θέμα εμφάνισης - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ο πρωην κολιτος μ κ ο γκομενος του ηταν μουσατοι..........κ ηταν αηδια. κ στην μυκονο που ειδα κατι αντρες σαν μοντελα να φιλιουνται, παλι μ προκαλεσε αποστροφη!αλλο αν δεν εχω προβλημα με τους ομοφυλλοφιλους!!!ισα ισα!πιστευω στο δικαιωμα της ιδιωτικης ζωης του καθενος, στην ελευθερη σεξουαλικοτητα, αρκει να μην εχει να κανει με παιδια και ζωα!!!!!!!!!

    απλα ειναι το στερεοτυπο του αντρα σαν ''αντρα'' κ εχει πλασει η λεξη στο μυαλο μας κατι το βαρβατο....που γκρεμιζεται αμα δεις μπρος στα ματια σου αντρες να φιλιουνται με γλωσσα..........ειναι περιεργο αλλα το χω σκεφτει καπως ετσι.

    στο αλλο τωρα, δεν υπαρχει σιγουρα οριο!το οριο το οριζει ο καθενας συμφωνα με την οπτικη του γωνια!!!!!!δεν υπαρχει μια αντικειμενικη αληθεια,αλλα πολλες! (ποιος το χε πει αυτο? ο σωκρατης νομιζω.το χε αναπτυξει μαζι με την μαιευτικη μεθοδο )
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    δεν ξερω αν ειμαι μεσα στο θεμα ενα πραγμα ξερω οπωσ και να σαι οσο ομορφοσ και να σαι υπαρχει καποιοσ που θα σε θαψει και καποιοσ που θα σε βρει ομορφο καθωσ και ολα τα ενδιαμεσα σταδια οποτε κανεισ οτι γουσταρεισ και αφηνεισ τη γνωμη του καθενοσ για τον εαυτο του!!

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by pad View Post
    δεν ξερω αν ειμαι μεσα στο θεμα ενα πραγμα ξερω οπωσ και να σαι οσο ομορφοσ και να σαι υπαρχει καποιοσ που θα σε θαψει και καποιοσ που θα σε βρει ομορφο καθωσ και ολα τα ενδιαμεσα σταδια οποτε κανεισ οτι γουσταρεισ και αφηνεισ τη γνωμη του καθενοσ για τον εαυτο του!!
    αχαχα Συμφωνώ απόλυτα. Το αστείο είναι πως τώρα που κάνω κάποιες αλλαγές (έχω αδυνατίσει κιόλας) παρατηρώ μια έντονη ζήλια ακόμα και από συγγενείς. Και δεν μιλάω μόνο για φθόνο αλλά και για κακία που δεν μπορεί να κρατηθεί με τπτ.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. IΔΨ με θέμα την κοπέλα μου
    By Michaelgr in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 19-10-2011, 12:19
  2. Τί θέμα??
    By GreenPeyote in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 109
    Last Post: 08-10-2008, 03:27
  3. Εξαφανιστηκε θεμα?
    By keep_walking in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 14-01-2008, 02:04
  4. ΧΩΡΙΣ ΘΕΜΑ
    By provlimatikos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 21-08-2006, 09:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •