Περίπτωση εγκυμοσύνης;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1

    Περίπτωση εγκυμοσύνης;

    ΚαΛησπερα έχω να πρόβλημα και θα ήθελα βοήθεια ...χτες λοιπόν το βράδυ έκανα σεξ με τα ρουχα με την κοπέλα κοπέλα μου εκείνη φορούσε στριν και εγώ μποξερακι..εκείνη κάποια στιγμή τελείωσε αλλά εγω δεν είχα τελειώσει ακόμα ..ωστόσο μετα μου είπε ότι ένιωσε να την ακουμπαω στο α***ο υπάρχει κίνδυνος λοιπόν να έμεινε έγκυος;;

  2. #2
    Να προσθέσω ότι η κοπέλα μου είναι παρθένα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Minas View Post
    ΚαΛησπερα έχω να πρόβλημα και θα ήθελα βοήθεια ...χτες λοιπόν το βράδυ έκανα σεξ με τα ρουχα με την κοπέλα κοπέλα μου εκείνη φορούσε στριν και εγώ μποξερακι..εκείνη κάποια στιγμή τελείωσε αλλά εγω δεν είχα τελειώσει ακόμα ..ωστόσο μετα μου είπε ότι ένιωσε να την ακουμπαω στο α***ο υπάρχει κίνδυνος λοιπόν να έμεινε έγκυος;;
    η κοπελα κοπελα, ειναι κατι σαν την καρετα καρετα?
    αχμ
    οταν λες με τα ρουχα, εννοεις αυτο με τα εσωρουχα, η υπηρχαν ΚΑΙ ρουχα απο πανω?
    το α...ο ειναι το αιδοιο? αν ναι, την ακουμπησες ενω μεσολαβουσε και το μποξερακι, η ου?(τοσες αποριες μεσα σε τρεις γραμμες....)
    το οτι ειναι παρθενα, δεν παιζει ρολο στην περιπτωση που θα εμπαινε σπερματικο υγρο στον κολπο,θα μπορουσε μια χαρα να μεινει εγγυος, αλλα με τις συνθηκες που περιγραφεις και αν τις καταλαβα καλα, αυτο θα πρεπει να ειναι εξαιρετικα απιθανο....
    οποτε μην τρελαινεστε, περιμενετε να αδιαθετησει η κοπελα, αν δεν αδιαθετησει ας κανει ενα τεστ και μετα βλεπετε...

    και μια συμβουλη.
    βγαλτε τα ρουχα και αγοραστε προφυλακτικα...
    και καλυτερα θα περνατε και πιο ησυχοι θα ειστε...:cool:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η κοπελα κοπελα, ειναι κατι σαν την καρετα καρετα?
    αχμ


    xexexexe...lololol..Καλα ε πεθανα...χεχεχεχεχεχ



    οταν λες με τα ρουχα, εννοεις αυτο με τα εσωρουχα, η υπηρχαν ΚΑΙ ρουχα απο πανω?
    το α...ο ειναι το αιδοιο? αν ναι, την ακουμπησες ενω μεσολαβουσε και το μποξερακι, η ου?(τοσες αποριες μεσα σε τρεις γραμμες....)
    το οτι ειναι παρθενα, δεν παιζει ρολο στην περιπτωση που θα εμπαινε σπερματικο υγρο στον κολπο,θα μπορουσε μια χαρα να μεινει εγγυος, αλλα με τις συνθηκες που περιγραφεις και αν τις καταλαβα καλα, αυτο θα πρεπει να ειναι εξαιρετικα απιθανο....
    οποτε μην τρελαινεστε, περιμενετε να αδιαθετησει η κοπελα, αν δεν αδιαθετησει ας κανει ενα τεστ και μετα βλεπετε...

    και μια συμβουλη.
    βγαλτε τα ρουχα και αγοραστε προφυλακτικα...
    και καλυτερα θα περνατε και πιο ησυχοι θα ειστε...:cool:
    :):):)σωστοοοσ...

    μπα παντωσ ουτε κι εγω δεν το βλεπω για εγκυμοσυνη... αλλα να προσεχετε βρε παιδια...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #5
    Φορουσαμε εσώρουχα εγω μποξερακι και εκείνη στρινκ αλλα την ακουμπησα με το μποξερακι στο αιδιο και ροταω μήπως υπάρχει κίνδυνος ...αυτο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Minas View Post
    Φορουσαμε εσώρουχα εγω μποξερακι και εκείνη στρινκ αλλα την ακουμπησα με το μποξερακι στο αιδιο και ροταω μήπως υπάρχει κίνδυνος ...αυτο
    δεν ολοκληρωσες και φορουσες και εσωρουχο.
    ειναι κατι παραπανω απο απιθανο,μηνα....
    το οτι ολοκληρωσε εκεινη,ειναι παντελως ασχετο...

  7. #7
    Μηνά, το ξέρω πως διαβάζοντας για προφυλακτικό γυρνάει το μάτι σου, σε κανέναν μας δεν είναι ευχάριστο είτε είσαι άντρας είτε γυναίκα.
    Όμως, αν ξεκινήσεις τη σεξουαλική σου ζωή με αυτό και το συνηθίσεις, κάποια στιγμή θα νιώσεις πολύ περήφανος με τον εαυτό σου που μετά από κάθε όμορφη εμπειρία όπως είναι το σεξ, δεν θα πονοκεφαλιαζεις για εγκυμοσυνη/aids/αφροδίσια.
    Σκέψου το.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    225
    καλημέρα minas !
    έτσι όπως τα λες ,είναι αδύνατον να γίνεις πατέρας απο αυτη την συνεύρεση,
    και νομίζω ότι αυτό που έγινε ήταν ενα ερωτικο παιχνίδι, όχι σεξ, με κατατρόμαξες!
    επίσης θα λεγα ότι θα ταν χρήσιμο να ενημερωθείς σοβαρά για όλα όσα τρέχουν γύρω απο το σέξ, για τα καλά και τα κακά του θέματος,
    μαζί με το κορίτσι σου ίσως, να μελετήσετε κανα βιβλιο,να πάτε μαζί στον γυναικολόγο να ενημερωθείτε για αυτο το μεγαλο κεφάλαιο στη ζωη του ανθρωπου, να δειτε καμια ταινία
    ααα τωρα που είπα ταινία ,υπάρχει μια ταινία με τίτλο ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ΄(απόδοση στα ελληνικά) ,ΔΟΚΤΩΡ ΚΙΝΣΕΥ...καπως έτσι το όνομα δεν το θυμάμαι καλά,
    που αναπτύσει αρκετά την σεξουαλικη ζωή του ατόμου ,κοινωνικου περιεχομένου.
    καλημέρα και πάλι!!

  9. #9
    Ναι ακριβώς ερωτικό παιχνίδι σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές....ουφφ μου έφυγε το άγχος

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Παντως αμα γινοταν η ζημια θα ηταν η πρωτη γυναικα στον κοσμο που εμεινε εγγυος ενω ηταν παρθενα..!

    Και ναι, οταν ακουμπας τον αλλο, δεν γινεσαι μπαμπας μονομιας. αλλιως ζητω που καηκαμε ;d
    Last edited by Boltseed; 14-11-2010 at 13:29.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Quote Originally Posted by Boltseed View Post
    Παντως αμα γινοταν η ζημια θα ηταν η πρωτη γυναικα στον κοσμο που εμεινε εγγυος ενω ηταν παρθενα..!
    τι λες βρε boltseed η δευτερη!!!!!!!!!!! τη μαρια την ξεχασες?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1
    το αγορι μου τελειωσε πανω στο αιδιο μου ενω ειμασταν ορθιοι και οι 2 , και οταν πηγα να σκουπιστω ειχε σπερματικο υγρο..υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος??????????

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.

    Στο φόρουμ γράφουμε πάντα με ελληνικούς χαρακτήρες.
    Last edited by Idella; 13-02-2012 at 12:27.

Similar Threads

  1. Η δική μου περίπτωση
    By Digweed in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 27-05-2010, 01:18
  2. ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ
    By fotini2009 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 15
    Last Post: 16-10-2009, 18:16
  3. αλλη μια περιπτωση ψυχωσης
    By @elena@ in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 29
    Last Post: 27-11-2008, 17:47
  4. Ειδική περίπτωση
    By ΒΑΡΒΑΡΑ in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 04-06-2008, 22:01
  5. Δεν ξέρω που ανηκει η περιπτωση μου
    By niriel in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 03-08-2007, 22:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •