Καλοριζικο το νεο forum...ενα τεστ νημα για να δουμε λιγο και τις νεες δυνατοτες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 22 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 317
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Cool Καλοριζικο το νεο forum...ενα τεστ νημα για να δουμε λιγο και τις νεες δυνατοτητες

    Με γεια λοιπον

    Για να δουμε...

    Εχουμε smilies ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιι.

    Εχουμε βιντεοοο



    Καλημερα σε ολο τον κοσμο
    Last edited by keep_walking; 11-11-2010 at 18:46.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Εκτός τόπου αναπαύσεως
    Posts
    142
    http://www.youtube.com/watch?v=tpa5-criHDk


    και φυσικά η "τρέλα" πάει πάντα στο e-Ps
    Last edited by Ektor; 11-11-2010 at 10:31.
    Βάλτε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σας, είναι τόσο όμορφο να είστε χαρούμενοι..

    Άβυσσος η ψυχή του διαδικτύου...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Καλημέρα.Μία υπέροχη μέρα,μια νέα αρχή.Ελπίζω όχι μόνο για το forum,αλλά και για τον καθένα από μας.
    Keep,χαίρομαι τόσο όταν σε διαβάζω γελαστό και ενθουσιώδη.Μήπως κατά σύμπτωση είσαι κι εσύ ένα Enfp-άκι;
    Τα smilies που βρίσκονται αλήθεια;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Καλημέρα και καλορίζικο το νέο interface κι από μένα..
    Με την ελπίδα να επηρεάσει θετικά τη διάθεση χρηστών και αναγνωστών, να ευχηθώ καλή δύναμη και καλή συνέχεια σε όλους.

    Αλήθεια, τα smiles που είναι οέο ???
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τα smilies ενεργοποιoυνται χειροκινητα εαν γραψεις πχ : και ) βγαζει ενα χαμογελο. Μπορείς να τα επιλέξεις αυτόματα αλλα πρέπει να πατησεις το go advanced κατω απο το quick reply. Εάν δεν τα βγάζει τότε στο control panel εχει και τρεις επιλογες για editor.Basic , enhanced καπως ετσι δεν θυμαμε.

    Τι ειναι το Enfp-άκι; Κοιταξα λιγο google ειναι personality types?

    Χμ...για ριχτε και μια ματια στην νεα δυνατοτητα δημιουργιας blog...εκανα ενα ποστ εκει περισσοτερο δοκιμαστικο.

    Μπορειτε να μου πειτε τι κανει η επιλογη custom page στο blog εδω?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ναι,είναι,εγώ είμαι τέτοιο πράμα,λολ.
    Ψάχνομαι κι εγώ με τις αλλαγές,είναι πολύ πιο ελκυστικό το φόρουμ έτσι,ε;

    Καλημέρα sabb,καλημέρα Ektor.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Καλημερα!

    Ωραια απαλα χρωματα! Χαιρομαι που ειναι VBulletin το νεο σκαρι - τετοιο ηταν και το πρωτο μου φορουμ πριν κατι αιωνες! (αν και καταμαυρο εκεινο.) Πριν βγω να κυνηγησω smilies in real life, ας κανω μερικες προτασεις απο εδω: Αν γινεται να μπει μια σελιδα που να παραπεμπει στο καινουργιο φορουμ, γιατι προς το παρον εκει βγαινει ενα 404 (το σφαλμα, οχι το στρατιωτικο νοσοκομειο, λολ) Α, επισης καθε υπονοια προσωπικου μηνυματος, αποθηκευμενου η απεσταλμενου, φαινεται να εχει εξαφανιστει κατα τη μεταβαση... :(


    Υ.Γ. κι εγω ENFP!
    Last edited by oboro; 11-11-2010 at 11:40.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Νάτο μας,νάτο μας το άλλο enfpάκι,λολ,άραγε νά'μαστε πολλά τα ζαβά;χαχααααα
    Καλημέρα oboro.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Χμμ...
    Η μηχανη αναζητησης δεν φαινεται να παει καλα. Αναζητηση καταχωρησεων χρηστη, λιστα μελων κλπ δινουν αλλα αντ' αλλων αποτελεσματα για την ωρα.


    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Νάτο μας,νάτο μας το άλλο enfpάκι,λολ,άραγε νά'μαστε πολλά τα ζαβά;χαχααααα
    Στην real life, υποτιθεται ειμαστε καπου το 7% του σεβαστου πληθυσμου.

    Στο internet? Ειμαστε απειρα. Φωλεα σου λεω.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Ωραιο το video! Δειχνει πολυ φυσικο και ταιριαστο το embedding με το νεο look.

    Α ρε keep, χθες μολις ακουγα το soundtrack του Donnie Darko και σημερα ειχα προγραμματησει να το δω =P
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Ναι,είναι,εγώ είμαι τέτοιο πράμα,λολ.
    Ψάχνομαι κι εγώ με τις αλλαγές,είναι πολύ πιο ελκυστικό το φόρουμ έτσι,ε;

    Καλημέρα sabb,καλημέρα Ektor.
    Καλημέρα Rain, ευκαιρία για να δοκιμάσω και απάντηση με παράθεση
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εφτιαξα και ενα group...μπορειτε να το δειτε εαν πατησετε commynity--->group . Το ονομασα οπως η αφεντια μου...δεν ξερω ακομα τι ακριβως ειναι αυτο.

    Μαλλον συζητησεις που μπορει να βαλεις group οπως τεχνολογια κλπ. ή να κανεις κλειστες συζητησεις με τα κολληταρια σου

    Εμενα ειναι public

    Εαν θελετε γραφτειτε ωστε να δω και τις δυνατοτητες
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αχα και ειμαι και μοντερειτορ απο οτι καταλαβα
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Καλημέρα σε όλους!

    Προτιμήσαμε να βγούμε "στον αέρα" παρόλο που δεν είναι όλα 100% έτοιμα. Θεωρήσαμε πως "live" θα εντοπιστούν πιο γρήγορα όλες οι δυσλειτουργίες. Υπάρχουν σίγουρα προβλήματα, ελπίζω να είναι μικρά και όχι σοβαρά. Ανάμεσα στις εκκρεμότητες είναι πως δεν έχει ανέβει ακόμη η ελληνική γλώσσα, ενώ υπάρχουν και μερικά προβλήματα στην αναζήτηση.
    Επίσης τα προσωπικά μηνύματα δεν έχουν μεταφερθεί καθώς και οι οποιες δημοσκοπήσεις που ήταν αναρτημένες στο παλιό φόρουμ.

    Θα υπάρχει σύντομα ενημέρωση για πρόσβαση στο παλιό φόρουμ, προκειμένου τις επόμενες ημέρες οποιος θέλει, να αποθηκεύσει τυχόν προσωπικά μηνυματα.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Καλορίζικο και από εμένα! Πολύ προχωρημένο όμως για τις δυνατότητες μου!! Άντε να το συνηθίσω τώρα, είδα και έπαθα να συνηθίσω το προηγούμενο!! pc-illiterate!! Τί να πεις!!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

Page 1 of 22 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •