ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    8

    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

    Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα? Όχι. δεν πρόλαβα να το δω ακόμη, αλλά μπορώ να ευχηθώ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. θεματολογικά φαίνεται ενδιαφέρον. Περισσότερα... αφού πάρω την πρώτη γεύση.

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Καλώς ήλθες Δίαλλε, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.
    Για την ώρα το μόνο που υπάρχει είναι... η πρώτη γεύση. Θεώρησα χρήσιμο να δώσω το λίνκ από τώρα στους μουλτιφορουμίστες για να ζητήσω βοήθειες ως προς την θεματολογία, την λειτουργικότητα, τον εντοπισμό λαθών και ελλείψεων.

    Υπολογίζω ότι \"το περιεχόμενο\" θα είναι έτοιμο προς \"χρήση\" σε 15 περίπου μέρες.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  3. #3
    Moderator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    57
    Δεν προλαβα να κοιταξω τιποτα ακομα, εκτος φυσικα της ψηφοφοριας στην αρχικη σελιδα!
    Ναι, μπορω να ψηφισω!
    Να ευχηθω και εγω με τη σειρα μου καλη επιτυχια. Να συμφωνησω επισης με τον Διαλλο, οτι οντως φαινεται ενδιαφερον!
    Περιττο να σου πω, για οτιδηποτε χρειαστεις και μπορω να βοηθησω (κωδικας κτλ), μπορεις να με υπολογιζεις!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4
    καλή τυχη!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4

    ευχές..

    Εύχομαι να είναι καλοτάξιδο, ζεστό, ανθρώπινο, και φιλόξενο πάντα σε όλες τις ψυχές - επισκέπτες που θα δεχτεί.
    Καλό κουράγιο και δύναμη στους δημιουργούς.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    7
    Καλή επιτυχίαααααααααα!

    Εύχομαι το e-psychology να προσφέρει ανακούφιση και στήριξη στα μέλή του και να ανταποκριθεί στο όραμα του μέγα Δημιουργού Του.

    Υπόσχομαι να είμαι καλό κοριτσάκι και να μην λέω μπαρούφες! (με το ζόρι κρατιέμαι για να διατηρήσω την σοβαρότητά του )

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    στο καβούκι μου
    Posts
    29
    Μην αγχώνεστε..όλα καλά θα πάνε...Από την στιγμή που ήρθα εγώ..δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα...Θα την βρούμε την λύση...Θέληση να υπάρχει!Καλά να είμαστε μόνο...και πάνω από όλα αισιόδοξοι!


    υ.γ. Φτου..γμτ! Και εσείς εδώ;

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    7
    Originally posted by sougar
    Μην αγχώνεστε..όλα καλά θα πάνε...Από την στιγμή που ήρθα εγώ..δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα...Θα την βρούμε την λύση...Καλά να είμαστε μόνο...και πάνω από όλα αισιόδοξοι!


    υ.γ. Φτου..γμτ! Και εσείς εδώ;
    Tough luck honey!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3
    Καλή επιτυχία κι από μένα που σίγουρα θα την έχει και αυτό το σάιτ. Στο τέλος, μετά από τόσα σάιτ ο δοδόν θα ανακηρυχθεί ο νέος Κοντομηνάς του ελληνικού ιντερνετ!
    Ως χρήστης, μπορώ να υποσχεθώ ότι εδώ θα δείτε τη σοβαρή πλευρά μου,

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933

    σκουπιζοντας τα ποδια μου στο χαλακι....

    Μπηκα και γραφτηκα.

    Πολυ ενδιαφερον site, θα κατσω να διαβασω καμποσα αρθρα πρωτα και μετα θα πω την γνωμη μου.

    Ενδιαφερον παντως τομεας συζητησης και αναζητησης, και στο μελλον θα με ενδιαφερε να συμμετεχω. Ελπιζω στην αναφανδον συμμετοχη του κοσμου με πολλα και ομορφα κειμενα.

    Ελπιζω οι λιγες (και κομπογιανιτικες) γνωσεις και αποψεις μου, να αποτελεσουν ερεθισμα για ομορφες συζητησεις.


    Καλη συνεχεια,
    Κρινο

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Εκτός τόπου αναπαύσεως
    Posts
    142
    ʼνοιξα σαμπάνια!!

    Μπορώ (και εγώ) με τη σειρά μου να πω δυο λόγια για το νέο βρέφος, που άρχισαν ορισμένοι να το κακοποιούν πριν ακόμη το γνωρίσουν..
    Μπράβο σε όλους που χωρίς ιδιοτέλεια αφιερώσουν το χρόνο και τα χρήματά τους για μας.

    Ειδικοί και μη, νέοι και μεγάλοι, ψυχοπαθείς και μη, κάτι θα αποκομίσουμε απ΄το χώρο αυτό.

    Όσο για το μπάχαλο που σίγουρα ορισμένοι θα προσπαθήσουν να κάνουν και εδώ, προτείνω να δημιουργήσετε και ένα νέο site με την ονομασία
    multibahalo.gr και να τους εκσφενδονίζετε εκεί.
    Βάλτε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σας, είναι τόσο όμορφο να είστε χαρούμενοι..

    Άβυσσος η ψυχή του διαδικτύου...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    26

    Καλώς σας βρήκα

    Η ιδέα του site είναι θετική από μόνη της και ποιοτική από τη γέννησή της.
    Χαίρομαι που βρίσκω απάνεμο το λιμάνι...εγγυάται ποιότητα κάτι τέτοιο.
    Θα είμαι συχνά επισκέπτης και συντάκτης κειμένων, μια και η Ηλεκτρονική Ψυχή βοηθά γι\' αυτό.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Θεσσαλον&#
    Posts
    3
    Καλησπέρα σας,

    Θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να συγχαρώ την προσπάθεια σας για να αναβαθμίστε ένα χώρο στην Ελλάδα που τώρα πιστεύω ότι αναγεννιέται.
    Αν κάνω λάθος διορθώστε με. Είμαι στην Ελλάδα εδώ και 5 μήνες και βλέπω ότι αρκετοί άνθρωποι, αναφέρωντας την λέξη ψυχολόγος δεν κρυβονται πλέον πίσω απο τη μάσκα τους.

    Είμαι σίγουρη ότι θα μπορέσω να επικοινωνήσω με αξιόλογους ανθρώπους.

    Συνεχίστε την αξιόλογη προσπάθεια.

    Σας χαιρετώ
    Μαρία

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    12

    Aγαπημένε μου χαπακογιατρέ....

    ...από υγεία είμαι καλά, το αυτό επιθυμώ και δι υμάς


    (μπαγάσα, δεν έχεις αφήσει θηλυκιά πύλη στο διαδίκτυο....) :P


    Ως άτομο με πολλά υπαρξιακά προβλήματα (κι επειδή δεν προβλέπεται ν\' ανέβω κατά τα μέρη σας φέτος να κεράσεις καφέ - μάλλον για Κατ\' Απ\' Τ\' Αυλάκ\' με κόβω...), νομίζω πως θα τα λέμε διαδικτυακά από Σεπτέμβρη.


    Καλό Σαββατοκύριακοοοοοοοοοοοοοο



    (το ξέρω πως είναι ακόμα Πέμπτη.... Δε σταματώ όμως ΠΟΤΕ να φαντασιώνομαι )


    Ξωττερίνα


  15. #15
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Καλώς το ξωλητάκι!

    Βολέψου, εδώ είναι ήσυχα.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •