ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...ΑΓΧΟΣ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    10

    ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...ΑΓΧΟΣ...

    ΚΑΛΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΩΣΤΟΣΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΒΕΒΑΙΟ ΜΕΛΛΟΝ.
    ΕΙΜΑΙ 18 ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΡΙΤΗ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΙΝΩ ΦΕΤΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ.ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΠΩ ΕΥΚΟΛΑ(ΕΞ ΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ Μ ) ΣΤΗ Σ.Σ.Α.Σ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΚΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ (ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ,ΣΧΟΛΕΙΑ,ΑΘΛΗ� �ΑΤΑ)ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΝΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΓΙΑΑΑΑ....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    η ΣΣΑΣ δεν ξερω τι ειναι.

    τα ιδιωτικα κολλεγια νομιζω οτι δεν θα μπορεις στη συνεχεια να βγαλεις αδεια ασκησεως επαγγελματος.

    καλυτερα ποσταρε κ ρωτα στο διπλανο φορουμ για επαγγελματιες, θα σου πουν καλυτερα εκει.

    εδω ειναι το λινκ:

    http://www.e-psychology.gr/proforum/
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    (Ουπς σορρυ ακυρο, τωρα διαβασα τι ελεγες προς το τελος του μηνυματος σου)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  4. #4
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Stockholm
    Posts
    39
    Κοιτα επειδη ο πατερας μου ειναι αεροπορος και εχω παει και στρατο εκει κ εχω γνωρισει ενα ατομο απο ιατρικι σας και μιλησα μαζι του,μου ειπε οτι ειναι πολυ καλα τα πραγματα εκει και σιγουρα.Παιρνεις καλα λεφτα,σταθερο μισθο,σχολας νωρις κ δημοσιο κλπ ξερεις.
    Το κλιμα ειναι μια χαρα και υπαρχουν αρκετες γυναικες εκει πλεον,
    Ομως υπαρχουν πολλοι που μολις δουν ωραια γυναικα πεφτουν πανω τους αλλα αυτα δεν σε νοιαζουν εσυ κοιτας την επαγγελματικη σου καριερα αυτη τη στιγμη.Σκεψου το καλα και το καλυτερο που θα κανεις ειναι να βρεις τροπο να μιλησεις με καποιον που ειναι εκει περα και εχει εμπειρια ετσι ωστε να σου πει τα πραγματα πως ειναι πανω κατω=)

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    10
    αλλο η αεροπορια και αλλο η ΣΣΑΣ ΟΜΩΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΓΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ !

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Stockholm
    Posts
    39
    Δεν ειναι αλλο ακριβως γιατι περιπου τα ιδια πραγματα γινονται,περιπου.Κ στην ικαρων οι πιλοτοι 4 χρονια μεσα ειναι κ ομως ολοι εχουν μια χαρα ζωη και ποτε δν παραπονεθηκαν για αυτο(παραδειγμα σου λεω)Μην εισαι σιγουρη οτι θα ξενερωσεις τοσο,και δν θα εισαι ΤΟΣΟ κλεισμενη πια!χαλαρωσε..!ασε που οι αλλοι γιατροι κανουν καμια 10αρια χρονια να παρουν πτυχιο κ μεταπτυχιακο κ παλι δεν ειναι τοσο σιγουροι για το μελλον τους ενω εσυ απ την αλλη...ρωτα ατομα που ειναι εκει σου λεω,μονο ετσι θα βγαλεις ακρη!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Γιατι βρε κοπελα μου να πας ΣΣΑΣ απλως επειδη μπορεις??? Δηλωσε Ψυχολογια εκτος στρατου!! Δεν σημαινει οτι επειδη πχ γραψαμε καλα ή εχουμε προνομοια πρεπει σωνει και καλα να μπουμε και σε υψηλοβαθμες σχολες ειτε μας αρεσουν ειτε οχι!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •