ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 46
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Προσωπικα στον εαυτο μου θελει περιπου μια εβδομαδα να φανει.... Μιλαμε ομως για μια εβδομαδα συνεχους κραιπαλης, οχι μερικες παρασπονδιες που και που...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    δεν το ήξερα αυτό με τη ζυγαριά.
    δεν σε βλέπω όμως να σχολιάζεις αυτό που σου είπα πως είσαι αδύνατη!
    http://www.mazi.org.gr/

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα δεν ειμαι αδυνατη!!!!!!!!!!!!!!!!!εχω χοντρα μπουτια!δεν ξερω αν συντηρουμαι αν χανω αν παιρνω πως ειμαι δεν ξερω!δεν ξερω αν μπορω να μεινω ησυχη !!!!!!!!!!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Γιατι θεωρεις τοσο σημαντικο να εχεις λεπτα μπουτια?? Βασικα, θυμαμαι απο παλιοτερο ποστ που ειχες πει οτι δεν σε ενδιαφερει να αρεσεις, απλως να εισαι αδυνατη... Γιατι?? Τι θα πετυχεις με αυτο?? Και γιατι δεν μπορεις να θεωρεις τον εαυτο σου αδυνατο εστω και αν δεν εχει μπουτια-οδοντογλυφιδες??

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ξερω ετσι θελω να μαι!ετσι....δεν θελω να ειμαι οπως παλια. δεν εβρισκα ουτε ρουχα να βαλω να μαρεσουνε.συχαινομουν τα ψωνια.
    1 βδομαδα???????????????????δλδ αν τρως πανω απο 2000 την ημερα ε?????
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    το ξέρω πως είναι κόλλημα να φαίνεσαι αδύνατη.
    το έχω κι εγώ.
    μάλλον εσύ το έχεις στο πιο έντονο.
    έχω μια φίλη που έχει πιο γεμάτα πόδια , αλλά έχει υπέροχο χαμόγελο!
    ξέρεις τί επιτυχία έχει στους άντρες?
    τώρα βέβαια ό,τι και να σου πω...εσύ εκεί.
    http://www.mazi.org.gr/

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    ναι ετσι ειναι
    Και η δικια μου φιλη δεν εχει τιποτα απο αυτα ,ουτε και το υπεροχο χαμογελο
    Αλλα εναν τυπο,που απλος την χαζευεις
    Οι επιτυχιες βροχη
    Η καλυτερη διπλα της με τα ποδια σπαθια ,και το κορμι ,δεν καταφερνει να ριξει κανεναν

    Μια αναφορα εκανα μονο σε αυτο που βλεπω :)
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    me, οταν με πιανει δεν ξερω καν ποσες θερμιδες καταναλωνω.... Εχω υπερφαγικα επισοδεια και οταν με πιανει τρωω λες και δεν υπαρχει αυριο! Και μετα δεν κανω τιποτα γι αυτο, δεν προσπαθω δηλαδη να τα αποβαλω με καποιον τροπο... Πινω κιολας αρκετα, οποτε παιρνω και απο εκει πολλες θερμιδες...
    Εγω θελω να ειμαι αδυνατη γιατι ντρεπομαι οταν ειμαι πιο παχια... Νιωθω οτι με βλεπουν "καπως" οι αλλοι και οτι δεν μπορω να ειμαι ο εαυτος μου... Ουτε εγω εχω θεμα με τους ανδρες γιατι για καποιον περιεργο λογο οταν ημουν παχουλη ειχα περισσοτερες επιτυχιες απο ποτε!
    Τελος παντων, γιατι νομιζεις οτι αν γυρισεις στο παρελθοντικο σου βαρος νομιζεις θα γυρισει και η ζωη σου οπως ηταν παλια?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα εκανα τοσο κοπο κ θυσιες και επαθα τοσα πολλα για να μπορεσω να κανω αυτο που εβαλα στο μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειναι ΔΥΝΑΤΟΝ να αφησω κατι να φυγει?οτιδηποτε ειναι αυτο!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Αχ, την ξερω αυτη την αισθηση!! πφφ... Εγω εχω το καλο/κακο οτι αμα ξεφυγω μετα απλως επαναπαυομαι και δεν ασχολουμαι...
    Το νοημα ηταν να κανεις απλως αυτο που ειχες βαλει στο μυαλο σου, ή να χασεις κιλα?? Και τι ηταν αυτο που σε οδηγησε στο να θελεις να χασεις κιλα?? Τι περιμενες οτι θα αλλαξει?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μμμμμ αυτο ειναι ενα θεμα...γιατι αφου εχεις περασει κ εσυ απο αυτο το σταδιο, θα ξερεις οτι ξεκινας για αλλους λογους κ καταληγεις σε αλλους λογους κ στοχους. αρχικα το κανεις επειδη βλεπεις πως ξεφυγες και δεν βρισκεις ρουχα κλπ κ πρεπει να σαρεσει η εικονα σου γτ αλλιως αμα συνεχισεις ετσι θα φτασεις 200 κιλα.κ επισης αντε να ναι κ κανα αγορακι στην μεση που γουσταρεις κ τον οποιο βλεπεις να κυκλοφορει με αδυνατες. και μετα σκεφτεσαι πως πρεπει επιτελους να σταματησεις να κλειγεσαι τρωγοντας κ να κανεις κατι δραστικο που δεν εκανες ποτε...ΔΙΑΙΤΑ.
    ξεκινας λοιπον με την προοπτικη αυτη....να γινεις πιο αδυνατη, να βρισκεις πιο ευκολα ρουχα που σαρεσουν κ οχι ρουχα που σου κανουν μονο, να αρεσεις περισσοτερο...να αλλαξει η ψυχολογια σου, να ανεβει η αυτοπεποιθηση σου.
    τα καταφερνεις μετα απο λιγο αλλα δεν σου φτανει, θες κ αλλο,παθιαζεσαι......μετα αναλυεις τα παντα, τα συγκρινεις με πριν......σε πιανει εμμονη με αυτο.επειδη βλεπεις περισσοτερη αποδοχη απο τους αλλους κ συμπαθεια!περισσοτερες ισως κατακτησεις....μετα παλι δν σου ειναι αρκετο κ δεν βλεπεις οτι τελικα εισαι ακριβως αυτο που ειχες στο μυαλο σου (ας πουμε μπορει να χα στο μυαλο μου την κειτ μος η την ζιζελ πχ) και προσπαθεις κι αλλο...να σου μετα κ τα ριαλιτι με τις γκομεναρες μοντελες να σου και οι εκπομπες με τους σελεμπριτις πανεμορφες λαμπερες κοπελες σαν την μπαρμπι που ειχες μικρη κ που σαρεσε να την ντυνεις κ να την χτενιζεις.

    πολλα αλλαξανε αλλα ολα εχουν ενα τιμημα λοιπον, αυτο που ζω τωρα! και μαλιστα ειναι το λιγοτερο.....γιατι αν πριν ειχα το φαι σαν ενα μεσο χαρας τοτε που ημουνα παχια,η σαν καποια διεξοδο, τωρα δεν εχω ουτε αυτο γιατι το χω βαλει σε βασιλικη θεση κ το θεωρω κατι ''κακο'' η μια πολυτελεια..........

    απο 12 χρονων πιστευα πως ημουνα παχια και φοραγα ολο ζακετες κατω απ την μεση..ενω ημουνα αδυνατο τοτε!γιατι να χα διαστρευλωμενη εικονα απο τοτε...δν ειναι δικαιο....
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Αχ, και εγω το ιδιο!!! Στο δημοτικο ημουν παχουλη, και μετα αδυνατισα εκει γυρω στα 12-13, αλλα συνεχιζα να νομιζω οτι ειμαι παχουλη, ειδικα στην περιφερεια! Και συνεχεια φορουσα μακρια φουτερ ή εδενα τις ζακετες γυρω απο την μεση για να "καμουφλαρω" τις καμπυλες! Δυστυχως δεν ειχα κανεναν να μου πω πως ουτως ή αλλως το γυναικειο σωμα αλλαζει εκεινα τα χρονια και ειναι οχι μονο φυσιολογικο, αλλα και επιθυμητο να εχει μια γυναικα τις στρογγυλαδες της... Και φυσικα, ημουν πετσι και κοκκαλο, και τωρα βλεπω φωτογραφιες και μου ερχεται να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο για το ποσο χαζη ημουν και που τζαμπα στεναχωριομουν...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δηλαδη τωρα πιστευεις πως οντως σαρεσουν οι καμπυλες εστω κ αν αρεσουν σε ολο το κοσμο?κ μενα ετσι μ λενε αλλα δν δινω βαση επειδη ΜΙΣΩ τισ καμπυλες τις θεωρω καταρα!!!!!!!!!!!!!ποσο χρονων εισαι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Ναι, πλεον μου αρεσουν οι καμπυλες και τις χαιρομαι οχι μονο πανω μου, αλλα και σε αλλες γυναικες. Βασικα, δεν με συγκινουν οι κοκκαλιαρες, ουτε οπτικα ουτε στην αφη... Παλιοτερα η μανα μου μου την ελεγε για το σωμα μου και γι αυτο δεν μου αρεσε.. Αλλα αργοτερα που ειδα οτι τα αγορια με τα οποια εβγαινα μου ελεγαν οτι αυτο ηταν που τους αρεσε περισσοτερο, αρχισα να το βλεπω αλλιως το πραγμα! ;)
    Α, και ειμαι 21! :D

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μπραβο σου......εγω παντως ο,τι κ να μου λενε δεν μαρεσει..............και οντως το ακουω συχνα.αλλα δεν μαρεσει με τιποτα. μαλιστα αμα παω πολυ λιγα κιλα χαιρομαι αν μ λενε πως ειναι χαλια να πετανε τα κοκκαλα μ κ πως πρεπει να παρω βαρος............... σημαδι αρρωστιας θα μου πεις......απλα ειμαι ειληκρινης.

    τι σου ελεγε η μανα σου????
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν εχω ζωη...δεν εχω τιποτα.
    By TheFlameWithin in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 30
    Last Post: 16-10-2010, 15:49
  2. Μπορω να ειμαι Χριστιανος , χωρις να πιστευω στον θεο?
    By πανος12345 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 01-11-2009, 22:28
  3. Ειμαι κατατρομαγμενος, και χωρις υπνο για μερες
    By AVGPE in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-04-2009, 06:34
  4. τιποτα
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 50
    Last Post: 01-04-2009, 20:23
  5. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •