Είναι οι ψυχιατροι-ψυχολογοι-θεραπευτες κτλ κομπογιαννιτες - κλέφτες? - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

View Poll Results: Ειναι κλεφτες?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • ναι

    3 10.00%
  • οχι

    2 6.67%
  • ισως καποιοι

    25 83.33%
  • δεν ξερω

    0 0%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 135 of 135
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    "Η συνισταμένη βγαίνει από τις συνιστώσες"... όχι σήμερα... από τότε που βγήκαν οι λάσπες. Αν στην πολυφωνία των απόψεων δεν υπάρχει και η δική μου, τότε δεν θα βελτιωθεί ποτέ τίποτα σε ότι αφορά τις υπηρεσίες των ψυχολόγων / ψυχοθεραπευτών (εκτός και αν θεωρείς ότι δεν χρήζουν βελτιώσεων)... ακόμα και αν αυτή η άποψη είναι όπως λες "εκνευρισμένη".

    Σε ότι αφορά το αν έχω επιχειρήματα ή όχι, θεωρώ ότι έχω αρκετά αν όχι πολλά. Εσύ μπορείς να θεωρείς ότι δεν έχω κανένα αν θέλεις.

    Δεν μπήκα εδώ να κάνω παρέες ή φιλίες και προφανώς δεν με απασχολεί αν "έχω τον ανθρωποδιώχτη" όπως λες. Μπορεί για σένα να είναι σημαντικότερο να τα πας καλά με τα μέλη εδώ μέσα. Εγώ όμως δεν πρόκειται να σε γνωρίσω ή να βγω για καφέ μαζί με εσένα ή κανεάν άλλο από δω μέσα και δεν είναι αυτός ο στόχος μου.

    Το δικαίωμα μου να εκφράζω τη γνώμη μου όμως, δεν θα το διαπραγματευτώ ούτε με σένα, ούτε και με κανέναν άλλο. Εφόσον δεν σε προσβάλω απαιτώ να σεβαστείς την άποψη μου. Όχι να την υιοθετήσεις... Απλά να τη σεβαστείς.
    η πολυφωνια αφορα αποψεις, οχι τραμπουκισμους.
    αυτη η πρακτικη σου με το σπαμαρισμα με τα τεραστια κειμενα επαναληψης (και οχι νεα) επειδη αδιαφορουν τα μελη για τις αναρτησεις σου, και οι απαντησεις με φωνες σε διαφορα χρωματα, ειναι τραμπουκισμος και οχι πολυφωνια.

    τις αποψεις σου τις σεβομαι. την παρουσια σου εδω οχι, γιατι ειναι τρολαρισμα ο τροπος σου. σιγα μην σε φοβηθουμε η συμφωνησουμε μαζι σου, επειδη σπας @@...

  2. #122
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η πολυφωνια αφορα αποψεις, οχι τραμπουκισμους.
    αυτη η πρακτικη σου με το σπαμαρισμα με τα τεραστια κειμενα επαναληψης (και οχι νεα) επειδη αδιαφορουν τα μελη για τις αναρτησεις σου, καιοι απαντησεις με φωνες σε διαφορα χρωματα, ειναι τραμπουκισμος και οχι πολυφωνια.

    τις αποψεις σου τις σεβομαι. την παρουσια σου εδω οχι, γιατι ειναι τρολαρισμα ο τροπος σου. σιγα μην σε φοβηθουμεη συμφωνησουμε επειδη σπας @@...
    Δείξε μου που λέει στους όρους χρήσης ότι οι απαντήσεις με "φωνές" (μέσω διαδικτύου;;;) σε διάφορα χρώματα, είναι τραμπουκισμός.

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Δείξε μου που λέει στους όρους χρήσης ότι οι απαντήσεις με "φωνές" (μέσω διαδικτύου;;;) σε διάφορα χρώματα, είναι τραμπουκισμός.
    νατη η διαστρεβλωση. δεν το λεει στους ορους χρησης. ειπα πουθενα οτι το λεει στους ορους χρησης?

  4. #124
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νατη η διαστρεβλωση. δεν το λεει στους ορους χρησης. ειπα πουθενα οτι το λεει στους ορους χρησης?
    Το λέω εγώ γιατί σύμφωνα με αυτούς ενεργώ. Στο κάτω-κάτω αν δεν ήθελε ο προγραμματιστής - και κατά συνέπεια ο ιδιοκτήτης του forum - να χρησιμοποιώ χρώματα, δεν θα μου τα είχε διαθέσιμα. Ευτυχώς είναι διαθέσιμα, όπως και των Bold γραμματοσειρών, των πλαγίων για αναφορές προειπωμένων, της υπογράμμισης κλπ. Εγώ τα βρίσκω πολύ χρήσιμα. Εσύ τα βρίσκεις "τραμπουκισμό". Θέμα προσωπικής αντίληψης είναι.

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Το λέω εγώ γιατί σύμφωνα με αυτούς ενεργώ. Στο κάτω-κάτω αν δεν ήθελε ο προγραμματιστής - και κατά συνέπεια ο ιδιοκτήτης του forum - να χρησιμοποιώ χρώματα, δεν θα μου τα είχε διαθέσιμα. Ευτυχώς είναι διαθέσιμα, όπως και των Bold γραμματοσειρών, των πλαγίων για αναφορές προειπωμένων, της υπογράμμισης κλπ. Εγώ τα βρίσκω πολύ χρήσιμα. Εσύ τα βρίσκεις "τραμπουκισμό". Θέμα προσωπικής αντίληψης είναι.
    νατη η διαστρεβλωση.
    δεν ειπα οτι διαφωνει ο ιδιοκτητης.
    ειπα τον λογο που δεν ασχολουνται με τις αναρτησεις σου τα μελη.

    ειπες οτι δεν ηρθες εδω για φιλιες η παρεες αλλα για να εισαι αποτελεσματικος.
    ε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΣ οταν οι αλλοι αποφευγουν να συνδιαλαγουν μαζι σου λογω του τροπου που φερεσαι (επαναληψεις τεραστιων κειμενων. τεραστια εντονα γραμματα διαφορων χρωματων, διαστρεβλωση ολων οσων σου απαντουν).

    γι αυτο σε αγνοουν , οχι επειδη δεν ειδαν τι αναρτας.
    οσο και να μεγαλωσεις τα γραμματα σου και να επαναλαμβανεσαι, το ιδιο θα γινεται.

  6. #126
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νατη η διαστρεβλωση.
    δεν ειπα οτι διαφωνει ο ιδιοκτητης.
    ειπα τον λογο που δεν ασχολουνται με τις αναρτησεις σου τα μελη.

    ειπες οτι δεν ηρθες εδω για φιλιες η παρεες αλλα για να εισαι αποτελεσματικος.
    ε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΣ οταν οι αλλοι αποφευγουν να συνδιαλαγουν μαζι σου λογω του τροπου που φερεσαι (επαναληψεις τεραστιων κειμενων. τεραστια εντονα γραμματα διαφορων χρωματων, διαστρεβλωση ολων οσων σου απαντουν).

    γι αυτο σε αγνοουν , οχι επειδη δεν ειδαν τι αναρτας.
    οσο και να μεγαλωσεις τα γραμματα σου και να επαναλαμβανεσαι, το ιδιο θα γινεται.
    1ον Ξαναδιάβασε την τελευταία απάντηση μου. Δεν είπα ούτε εγώ ότι διαφωνεί ο ιδιοκτήτης. Είπα ότι ο προγραμματιστής ΚΑΙ ο ιδιοκτήτης θέλουν τα μέλη να χρησιμοποιούν χρώματα, παχιά γράμματα, πλάγια, υπογραμμίσεις κλπ.

    2ον Ούτε είπα ότι είμαι εδώ για να είμαι αποτελεσματικός.

    3ον Ούτε είπα (αλλά αν βρεις το σημείο όπου το είπα στείλε το μου σε παρακαλώ να το διαβάσω), αλλά ούτε και βλέπω να με αγνοεί κανείς. Π.χ. χτές και σήμερα είχα μια πολύ ωραία συζήτηση στο νήμα "Αναισθησία των γιατρών και νοσοκόμων". Δεν είδα κανέναν να βάλλεται εναντίον μου όπως εσύ - παρότι η κουβέντα ξέφυγε από το κυρίως θέμα. Πολιτισμένα εκφέραμε αρκετοί τις απόψεις μας. Ούτε αντιπαραθέσεις - όπως συμβαίνει συχνά με σένα - ούτε τίποτα. Παραθέτω το περιεχόμενο των δύο παραπάνω μηνυμάτων μου για να δεις ότι δεν είπα αυτά τα οποία ισχυρίζεσαι:

    "Τρία στα τρία" δηλαδή Remedy. Ούτε ο Γιαννάκης δεν είχε τέτοια ρέντα στον τελικό του ευρωμπάσκετ. Και είμαι σίγουρος ότι αν ξαναδιαβάσεις και τις αρχικές αναρτήσεις καθώς και μεταξύ μας συζητήσεις - όσο αποκρουστικό και αν σου είναι αυτό - θα δεις ότι πολλά άλλα από τα όσα έχω πει τα έχεις παρεξηγήσει. Συνιστώ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ το τι γράφω άλλη φορά.

    16-03-2016, 16:24
    "Το λέω εγώ γιατί σύμφωνα με αυτούς ενεργώ. Στο κάτω-κάτω αν δεν ήθελε ο προγραμματιστής - και κατά συνέπεια ο ιδιοκτήτης του forum - να χρησιμοποιώ χρώματα, δεν θα μου τα είχε διαθέσιμα. Ευτυχώς είναι διαθέσιμα, όπως και των Bold γραμματοσειρών, των πλαγίων για αναφορές προειπωμένων, της υπογράμμισης κλπ. Εγώ τα βρίσκω πολύ χρήσιμα. Εσύ τα βρίσκεις "τραμπουκισμό". Θέμα προσωπικής αντίληψης είναι."

    16-03-2016, 16:08
    " 'Η συνισταμένη βγαίνει από τις συνιστώσες'... όχι σήμερα... από τότε που βγήκαν οι λάσπες. Αν στην πολυφωνία των απόψεων δεν υπάρχει και η δική μου, τότε δεν θα βελτιωθεί ποτέ τίποτα σε ότι αφορά τις υπηρεσίες των ψυχολόγων / ψυχοθεραπευτών (εκτός και αν θεωρείς ότι δεν χρήζουν βελτιώσεων)... ακόμα και αν αυτή η άποψη είναι όπως λες "εκνευρισμένη".

    Σε ότι αφορά το αν έχω επιχειρήματα ή όχι, θεωρώ ότι έχω αρκετά αν όχι πολλά. Εσύ μπορείς να θεωρείς ότι δεν έχω κανένα αν θέλεις.

    Δεν μπήκα εδώ να κάνω παρέες ή φιλίες και προφανώς δεν με απασχολεί αν "έχω τον ανθρωποδιώχτη" όπως λες. Μπορεί για σένα να είναι σημαντικότερο να τα πας καλά με τα μέλη εδώ μέσα. Εγώ όμως δεν πρόκειται να σε γνωρίσω ή να βγω για καφέ μαζί με εσένα ή κανεάν άλλο από δω μέσα και δεν είναι αυτός ο στόχος μου.

    Το δικαίωμα μου να εκφράζω τη γνώμη μου όμως, δεν θα το διαπραγματευτώ ούτε με σένα, ούτε και με κανέναν άλλο. Εφόσον δεν σε προσβάλω απαιτώ να σεβαστείς την άποψη μου. Όχι να την υιοθετήσεις... Απλά να τη σεβαστείς."

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    και παλι διαστρεβλωσεις.
    να διαβαζεις την ουσια οσων λενε οχι να πιανεσαι απο λεξεις για να 'αποδειξεις" κατι που δεν ισχυει
    σιγα μην διαβαζω προσεκτικα τις βαρετες τεραστιες επαναληψεις απο κοπι πειστ .
    εννοειται πως μονο διαγωνια διαβαζω οτι γραφεις και ποτε δεν παω στις παλιες σου αναρτησεις. φανταζομαι κανεις δεν το κανει, οσο κι αν επαναλαμβανεσαι.
    οσο πιο πολυ κανεις πειστ, τοσο περισσοτερο σε αγνοουν.

    το να μπαινεις σε θεματα αλλων και να σου απανταει.... ενα αλλο προφιλ, δεν ειναι συμμετοχη στα θεματα που ανοιγεις.
    στα δικα σου θεματα, ακομα και σημερα σπαμαρεις με συνεχεις επαναληψεις τερατωδων (σε μεγεθος ) κειμενων και ολοι σε αγνοουν..

    να σου θυμισω ομως οτι στο συγκεκριμενο προφιλ , στο ξενο θεμα, απαντουσες χωρις (πολυ) σπαμαρισμα.

  8. #128
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Βάλε άλλη 2η οθόνη υπό γωνία για να τα βλέπεις φάτσα-κάρτα στη 2η όταν προσπαθείς να διαβάσεις στην 1η! :)

    Καλή συνέχεια Remedy!
    Φιλιά!

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ετσι κανεις και δινεις συγχαρητηρια στον εαυτο σου? :) απορουσα πως τα καταφερνεις.
    πολυ χωρο θα πιανεις ...

    καλη συνεχεια επισης :)

  10. #130
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ετσι κανεις και δινεις συγχαρητηρια στον εαυτο σου? :) απορουσα πως τα καταφερνεις.
    πολυ χωρο θα πιανεις ...

    καλη συνεχεια επισης :)
    Αφού "στην είπα" με ωραίο τρόπο και απλά δεν θες να μου το αναγνωρίσεις! Εσύ είπες ότι τα βλέπεις διαγωνία... Να σου πω; Το κουσούρι το έχεις εκ γενετής, ως τικ, ή στο βγάζω εγώ;

    :)

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Αφού "στην είπα" με ωραίο τρόπο και απλά δεν θες να μου το αναγνωρίσεις! Εσύ είπες ότι τα βλέπεις διαγωνία... Να σου πω; Το κουσούρι το έχεις εκ γεννετής, ως τικ, ή στο βγάζω εγώ;

    :)
    αυτο δεν ειναι διαστρεβλωση. ειναι αγνοια σου.
    δεν ειπα τα "βλεπω διαγωνια", ειπα τα "διαβαζω διαγωνια".
    ειναι συγκεκριμενη τεχνικη αναγνωσης για αδιαφορα κειμενα. ακριβως για την περιπτωση σου, δηλαδη!! υπαρχει χρονια, δεν το σκεφτηκα εγω :)

    εγω ειμαι βεβαιη οτι δεν σου προκαλεσα κανενα κουσουρι. ετσι μπηκες. ;)

  12. #132
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Για δείξε μου που υπάρχει καταγεγραμμένη η συγκεκριμένη τεχνική! Τρία στα τρία έχεις σήμερα... τώρα πας για το τζόκερ! :) Εκτός αυτού αφού είναι "αδιάφορα" τα κείμενα γιατί τα διαβάζεις; Θες να πάθει ο λαιμός σου; Πως θα σε παντρέψουμε με στραβό λαιμό; ε; Θα λέει ο γαμπρός ότι έχεις πρόβλημα και θα ζητάει προίκα. Δεν παίζουν με αυτά Remedy...!

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Για δείξε μου που υπάρχει καταγεγραμμένη η συγκεκριμένη τεχνική! Τρία στα τρία έχεις σήμερα... τώρα πας για το τζόκερ! :) Εκτός αυτού αφού είναι "αδιάφορα" τα κείμενα γιατί τα διαβάζεις; Θες να πάθει ο λαιμός σου; Πως θα σε παντρέψουμε με στραβό λαιμό; ε; Θα λέει ο γαμπρός ότι έχεις πρόβλημα και θα ζητάει προίκα. Δεν παίζουν με αυτά Remedy...!
    ψαξε και θα το βρεις.
    δεν φταιω εγω αν εισαι ασχετος με το διαβασμα..

    τα κειμενα σου δεν τα διαβαζω. κανεις λαθος. τα διαβασαμμια φορα και μουε φτασε. διαφωνησα και τελος.
    δεν προκειται να συμφωνησω στην 100 επαναληψη. απλα βεβαιωθηκα οτι εισαι τρολ με αυτο που κανεις στα θεματα σου.

    οι απαντησεις σου αυτες εδω, δεν ειναι "κειμενα". συζηταμε για τον τροπο που σπαμαρεις και τρολαρεις στο φορουμ.
    η συζητηση δεν αφορα οσα αναρτας, αλλα τον απαραδεκτο τροπο σου.

  14. #134
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ψαξε και θα το βρεις.
    δεν φταιω εγω αν εισαι ασχετος με το διαβασμα..

    τα κειμενα σου δεν τα διαβαζω. κανεις λαθος. τα διαβασαμμια φορα και μουε φτασε. διαφωνησα και τελος.
    δεν προκειται να συμφωνησω στην 100 επαναληψη. απλα βεβαιωθηκα οτι εισαι τρολ με αυτο που κανεις στα θεματα σου.

    οι απαντησεις σου αυτες εδω, δεν ειναι "κειμενα". συζηταμε για τον τροπο που σπαμαρεις και τρολαρεις στο φορουμ.
    η συζητηση δεν αφορα οσα αναρτας, αλλα τον απαραδεκτο τροπο σου.
    Περίεργο... Και εγώ την ίδια εντύπωση έχω για σένα. Χτες συγκεκριμένα σου απέδειξα ότι, ότι διαβάζεις από εμένα το παρεξηγείς. Τρία στα τρία είχες στο [16-03-2016, 16:44]! Τυχαίο;... Δεν νομίζω. Η ίδια παραδέχτηκες ότι τις αναρτήσεις μου δεν τις διαβάζεις [16-03-2016, 17:19] (*). Παρόλα αυτά, τα σχολιάζεις με τον δυσμενέστερο τρόπο και ποτέ δεν παίρνεις σαφή θέση σχετικά με τα όσα γράφω. Δεν καταδικάζεις τις ΚΑΚΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ / ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ (URL: http://www.e-psychology.gr/forum/thr...A4%CE%A9%CE%9D). Ούτε και συμφωνείς ευθέως στο ότι δρούν ανεξέλεγκτοι σύμφωνα με τα όσα έχω πει εδώ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΟΜΕΝΩΝ (URL: http://www.e-psychology.gr/forum/thr...9D%CE%A9%CE%9D) και εδώ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΟΜΕΝΩΝ 2 (URL: http://www.e-psychology.gr/forum/thr...9%CE%9D/page14). Ακόμα και όταν σε ρώτησα σχετικά με το ασυμβίβαστο των συμφερόντων μεταξύ θεραπευτή και θεραπευόμενου παραθέτωντας σου τις ερωτήσεις από το ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ / ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ (URL: http://www.e-psychology.gr/forum/thr...A5%CE%A4%CE%97), πάλι δεν συμφώνησες.

    ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ:
    20. Δεδομένου ότι η αποθεραπεία ένος θεραπευόμενου μεταφράζεται σε μείωση των εσόδων σας και ότι τα συμφέροντα θεραπευτή/θεραπευόμενου σε ότι αφορά τη διάρκεια της θεραπείας βρίσκονται σε αντίθεση, πως αντιμετωπίζετε την ασυμβίβαστη αυτή κατάσταση;
    21. Η σχέση θεραπευτή/θεραπευόμενου από την φύση της περιέχει εξάρτηση, ισχυρού και ασθενούς μέλους. Κατά τη γνώμη σας, τι αποτρέπει την εκμετάλλευση του θεραπευόμενου από τον θεραπευτή του;
    22. Είναι εφικτό κατά τη γνώμη σας, κάποιος να σας εμπιστευτεί με τον πιο δριμύ πόνο του και παράλληλα να διατηρεί επιφυλάξεις για το ποιόν, το ήθος και ενδεχομένως τις πρακτικές σας, προκειμένου να προφυλάξει τον εαυτό του όπως σε μια οποιαδήποτε συναλλαγή;

    Εξακολουθείς να επικεντρώνεσαι "στον τρόπο μου" γιατί σου λείπουν επιχειρήματα. Με άλλα λόγια, φίλη Remedy, επί της ουσίας δεν έχεις να πείς τίποτα και "πιάνεσαι από όπου βρεις" με μόνιμη διάθεση εναντίον μου. Επι της ουσίας δεν απαντάς, δεν παίρνεις θέση και δεν συζητάς. Υπεκφεύγεις και διαμαρτύρεσαι για "τον τρόπο μου" ΜΟΝΟ.

    (*) Κάποιος ο οποίος είχε διαβάσει τις αναρτήσεις μου θα έλεγε ότι "τις διάβασα μια φορά και μου έφτασε" μόνο. Εσύ αρχικά αρνήθηκες ότι τα διάβασες ("τα κειμενα σου δεν τα διαβαζω") και εν συνεχεία το διόρθωσες.

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    ......
    Εξακολουθείς να επικεντρώνεσαι "στον τρόπο μου" γιατί σου λείπουν επιχειρήματα. Με άλλα λόγια, φίλη Remedy, επί της ουσίας δεν έχεις να πείς τίποτα και "πιάνεσαι από όπου βρεις" με μόνιμη διάθεση εναντίον μου. Επι της ουσίας δεν απαντάς, δεν παίρνεις θέση και δεν συζητάς. Υπεκφεύγεις και διαμαρτύρεσαι για "τον τρόπο μου" ΜΟΝΟ.

    (*) Κάποιος ο οποίος είχε διαβάσει τις αναρτήσεις μου θα έλεγε ότι "τις διάβασα μια φορά και μου έφτασε
    " μόνο. Εσύ αρχικά αρνήθηκες ότι τα διάβασες ("τα κειμενα σου δεν τα διαβαζω") και εν συνεχεία το διόρθωσες.
    εξακολουθω και θα εξακολουθω, επειδη με ενοχλει κι επειδη εμφανως χρησιμοποιεις αυτον τον τροπο επειδη δεν εχεις επιχειρηματα.
    η επαναληψη και τα κοκκινα γραμματα πανικου, δεν ειναι επιχειρηματα.

    προτιμω να μας λες"ετσι μου κατεβηκε και το υποστηριζω' η εστω "το υποπτευομαι", παρα να παριστανεις οτι απεδειξες κατι επειδη κανεις πειστ τα αρχικα σου σεντονια κι επειδη "φωναζεις".
    τα επιχειρηματα μου στα ειπα στην αρχη που το συζητησα μαζι σου. δεν θα τα επαναλαβω.

    ολα πρεπει να στα κανω νια- νια, αλλα παλι δεν τα καταλαβαινεις. "δεν διαβαζω τα κειμενα σου", στο λεω και τωρα και εννοω "δεν διαβαζω αυτα που παρουσιαζεις καθε μερα σαν κειμενα, ενω ειναι τα ιδια και τα ιδια ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ , αντεγραμμενα. ωστοσο τα διαβασα μια φορα και μου εφτασε. σιγα μην τα ξαναδιαβασω"και βεβαια, διαφωνω. το ειπα.

    στα αρχικα που αναφερεις και εσβησα εχεις απολυτο αδικο, σου τα εξηγησα αλλα παρανοησες αυτα που σου ειπα. δεν με νιαζει πως εξελαβες την απαντηση μου, ουτε θα την επαναλαβω. οτι μπορεις , καταλαβε. εγω δεν θα επαναληφθω επειδη η επαναληψη ειναι το παιχνιδακι σου η η εμμονη σου. εμενα με κανει και βαριεμαι.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. ψυχολογοι
    By dora-agxos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 27-06-2011, 00:45
  2. ΨΥΧΙΑΤΡΟΙ-ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ-ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ
    By stress in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 17-07-2009, 19:53
  3. Ψυχιατροι
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 25-06-2008, 16:19
  4. ψυχίατροι / ψυχολόγοι στη Θεσσαλονίκη για διαταραχή πανικού
    By alone in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 02-04-2008, 20:03
  5. Φαρμακα, ψυχολογοι και ψυχιατροι
    By tessa in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 21
    Last Post: 11-09-2006, 23:36

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •