κομπος στο λαιμο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    κομπος στο λαιμο

    Καλησπερα σε ολους.Εχει νιωσει κανεις σας οταν καταπινει ειτε τροφη ειτε νερο η αναψυχτικο κατι σαν κομπο στο λαιμο σαν κατι να εχει κοληση.Ετσι νιωθω και γω της τελευταιες μερες και ολο ξεροβηχω μπας και ξεκοληση αλλα τιποτα,αν και αυριο θα παω στο γιατρο αλλα ειπα να δω μηπως κανεις εχει νιωσει το ιδιο απ αυτο

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    21
    Ναι αρκετες φορες!!Και αυτο καθαρα απο το αγχος..Αλλα ειναι απο τα συμπτωματα που δεν με φοβιζουν , αρα δεν δινω και πολλη σημασια και ετσι εξαφανιζονται γρηγορα!!!
    Απο το αγχος σφιγονται οι μυες στο λαιμο , γι αυτο το αισθανεσαι , μετα ασχολεισαι μαζι του και γινεται πιο εντονο!!
    Πηγαινε και στο γιατρο να σου φυγει η ιδεα αλλα αποκλειεται να σου πει κατι διαφορετικο!

  3. #3
    Tο ξερω οτι ειναι απο το ανχος,το ρημαδι δε λεει να με αφησει ησυχο,αν και προσπαθω να μη του δινω σημασια ολο και με τρωει να το ελενξω, και γινετε πιο εντονο.ο ψυχιατρος που με ειχε δει τοτε με τη κριση πανικου που ειχα παθει, μου εδωσε τα βαλεριανα και μου ειπε σε κανα μηνα να τα σταματουσα,αλλα δε ξερω πως να το πω,μονο με αυτα νιωθω μια σιγουρια μια ηρεμια, και τα οποια τα περνω και δευτερο μηνα.δε ξερω πως και γιατι, αλλα νιωθω την αναγκη να το παρω το χαπακι σαν μια ελξη σαν μια φοβια στο να προλαβω τη κριση πριν ερθει,αν και εχει να με πιασει πανω απο μηνα.απλα ανησυχω μηπως ολα αυτα ειναι καταλοιπα της κρισης πανικου, με συνεπεια να εχω και ολους αυτους τους νευροπαθητικους πονους κατα καιρους,η αυτη την εντονη ανησυχια καθε βραδυ οτι δεν υπαρχει αρκετος αερας στο δωματιο μου,και κοιμαμε με τη μπαλκονοπορτα ανοιχτη,η οπως τωρα που εχω και πονοδοντο συν της αλλες.δε ξερω πια τη να πω, η τη να κανω ανχος ειναι λεει θα περασει.το θεμα ειναι γιατι εχω ανχος δε μπορω να καταλαβω

Similar Threads

  1. ΑΙΣΘΗΜΑ ΠΝΙΓΜΟΥ-ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ
    By LILA28 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 60
    Last Post: 06-10-2023, 22:47
  2. πνηξιμο στο λαιμο
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 02-04-2010, 01:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •