ΙΔΨΧ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3

    ΙΔΨΧ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

    οποια κοπελα ειναι απο θεσσαλονικη εγω απο εκει ειμαι κ θελει να ξεπεραση την ''παθηση'' της ας εποικηνωνηση με πμ, με ειχε ποιαση ιδψχ στα δεκαενια κ το καταλαβα μετα απο ενα χρονο απο μια κριση που επαθα, κ την εβγαλα εις περας με συγκεκριμενη τεχνικη δικη μου οχι ασχετους γιατρους κτλ, οι γιατροι δεν γνωριζουν τιποτα το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να προσπαθησουν να βοηθησουν, το ποστ αυτο το κανω για δικους μου λογους, δεν μπορω να μπαινω σε λεπτομερειες για το πως κτλ για συγκεκριμενους λογους, εγω ειμαι αγορακι 24 κ το κανω για να εχω κ εγω επαφη με ατομα ομοιοπαθη για να τελειοπειηθω κ εγω καλυτερα, αν δε σας ενδιαφερει ολα καλα, αγορια δε με ενδιαφερουν για ευνοητους λογους

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by nickrn View Post
    οποια κοπελα ειναι απο θεσσαλονικη εγω απο εκει ειμαι κ θελει να ξεπεραση την ''παθηση'' της ας εποικηνωνηση με πμ, με ειχε ποιαση ιδψχ στα δεκαενια κ το καταλαβα μετα απο ενα χρονο απο μια κριση που επαθα, κ την εβγαλα εις περας με συγκεκριμενη τεχνικη δικη μου οχι ασχετους γιατρους κτλ, οι γιατροι δεν γνωριζουν τιποτα το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να προσπαθησουν να βοηθησουν, το ποστ αυτο το κανω για δικους μου λογους, δεν μπορω να μπαινω σε λεπτομερειες για το πως κτλ για συγκεκριμενους λογους, εγω ειμαι αγορακι 24 κ το κανω για να εχω κ εγω επαφη με ατομα ομοιοπαθη για να τελειοπειηθω κ εγω καλυτερα, αν δε σας ενδιαφερει ολα καλα, αγορια δε με ενδιαφερουν για ευνοητους λογους
    δεν μας τους εξηγεις κι εμας τους δικους σου λογους και τους ευνοητους λογους?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3
    οι λογοι ειναι οτι ειμαι λιγο μονος τωρα τελευτεα κ με μια κοπελα που εχει περαση απο την εν λογο κατασταση θα ηταν αμοιβεα καλο, γιατι εχω διαβαση κατι ποστ ενδιαφεροντα κ εχω καποιες λιγες γνωσης για τα θεματα, ο βασικος λογος ειναι η αμοιβεα αυτοβοηθεια, το εβαλα ετσι απλα αν ενδιαφερη καποια το ποστ οκ, αν οχι ολα καλα απλα σκεφτικα οτι θα ηταν κατι θετικο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    φιλε συγνωμη εισαι προκλητικοσ αλλα κι εγω εχω μια δικια μου τεχνικη να ξεπερνασ την ψυχωση που απευθυνεται σε ομορφα κοριτσια σεξ ανελλιπωσ για 2 εικοσιτετραωρα με μενα η με παρεα κορυφαια τεχνικη και ειπα να τη βαλω εδω στο δικο σου νημα που ταιριαζει!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    χαχαχαχαχα καλό

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by pad View Post
    φιλε συγνωμη εισαι προκλητικοσ αλλα κι εγω εχω μια δικια μου τεχνικη να ξεπερνασ την ψυχωση που απευθυνεται σε ομορφα κοριτσια σεξ ανελλιπωσ για 2 εικοσιτετραωρα με μενα η με παρεα κορυφαια τεχνικη και ειπα να τη βαλω εδω στο δικο σου νημα που ταιριαζει!!!
    λυσε πρωτα τη ψυχωση κ μετα κανε 24ωρα sex

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    χαχαχαχαχαχα! πρωτη φορα βλεπω "αγγελια" γνωριμιας με προσχημα ψυχικη ασθενεια!!! Lol ρε φιλε, πες το ξεκαθαρα, γινεσαι προφανης ακομα και αν θες να καμουφλαριστεις! φοβερο παντως! "εχω τεχνικη δικη μου!" χαχαχαχαχα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    βασικα εγω το βαλα για να δεισ πωσ ακουγεσαι πιστευω συννενοηθηκαμε!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    παντως, για να μην εχουμε παρεξηγησεις, και εγω το πρωτο ποστ σχολιασα! :p

Similar Threads

  1. Ψυχιατρος στη Θεσ/νικη.
    By LOSTRE in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 4
    Last Post: 11-10-2010, 11:33
  2. Κέντρα Ψυχικής Υγιεινής Θεσ/νίκη
    By lllogan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 21-08-2009, 01:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •