι χαπια προτεινεις?
    να ρωτησουμε και τον αντμιν μηπως εχει καμια καλη ιδεα
    εισαι πολυ επιτηδια που καταφερες να με βγαλεις εξω απο τα νερα μου.. δεν το περιμενα οτι θα το καταφερεις! αλλα ολους μπορεις να το βγαλεις εσυ...
    δεν χρειαζεσαι βοηθεια για να βγεις απο τα νερα σου. το εκανες με το καλημερα (με το νεο νικ) εδω μεσα. και συνεχιζεις....
    ελπιζω να μας απαλλαξουν απο τις αθλιοτητες σου
    ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι λες.. ναι αλαξα μια φορα νικ.. ημουν ο mr. blondκαι επιδη ξεχασα τον κωδικο προσβασης εκανα εγγραφη εκ νεου με το νικ selas selas.. 2 φορες δηλαδη.. αθλια εισαι και φαινεσαι σαν και του λογου σου.. σου αρεσει να προκαλεις??

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πέρα από τα Σύνορα
    Posts
    177
    Originally posted by selas-selas
    Originally posted by *Ghost*
    Τι εχουν ωριμασει πρωιμα βρε! :Ρ Μια χαρα στην ηλικια που πρεπει ωριμασε το κοριτσι! Και ειναι απολυτα φυσιολογικο να της γυαλισει ενας μεγαλυτερος (ενας που της εμπνευει δεος ή/και θαυμασμο, καποιος που ξερει πως να φερεται και πως να την κολακευει κτλ...), ειδικα στην εφηβεια που τα κοριτσια συνεχιζουν να εχουν για προτυπα τους πατεραδες τους!
    Και η φυση δεν εκδικειται, γιατι πολυ απλα δεν εχει συνειδηση! :Ρ
    αα..... δηλαδη, ετσι ηταν τα κοριτσια πριν μια 15ετια περιπου?? οπως σημερα?? δεν νομιζω. υπηρχαν, αλλα αραια. σημερα οι περισοτερες ενηλικες κοπελες τα φτιαχνουν με τους \"μπαμπαδες\" τους.. στο σεξ να δεις... \"τιμωρησεμε μπαμπα\". επισης φαντασιωνονται: πως να ειναι το σεξ με εναν μεγαλο σαν τον μπαμπα μου? αυτα ειναι αρρωστα βιτσια. δεν το νομιζεις?? θεωρω οτι ετσι σκεφτονται τα \"πρωιμα\" κοριτσακια. επιπροσθετως, η φυση εκδικειται συμβαινει στους καιρους που ζουμε, δεν το βλεπεις?? ειναι φυσικα μια αυλη υποσταση και αυτη.

    Έλα βρε Selas –Selas, πριν 15 χρόνια ήταν άλλες εποχές, με τα καλά και τα κακά τους.
    Κάθε νέο άτομο ενθουσιάζεται και γοητεύεται από κάποιον μεγαλύτερο, πόσο μάλλον τα κορίτσια που βρίσκουν ανούσια και ανώριμα τα αγόρια στην ηλικία τους. Το θεωρώ απόλυτα λογικό μια 16χρονη να ενθουσιαστεί ή ακόμη και να ερωτευτεί έναν μεγαλύτερο της. 11 χρόνια δεν είναι καμία τρελή διαφορά, ίσως φαίνεται τώρα, επειδή είναι ακόμη ανήλικη. Στο κάτω κάτω όμως, οι ηλικίες είναι απλά νούμερα, δεν σημαίνει πως ένας 16χρονος είναι ανώριμος και αντίστοιχα ένας 27 χρόνος είναι ώριμος, αυτά είναι στον άνθρωπο. Σίγουρα ο χρόνος δίνει εμπειρίες και γνώσεις, αλλά δεν είναι κανόνας.

    Και τέλος, το τσουβάλιασμα και οι γενικεύσεις για συμπεριφορές, δεν είναι και ότι καλύτερο.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    δεν ξερω.. μου φαινεται καπως.. δεν μπορω να φανταστω ενα κοριτσακι του σχολειου 16 χρονων με εναν ανδρα 27.. αμα ηταν 18 ναι.. 16 ειναι... παιδι..

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Σελας,

    οπως εσυ λες οτι 18 ναι, αλλα 16 οχι,


    ετσι και καποιος αλλος μπορει να πει

    16 ναι αλλα 14 οχι..!


    (αυτος που θα πει πιο κατω νουμερα ναι, εκει υπαρχει ενα προβλημα.. )

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,809
    Originally posted by *Ghost*
    Ει ρε pad! χαχαχα! Τι μαθαινεις στο κοριτσακι?? Στερεοτυπα lindsay, μην ακους! :D :P
    εχει και νικ lindsay τωρα το ειδα εχω πεσει ακριβωσ στην περιπτωση

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,809
    Originally posted by selas-selas
    δεν ξερω.. μου φαινεται καπως.. δεν μπορω να φανταστω ενα κοριτσακι του σχολειου 16 χρονων με εναν ανδρα 27.. αμα ηταν 18 ναι.. 16 ειναι... παιδι..
    αυτεσ ειναι 16 εγω παντωσ τισ πηδουσα και 12 να μου λεγαν οτι ηταν
    http://encyclopediadramatica.com/File:16yearoldwhores.jpg
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/2/2f/3694002625a5640425500l.jpg

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •