ειναι η υπερσουξεαλικοτητα δειγμα καποιας διαταραχης?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36

    ειναι η υπερσουξεαλικοτητα δειγμα καποιας διαταραχης?

    Κατ'αρχας δεν ξερω αν ειμαι εκτος θεματος εδω που γραφω...αν ναι συγχωρεστε με.
    Προκειται για συγγενικο μου προσωπο....
    οταν ηταν μικρη της παρουσιαστηκε σχολιαση...φορουσε κατι χαζα πλαστικα σαν σωματα που υπηρχαν τοτε μηπως διορθωθει το θεμα.Την κοροιδευαν τα παιδια και σταματησε το σχολειο(σας τα λεω πολυ περιληπτικα γιατι η ιστορια της ειναι τεραστια)
    Απο θειους γιαγιαδες και τετοια δεν πηρε αγπαη αντιθετως την ξεχωριζαν απο τα αλλα παιδια....δεν εβλεπε δωρακια ας πουμε απο την γιαγια οπως τα αλλα και ας εμεναν ολα στην ιδια πολυκατοικια.
    Νευρικο παιδι,επιθετικο και ζηλιαρικο.Εγω οταν ημουν μωρο ας πουμε μου λεει η μαμα μου πως οριακα αφηνε εκεινη να με ακουμπαει.
    Ζηλια προς την μητερα της και τους συγγενεις της.
    Ολους μας εβριζε ανευ λογου....Στα 15 της εφυγε πρωτη φορα απο το σπιτι.Τη βρηκαμε στους δρομους....μετα οι πορτες κλειδωμενες και καγκελα στα παραθυρα για να μη το σκασει παλι...
    μη σας τα πολυλογω.... η ζωη στο σπιτι ασχημη για ολους και εκεινη να τρωει ξυλο μεχρι και απο θειους γιατι χτυπουσε την μητερα της!
    για να μη σας τα πολυλογω η συγκεκριμενη γυναικα πλεον..εχει επιλεξει να ειναι ιεροδουλη για αυτο και ο τιτλος του θεματος.
    Δεν το κανει απο αναγκη να ζησει σαφεστατα....στο σπιτι της εμαφανιζεται μια φορα στον ενα εναμησι χρονο...τα εχει ολα αλλα επιλεγει να ξαναγυρισει στους δρομους.
    Αυτο ειναι ενα ειδος διαταραχης πιστευω....αλλα τι μπορει να ειναι?
    Επισης οταν η ιδια δεν θελει να παει σε ειδικο και κανενα ιδρυμα δεν την δεχεται τι γινεται?μενει στους δρομους στο ελεος του θεου?
    εχω παραλειψει πολλες πληροφοριες γιατι ειναι πολλα....οτι θελετε σας διαευκρινιζω!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Κοίταξε Μαρία, δεν μπορούμε να κάνουμε διάγνωση εδώ, αλλά σίγουρα δεν ανήκει στις ψυχώσεις το θέμα σου! Το έβαλες λάθος. Αλλά και αν είναι έτσι όπως τα λες, όλες οι ιερόδουλες έχουν κάποια διαταραχή; Δεν νομίζω. Εκτός και αν εννοείς τα άλλα που κάνει.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36
    ημουν σχεδον σιγουρη οτι δεν ηταν για εδω.....:(:(:(
    οχι βασικα δεν εννοω πως ολες εχουν διαταραχη.....σε καμμια περιπτωση...
    απλα η συγκεκριμενη εχει θεμα υπερσεξουαλικοτητας...και το κανει καθαρα απο επιλογη.
    Συγχρονως ομως εχει και πολλα σημαδια στην συμπεριφορα της που δειχνουν πως χρειαζεται βοηθεια.
    Ισως τελικα κακως ανοιξα το θεμα γιατι δεν ειμαι γιατρος για να μπορεσω να εξηγησω τα συμπτωματα και δεν μπορω να προσανατολισω και καποιον που ισως ξερει.
    Απλα ειναι μια κατασταση που προβληματιζει πολυ την οικογενεια και ειπα να ρωτησω.....

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν είναι αυτό, απλώς απαγορεύεται να κάνουμε διάγνωση εδώ, και εξάλλου ψυχίατροι δεν γράφουν εδώ μέσα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    βασικα το να εισαι υπερσεξουαλικοσ ειναι βασικο συστατικο για να εισαι ιεροδουλη οπωσ και το να εισαι καλοσ ψευτησ για να εισαι πωλητησ αυτα ειναι πτυχεσ τησ πρωσοπικοτητασ που βοηθουν στη εξελιξη σου να βρεισ τι σου ταιριαζει τελοσ παντων

  6. #6
    Δεν έχω διαβάσει περισσότερες ανακρίβειες σε ένα τόσο λιγόλογο θέμα.
    Κατα 99% η κοπέλα έχει πρόβλημα όταν κάνει σεξ για λεφτά και δεν έχει ανάγκη από λεφτά.
    Επίσης, αγαπητέ παντ, το να γίνει κάποια ιερόδουλος δεν σημαίνει πως της λείπει το σεξ, αλλιώς δεν θα το χρέωνε.
    Κυκλοφορούν έξω τόσοι εκατομμύρια στερημένοι άντρες που απλά θα επέλεγε αυτούς που της αρέσουν.

    Οι δικοί της έχουν σκεφτεί να τη δει ένας γιατρός?Και όχι για τη σκολίωση, αλλά για το πρόβλημα που της δημιουργησε στην πορεία.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Υπερ-σουξε-αλικότητα.Είναι το να έχεις σουξέ στο σεξ υποθέτω;
    :P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36
    ελα μωρε.....μη με κοροιδευεις μπερδευτηκα...υπερσεξουαλι� �οτητα εννουσα!!!!!!:P:P:P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Δε σε κοροιδεύω.Έτσι λειτουργώ απλά,λολ,είμαι πειραχτήρι.Θα σου απαντήσω,το σκόπευα εξάλλου,αλλά αργότερα,τώρα μου βγήκε κάποια έκτακτη εργασία.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Janet.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  11. #11
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36
    Originally posted by RainAndWind
    Janet.

    ????????????????

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    υπερσεξουαλικοτητα? τι καλη λεξη ειναι αυτη... αχχ.. εμενα δεν \"λαλαει\" ο κουκος μου πλεον εξαιτιας των αντικαταθλιπτικων υποθετω:(:(:(

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Originally posted by Θεοφανία
    Δεν έχω διαβάσει περισσότερες ανακρίβειες σε ένα τόσο λιγόλογο θέμα.
    Κατα 99% η κοπέλα έχει πρόβλημα όταν κάνει σεξ για λεφτά και δεν έχει ανάγκη από λεφτά.
    Επίσης, αγαπητέ παντ, το να γίνει κάποια ιερόδουλος δεν σημαίνει πως της λείπει το σεξ, αλλιώς δεν θα το χρέωνε.
    Κυκλοφορούν έξω τόσοι εκατομμύρια στερημένοι άντρες που απλά θα επέλεγε αυτούς που της αρέσουν.

    Οι δικοί της έχουν σκεφτεί να τη δει ένας γιατρός?Και όχι για τη σκολίωση, αλλά για το πρόβλημα που της δημιουργησε στην πορεία.
    ρε συ θεοφανια εγω εχω χαζεψει εσυ δε καταλαβαινεισ,ενοο οτι για να αντεξεισ το επαγγελμα τησ ιεροδουλησ πρεπει να εισαι υπερσεξουαλικη ειναι απαραιτητο αλλιωσ δεν αντεχεισ για πανε καντο εσυ με 900 νομιζω σε μια μερα που ειχε κανει μια πορνοσταρ και δε σου μιλαω για τον πονο που θα εχεισ σου μιλαω οτι δε θα καταλαβαινεισ τιποτα απο ενα σημειο και μετα ειναι οπωσ τα ψεμματα στον πωλητη ειναι απαραιτητα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ντάξει δεν το κάνουν όλες με 900 σε μια μέρα. μην ξεχνάτε ότι υπάρχουν και οι πόρνες πολυτελείας που το κάνουν με λίγους για πολλά φράγκα. δεν νομίζω ότι χρειάζεται να είσαι νυμφομανής για να γίνεις *******...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    αυτοι οι λιγοι ασ πουμε οτι ειναι 5 τη βδομαδα ενασ τη μερα 20 το μηνα 240 το χρονο σαν υπερσεξουαλικοτητα μου φαινεται αυτο σε μικρο βαθμο σε μεγαλο βαθμο ηταν οι αλλη που τουσ πηρε ολουσ σε μια μερα

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •