''ΨΩΝΙΣΤΗΡΙ'' ΜΕΣΩ ΙNTERNET - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 89
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Γνώμη μου είναι ότι όσοι μπαίνουν στο ίντερνετ δεν είναι αντικοινωνικοί, γιατί μπορεί πχ να μην έχουν φίλους για έναν, δύο ή χίλιους λόγους. Ένας λόγος είναι πχ, ότι οι άλλοι δεν ανοίγονται στις παρέες τους, είναι επαρκείς με αυτές που έχουν και έτσι δεν δίνουν την ευκαιρία στον άλλον να τους γνωρίσει. Όσο για τις αγγελίες και τα τσατ, δεν βρίσκω που είναι το κακό, άμα δεν βρίσκεις από αλλού κανέναν και όχι επειδή είσαι άσχημος ή δεν έχεις προσωπικότητα, αλλά επειδή δεν έχεις παρέες πχ για να έχεις φίλους. Αλλά ακόμα και αν κάποιος είναι άσχημος, δεν έχει δικαίωμα να βρει μέσω ίντερνετ; Δηλαδή η ελευθερία του ατόμου που πάει; Πρέπει να κοπεί με τα σχόλια που θα γίνουν εις βάρος του;

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εχεισ δικιο. απλα δν το θεωρουσα ασχημο να το κανω μεχρι τωρα γτ εψαχνα κοπελες απο τετοια, επειδη δν μπορω να βρω αλλιως ειναι δυσκολο δν ξερεις αν η αλλη ειναι bi h οχι οποτε.....και δεν συχναζω κ σε τετοιου στυλ μπαρακια. δν εβρισκα αλλο τροπο να βρω κοριτσια οποτε.

    αλλα αντρες εβρισκα δν υπηρχε προβλ. αλλα βαρεθηκα στα κλαμπ θελω κατι πιο κινηματογραφικο πχ γνωριμια στο τρολει πεφτει κατα λαθος πανω σ ο αλλος , κλπ κλπ .αφου αυτο ομως δν γινεται ειπα να δοκιμασω κ απο κει. και ΔΕΝ εχει σχεση με την κοινωνικοτητα μ
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν κατάλαβα τι λες. Καταρχάς σε μένα απευθύνεσαι; Επειδή εγώ δεν μίλησα για μπαράκια. Κατα δεύτερον, έψαχνες φίλες μέσω νετ; Και κατά τρίτον, άντρες έτσι είναι πολύ δύσκολο να βρεις, αλλά νομίζω και μόνο ότι στην πέφτουνε πολλοί από ότι έχεις πει, είναι πολύ θετικό για να διαλέξεις. :) Όσο για την κοινωνικότητά σου, εσύ είπες ότι είναι κατάντια. :)

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ωχουυυυ δεν καταλαβαινομαστε.........γενι� �α μιλησα για τα μπαρακια!απλα το πα για να τονισω τον λογο που ειπα να ψαξω απο νετ για αντρες!!!!!!!!

    κατα 2ον μου την πεφτουν σαβουριδες η ηλιθιοι οπως σε ολες τις κοπελες αμα βγουν θα τους την πεσουν παντα μν το κανεις να φαινεται λες κ ειμαι κανα ψωνιο!

    κ κατα 3ον καταντια ΡΩΤΗΣΑ αν ειναι δν ειπα πως ειμαι εγω η καταντια

    α κ κατα 4ον δεν ψαχνω φιλες, κοπελες για σεξ ψαχνω!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Originally posted by me_vs_myself
    καλα συνιθως δεν ψαχνουν για σχεση στο νετ..........περισσοτερο σεξ βλεπω να ψαχνουν εγω.......
    Έτσι που καταντήσαμε αγαπητή μου οι «Άντρες»ψάχνουν για σεξ στο νετ αλλά δεν είμαι σίγουρος εάν ψάχνουν και για γυναίκα…

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    χαχχχχααχ οχι εχει στο σιτε εκεινο θεματα διαλλεγεισ

    - αντρα για γυναικα
    - γυναικα για αντρα
    - ατομα για αλληλοκαλυψη
    - αντεσ για αντρες
    - λεσβιες
    -bisexual

    οποτε ειναι φανερο.

    αλλα ολοι σε καθε αγγελια τους εχουν την λεξη ΣΕΞ

    για να μην αναφερω για τους φετιχιστες εχω φριξει
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by me_vs_myself
    ωχουυυυ δεν καταλαβαινομαστε.........γενι� �α μιλησα για τα μπαρακια!απλα το πα για να τονισω τον λογο που ειπα να ψαξω απο νετ για αντρες!!!!!!!!

    κατα 2ον μου την πεφτουν σαβουριδες η ηλιθιοι οπως σε ολες τις κοπελες αμα βγουν θα τους την πεσουν παντα μν το κανεις να φαινεται λες κ ειμαι κανα ψωνιο!

    κ κατα 3ον καταντια ΡΩΤΗΣΑ αν ειναι δν ειπα πως ειμαι εγω η καταντια

    α κ κατα 4ον δεν ψαχνω φιλες, κοπελες για σεξ ψαχνω!
    Για τα μπαράκια είπες κάτι για γυναίκες. Δεύτερον, δεν εννοούσα με τίποτα ότι είσαι ψώνιο. Σε όποιον ή όποια την πέφτουν πολλοί σημαίνει ότι είναι ψώνιο; Άσε που και να γίνει, κάποιο δίκιο θα το έχει. Ρώτησες αν είναι κατάντια, αλλά το ψιλοπίστευες κιόλας. Δηλαδή ρώτησες αν είναι έτσι όπως το νόμιζες ή όχι. Όσο για το σεξ, δεν καταλαβαίνω. Λες ότι ψάχνεις κοπέλες για σεξ, και πιο κάτω φαίνεται σαν να σε πειράζει που όλοι ψάχνουν για σεξ. Τι ισχύει τελικά;

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οσο αναφορα γυναικες ναι ψανω σεξ επειδη σχεση με γυναικες δν κανω δν ειμαι λεσβια. εννοουσα οι ετεροφιλοι ψαχνουν ΜΟΝΟ σεξ απο το νετ...
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    A ok.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    DEN ΨΑΧΝΩ απο το φορουμ εδω μεσα!ελεος!απλα αναφερω ενα θεμα!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by me_vs_myself
    DEN ΨΑΧΝΩ απο το φορουμ εδω μεσα!ελεος!απλα αναφερω ενα θεμα!
    Ποιός το πε αυτό;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μλκια δικια μ γραψε λαθος.................απλα διαβασα κατι αλλο..........:P
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ok :)

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Originally posted by Remedy
    παολο, νομιζω οτι βρισκεσαι 10 χρονια πισω σε ενημερωση...
    δεν υπαρχει πλεον συγχρονος ανθρωπος που δεν εχει προσβαση στο ιντερνετ κι αυτο σημαινει, οτι οσοι υπαρχουν εξω, στον δρομο, στα μερη διασκεδασης η στην δουλεια μας, μπαινουν ΚΑΙ στο ινερνετ....
    φυσικα ειναι ΑΛΛΟ να ξημεροβραδιαζεται κανεις στο ιντερνετ, πραγμα που σιγουρα κατι σημαινει για την κοινωνικοτητα του, για την ζωη του, και για θεματα του χαρακτηρα του, και ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΟ να ασχολειται για καποιες ωρες η λετπα μεσα στην μερα του η στην βδομαδα του με το ιντερνετ...μη τα μπερδευουμε...
    αυτο το τελευταιο, εγω τουλαχιστον δεν γνωριζω κανεναν στον κυκλο μου η στην δουλεια μου που να μην το κανει, εκτος ισως απο εργαζομενες μητερες με 1-2 παιδια , που δεν εχουν ουτε αυτον τον χρονο....

    Εμένα μια απορία μου είναι γιατί πχ μια εμφανίσιμη κοπέλα,που μπορεί έξω να έχει τον οποιονδήποτε,είτε μέσω παρέας είτε σε μπαρ,να προτιμάει κάποιον άγνωστο από το ιντερνετ που δεν ξέρει τί καπνό φουμάρει.Άντε για έναν άνδρα να ψάχνει από το ιντερνετ για γυναίκα να πω εντάξει,μπορεί να μην έχει κοπέλες στο περιβάλλον του,να μην μπορεί σε μπαρ να γνωρίσει καμία διότι άλλο να ψάχνεται ο άντρας και άλλο η γυναίκα,οι φίλοι του να έχουν σχέσεις κι αυτός να μην έχει και να τους ζηλεύει,πολλά μπορεί να παίζουν.Αν ο μοναδικός τρόπος επικοινωνίας με το γυναικείο φύλο είναι το ιντερνετ,τότε λογικό είναι να ξημεροβραδιάζεται στα chat.

    Πάντως,για τις σχέσεις που τυχόν δημιουργούνται στο ιντερνετ,εγώ πιστεύω ότι όλα από την γυναίκα εξαρτώνται,αν θέλει αυτή τότε θα υπάρξει σχέση,αν θέλει μόνο σεξ τα ίδια ή αν θέλει απλά κάποιον να του δίνει ψεύτικες ελπίδες ότι \'μπας και\'.Το ισχυρό φύλο γαρ...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by Paolo_1
    Εμένα μια απορία μου είναι γιατί πχ μια εμφανίσιμη κοπέλα,που μπορεί έξω να έχει τον οποιονδήποτε,είτε μέσω παρέας είτε σε μπαρ,να προτιμάει κάποιον άγνωστο από το ιντερνετ που δεν ξέρει τί καπνό φουμάρει.
    Οποια η πιθανοτητα να μην ξερει τι καπνο φουμαρει ενας που γνωριζει απο το ιντερνετ, ειναι περιπου ιδια με το να μην ξερει επισης τι καπνο φουμαρει και οταν γνωριζει εναν μεσω παρεας-μπαρ-κτλ

    Ισα ισα επειδη ακριβως ειναι εμφανισημη, πιθανοτατα θα εχει να κανει με αρκετους ψευτες που θα θελουν να την ριξουν.

    Στο διαδικτυο ομως μπορει να κρυψει την εμφανιση της και να δει αμα μπορει να ελκυει κοσμο μεσω του χαρακτηρα της , και οχι μεσω της εμφανισης της.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •