σχεση με μεγαλυτερο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 72
  1. #1

    σχεση με μεγαλυτερο

    καλησπερα...εδω και λιγο καιρο ειμαι ερωτευμενη με καποιον 11 χρονια μεγαλυτερο ειναι 27 χρονων...δεν τα εχουμε αλλα και εκεινος δειχνει να ενδιαφερεται,εχουμε βγει και καποιες φορες...πιστευετε οτι ειναι λαθος??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Λαθος δεν ειναι.... Μου φαινεται απολυτως λογικο στην ηλικια σου να ερωτευτεις καποιον μεγαλυτερο! Περιεργο μου φαινεται το αντιστροφο: ενας 27 τι παει να κανει με ενα κοριτσακι στα 16 του σαν τα κρυα τα νερα???
    Αλλο να ησουν 20 και αυτος 31.... Εσυ εισαι ακομα παιδακι! Σχολειο πας!
    Αληθεια, τι σε εκανε να τον θες? Δεν βρισκεις αγορια στην ηλικια σου που να σου αρεσουν, ή σε κεντριζει το οτι απλα ειναι μεγαλυτερος?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by lindsay
    καλησπερα...εδω και λιγο καιρο ειμαι ερωτευμενη με καποιον 11 χρονια μεγαλυτερο ειναι 27 χρονων...δεν τα εχουμε αλλα και εκεινος δειχνει να ενδιαφερεται,εχουμε βγει και καποιες φορες...πιστευετε οτι ειναι λαθος??
    κοιτα να δεις, η στρουμφιτα 16 χρονων....πας σχολειο ακομη σωστα??

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Εσύ τι πιστεύεις;

    Για μένα δεν είναι απλό να απαντήσεις ναι ή όχι,καθώς δεν μπορεί κανένας από μας να γνωρίζει τις ιδιομορφίες κάθε σχέσης.Για παράδειγμα,πώς μπορώ να ξέρω αν τάχα ο 27χρονος δεν έχει ξανακάνει σχέση και είναι η πρώτη του φορά;Mπορεί η δεκαεξάχρονη να έχει κάνει είκοσι ως τώρα σχέσεις.Μπορεί μπορεί μπορεί χίλια δυο.Άρα το ζητούμενο είναι,εσύ γιατί ρωτάς;Eσύ τι πιστεύεις;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Originally posted by RainAndWind
    Εσύ τι πιστεύεις;

    Για μένα δεν είναι απλό να απαντήσεις ναι ή όχι,καθώς δεν μπορεί κανένας από μας να γνωρίζει τις ιδιομορφίες κάθε σχέσης.Για παράδειγμα,πώς μπορώ να ξέρω αν τάχα ο 27χρονος δεν έχει ξανακάνει σχέση και είναι η πρώτη του φορά;Mπορεί η δεκαεξάχρονη να έχει κάνει είκοσι ως τώρα σχέσεις.Μπορεί μπορεί μπορεί χίλια δυο.Άρα το ζητούμενο είναι,εσύ γιατί ρωτάς;Eσύ τι πιστεύεις;
    εμενα που μαι 28 χρονοσ μου φαινεται οτι δε μπορει να πιασει μια γκομενα στην ηλικια του γι αυτο και στρεφεται σε τοσο μικροτερεσ που ειναι πιο αμαθεσ και δε θα πεσουν πιο ευκολα και επισησ οταν πασ με μικροτερη διαλεγεισ και την πιο καλη η για να το πω καλυτερα η πιο καλη καθεται πιο ευκολα!!!!!η high class υκομενα 16αρα ζηταει για να ειναι ευχαριστημενη αυτοκινητο και να τησ πληρωνει τουσ καφεδεσ στην 27αρα γκομενα αυτα ειναι αυτονοητα και θελει πολυ καλο αυτοκινητο και να τισ πληρωνεισ και τα ψωνια και τα ταξιδια και παει λεγοντασ!!!!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Ει ρε pad! χαχαχα! Τι μαθαινεις στο κοριτσακι?? Στερεοτυπα lindsay, μην ακους! :D :P

  7. #7
    Το να έχει κάποια σχέση με μεγαλήτερο της δεν είναι κακό. Είναι θέμα γούστου, χημείας, αγάπης κλπ. Το ζήτημα είναι ότι εσύ είσαι ανήλικη. 16 ετών. Το ζήτημα είναι ότι το να κάνει κάποιος σεξ με μια ανήλικη, έστω και με τη δική της θέληση έχω την εντύπωση ότι είναι παράνομο με συνέπειες για τον άντρα αυτόν.
    γιάννης

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Απ τα 16 παυει να θεωρειται παιδεραστια και μπορει να κανει σεξ!
    Αν ηταν να πρεπει να περιμενουμε μεχρι τα 18, ολοι στην φυλακη θα ηταν.... :P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    τελικα ειναι μεγαλη η δυναμη της καβλας

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by *Ghost*
    Απ τα 16 παυει να θεωρειται παιδεραστια και μπορει να κανει σεξ!
    Αν ηταν να πρεπει να περιμενουμε μεχρι τα 18, ολοι στην φυλακη θα ηταν.... :P
    τι ειναι αυτα που λες?? :D

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    ρε παιδια μου αρεσει που καθεστε λοι και ξοδευετε ασκοπα φαια ουσια για να κατατοπισουμε την μικρη λολιτα. οτι ειναι να κανει θα το κανει χωρις τη συνδρομη μας.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    βρε σελας ασε τους χαρακτηρισμους..συγνωμη κιολας!ακου λολιτα!
    ολα τα κοριτσακια στα 16 κοιταζουν μεγαλυτερους..!κ εγω στα 16 35ρηδες κοιτουσα!εγω θα συμφωνησω με την ghost παραπανω,ο 27ρης τι στο καλο ψαχνει απο ενα κοριτσακι..!δεν το βρισκω παιδεραστικο το ολο θεμα,απλα ηλικιακα ο καθενας ειναι σε αλλα μηκη κυματος!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by dora-agxos
    βρε σελας ασε τους χαρακτηρισμους..συγνωμη κιολας!ακου λολιτα!
    ολα τα κοριτσακια στα 16 κοιταζουν μεγαλυτερους..!κ εγω στα 16 35ρηδες κοιτουσα!εγω θα συμφωνησω με την ghost παραπανω,ο 27ρης τι στο καλο ψαχνει απο ενα κοριτσακι..!δεν το βρισκω παιδεραστικο το ολο θεμα,απλα ηλικιακα ο καθενας ειναι σε αλλα μηκη κυματος!
    με συγχωρεις ντορα, δεν μπορω να φανταστω εναν αντρα με παιδι του σχολειου! προτιμοτερο θα ηταν να κανει σχεση με εναν συνομιληκο. δεν ξερω, δεν το βρισκω σωστο.. 35αρηδες στα 16??? πλακα μας κανεις τωρα??? δηλαδη τωρα τι κοιτας?? με το συμπαθιο δηλαδη :)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    και το πορισμα μου το εξης: τα κοριτσια σημερα εχουν ωριμασει πρωιμα, και ειναι πολυ ωριμα για την ηλικια τους. η εκδικηση της φυσης εχει συνδραμει και σε αυτο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Τι εχουν ωριμασει πρωιμα βρε! :Ρ Μια χαρα στην ηλικια που πρεπει ωριμασε το κοριτσι! Και ειναι απολυτα φυσιολογικο να της γυαλισει ενας μεγαλυτερος (ενας που της εμπνευει δεος ή/και θαυμασμο, καποιος που ξερει πως να φερεται και πως να την κολακευει κτλ...), ειδικα στην εφηβεια που τα κοριτσια συνεχιζουν να εχουν για προτυπα τους πατεραδες τους!
    Και η φυση δεν εκδικειται, γιατι πολυ απλα δεν εχει συνειδηση! :Ρ

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •