Βοηθεια..Σοβαρα..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Βοηθεια..Σοβαρα..

    Εκανα μια συζητηση περι θανατου ο ...να μην πω μλκας...Και απο κεινη την ωρα σκεφτομαι πραγματα ασχημα...δηλαδη οτι πεθαινω οτι πεθαινει η κοπελα μου οτι πεθαινει καποιος..και οτι τους σκοτωνω εγω μαλιστα...κλεινω τα ματια μου βλεπω αιμα κτλ...
    Ψυχοπαθης θα γινω γαμωτο;;;..μια διαταραχη πανικου ειχα γιατι με επιασε αυτο..μηπως επαθα καποια ψυχωση ;..γιατι σκεφτομαι τοσο ασχημα τωρα...μηπως κανω καμια μλκια και δεν το καταλαβω;
    Θέλω να ζώ!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Έχεις φοβηθεί με όλο αυτό που σε έπιασε, ε?
    Μάκια...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Stockholm
    Posts
    39
    ΧαΧαΧα εσυ εισαι για ταινια θριλερ αυτη τη στιγμη!
    Πηγενε για υπνο η κανε κατι να μην εχεις χρονο να σκεφτεις και θα το ξεχασεις αμεσως μη μασας!Ειναι οπως οταν λεμε τρομακτικες ιστοριες κ μετα μας πιανει το αγχος και ο φοβος κλπ,δεν ειναι κατι σοβαρο μην αγχωνεσαι.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36
    ασχολεισου με κατι που σε ευχαριστει....και μην κανεις τετοιες κουβεντες ρε παιδι μου!!τι το θες??αστο να παει στα κομματια.....θες να αρχισουμε να ποσταρουμε κανενα ανεκδοτο??λεω εγω τωρα...

  5. #5
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Stockholm
    Posts
    39
    Γιατι ο σουπερμαν οταν πεταει εχει το δεξι χερι μπροστα????
    Γιατι με το αριστερο αλλαζει ταχυτητες!
    Originally posted by mariadimitra
    ασχολεισου με κατι που σε ευχαριστει....και μην κανεις τετοιες κουβεντες ρε παιδι μου!!τι το θες??αστο να παει στα κομματια.....θες να αρχισουμε να ποσταρουμε κανενα ανεκδοτο??λεω εγω τωρα...

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    36
    Originally posted by Forever.young
    Γιατι ο σουπερμαν οταν πεταει εχει το δεξι χερι μπροστα????
    Γιατι με το αριστερο αλλαζει ταχυτητες!
    Originally posted by mariadimitra
    ασχολεισου με κατι που σε ευχαριστει....και μην κανεις τετοιες κουβεντες ρε παιδι μου!!τι το θες??αστο να παει στα κομματια.....θες να αρχισουμε να ποσταρουμε κανενα ανεκδοτο??λεω εγω τωρα...

    χαχαχαχαχαχαχα.....καλο ηταν αυτο!!:P:P

  7. #7
    Ουφ ηταν στιγμη πιστευω αλλα οντως ειχα φοβηθει παρα πολυ ναι...
    Βασικα μου ηρθε η ολη φαση οταν επεσα για υπνο...
    Τι να πω..τι κανετε εσεις για να ηρεμησετε δεν μπορω να ηρεμισω με τιποτα γενικα...
    Αυτην την στιγμη νιωθω οτι δεν ανηκω πουθενα οτι απλα ζω μηχανικά..εχω ορεξη να βγω εξω αλλα δεν θελω να βγω εξω...
    εχω ορεξη να μεινω μεσα αλλα δεν μπορω να μεινω μεσα...νιωθω οτι δεν μπορω να κανω τιποτα...
    Νιωθω μονος...
    Θέλω να ζώ!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •