ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 97
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μπρος γκρεμος και πισω ρεμα..................αν ημουνα απλα ενα πρεζονι θα ταν το μικροτερο προβλημα μου?δεν ξερω.....ηδη πρεζονι ειμαι με τοσα χαπια που σαν δεν εφταναν αυτα με το κωλοσοι μου που μου περασε ολες τις διαταραχες ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ενω η χαριτωμενη αδερφουλα μ χαιρει ακρας υγειας με εναν γκομενο που την κοιταει στα ματια, ερχεται κ δενει το κακογα@#$νο παρελθον μου να μου ελεγχει υποσεινηδιτα το καθε τι που σκεφτομαι κ να θολωνει την κριση μου!!!!στο φαι δεν μπορω να το ριξω γτ εχω διατροφικη διαταραχη....στο ποτο δεν μπορω γτ με χαλαει κ αηδιαζω(μπλιαχ) στο μπαφο θα μεινω πανηλιθια (ενω μ λενε πως ειμαι σπιρτο) τα χαρακωματα πλεον δν μ ρχεται συχνα να τα κανω λογω των χαπιων, να χτυπισω να φωναξω δν μπορω συχνα επειδη οι γονεις μ τρομαζουνε....οποτε πως ναξεσπαω. κ μν μ πειτε στην γυμναστικη κ την ζωγραφικη γιατι δεν πιανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Αν pies μια φορα πρέζα είσαι άρρωστη μέχρι να πεθάνεις...καλα εισαι σοβαρο ? εδω λεμε για το ποσο καταστροφικο ειναι το χορτο κ εσυ λες για αλκοολ και ηρωινη? :/ 5-10 χρονια αντέχει ο πιο δυνατός.Μέσα στον πρώτο μηνα έχεις χάσει κάθε ίχνος αξιοπρέπειας , το μυαλό σου thane κολλημένο μονο στο πως να ποιείς..χανοντε ολες οι αξιες σου κ πατας πανο απο πτοματα, θα αλαξεις τοσο πολυ που 8α τρομαζεις με τον εαφτο σου. θα πονάν οι γονείς να σε βλέπουν σε τέτοια χαλια k θα νιώθουν τύψεις ότι κάναν κάτι λάθος κ που δεν μπορούν να σε βοηθήσουν .. η ηρωίνη είναι κ ακριβή , και μέσα σε κατι μηνες θα αναγκαστεις να κανεις πιάτσα η θα ζητιανεύεις η άλλες παρανομίες για να εξασφαλίσεις φράγκα... επίσης είσαι στα χερια των εμπόρων.. άμα κάποια στιγμή σταματήσεις να τους κανεις τι χάρι να τους πληρώνεις .. θα βρούν τρόπο στην επομενη δόση σου να σου ρίξουν ποντικοφάρμακο κ την άλλη μέρα θα πουν overdose-dilitiriash k τέλος... αν δεν θες να έχεις τέτοια μοίρα .... vgalta τελείως απτό μυαλό σου τα ναρκωτικά.. σύνελθε.. μην κανεις πράγματα που θα τα μετανιώσεις πικρα...
    η γυμναστική αν είναι καλή πιάνει.. αν κάτσω να το αναλύσω θα δεις ποσο απίστευτο καλο κάνει.. γράψου σε ένα ελεύθερο κολυμβητήριο κλειστό να γουστάρεις..
    ερωτα δεν κανεις να εκτονωθείς ? ίσος αυτό να είναι η ριζα όλον το προβλημάτων σου... αν είσαι παχιά κανε μια καλή δίαιτα να βρείς μια καλή συντροφια να δεις τι ωραία που θα αισθάνεσαι..
    γράψου ωδείο κ ξεκινα να παίζεις piano η βιολί ( τα πιο εκφραστικά όργανα ) θα απελευθερώνεις σινεσθηματα και ενέργεια. η κατέβασε προγράμματα δημιουργίας μουσικής sto pc κ ξεκινα να τα μάθεις απο tutorials ...είναι απίστευτη λύση.
    επίσης μην δείχνεις σε κανέναν ότι σε πονάει το παρελθόν σου... γιατί έχει κάτι ψιχανομαλους η κοινωνία μας που είναι ικανοί να σε χτυπάνε εκεί που πονάει μια ζωή...


    Με προβλημάτισε αυτό που είπες ότι ελένγει-επηρεάζει τις σκέψεις σου υποσυνείδητα αυτός ο τυπος . Το αναλύεις ?
    Last edited by Molostroi; 17-11-2010 at 04:00.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Επισις μεχρι κ το απλο τσιγαρο επιρεαζει τα πιο πολλα φαρμακα... δηλαδη αν περνεις δυο χαπια αντικαταθλτιπικα τιν ημερα ειναι σαν να περνεις ενα . οποτε οπος καταβενεις θα αργισεις περισοτερο να γινεις καλα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Επισις πιστεβω πος οι αν8ροποι που ειναι ευεσθιτοι η γιναν εβεσθιτοι, πρεπει να καλιεργισουν μια ψιλοαδιαφορη σταση στο γιρο περιβαλον τους ... με αποτελεσμα να νιο8ουν πολι καλιτερα... εγω το σκεφτικα κ το εφαρμοσα μια δεκαετια περιπου. απτα 13-14 τοτε στους εφιβικους προβληματισμους και επιασε επιτιχος κ δουλεβει αψογα μεχρι κ σημερα , κ ισοσ να κρατισει για παντα :D ελπιζω να βοηθαω με αφτα που λεω... οχι μονο εσενα αλλα και αλους που διαβαζουν τα θεματα κ εχουν παρομια προβληματα... piece!!! και μην ξεχασεις να μας αναλισεισ εκεινο που ειπαμε.. ;]

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Me_vs,παρατήρησε τον τρόπο της σκέψης που χρησιμοποιείς.Όπως και στο μοτίβο του φαγητού.Δηλαδή,"ε,σάμπως πρεζόνι δεν είμαι και με φάρμακα,τι πειράζει τώρα"και είναι μία δικαιολόγηση των όσων άλλων προστίθενται στη λίστα των τάχα "αναγκαίων"κακών.Όλα τα βάρη όμως λειτουργούν αθροιστικά σε έναν οργανισμό,άρα και στα επιμέρους του.Και στον εγκέφαλο επομένως.Δεν είναι το ίδιο να παίρνω αντικαταθλιπτικά με το να παίρνω αντικαταθλιπτικά συν χασίς συν αλκοόλ συν νικοτίνη συν εισπνοές βενζινόκολλας ας πούμε.Οτιδήποτε βάζω επιπλέον προσμετράται στο φορτίο μου.Στο χέρι μου είναι να μην το βάζω.Η ευθύνη είναι δική σου.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ξερω μ φαινεται υπερβολικο να αρχισω την ηρωινη απο μερικα τσιγαριλικια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!ειναι λιγο αστειο.........
    ελεγχει το παρελθον μ υποσεινηδιτα ενας μ@#κας που με βιασε. κατ βαθος πιστευω δν δινω πια σημασια σε αυτο κ τοσα που ακουω τοσες εχουνε βιασει κ σε μικροτερη ηλικια, εγω ημουνα 13-14, οποτε δν νιωθω ξεχωριστη η αξια συμπονοιας. αλλα ο γιατρος μ λεει οτι φταιει για διαφορα παρ ολο που δν το καταλαβαινω. αλλα δεν το σκεφτομαι αληθεια. ημουνα δυστροπη κ νευρικια κ απο πριν με ξυλοφορτωσει κ βιασει. μν σου πω οτι κατα εναν διεστραμμενο τροπο απο τοτε νιωθω πιο συμαθης στους αλλους χωρις να ξερουν τι περασα, κ πολυ πιο δυνατη........σαν να μαρεσει που εγινε ετσι. κ νιωθω ασχημα γτ δεν φταιω...η μηπως φταιω...δν ξερω. ισως ο προκλητικος μ χαρακτηρας να το εκανε. αλλα παιδι δεν ημουνα?ηξερα να χειριζομαι χαρακτηρα?δν ξερω...
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    δεν ξερω μ φαινεται υπερβολικο να αρχισω την ηρωινη απο μερικα τσιγαριλικια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!ειναι λιγο αστειο.........
    ελεγχει το παρελθον μ υποσεινηδιτα ενας μ@#κας που με βιασε. κατ βαθος πιστευω δν δινω πια σημασια σε αυτο κ τοσα που ακουω τοσες εχουνε βιασει κ σε μικροτερη ηλικια, εγω ημουνα 13-14, οποτε δν νιωθω ξεχωριστη η αξια συμπονοιας. αλλα ο γιατρος μ λεει οτι φταιει για διαφορα παρ ολο που δν το καταλαβαινω. αλλα δεν το σκεφτομαι αληθεια. ημουνα δυστροπη κ νευρικια κ απο πριν με ξυλοφορτωσει κ βιασει. μν σου πω οτι κατα εναν διεστραμμενο τροπο απο τοτε νιωθω πιο συμαθης στους αλλους χωρις να ξερουν τι περασα, κ πολυ πιο δυνατη........σαν να μαρεσει που εγινε ετσι. κ νιωθω ασχημα γτ δεν φταιω...η μηπως φταιω...δν ξερω. ισως ο προκλητικος μ χαρακτηρας να το εκανε. αλλα παιδι δεν ημουνα?ηξερα να χειριζομαι χαρακτηρα?δν ξερω...
    μπορει να ακουγετε αστιο αλλα δεν ξες ποσο διπλα ειναι η μια ουσια με τιν αλλη... στει αγουει ;] οτι και αν εγινε περασαν πολλα χρονια απο τοτε και δεν εχει σιμασια πια φτανει να μιν επιραζει σε μεγαλο βαθμο το τορα κ το μελλον σου.εγω προσοπικα θα τον εχονα φιλακη.η θα πιγενα στους αστινομικους να τους πω αφτοσ τοτε ετσι κ ετσι κ δεν ειχα το θαρος να σασ το πω κ προσεξτε μιν το κανει κ σε αλλα κοριτσια γιατι ινε κριμα.. να τον εχουνε στιν μπουκα με πιανς? δεν μαμιετε..
    αφτο που λες για ελενχο τισ σκεψης ακουτε πσιχοτικο ... αλλα αμα δουμε λιγο βα8ιτερα τα πραματα οι περισοτεροι αν8ροποι μαριονετεσ ειναι... ελενχουν κ σομα κ ψυχη αλλοι...
    αλοι περνουν σιμβουλες κ τισ κανουν πραξη απτα ζοδια στιν τιλεοραση ... αν ειναι δινατον.. αλοι απο πολιτικα,αλλοι απο media k μοδα, ο κα8ενασ απτα δικα του.

    ε και ολα τα παιδια κανουν τρελες... αν ισουν κ προκλιτικια ισοσ τα ι8ελε ο οργανισμος σου =P

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    λες να ηθελα να με βιασουνε ρε φιλε??????????μαλακω ειμαι????δν ξερω..............αυτον δν τον ηξερα δν τον ξαναδα απο τοτε δν μπορω να κανω κατι. τον θυμαμαι κ αμα τον δω ακομα κ σμρ θα του κοψω το λαρυγγι και το πουλι........για την ιστορια............
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    HAHA νταξει... και που μιλαμε για ενα τετιο αν8ροπο χαμηλα πεφτουμε κ αξια του δινουμε, αντι να τον παρουμε με τισ πετρες.τεσπα.. εσυ μαυρη πετρα στα παλια.. γιατι μονο αρνιτικι επιροη μπορει ναχει πανο σου το θεμα οσο ασχολισε μαζι του κ δεν ξεπερνιετε .φοργκετ ιτ... γκομενο να εκτονονεσε μαζι του γιατι δεν βρισκεις ? και δεν ενοω μονο σεξουαλικα..

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειχα εναν γκομενο πολυ καλο παιδι ηρεμο δν μιλαγε κλπ κλπ........αλλα βαρεθικα........ασε που του φωναζα συνεχεια...βαριεμαι ευκολα. μετα βρικα εναν αλλον για 1 μηνα πολυ του στυλ μ αλλα με παρατησε .............. με πουλησε για το αμαξι του...καγκουριλικι φουλ....και βρηκε κ αλλη τωρα ειδα στο φσμπκ. ο παλιος με βλεπει σοβαρα αλλα δν ξερω αν θελω
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    μικρουλα μου φενεσε για σοβαρο... ασε που και αφτον 8α τον βαρεθεισ σε κανα τριμινο χαχα.. για σοβαρο σε κοβω μονο οταν 8α πρεπει να κανεις μια σχεση για να εχεισ παρεα και σιντροφια και οχι επιδι 8α το γουστερνεις ολοκληροτικα αλλα απο αναγκεοτητα.. τι να σου πω.. οτι καλυτερο!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    e δεν ειμαι πολυ μικρη 25 ειμαι.αλλα φερομαι κ μοιαζω με εφηβη....ωριμαζω μονο στις αποψεις κ τις αντιληψεις λενε
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    127
    Quote Originally Posted by Molostroi View Post
    η κατέβασε προγράμματα δημιουργίας μουσικής sto pc κ ξεκινα να τα μάθεις απο tutorials ...είναι απίστευτη λύση.
    Φιλε Molostroi μπορεις να δωσεις καποιο link για download των προγραμματων που αναφερεις?
    ...του καθενος η κολαση,
    βρισκεται, παντα, δυο βηματα μακρυτερα
    απ' οπου τολμα να ξεμυτισει...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Fearg σου στελνω pm για να μην διαφιμισω programs κ sites που το πιθανοτερο
    να απαγορευετε απτους κανονες του site.

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1
    δεν ξερω το επιπεδο της μορφωσης αλλα και τις προσωπικες εμπειριες που εχει ο καθενας απο εσας που καταδικαζετε την χρηση της κανναβης με αυτον το απολυτο τροπο.

    Επειδη ειμαι υποστυριχτης της νομιμοποιησης της κανναβης θα μπορουσα και εγω να τραβηξω το σκηνι στο αλλο ακρο και να σας πω εκατονταδες επηχειρηματα υπερ της χρησης, αλλα δεν θα το κανω διοτι γνωριζω οτι μια τετοια συζητηση δεν θα οδηγησει σε οποιοδηποτε θετικο αποτελεσμα.

    Αυτο που θα πω μονον ειναι οτι η κανναβη μπορει να ειναι το καλυτερο φαρμακο σε καποιες περιπτωσεις ασθενων ή πηγη εμπνευσης για καλιτεχνες και φιλοσοφους αλλα σιγουρα μπορει να ειναι και οτι χειρωτερο υπαρχει για καποιον που κανει χρηση χωρις να γνωριζει τους λογους .

    Ο γενικος κανονας που ισχυει ειναι οτι αν εχεις ενα σταθεροποιημενο χαρακτηρα που εχει περασει το σταδιο της αυτογνωσιας, συνηθως σου κανει καλο. Ενω αντιθετα αν η ψυχολογικη σου κατασταση ειναι ευθραυστη, συνηθως σε οδηγει σε ασχημα μονοποτια.

    Οποτε οι πιο εμπειροι εδω μεσα που με καταλαβαινουν (αν υπαρχουν) ας προσπαθησουν να πουνε τις αποψεις τους αποτρεποντας τους νεοτερους να διαμορφωσουν μια λαθος αποψη που θα εχει ως συνεπεια να περνανε σε τριτους λαθασμενα μυνηματα και να διαιωνιζουν ταμπου και δισιδαιμωνιες που λειτουργουν ως θηλια στην θετικη εξελιξη της κοινωνιας μας .

    Molostro:
    Εχεις απολυτο δικαιο σε αυτο που λες για την μουσικη και τα προγραματα που μπορεις να παιξεις ευκολα απο το PC σου.
    το να φτιαχνεις ηχους ειναι τοσο δημιουργικο οσο και η επικοινωνια . Προτεινω ανεπιφιλακτα σε ολους να δοκιμασετε.

    Τα λινκ και οι προτασεις δεν απαγορευωνται αρκει να μην προωθουν περιεχωμενο που ειναι δεσμευμενο με πνευματικα δικαωματα.
    μερικα προγραματα που γνωριζω για μουσικη ειναι
    το fruit loops
    to reason ,cubase , ableton live.

    τα τελευταια ειναι αρκετα δυσκολα αλλα φανταζωμαι θα υπαρχουν και πολυ απλουστερα.

    Οσο αφορα τωρα την ινδικη κανναβη μπορειτε να μπειτε στο σαιτ http://cannabishellas.com και να μαθεται καποια γνωστα σε αλλους πραματα.

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •