Συνεδρία τρελοκομείο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197

    Συνεδρία τρελοκομείο

    Απογοητευμένος από μια γιατρό. Δεν έχει γραμματέα, διακόπτουν κάθε τόσο τη συνεδρία τηλέφωνα, βάζει τα ραντεβού το ένα πάνω στο άλλο με αποτέλεσμα να πηγαίνω και να βλέπω να περιμένουν πάντα τουλάχιστον άλλοι δυο στην αίθουσα αναμονής, καθυστερούν πολύ να τελειώσουν οι προηγούμενες συνεδρίες, μπερδεύουν τα ραντεβού, χτυπάνε κινητά, μιλάει με τον καθένα απ\'το τηλέφωνο την ώρα της συνεδρίας, η ίδια κλείνει ραντεβού, η ίδια τα κάνει όλα, είναι και μεγάλη σε ηλικία, είναι και πανάκριβη νοιώθω ότι είναι ακόμα πολύ αδύναμη να με βοηθήσει και εν ολίγοις αυτό δεν είναι συνεδρίες. \'Εχω πάει μερικές φορές και συμβαίνει πάντα το ίδιο, με αποτέλεσμα χθες να αποφασίσω να διακόψω. Εμπειρίες από γιατρούς αυτής της ειδικότητας δεν έχω ιδιαίτερες με εξαίρεση κάποιον που για πρακτικούς λόγους αδύνατο να με δεχθεί. Παρακαλώ αν δει κάποιος ψυχολόγος ή ψυχίατρος (ακόμα καλύτερα ένα πρόσωπο που συνδυάζει αυτές τις ιδιότητες) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Οι φαρμακοθεραπείες δεν είναι το άλφα και το ωμέγα, φάρμακα βρίσκει κανείς ό,που θέλει, διάλογο χρειάζομαι και λύσεις πρακτικές. Γυναίκα ή άντρα μου είναι αδιάφορο, αρκεί να υπάρχει καλή χημεία και θάρρος να αντιμετωπιστούν και να τεθούν πολύ λεπτά ζητήματα.Είναι η τελευταία φορά που το ζητάω. Δεν θέλω φαρμακογιατρό να μου μιλάει καθ\'έδρας, αλλά δυναμικό άνθρωπο με σθενος να καταλαβαίνει τι του λέω, και να μην διακόπτεται κάθε πέντε λεπτά η συνεδρία. Δεν είναι θέμα εγωισμού, αλλά λειτουργικότητας. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου, πείτε μου την περιοχή γιατί μπορεί να είναι πολύ μακρυά για μένα, κι αν είναι κανείς σχετικά κοντά μου, ας μου δώσει ένα τηλέφωνο να επικοινωνήσω, αν υπάρχει κανείς ειδικός εδώ. Ευχαριστώ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    εχω εναν καλο ψυχολογο να σου προτεινω αλλα δεν ξερω μιας και ειμαι καινουρια πως στελνω προσωπικο μηνυμα.
    μπορει να μην εχει γραμματεα αλλα με το που μπαινω μεσα αποσυνδεει τα παντα και ειμαστε μονο εγω και αυτος.
    στειλε μου και θα σου πω για το πως λειτουργει και θα σου δωσω τηλ κλπ και μετα εσυ αποφασιζεις.απλα στειλε μου!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •