Στοχοι που θελουμε να επιτυχουμε μεχρι το τελος της χρονιας.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    112

    Στοχοι που θελουμε να επιτυχουμε μεχρι το τελος της χρονιας.

    Πλησιαζει η αλλαγη του χρονου και εστω και συμβολικα αποτελει ενα μεταιχμιο, ενα οριο αναμεσα σε κατι που τελειωνει και σε κατι που θα το διαδεχθει. Ετσι λοιπον, θεωρωντας την νεα χρονια ως ευκαιρια για μια καινουργια αρχη προετοιμαζομαι καταλληλα για να την υποδεχθω, ωστε να μπει καλα. Και εχω θεσει καποιους στοχους μεχρι τις 31 Δεκεμβριου, τους οποιους ελπιζω να κατορθωσω να πραγματοποιησω. Εσεις, τι στοχους μεχρι την τελευταια μερα του χρονου? :)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by victoria19

    Και εχω θεσει καποιους στοχους μεχρι τις 31 Δεκεμβριου,
    τους οποιους ελπιζω να κατορθωσω να πραγματοποιησω.
    Εσεις, τι στοχους μεχρι την τελευταια μερα του χρονου? :)
    :)Μακάρι να τους πραγματοποιήσεις,Βικτώρια, τους "κάποιους" στόχους σου!
    Μακάρι να τους πραγματοποιήσουμε όλοι τους "κάποιους"μας!Αλλά προσοχή:
    Μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου!Μετά μπλακ-Τζακ-καιγόμαστε και τζάμπα η όποια προσπάθεια!
    Σε πειράζω...Αλλά αν θέλεις να ανοίξεις ένα τόπικ,όπου θα γράφουμε τους στόχους μας,
    δε νομίζεις πως δέον είναι να ξεκινήσεις εσύ με τους δικούς σου;Εγώ πάντως,αλήθεια,δεν έχω!
    Νομίζω είναι συνέπεια του περάσματος του χρόνου...Κάθε μέρα για μένα έχει την ίδια δυναμική,ως συνέχεια του όλου!
    Δεν πιστεύω σε νέες αρχές!Όλα συνέχεια μιας πορείας είναι,όλα εξέλιξη του ίδιου εαυτού μας...Αλλά μη σε ξενερώνω...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    112
    NADINE: δεν ξεκινησα αναφεροντας τους δικους μου στοχους γιατι θα ακουγα κραξιμο. :P. σκεφτηκα οτι ενα topic με αυτο το θεμα θα ηταν ενδιαφερον. να θεσουμε καποιους τελευταιους στοχους (και να δεσμευτουμε στον εαυτο μας) οτι θα τους πραγματιποιησουμε μεχρι το τελος της χρονιας. ολη αυτη η διαδικασια θα ηταν σαν προετοιμασια για τον νεο χρονο. ^^ εγω ετσι λειτουργω. θετωντας στοχους μεχρι συγκεκριμενες ημερομηνιες ωστε τελικα να μπορω να κανω εναν απολογισμο αν καταφερα ή οχι να πετυχω οσα επρεπε (ή εστω οσα ηθελα).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •