Δεν μπορω να ξεχασω .. - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 72 of 72
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ελα βρε κουκλιτσα μου να σου πω κατι.....κανε κακο στον εαυτο σου αν ειναι να το κανεις για αλλο λογο οχι αυτον!οχι για αλλον ανθρωπο δλδ δεν αξιζει! δεν λεω φυσικα να κανεις κατι.....προς θεου, απλα κ πολλοι εδω μεσα θα σου πουνε πως και για λογους πιο σοβαρους γι αυτους, γιατι κανενα προβλημα δεν ειναι αντικειμενικο, οτι ζουνε με κατι που τους κατατρωει μεσα τους......τρωγονται με τον εαυτο τους. εσυ τρωγεσαι για καποιον αλλον!που ειναι πανευκολο να τον ξεριζωσεις-αποριψεις-βγαλεις απ την ζωη σου!!!!!!!! δεν ειναι τιποτα!!!!ειναι το λιγοτερο που μπορει να παθεις τωρα που ειναι νωρις

    ενταξει παραδαγκωσες την λαμαρινα αλλα σκεψου λιγο πως πρεπει να σεβαστεις τον εαυτο σου οπως ειπαμε, μολις το κανεις θα δεις τι δυνατη εισαι για να διωξεις τον τυπο μακρια! γιατι δεν αξιζει και επισης οσο βλεπει αυτος να επιμενεις μπορει να χαιρεται στην αρχη, αλλα μετα θα αρχισει να ενοχλειται κ τοτε θα χει προβλημα πραγματικα.............
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #62
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    25
    Αχχ καλη μου αυτο το πως?!ψαχνω να βρω εδω και 1 χρονο....αλλα βλεπω πως δεν εχω αποτελεσμα εχεις δικιο δεν σεβομαι καθολου εμενα ολα για εκεινον...ολα..εχω βραδια ατελειωτα να τον περιμενω ωρες ολοκληρες για να μαι μαζι του 20 λεπτα ...και μετα ξανα απο 2-3 μηνες ξανα...δεν μπορω να το ζω αυτο..δεν αντεχω..δεν μπορω..
    Μου εχει πει ατελειωτες φορες "... ΤΕΡΜΑ δεν θα ειμαστε ξανα μαζι..δεν θελω να σε ξερω" και μετα απο 1-2-3 μηνες ξανα γινεται κατι και βρισκομαστε..αυτο ειναι που με τρωει!

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μετα απο 2-3 μηνες που τον εχει χτυπισει η αγαμια θες να πεις....................

    βλεπεις σε χρησιμοποιει. κομματι κρεας εισαι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    25
    Δεν νομιζω....ειναι στην πολη μου απο τους πιο ωραιους αντρες,και καθε βραδυ ειναι περικυκλωμενες απο πολλες που τον θελουν , δεν πιστεω να μην μπορει να βρει γυναικα...και να σου πω και κατι?Πριν 2 μηνες που βρεθηκαμε τοτε ειχε σχεση "ελευθερη κατα καποια εννοια" με μια κοπελα..

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ε ποτε δεν βλαπτει κ το παλιο το ''μπιπ''....οσο περισσοτερες τοσο καλητερα.

    γραψε μου αν θελεις, τις σκεψεις του που νομιζεις οτι κανει, σε 1ο προσωπο. σαν να εισαι αυτος
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #66
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    25
    Πιστευω πως προσπαθει να με διωξει απο την ζωη του και ας μην το θελει...απλα επειδη πρεπει
    ισως αναρωτιεται αν το κανω αυτο και με αλλους?
    Οταν με κοιταει ειναι σαν να λεει "σε θελω πολυ αλλα δεν πρεπειιιι"!!!
    Το νιωθω πως με θελει..πολυ!

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    wow θα με τρελανεις εσυ! αφου ειπες οτι αδιαφορει και οτι νιωθεις αποριψη! ρε συ γιατι να σκεφτεται πως το κανεις αυτο κ με αλλους παντρεμενη εισαι ουτως η αλλως το λιγοτερο που θα σκεφτει ειναι οτι βρισκεις κ αλλους γκομενους!

    αλλωστε πιστευω πως δν ξερεις ακομα καν τι νιωθει δν το χεις ξεκαθαρισει μεσα σου!!!!!! αλλα κ να το κανεις, σκεψου αυτος θα σε θελει για κατι σοβαρο νομιζεις?για γαμο?

    πως ακριβως νιωθεις οτι σε θελει πολυ δλδ τι κανει?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Quote Originally Posted by lanna View Post
    Οταν με κοιταει ειναι σαν να λεει "σε θελω πολυ αλλα δεν πρεπειιιι"!!!
    Το νιωθω πως με θελει..πολυ!
    δεν υπαρχει αντρασ που να του δινεισ μπιπ να σε θελει και να μην το κανει δε γινεται κατι αλλο παιζει αυτα με τισ ηθικεσ αξιεσ τα χουν 1 στουσ 1000 χωρισ υπερβολη δεν νομιζω να επεσεσ σε αυτην τη μοναδικη περιπτωση!!!

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Αν αγαπούσες τον αντρα σου το πιο σίγουρο θα ήταν να είχες τύψεις κ να το σταματούσες όλο αυτο, αυτον δεν τον σκέφτεσαι?

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    βρε παιδια δν ειναι τοσο μονοπλευρο!!!!!!!!!! το οτι καψουρευτικε και βρηκε και κατι αλλο σε εναν αλλον ειναι ανθρωπινο δν παει να πει πως δν αγαπαει τον αντρα της! απλα εχει τωρα δαγκωσει την λαμαρινα για τα καλα επειδη δεν μπορει να τον εχει κιολας
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #71
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    επειδη δεν μπορει να τον εχει κιολας
    Ισως ολο να ειναι εκει το θεμα..δεν μπορω να τον εχω και οταν τον εχω τον εχω μονο για λιγες ωρες,αυτο ισως που με ενοχλει πιο πολυ..........δεν θα μπορεσω να μαι ποτε μαζι του

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    βρες εναν αλλον για να αντικαταστισεις τον γκομενο που εχεις ως αντικαταστατη του αντρα σου.....χιχιχιχι
    πλακα κανω
    περα απο την πλακα ομως ειναι αλυσιδωτη αντιδραση αυτο.....αμα σου γινει συνιθεια...........γιατι ψαχνεις παντα υποκαταστατα για κατι,.....οποως ειπε κ παραπανω η φιλη μας για το φαγητο
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Πως μπορώ να βοηθήσω τη Μ.;
    By elia in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 3
    Last Post: 14-11-2010, 20:46
  2. Μπορώ να αλλάξω?
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 05-08-2010, 10:17
  3. χωρισα ... ουτε να τα ξαναβρω μαζι του γινεται ... ουτε να τον ξεχασω ...
    By stellou1989 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 30-07-2010, 03:49
  4. ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 17-07-2009, 21:37
  5. Δεν μπορω να φαω
    By danah in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 7
    Last Post: 02-04-2008, 18:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •