ερωτηση προς γυναικες ανω των 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803

    ερωτηση προς γυναικες ανω των 18

    εχετε κανει σεξ; λοιπον ας το διευρυνω αυτο λιγο.

    καποτε μας ελεγαν οι κοπελες ωριμαζουν πιο γρηγορα. εβλεπα δεκατετραχρονες στον δρομο και νομιζα πως κοιτουσα εικοσιπενταχρονες. βλεπουμε τωρα ολοι μασζι δεκαχρονες στην τηλεοραση και νομιζουμε πως βλέπουμε τριανταρες; μα τι γινεται ρε παιδια. any hope left?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    αλλες ερωτησεις που εχω νμα κανω στις κοπελες.

    κανετε σεξ με προφυλλαξη;
    θα ανταλλαζατε ενα ομορφο πετραδι με την ψυχη ενος ανθρωπου;
    τελος πιστευετε στον διαλο η τον θεο; τι ειναι για σας διαολος; (σιγουρα οχι οι ακακοι τρελοι στο ιντερνετ... σας το υπογραφω)

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    κατι ακομα και βαζω στοπ στον μονολογο. ποσο μα ποσο μαλακες ειμαστε μερικοι. η αυτοκριτικη μου ειναι πως παρουσιαζω δειγματα τεμπελιας μετα την καταθλιψη και , δοξα το, δεν ελιωσε το προσωπο μου ευτυχως αλλα μου εμεινε ενα κουσουρι. νιωθω πως ξεψυχαω περισσοτερο απο ποτε. νιωθω σαν ενα απεραντο σκοταδι που ψαχνει να βρει την ζωντανια σε ενα κουτι. ποσο ωραια ειναι η βολτα.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    α και κατι ακομα. γραφοντας ολα τα παραπανω εκαψα ενα δαχτυλο του χεριου μου. δεν ξερω πως εγινε αυτο. ειχα αναψει τσιγαρο προηγουμενως. τεσπα. καλα ειμαι. κουβεντα να γινεται.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    νομιζω οτι εχουν αλλαξει οι εποχες κ τα κοριτσακια ξεπεταγονται γρηγορα, ακολουθωντας τα προτυπα που προβαλλονται.. οταν ημουν στα 15 δεν εκανα πασαρελα για να βρω γκομενο, αντιθετως σημερα ολα τα κοριτσακια σε αυτη την ηλικια προκαλουν με αναλογα ντυσιματα, στησιματα κλπ
    οι προφυλαξεις ειναι αναγκαιες οταν εχεις σεξουαλικες επαφες. απο κει κ περα, εαν εχεις μια συγκεκριμενη σχεση κ γνωριζεις πολυ καλα τον συντροφο σου, του εχεις εμπιστοσυνη κ ξερεις ποιος ειναι διπλα σου, εν κοινη συναινεση μπορεις κ να μην παρεις τις απαραιτητες προφυλαξεις.
    ενα ομορφο πετραδι δεν ανταλλασσεται με την ψυχη κανενος ανθρωπου, η ψυχη ειναι κατι ανεκτιμητο, μοναδικο, πολυτιμο που δεν εχει αγοραστικη αξια, αλλα ποιοτητκη στο να γνωριζεις την ψυχη του διπλανου σου. υπαρχουν βεβαιως πολλων ειδων κ αναλογα τα χαρακτηριστικα της προσωπικοτητας κ του γενικου συνολου, μια ψυχη για σενα μπορει να ειναι τα παντα ενω για καποιον αλλο τιποτα.
    πιστευω στον θεο, δλδ σ αυτη την ανωτερη δυναμη που κυβερνα το συμπαν. ως διαολο θεωρω το κακο που μας περιτριγυριζει.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    edit: αναφερομαι στον ονειροπλασμενο!
    χαχαχαχα! Μου αρεσε το αχανες του ποστ σου!
    Εισαι λιγο "φτιαγμενος" ή ειναι το φυσικο σου? Μην παρεξηγηθεις, το λεω επειδη βγαζεις μια συσσωρευμενη ενεργεια!
    Τι εννοεις οταν λες αν θα ανταλλασα ενα πετραδι για την ψυχη ενος ανθρωπου? Να αρνηθω εγω το πετραδι, ή να αρνηθω την ψυχη? Και ποιανου την ψυχη, την δικη μου ή καποιου αλλου?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παλια το μεσο ορο ζωης ηταν 30...και παντρευονταν απο μικροι. Σε μερικες κοινωνιες πριν κλεισουν τα 18 εχουν οικογενεια. Ολα ειναι σχετικα συμφωνα με την κοινωνια που ζουμε και την διαμορφωνουμε ολοι μας. Απο κει και περα δεν νομιζω το οτι κανουν σεξ νωρις ειναι κατι ουσιαστικο , καλα κανουν και κανουν (αυτο για το any hope left) και δεν με απασχολει προσωπικα. Αρκει να το κανουν με την θεληση τους , να παιρνουν προφυλαξεις κλπ. και να προσεχουν τον εαυτο τους.
    Το ερωτημα με το πετραδι μου μοιαζει σαν να ρωτας ειστε πουτανες (φιλοχρηματες μεχρι αηδιας) ή οχι?
    Τεσπα δεν ειμαι και γυναικα που απαντω...τουλαχιστον ειμαι ανω των 18:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    καλα ε.......σκαλωσα με αυτα που εγραψες...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!το κεντρικο νοημα απ οτι καταλαβα ειναι το αν κανουμε σεξ στο ετσι η οταν νιωθουμε κατι?
    εγω δεν νιωθω κατι παντως.με λιγους ειχα νιωσει. το κανω ετσι. κ μαλιστα βαριεμαι κ ευκολα οποτε γιαυτο μαλλον ειμαι bi η μαρεσουν τα ερωτικα τριγωνα. απο μικρη ετσι ημουνα αλλα δεν το βγαζα τοσο πολυ οσο τα κοριτσακια σμερα. εδω θα δεις βιντεο στα κινητα που η αλλη παιζει την φυσαρμονικα ενος συμμαθητη της μπροστα σε ολη την ταξη η αγορια μεταξυ τους στο σχολειο να 'μαστιγωνουν το δελφινι''.........

    ασε που απ το δημοτικο φορανε τανγκα...............τι το θελουνε μωρε το τανγκα.....τα αγορια ειναι αρκετα χαζα μεχρι τα 14 τους για να παρατηρησουν ενα τανγκα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    καλα ε.......σκαλωσα με αυτα που εγραψες...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!το κεντρικο νοημα απ οτι καταλαβα ειναι το αν κανουμε σεξ στο ετσι η οταν νιωθουμε κατι?
    ειναι πολυ ενδιαφερουσα η ερωτηση που εθεσες.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    δεν γνωριζω τον λογο για τον οποιο λενε το εξης "diamonds are a girls best friend" αλλα εχω την εντυπωση πως η Μαριλυν ειχε ριξει τους καλυτερους γκομενους της εποχης η κανω λαθος; ουφ τεσπα τι να το κανεις.

    απο τη μια χαιρομαι που οι γυναικες , τουλαχιστον στην Ελλαδα, ειναι πιο σοβαρες απο την αλλη με στεναχωρει το ποσο ευθικτοι ειμαστε εμεις με τις πρωην και τις υποψηφιες γκομενες μας. δηλαδη γνωριζεις πως μια κινηση ειναι αρκετη για να μπουν και αλλοι στοπαιχνιδι.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    καλα μν συγκρινεις κ εσυ την μεριλυν με ολες τις γυναικες...............
    I m a Good Person With Bad Attitude

Similar Threads

  1. Γυναίκες
    By igeorgak in forum Κακοποίηση
    Replies: 32
    Last Post: 02-03-2010, 14:03
  2. Replies: 4
    Last Post: 20-02-2008, 09:09
  3. ΠΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΤΡΙΟ
    By puma_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 22:42
  4. Προς γυναίκες
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 44
    Last Post: 02-01-2008, 14:21
  5. Γυναίκες XY?
    By perimpanoy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 11-09-2005, 20:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •