ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2

    ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

    ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?null

  2. #2
    Originally posted by ΧΡΙΣΤ
    ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?null
    Το πρώτο βήμα είναι να καταλάβεις πως δεν γίνονται θαύματα.
    Με αυτή σου τη διαπίστωση θα συνειδητοποιήσεις πως αν δεν κάνεις εσύ κάτι γι αυτό, αποκλείεται να στο στείλει η καλή νεράιδα.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2
    ΑΡΚΕΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΖΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΖΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΕΛΕΥΘΕΡΟΣ.ΝΑΙ ΜΕΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ.ΕΧΩ ΜΕΝ ΠΛΗΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ,Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ,ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ. Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩΣ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΓΧΟΣ. ΕΧΩ ΑΠΟΞΕΝΩΘΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΔΙΔΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΞΕΝΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ . ΜΕ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Stockholm
    Posts
    39
    Ξεκινας το γυμναστηριο!απλο ηταν!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by ΧΡΙΣΤ
    ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?null
    Το πρώτο βήμα είναι να καταλάβεις πως δεν γίνονται θαύματα.
    Με αυτή σου τη διαπίστωση θα συνειδητοποιήσεις πως αν δεν κάνεις εσύ κάτι γι αυτό, αποκλείεται να στο στείλει η καλή νεράιδα.
    ΑΥΤΟ

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2
    ΧΡΙΣΤ

    Είναι δύσκολο για κάποιον να καταλάβει αυτό που λες, ειδικά επειδή δεν δίνεις και πολλές πληροφορίες για το πώς φτάσατε σ\'αυτήν την κατάσταση.
    Νομίζω ότι πρέπει πρώτα από όλα να κάτσεις να σκεφτείς εσύ τι θέλεις. Όχι τίποτα βαθυστόχαστο αρχικά, απλώς αν θα ήθελες να χωρίσεις ή να παλέψεις να φτιάξεις το γάμο σου. Η απάντηση δεν θα έρθει σε μια μέρα, αλλά είναι το πρώτο βήμα που πρέπει να κάνεις για να δεις τι τελικά σου φταίει και τι πρέπει να αρχίσεις να διορθώνεις.
    Συζήτα με φίλους.
    Προπάντων όμως, βρες μια ευκαιρία να κάνεις μια εκ βαθέων συζήτηση με τη γυναίκα σου. Προπάθησε να οργανώσεις ένα διήμερο να πάτε κάπου μακρυά από γνωστούς, αναμνήσεις και υποχρεώσεις και συζητήστε τα ΌΛΑ!
    Καλή επιτυχία!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •