Oταν ο θυμος και το αγχος βραζουν στο στηθος σου... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 87
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    επειδή ήξερα κάτι ατομάκια που θόλωναν έτσι, αλλά μόλις έφαγαν ένα γερό βρωμόξυλο και βρέθηκαν στο νοσοκομείο, το σκέφτονταν διπλά... όταν θόλωναν.

    τέσπα. απλά εκνευρίζομαι με ανθρώπους που μεταχειρίζονται τη βία έτσι. γιατί μπορεί απλά να κάνεις τη δουλειά σου, και ο άλλος να στραβώσει και να βρεις το μπελά σου χωρίς να φταις....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    και τι με νοιαζει εμενα τι παθαν οι φιλοι σου κ με τι στραβωνεις?

    αμα δν εχεις κατι ουσιαστικο να μ προτεινεις περα απο το ξυλο π φαγανε οι φιλοι σου κ δεν ξαναθολωσανε μν γραφεις
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    24
    Originally posted by Adzik

    η αν σκευτεισ πωσ εσυ μπορεισ να φασ ενα γλυκο και να θυμωσεισ ενω υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν φαει 5 μερεσ .. τοτε ισωσ ηρεμισεισ λιγο και το δεισ θετικα και διαφωρετικα...ε?
    Originally posted by me_vs_myself

    ναι εχουν ολοι τα προβληματα τους ισως να μν εχουν δουλεια φαι κλπ κλπ αλλα γιατι πρεπει να κοιταω τα χειροτερα δν μ κανει καλο!!!αλλαζει κατι αμα τα κοιταξω?νοιαζει τους αλλους για μενα? γιατι να με νοιαξει δεν ξερω.......δεν με νοιαζει!εγω ζηλευω να καλητερα δν νιωθω καλα με τα χειροτερα!!!!!!!!

    Νομιζω οτι πηρες λαθος αυτο που ηθελε να πει η Adzik. Πραγματι, κοιτοντας τα χειροτερα ωστε να εκτιμησεις τη δικη σου θεση δεν οδηγει πουθενα {μαλλον σε στασιμοτητα τυπου \"τελικα καλα ειμαι, μωρε, τι διαμαρτυρομαι\"} αλλα κοιτοντας τα χειροτερα ωστε να εκτιμησεις σωστα τις δυνατοτητες βελτιωσης της ζωης σου ; Εχεις σκεφτει ποσες περισσοτερες δυνατοτητες εχεις απο εναν τυφλο, απο εναν που ειναι καταδικασμενος να περασει το υπολοιπο της ζωης του σε αναπηρικο καροτσακι, απο ενα αφρικανακι, αγραμματο και παμφτωχο που δουλευει απ\' τα 12 του χρονια σε χρυσορυχειο ; Ξερεις ποσα παραπανω απο εσενα θα εκανε ο παραλητος αν ξαφνικα μπορουσε να περπατησει ; Και τι δε θα δινε γαια να μπορεσει να παει με τους φιλους του στο μπαρ, και ποσο γελοιο θα βρισκει το γεγονος οτι εσυ, παρολο που εχεις αυτη τη δυνατοτητα, επελεξες να χαλαστεις με το κακαμαθημενο που ηθελε το σκαμπο. Δυσανασχετεις για τη κατασταση σου {και καλα κανεις} αλλα γιατι τις δυνατοτητες που ειχες να βελτιωσεις τη ζωη σου θα τις καταλαβεις μονο οταν μεινεις αναπηρη ;

    Ακομα και αν πασχεις απο προβλημα ψυχολογικης φυσεως, ποσο πιο δυσκολο θα ηταν να το λυσεις οντας ανημπορη σωματικα να κανεις οχι μονο αυτα που σε ευχαριστουν {και αρα εχουν επιδραση στη ψυχολογια σου} αλλα και τα στοιχειωδη {π.χ τουαλετα}.

    Καταλαβε λοιπον σε τι πλεονεκτικη θεση βρισκεσαι και ποσο πολλες παραπανω δυνατοτητες εχεις απο μερικους αλλους και σηκω και περπατα. Τι περιμενεις ;

    Τελος, επειδη ειπες οτι \"ζηλευεις\" τα καλυτερα, η ζηλια ειναι κινητηριος δυναμη για λιγους ανθρωπους. Εισαι ενας απ\' αυτους ή απλα καθεσαι και ζηλευεις ;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by me_vs_myself
    ειστε τοσο καλοι με τις απαντησεις σας ευχαριστω.

    αμα ηξερα τι φταιει θα το εγραφα και μετα θα το καιγα....αλλα ειναι δυσκολο. υπαρχει περιπτωση να φταινε ολοι εκτος απο μενα?

    pad γιατι ποιος φαινεται να χει ψυχολογικο προβλ .........κανεις σχεδον!!!!τοσους ανθρωπους περναω κ περνας καθε μερα απο διπλα κανεις δν ξερεις αν ειναι αυτος π φαινεται!

    πολεμικες τεχνες???χαχαχαχαχαχα αααμα εβαζα κα υτοσ το προγραμμα μ εκει να δεις που δν θα χα χρονο ουτε παιδι να κανω!!!που λεειο λογος.......

    οσο για τις σπουδες ειμαι 25 τι σκατα να κανω δεν γινεται!κ δν εχω κ λεφτα κ δν μπορω ΠΑΛΙ να μ τα βαλει ο πατερας μ για κατι που δν ειμαι σιγουρη κ δν εγκρινει!κ αν μετα αλλαξω γνωμη?φοβαμαι γμτ.....επειδη με ξερω....και μαλιστα πραγματα τα οποια ενδεχομενως να θελω να κανω δεν τα εγκρινει!!!!οποτε τι να κανω.....ειμαι 25 κ νιωθω καταδικασμενη!

    η κοπελα στο κλαμπ ναι εκανα κατι πολυ τρομερο.....καλα θα κανει να προσεχει γενικα που κανει το κακομαθημενο......

    επισης και ποιον δεν εχουν μειωσει η πληγωσει...δεν αποτελω εξαιρεση.μακαρι να μουν η εξαιρεση να μπορουσε καποιος να βοηθησει αλλα κανεις δεν μακουει!τους μισω ΟΛΟΥΣ!

    ναι εχουν ολοι τα προβληματα τους ισως να μν εχουν δουλεια φαι κλπ κλπ αλλα γιατι πρεπει να κοιταω τα χειροτερα δν μ κανει καλο!!!αλλαζει κατι αμα τα κοιταξω?νοιαζει τους αλλους για μενα? γιατι να με νοιαξει δεν ξερω.......δεν με νοιαζει!εγω ζηλευω να καλητερα δν νιωθω καλα με τα χειροτερα!!!!!!!!

    ποτε δεν εινα αργα..κι εγω ειμαι 25 ... στα ιεκ πασ και 85 χρονων..ειναι καπου 300 ευρω το 6 μηνο... μπορεισ και μονη σου..ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...
    κανεισ δεν μπορει να κανει αυτη την προσπαθεισ για εσενα...μονο εσυ..

    οσο για τα αλλα..

    αντι να τουσ μισεισ ολουσ..κανε την διαφορα..ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ....

    ..και οχι δεν φταινε ολοι οι αλλοι που εσυ δεν τα πασ καλα με ολο τον κοσμο.. αντι να νευριαζεισ..ψαξε τι πρεπει να αλλαξεισ στην ζωη σου για να βρεισ την ισσοροποια μεσα σου...και μετα θα ερθει αυτοματα και καποια ισσοροπια στην εξω ζωη σου με τουσ αλλουσ...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    η αληθεια ειναι οτι ζηλευω παααααααααρα πολυ...υπερβολικα βασικα.........τους παντες. οχι απλη ζηλεια, σε σημειο κακιας-ζηλεια.........το αναγνωριζω αυτο ειναι απο τα ασχημα του χαρακτηρα μου.

    μωρε τι να πω στον πατερα μ \'\'μπαμπα πεταω οσα λεφτα χαλασες για μενα να σπουδσω τοσα χρονια για να ξαναπαω σε εκαν ιεκ?\'\' και αλλωστε τι να κανω στο ιεκ παλι χαζοδουλειες βρησκεις απο κει!δεν μαρεσει τπτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω θελω να γινω χορεφτρια η τατουατζου!!!!!!!!!!!111
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by Njordin
    Originally posted by Adzik

    η αν σκευτεισ πωσ εσυ μπορεισ να φασ ενα γλυκο και να θυμωσεισ ενω υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν φαει 5 μερεσ .. τοτε ισωσ ηρεμισεισ λιγο και το δεισ θετικα και διαφωρετικα...ε?
    Originally posted by me_vs_myself

    ναι εχουν ολοι τα προβληματα τους ισως να μν εχουν δουλεια φαι κλπ κλπ αλλα γιατι πρεπει να κοιταω τα χειροτερα δν μ κανει καλο!!!αλλαζει κατι αμα τα κοιταξω?νοιαζει τους αλλους για μενα? γιατι να με νοιαξει δεν ξερω.......δεν με νοιαζει!εγω ζηλευω να καλητερα δν νιωθω καλα με τα χειροτερα!!!!!!!!

    Νομιζω οτι πηρες λαθος αυτο που ηθελε να πει η Adzik. Πραγματι, κοιτοντας τα χειροτερα ωστε να εκτιμησεις τη δικη σου θεση δεν οδηγει πουθενα {μαλλον σε στασιμοτητα τυπου \"τελικα καλα ειμαι, μωρε, τι διαμαρτυρομαι\"} αλλα κοιτοντας τα χειροτερα ωστε να εκτιμησεις σωστα τις δυνατοτητες βελτιωσης της ζωης σου ; Εχεις σκεφτει ποσες περισσοτερες δυνατοτητες εχεις απο εναν τυφλο, απο εναν που ειναι καταδικασμενος να περασει το υπολοιπο της ζωης του σε αναπηρικο καροτσακι, απο ενα αφρικανακι, αγραμματο και παμφτωχο που δουλευει απ\' τα 12 του χρονια σε χρυσορυχειο ; Ξερεις ποσα παραπανω απο εσενα θα εκανε ο παραλητος αν ξαφνικα μπορουσε να περπατησει ; Και τι δε θα δινε γαια να μπορεσει να παει με τους φιλους του στο μπαρ, και ποσο γελοιο θα βρισκει το γεγονος οτι εσυ, παρολο που εχεις αυτη τη δυνατοτητα, επελεξες να χαλαστεις με το κακαμαθημενο που ηθελε το σκαμπο. Δυσανασχετεις για τη κατασταση σου {και καλα κανεις} αλλα γιατι τις δυνατοτητες που ειχες να βελτιωσεις τη ζωη σου θα τις καταλαβεις μονο οταν μεινεις αναπηρη ;

    Ακομα και αν πασχεις απο προβλημα ψυχολογικης φυσεως, ποσο πιο δυσκολο θα ηταν να το λυσεις οντας ανημπορη σωματικα να κανεις οχι μονο αυτα που σε ευχαριστουν {και αρα εχουν επιδραση στη ψυχολογια σου} αλλα και τα στοιχειωδη {π.χ τουαλετα}.

    Καταλαβε λοιπον σε τι πλεονεκτικη θεση βρισκεσαι και ποσο πολλες παραπανω δυνατοτητες εχεις απο μερικους αλλους και σηκω και περπατα. Τι περιμενεις ;

    Τελος, επειδη ειπες οτι \"ζηλευεις\" τα καλυτερα, η ζηλια ειναι κινητηριος δυναμη για λιγους ανθρωπους. Εισαι ενας απ\' αυτους ή απλα καθεσαι και ζηλευεις ;
    πολυ σωστα φιλε μου..

    επισεισ μην παμε μακρια...ποσεσ περισσοτερεσ δΥνατοτητεσ και ευκαιριεσ για μια καλη και ησυχη ζωη εχουμε εμεισ μπροστα στουσ συνανθρωπουσ μασ που βλεπουμε καθημερινα διπλα μασ..μαυρουσ..κιτρινουσ..πρα σινουσ:):):) ...ειναι ανθρωποι ηρωεσ..που περνανε τα συνορα εχοντασ δωσει συνηθωσ οτι εχουν και δεν εχουν για να πανε σε μια χωρα οπου δεν θα τουσ σκοτωσουν-βιασουν.. με ενα σωρο ψυχολογικα στην πλατη τουσ...
    και βρισκονται πχ εδω..και κανουν δουλειεσ του ποδαριου 20 ωρεσ το 24 ωρο για να στειλουν χρηματα στισ παμφτωχεσ οικογενειεσ τουσ... και ακουνε τον εξαψαλμο και δεχονται τον ρατσισμο καθε στιγμη στα παντα..ακομη και στα ανθρωπινα δικαιωματα τουσ..

    εχοντασ στην τσεπη πολυ πολυ συχνα πολυ καλα πτυχια ...

    ναι οταν το βλεπω αυτω τουσ θεωρω ηρωεσ..και θεωρω πωσ οφειλω να παλεψω οσο πιο πολυ μπορω γιατι εχω την δεινατοτητα αυτη..το χρωσταω σε εμενα και σε ολουσ αυτουσ που δεν εχουν τισ ιδιεσ ευκαιριεσ οχι επειδη δεν τισ αξιζουν αλλα για πχ ρατσιστικουσ η γλωσσικουσ λογουσ..


    επειδη εχω ενα σπιτι να κοιμηθω και να ξεκουραστω και να μην κρυωνω ... και ειμαι τυχερη που τα εχω ολα αυτα...περα απο την τυχη ομωσ πρεπει να βαζουμε παντα και το χερακι μασ... και να μην λεμε ..τι μπορω να κανω τωρα????τιποτα.....


    ενα θα σου πω...μπορεισ να κανεισ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ετσι οπως καταντησαμε αυτοι οι αλλοδαποι π λες μια χαρα την περνανε εδω περα και παιρνουνε κ τις δουλειες των ανιδεικευτων ελληνων!δεν με νοιαζει τι κανουνε.......με νοιαζω εγω. και πραγματικα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να κανεις τα παντα!ας πουμε αμα εγω τωρα θελω να γινω πυρινικος φυσικος γινεται?ΟΧΙ. οποτε γτ να κοροιδευω τον εαυτο μου....κ να κλαιω την μοιρα μ δν γινεται κτ βεβαια αλλα δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι δν εχουν την ιδια υπομονη κ επιμονη
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by me_vs_myself
    η αληθεια ειναι οτι ζηλευω παααααααααρα πολυ...υπερβολικα βασικα.........τους παντες. οχι απλη ζηλεια, σε σημειο κακιας-ζηλεια.........το αναγνωριζω αυτο ειναι απο τα ασχημα του χαρακτηρα μου.

    μωρε τι να πω στον πατερα μ \'\'μπαμπα πεταω οσα λεφτα χαλασες για μενα να σπουδσω τοσα χρονια για να ξαναπαω σε εκαν ιεκ?\'\' και αλλωστε τι να κανω στο ιεκ παλι χαζοδουλειες βρησκεις απο κει!δεν μαρεσει τπτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω θελω να γινω χορεφτρια η τατουατζου!!!!!!!!!!!111
    γινε τοτε....


    χαζοδουλειεσ??? δεν νομιζω για δεσ λιγο την λιστα και τα λεμε...http://www.oeek.gr/index2.html

    ειναι χαζοδουλεια το ΣΥΝΟΔΟΣ ΒΟΥΝΟΥ
    η το ΕΙΔΙΚΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗΣ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ εκει χορευεισ κι ολασ..ειναι ανιματερ... η ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟΥ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΣ η ο ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ (Stylist) η ο ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΩΝ ΕΚΠΟΜΠΩΝ

    οσο για τον μπαμπα σιγουρα θα προτημισει να σπουδασεισ παρα να καθεσαι να χριπιεσαι και να κλαισ την κακια σου την μοιρα..ετσι δεν ειναι?????αυτη την φωρα πληρωσε τα εσυ..αληθεια τι σπουδασεσ???

    να ξερεισ τιποτα δεν παει χαμενο..μαθε τεχνη κι αστηνε κι αν πεινασεισ πιαστηνε....δεν λενε??κατι ξερουν!!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    τατοο αρτιστ μπορεισ να γινεισ και εχεισ το ταλετο πιστευω και σου παει..πηγεσ ποτε σε ενα τατοο μεροσ να ρωτησεισ αν μπορουν να σε κρατησουν να σου κανουν μαθηματα???...

    επισεισ αν το θελεισ πραγματικα τοτε φανταζομαι πωσ εχεισ παρα πολλεσ γνωσεισ για το αντικειμενο ετσι δεν ειναι??αν οχι..τοτε μαθε οτι μπορεισ χορισ να εισαι στον χορο και μετα ..προσπαθησε το...


    να ξερεισ πωσ στα λεω πολυ ηρεμα και γλυκα ..δεν σου την λεω.. το δηλωνω επειδη ο γραπτοσ λογοσ ειναι παρεξιγησιμος...σου στελνω και μια αγκαλια ελπιδασ!!!!http://i698.photobucket.com/albums/v...2b2e9e0b7c.jpg
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by me_vs_myself
    ετσι οπως καταντησαμε αυτοι οι αλλοδαποι π λες μια χαρα την περνανε εδω περα και παιρνουνε κ τις δουλειες των ανιδεικευτων ελληνων!δεν με νοιαζει τι κανουνε.......με νοιαζω εγω. και πραγματικα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να κανεις τα παντα!ας πουμε αμα εγω τωρα θελω να γινω πυρινικος φυσικος γινεται?ΟΧΙ. οποτε γτ να κοροιδευω τον εαυτο μου....κ να κλαιω την μοιρα μ δν γινεται κτ βεβαια αλλα δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι δν εχουν την ιδια υπομονη κ επιμονη
    Μπορεισ να κανεισ τα παντα...τα παντα ειναι αυτα που θελεισ οσο τιποτα αλλο..!!!:):):)
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by me_vs_myself
    ετσι οπως καταντησαμε αυτοι οι αλλοδαποι π λες μια χαρα την περνανε εδω περα και παιρνουνε κ τις δουλειες των ανιδεικευτων ελληνων!δεν με νοιαζει τι κανουνε.......με νοιαζω εγω. και πραγματικα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να κανεις τα παντα!ας πουμε αμα εγω τωρα θελω να γινω πυρινικος φυσικος γινεται?ΟΧΙ. οποτε γτ να κοροιδευω τον εαυτο μου....κ να κλαιω την μοιρα μ δν γινεται κτ βεβαια αλλα δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι δν εχουν την ιδια υπομονη κ επιμονη
    εχεισ δικειο για την υπομονη .αλλα να ξερεισ πωσ η υπομονη μαθαινεται...αν το θελεισ φυσικα...:):):)
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω οπως κ πολλοι αλλοι, σαν διπολικη, μια χανω την ορεξη μου, μια αλλαζω γνωμη, μια αλλαζω ενδιαφεροντα. προτεραιοτητες δν εχω πανω σε αυτα, εχω πανω στις πανηλιθιες διαταραχες μου.....οποτε τωρα τι κανω?μια ζωη θα παλευω να γινω καλα δν θα κανω ποτε κατι να μαρεσει οικογενεια κ παιδια ΔΕΝ θα κανω η κ να κανω θα ναι μια αποτυχια........οποτε τι κανω?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    θα κανεισ προσπαθειεσ...
    ολοι αυτο κανουμε..προσπαθουμε...


    κι εγω αρχιζω μια δουλιτσα τωρα.ξερω αν θα πετυχει???οχι βεβαια...αλλα θα κανω οτι καλητερο μπορω...και θα ξερω πωσ πραγματικα τα εδωσα ολα και προσπαθησα...

    δεν εχουμε αλλη επιλογη...

    και καποια θα ειναι επιτυχια..αλλα θα πρεπει πρωτα εσυ να πιστεψεισ σε εσενα..!!!!!οι γονεισ σου τι σου λενε?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μου λενε να μν γκρινιαζω γιατι ειναι μια χαρα στα γραφεια γιατι ετσι πρεπει επειδη ειμαι κοπελα και δν μπορω να κανω κατι αλλο γιατι ειναι ηλιθιοτητες κ επειδη ειμαι νευρικια κ εχω \'\'θεματα\'\' πρεπει να μαι ικανοποιημενη γτ θα μποσουσα να μν εχω κανει τπτ στην ζωη μ κ καλυτερα να μαι καλημενη οπς κ οπου μπορω με δουλεια επειδη δν νομιζουν οτι θα βρω καποιον αντρα να με αντεξει καιρο με αυτο που εχω...........(μερικες φορες δν το λενε τοσο σκληρα μονο οταν τσακωνομαι με την μανα μ μ τα λεει ετσι.....ο μπαμπας ειναι πιο ευαισθητος κ μ χει αδυναμια)

    γενικα ρε γμτ σαν να με εχουν για τελειωμενη ....ειδηκα η μανα μου.....ολο δυσανασχετει κ μ εχει πεταξει και τρελλη 4-5 φορες!!!!!!!!!κ εχει γινει κακος χαμος μες στο σπιτι......
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by me_vs_myself
    μου λενε να μν γκρινιαζω γιατι ειναι μια χαρα στα γραφεια γιατι ετσι πρεπει επειδη ειμαι κοπελα και δν μπορω να κανω κατι αλλο γιατι ειναι ηλιθιοτητες κ επειδη ειμαι νευρικια κ εχω \'\'θεματα\'\' πρεπει να μαι ικανοποιημενη γτ θα μποσουσα να μν εχω κανει τπτ στην ζωη μ κ καλυτερα να μαι καλημενη οπς κ οπου μπορω με δουλεια επειδη δν νομιζουν οτι θα βρω καποιον αντρα να με αντεξει καιρο με αυτο που εχω...........(μερικες φορες δν το λενε τοσο σκληρα μονο οταν τσακωνομαι με την μανα μ μ τα λεει ετσι.....ο μπαμπας ειναι πιο ευαισθητος κ μ χει αδυναμια)

    γενικα ρε γμτ σαν να με εχουν για τελειωμενη ....ειδηκα η μανα μου.....ολο δυσανασχετει κ μ εχει πεταξει και τρελλη 4-5 φορες!!!!!!!!!κ εχει γινει κακος χαμος μες στο σπιτι......
    εγω νομιζω πωσ ανυσηχουν για εσενα και ειναι περιφανοι για εσενα που καταφερεσ τοσα..και δουλευεισ κι ολασ..

    σχετικα με το αλλο.. πιστευω πωσ απλωσ η μαμα ανυσυχει που εσενα δεν σε ευχαριστει και δεν σε καλυπτει κανενασ αντρασ...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •