μοναξια και τιβι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044

    μοναξια και τιβι

    ποσοι απο εσας βρισκεστε μονιμα μπροστα απο μια οθονη pc, η εστω τις περισσοτερες ωρες της ημερας; τηλεοραση βλεπετε, δηλαδη διατειρειτε την κοινωνικοτητα σας βλεποντας τιβι;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    595
    Εγω περναω τον περισσοτερο χρονο μου μπροστα στο pc η βλεπωντας τηλεοραση.Βγαινω εξω πολυ λιγο αν και ο γιατρος μου μου ειπε να βγαινω και γενικα να συναναστρεφομαι με κοσμο.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Α στο είπε αυτό ο γιατρός σου Μιχάλη; Δεν το ξερα. Τελικά οι γιατροί τα λένε επιλεκτικά. Θα το κάνω κι εγώ όπως σου είπα σε άλλο ποστ. :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    595
    Ναι ο γιατρος μου το ειπε αυτο lightbluepath.Eγω ομως δεν μπορω να το τηρησω γιατι δεν εχω πολλους φιλους να βγαινω συνεχεια ουτε την οικονομικη δυνατοτητα.Ετσι τις πιο πολλες ωρες μου τις περναω στην τν ή στον υπολογιστη.Εσυ lightbluepath πως περνας την μερα σου?Καθεσαι πολλες ωρες στον υπολογιστη και στην τν?Ας απαντησει και οποιος αλλος θελει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    εγω αυτο το καιρο τον περναω τον χρονο μου στο χωραφι μαζευοντας ελιες
    χαχαχαχα..

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Μιχάλη έχεις u2u. :)

  7. #7
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Stockholm
    Posts
    39
    Μην σκοτωνεται τον χρονο σας παιδια υπαρχουν απειρα πραγματα να κανεται,το να περνατε την ωρα σας μπροστα σε εναν υπολογιστη ειναι χασιμο χρονου
    Εκτος αν διαβαζεται η εργαζεσται για κατι ξερω γω αλλα οχι για πολλη ωρα.Εκτιμηστε την φυση και ασχοληθητε μαζι της
    Τι γιατρους και ψυχιατρους?αυτο εχει να κανει με εσας,απο τον γιατρο περιμενετε βοηθεια?ξυπνηστε.
    Δεν μας γεμιζουν οι \"φιλοι\" τη ζωη αλλα οι εμπειριες.
    Ξεκινηστε ενα αθλημα
    Χαμογελατε πιο συχνα
    Αν σκεφτεσται αρνητικα σκεφτειτε επεισης οτι απλα χανεται τον χρονο σας κλαιγωντας κλπ,δεν προκειται να ερθει καποιος να σας παρει το χερακι και να βοηθησει.
    Το παν ειναι να σηκωσετε το κεφαλι ψηλα και το ενοω.
    Η λεξη βαριεμαι η το να αναβαλεται κατι για μετα στοιχιζει πολλα στην καθημερινη μας ζωη.
    Ωρα για γυμναστικη,Ωρα για αυτοδημιουργια.
    Μια ζωη την εχουμε ας βρουμε τι μας ταιριαζει μεχρι να ερθει το τελος,αφου δεν μπορουμε να την τελειωσουμε τωρα ας την χαρουμε,η αλλιως ας την κερδισουμε=)
    Δεν ξερω πως θα νιωσετε διαβαζωντας αυτο αλλα ξοδεψα τον χρονο μου για να σας θυμισω πιοι ειστε,ελπιζω να με ακουσεται θα το εκτιμησω.
    http://sweetwarmweird.blogspot.com/ Διαβαστε ενα απο τα Μπλογκ μου αν θελετε,ευχαριστω=)!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •