Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΑΓΑΠΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Greece
    Posts
    3

    Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΑΓΑΠΗ

    ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΑΡΧΕΣ TOY 2009 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ (ΙΤΑΛΟΣ), ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ, ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΑΘΙΑ, ΑΛΗΘΙΝΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ. Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΤΟΤΕ, ΜΥΑΛΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΘΑ ΗΜΟΥΝ Μ' ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.
    ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΥΠΟΦΕΡΩ, ΚΛΑΙΩ, ΑΔΥΝΑΤΙΖΩ, ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ, ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΜΕΝΗ, ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ.
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΟΝΗ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    τον γνώρισες το 2009 και λες μετά από τόσα χρόνια κατάλαβες πόσο τον αγαπούσες...
    κάπου σε χάνω.
    http://www.mazi.org.gr/

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    μαλλον εννοει οτι μετα απο τοσα χρονια τον βρηκε στο φεισμπουκ η καταλαβα λαθος?

    η ζωη προχωραει και πρεπει να προχωραμε και μεις!δεν εχει νοημα να σκεφτεσαι και να γινεσαι χαλια για μια ιστορια που εχει τελειωει εδω και πολλα χρονια!
    προσπαθησε να βλεπεις το απο δω και περα και να το αλλαξεις αν δε σε ικανοποιει!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    Οταν λες οτι εχεις οικογενεια εννοεις γονεις η οτι εχεις κανει οικογενεια με καποιον αλλον? μαλλον το δευτερο εννοεις υποθετω γιατι ετσι οπως το παρουσιαζεις ειναι σαν να μην υπαρχει δυνατοτητα να εισαι ξανα μαζι του.
    Υπαρχουν λογοι που καποια ατομα φευγουν απο τη ζωη μας. Απο τη στιγμη που τοτε δεν ησουν σε θεση να προχωρησεις παραπανω μαζι του σημαινει οτι ετσι επρεπε να γινει.
    Οταν καποιος σκεφτεται με το μυαλο 10 χρονων μπροστα για πραγματα 10 χρονων πισω ουσιαστικα δεν κρινει αντικειμενικα γιατι μερικα πραγματα οπως και οι ανθρωπινες σχεσεις δε μενουν στασιμες, εξελισσονται και διαμορφωνουν κι εμας αναλογα. Αν δεν εισαι στην ιδια φαση με καποιον ειναι δυσκολο να προχωρησεις, αλλα και στην ιδια φαση να εισαι δεν ξερεις που θα οδηγησει το μελλον. Δεν ξερεις πως θα ηταν τα πραγματα αν ησουν μαζι του, γιατι κρινεις απο αυτα που σκεφτεσαι εσυ τωρα.
    Τωρα σε περιπτωση που εισαι οντως με καποιον αλλον δες κατα ποσο εισαι ευτυχισμενη μαζι του ανεξαρτητα απο αυτα που σκεφτεσαι για την παλια σου σχεση

Similar Threads

  1. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 16:48
  2. πρωτη κινηση
    By papn28 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 07-01-2010, 23:57
  3. Πρώτη μου φορά σε ψυχίατρο
    By grtt in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 29-06-2009, 15:16
  4. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 11:50
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 10:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •