θέμα εμφάνισης - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 48
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    σαρεσε εεεεεε??!!!!το ξερα! χαχαχαχα

    μα αυτο προσπαθω να σου πω, ειμαι κανονικα παραδειγμα σε τετοια ειμαι απολυτα ανοιχτομυαλη δεν με πειραζει να κανει οτι θελει ο καθενας κ εγω ειμαι τελειως απελευθερωμενη μαρεσουν κ οι αντρες κ οι γυναικες οποτε καταλαβαινω κ δν το θεωρω κακο το θεωρω δικαιωμα!!!!!

    ΑΛΛΑ, παντου υπαρχει ενα αλλα........δεν θα κατσω να δειχτω μεσα στο πληθος, να πιασω την φιλεναδα μου να γλωσσοφιλιομαστε στο βιλα μερσεντες ξερω γω! γιατι ναι μεν θα φτιαχτουν οι αντρες, οι γυναικες θα μας κραξουνε ομως!!!!ηδου η πραγματικοτητα!

    δεν μπορεις να πεις στον καθενα τι τον προσβαλει και τι οχι!μπορει ο καθενας να εκφραζεται ελευθερα αν νιωθει πως θελει να κραξει θα κραξει! ελευθερια στο ενα ελευθερια και στο αλλο....ετσι δεν ειναι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    ΑΛΛΑ, παντου υπαρχει ενα αλλα........δεν θα κατσω να δειχτω μεσα στο πληθος, να πιασω την φιλεναδα μου να γλωσσοφιλιομαστε στο βιλα μερσεντες ξερω γω! γιατι ναι μεν θα φτιαχτουν οι αντρες, οι γυναικες θα μας κραξουνε ομως!!!!ηδου η πραγματικοτητα!
    Κι επειδη κραζουν οι αλλοι, μαθαινουμε να κραζουμε μετα κι εμεις? Για να υπαρχει ισορροπια του κραξιματος?

    Το να μην θελεις να προκαλεσεις για να μην κραξουν εσενα το καταλαβαινω απο μια αποψη... Για να μην το υποστεις δηλαδη. Αλλα το να μπαινεις κι εσυ μετα στο τριπ να κραζεις οσους επιλεγουν να μην κρυβονται... Κριμα δεν ειναι, και αδικο?
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι αλλα οπως παρατηρησες στην ουσια εμμεσα κραζεις και αυτους που κραζουνε........οποτε που καταληγουμε????????

    Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΞΟΥΝΕ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΡΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΑΖΟΥΝΕ!!!!!!!

    τι ψαχνουμε να βρουμε λοιπον????!!!!!!!!!αφου σε ενα κραχτη θα καταληξουμε !!!!αχαχαχαχαχαχχα τι ρεντα κ αυτη σμρ
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    δεν ξερω ναι ισωσ να μαλλιοτραβιομασταν ισως κ να στην επεφτα αμα μαρεσες κ να φιλιομασταν δημοσια ποιος ξερει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :P
    ωωωωωωωωωωωωωωω ποτέ δεν περίμενα πως μέσα στο τόπικ μου θα γεννιόταν ένας μεγάλος έρωτας!!!! :d

    http://www.youtube.com/watch?v=MDMiUPcZst8 :d:d:d

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    ναι αλλα οπως παρατηρησες στην ουσια εμμεσα κραζεις και αυτους που κραζουνε........οποτε που καταληγουμε????????

    Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΞΟΥΝΕ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΡΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΑΖΟΥΝΕ!!!!!!!

    τι ψαχνουμε να βρουμε λοιπον????!!!!!!!!!αφου σε ενα κραχτη θα καταληξουμε !!!!αχαχαχαχαχαχχα τι ρεντα κ αυτη σμρ
    Ε οχι, ελπιζω να μην το ειδες σαν κραξιμο... Ισως δεν φαινεται το φιλικο μου υφος μεσα απο το κειμενο - μου εχει ξανασυμβει (να ειμαι φιλικος =Ρ)

    Επειδη βρισκω λαθος μια αντιληψη η συμπεριφορα δεν σημαινει οτι καταδικαζω κιολας αυτον που την εκφραζει. Αν και στην πραξη το εχω κανει πολλες φορες, αλλα παντα για ακραιες περιπτωσεις μισους η φανατισμου. Οχι πως δεν το εχω χρησιμοποιησει σαν δικαιολογια δηλαδη, για να βγαλω το θυμο μου η την αγανακτηση μου... Δε θα το αρνηθω. Απλως σε αυτα που σου εγραψα δεν ειχα σκοπω να βγαλω τιποτα τετοιο.


    Υ.Γ. ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΚΡΑΧΤΗ ΜΩΡΗ?! *μπαμ μπουμ χρατς* =ΡΡΡ
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ε ποτε μην λες ποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!λευτερες κοπελες ειμαστε σαν τα κρυα τα νερα!κοκκονα μ
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Ε οχι, ελπιζω να μην το ειδες σαν κραξιμο... Ισως δεν φαινεται το φιλικο μου υφος μεσα απο το κειμενο - μου εχει ξανασυμβει (να ειμαι φιλικος =Ρ)

    Επειδη βρισκω λαθος μια αντιληψη η συμπεριφορα δεν σημαινει οτι καταδικαζω κιολας αυτον που την εκφραζει. Αν και στην πραξη το εχω κανει πολλες φορες, αλλα παντα για ακραιες περιπτωσεις μισους η φανατισμου. Οχι πως δεν το εχω χρησιμοποιησει σαν δικαιολογια δηλαδη, για να βγαλω το θυμο μου η την αγανακτηση μου... Δε θα το αρνηθω. Απλως σε αυτα που σου εγραψα δεν ειχα σκοπω να βγαλω τιποτα τετοιο.


    Υ.Γ. ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΚΡΑΧΤΗ ΜΩΡΗ?! *μπαμ μπουμ χρατς* =ΡΡΡ
    χτυπα κ αλλο μαρεσει

    ρε συ νταξει δεν ειναι κακο φυσιολογικο ειναι το κραξιμο μερος της ζωης!οπως το κουτσομπολιο!τι να κανουμε?να στρεψουμε το βλεμμα μας αλλου?αφου το ζηταει ο οργανισμος μερικων!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Αν το κράξιμο είναι μέσα σε νορμάλ πλαίσια τότε δεν τρέχει κάτι. Αν είναι προσβλητικό από εκεί και πέρα αρχίζει το πρόβλημα δυστυχώς.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Σορρυ αλλα αυτο το "κραξιμο σε λογικα πλαισια" παλι τι ειναι? Κατι σαν το "βρισιμο σε λογιους τονους" ενα πραγμα?
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    κοιτα υπαρχουν πολλων ειδων κραξιματα...

    - τα ειρωνικα¨: ''ωραια μπλουζα..........την φοραγες και χτες''
    -τα προσβλητικα : ''μη κοιτας εμενα, τα χαλια σου να κοιτας ρε μ@#$κα!''
    - τα κοσμια : ''σας παρακαλω μην φωναζετε δεν εισαστε σε γηπεδο''
    - τα αυθορμητα : ''ειχες και στο χωριο σου fridays?''
    - τα προστιχα : ''θα σε ξεσκισω ρε ξεκ!@@#αρη!!!!!''
    - τα χριστιανικα : ''ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΩς ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!''
    - τα οικογενειακα : ''η μανα σου σε βλεπει πριν βγεις ετσι εξω σαν τον κ@#λο μου?''
    - τα εμμεσα : ''καλα εγω αμα ημουνα σαν εσενα θα ντρεπομουνα να βαλω αυτη τη φουστα παντως....''
    - τα εξω απ τα δοντια '' μην τρως αλλο μωρι φοραδα δεν βλεπεις πως εχεις γινει?''
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    χαχαχα

    το κατεχεις το αντικειμενο βλεπω του κραξιματος

    Οκ... Αν θελεις Γατ κανε κι εσυ τη λιστα με τα κραξιματα σε "λογικα πλαισια" τωρα =Ρ
    Last edited by oboro; 29-11-2010 at 15:45.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Σορρυ αλλα αυτο το "κραξιμο σε λογικα πλαισια" παλι τι ειναι? Κατι σαν το "βρισιμο σε λογιους τονους" ενα πραγμα?

    lol η me με κάλυψε με το εκπληκτικό σχόλιο της τι να απαντήσω τώρα. :d

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ητανε απλα ενα συμπερασμα απο πολυπλευρες αποψεις :P
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Στην τελικη που ειναι το οριο αναμεσα στην υποτιθεμενη "δικαιολογημενη κατακραυγη" και στην ελλειψη ανεκτικοτητας προς τη διαφορετικοτητα και το δικαιωμα εκφρασης του αλλου?
    αυτη ειναι μια πολυ καλη ερωτηση.

    υπαρχει απαντηση?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    καλα τωρα πλακα κανετε ε................στην συνοικιακη σας καφετερια αμα πατε κ δειτε 2 μουσατους να φιλιουνται με γλωσσα δεν θα κραξετε?θα κραξετε παω στοιχιμα κοβω το χερι μου!!!!και αυτα περι ελευθεριας ειναι μονο στα λογια!

    δν ξέρω βρε μι, αν εσύ βλέπεις γκέυ μουσάτους, αλλά βλέπω κάτι κούκλους συνήθως.
    και να σου πω και την αλήθεια λέω γιατί να μν είναι στρέιτ?

    είναι αναλόγως σε τί φάση βλέπεις τον καθένα.
    σε ένα μαγαζί που πήγα είδα 2 γκέυ να φιλιούνται και χαμογέλασα.
    μετά το dj που πήγα να ακούσω , ήταν ό,τι πιο όμορφο είδα.
    και να πω την αλήθεια και πάλι, ζήλεψα την τρυφερότητα....
    http://www.mazi.org.gr/

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. IΔΨ με θέμα την κοπέλα μου
    By Michaelgr in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 19-10-2011, 12:19
  2. Τί θέμα??
    By GreenPeyote in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 109
    Last Post: 08-10-2008, 03:27
  3. Εξαφανιστηκε θεμα?
    By keep_walking in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 14-01-2008, 02:04
  4. ΧΩΡΙΣ ΘΕΜΑ
    By provlimatikos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 21-08-2006, 09:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •