Δεν εχω σπερμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044

    Δεν εχω ορεξη για σεξ :(

    τι εχετε να προτεινετε σε καποιον που δεν εχει πολυ ορεξη για σεξ; ισχυει ναυτο που λενε use it or loose it η δεν ισχυει;
    Last edited by carrot; 20-11-2010 at 20:27. Reason: για να νιωθουμε ολοι καλυτερα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    αμα δεν εχεις ορεξη να μην το παιδευεις!υπαρχουν κ τετοιες περιοδοι!οσο το παιδευεις χειροτερα ειναι..θα επανελθεις!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ...νοιαζει εσενα η τη γυναικα σου ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Συμφωνώ με τη Δώρα.Μην σε πιέζεις.Θα σου ξαναέρθει.Όλοι οι άνθρωποι περνάμε και φάσεις στα κάτω μας.Που νιώσαμε μουδιασμένοι,που δεν είχαμε καλή επαφή με το συναίσθημά μας,που νιώθαμε κάπως αποκομμένοι από το κορμί μας.Έτσι νομίζω.Θεωρώ πως σε πιέζεις πολύ αυτόν τον καιρό.Θα σε βοηθούσε ίσως να μην προσπαθείς να τα επεξεργάζεσαι όλα μαζί τα θέματα,ένα ένα,για να μη ζορίζεσαι ψυχολογικά,για να μη σου απαιτείς παραπάνω απ'ό,τι αυτό το διάστημα μπορείς να σου δώσεις.Θα έρθουν και καλύτερες μέρες.Και για το σεξ.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    κ εγω οποτε θυμαμαι την υπεροχη συγκατοικηση που εφαγα στη μαπα για χαρη του πρωην με την σουπερ αδερφη που διεθετε, η λιμπιντο μου πεφτει! οχι δε νομιζω οτι πρεπει να ειμαστε μονιμως με τη libido στο on.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •