Αγχώδης διαταραχή, κρίσεις πανικού, κατάθλιψη. Πως τα έζησα και πως το ξεπέρασα... - Page 27
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627
Results 391 to 399 of 399
  1. #391
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    εδω κ γω τα ιδια αντιμετωπιζω...πες μου...διαταραχες αγχους, φοβιες ,στρες ,στρες ατελειωτο! ειμαι σαν τον Δημητρη...πες τα σε μενα..

  2. #392
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    4
    Εχετε καποιο e mail του Δημητρη;;Σας ευχαριστω για την ανταποκριση απλα αυτή την στιγμη θα με βοηθουσε καποιος που το εχει ζησει και το εχει ξεπερασει..

  3. #393
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by fani@ View Post
    Εχετε καποιο e mail του Δημητρη;;Σας ευχαριστω για την ανταποκριση απλα αυτή την στιγμη θα με βοηθουσε καποιος που το εχει ζησει και το εχει ξεπερασει..
    η ανξιους απο πανω π σ εγραψε τα εχει περασει και αυτη......και εγω τα ειχα περασει.......αλλα μου φυγανε....
    εαν εχεις αποριες πες μας ισως σε βοηθησουμε

  4. #394
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ΝΑΙ βρε..κ γω το ειχα ξεπερασει για πολλα χρονια..αλλο αν εκανα ξανα παλι υποτροπη...μπορεις να μιλησεις κ σε εμας που εχουμε κανει μεγαλο αγωνα κ τελικα ναι το ξεπερασαμε καποια στιγμη..
    φυσικα κανεις δεν μπορει να διασφαλισει το αν θα ξανασυμβει η οχι...απο την εμπειρια μου κ απο την γυρα μου στην ζωη με ανθρωπους που πασχουν απο το ιδιο, εχω καταλαβει οτι δεν ξεπερνιεται εντελως ποτε(σορρυ αν ακουγεται αρνητικο), απλα εχει εξαρσεις κ υφεσεις..μπορει καποιος να κανει 7 χρονια να το παθει..κ σε ενα ασχημο γεγονος να ξανασυμβει...νομιζω οτι εχει να κανει με την ιδιοσυγκρασια του ανθρωπου καθως κ με οργανικα αιτια...
    εχει παρατηρηθει οτι οι ανθρωποι που παρχουν απο αγχωδεις διαταραχες εχουν μικροτερη αμυγδαλη εγκεφαλου απο αυτους που δεν παθαινουν κατι τετοιο..

  5. #395
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    318
    το ανεβαζω για να βλεπουμε και τιποτα θετικο...!!!

  6. #396
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    293
    Quote Originally Posted by maria4 View Post
    το ανεβαζω για να βλεπουμε και τιποτα θετικο...!!!
    Αυτό το κείμενο είναι ο ύμνος του φόρουμ. Ήταν το πρώτο πράγμα που διάβασα εδώ μέσα και με γέμισε αισιοδοξία και δύναμη.

    Εστάλη από HUAWEI VNS-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #397
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    318
    Quote Originally Posted by ge0rge View Post
    Αυτό το κείμενο είναι ο ύμνος του φόρουμ. Ήταν το πρώτο πράγμα που διάβασα εδώ μέσα και με γέμισε αισιοδοξία και δύναμη.

    Εστάλη από HUAWEI VNS-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App

    Aκριβως , george... η μαυριλα μονο δεν βοηθαει.
    Βεβαια υπαρχουν κι αλλοι που εχουν ξεπερασει τα θεματα τους, απλα δυστυχως δεν μπαινουν πια ή γενικα γγια να μιλησουν για αυτο =/

  8. #398
    Μπορούμε να μιλισουμε προσοπικα στο φεσπουκ φίλε επειδι πραγματικα υποφερο και εχο μόρο και τιν κοπελα μου που με περιμένουν να τους φερο κυπρο εδώ και 4 μοινες που καναμε το μορακι μας στιλε μου το φεισπουκ σου εαν θες στο ειμαιλ μου να σε βρο [email protected] se euxaristw

  9. #399
    ΜΟΥ ΈΔΩΣΕΣ ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ ΔΎΝΑΜΗ! ΜΠΡΆΒΟ!!!

Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •