ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΚΕΙΝΟΙ Η ΕΓΩ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 59
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα αυτο ειναι το προβλημα μου!!!!!!!1πως μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!!!

    μα οταν λεω πως δινω βαση στο σεξ δεν λεω εμπατε σκυλοι αλεστε.........δινω τα δικαιωματα εκει που θελω. δεν ειμαι καμια σαβουρογ@#μω........
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    Το ρημαδι το ζωδιο φταιει για τα παραξενα ;) Νομιζω παντως οτι ειναι συναισθηματικο το θεμα, ασχετα το τι επιλογες κανεις. Αν δε βρισκεις αυτο που σε καλυπτει μπορει ετσι να σου βγαινει εσενα να λειτουργεις. Η σεξουαλικη συμπεριφορα ειναι λιγο πιο συνθετη, εχει πολυ να κανει με ορμες και βιωματα νομιζω

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    αμα ειχε να κανει με βιωματα χεσε μεσα. δεν θα πρεπε να ηθελα να ξανακανω σεξ στην ζωη μου
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    μα αυτο ειναι το προβλημα μου!!!!!!!1πως μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!!!

    μα οταν λεω πως δινω βαση στο σεξ δεν λεω εμπατε σκυλοι αλεστε.........δινω τα δικαιωματα εκει που θελω. δεν ειμαι καμια σαβουρογ@#μω........
    να σκεφτεις πως προχωρας με καποιον σοβαρα, μενετε μαζι, αντεχετε εναντια στο χρονο κλπ μπορεις ? αν δε μπορεις, πως περιμενεις κι εσυ να εχεις κατι σταθερο οπως οι φιλες σου ?

    αν εχεις ατομα γυρω σου (κοινως μελλοντικους γαμπρους), κανε την επιλογη σου και προχωρα. αλλιως κατσε κι εσυ μονη σου (ελπιζω να εχεις κι αλλα ενδιαφεροντα) μπας και το σκεφτεις καλυτερα κι ωριμασεις. δεν ειναι κακο.

    το να αλλαζουμε καθε βδομαδα συντροφο δε νομιζω πως βοηθαει, αφου συνηθιζουμε στην ασταθεια, και δυσκολευομαστε να δεθουμε με εναν μονο. και φυσικα στο τελος δε θα μας κανει καμια εντυπωση πλεον, θα μας φαινονται ολοι ιδιοι, ειδικα οταν τους χρησιμοποιουμε μονο για τον ιδιο λογο (sex).

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    Εννοω οτι λογω αυτου μπορει να το βλεπεις μονο σαρκικα και δυσκολευεσαι να αισθανθεις. Αυτο βεβαια δεν ξερω πως μπορει να εξηγησει το οτι ουτε με γυναικα αισθανεσαι. Μερικοι ανθρωποι δυσκολα ερωτευονται παντως ετσι κι αλλιως, επειδη απλα ετσι ειναι σαν ανθρωποι

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ασε ναι κ εγω τους χρησιμοποιω και ταυτοχρονα (αισχρο αστειακι)

    μα οι μεγαλυτερες σχεσεις μ ηταν 2 και οι 2 λειπανε σπουδες εξω οποτε δεν ειχα κανεναν εδω για να ξερω πως ειναι! δεν με καταπιεζε-ζηλευε-περιοριζε κανενας αντρας!οποτε πως ξερω αν ειναι αυτο που θελω?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    μα οι μεγαλυτερες σχεσεις μ ηταν 2 και οι 2 λειπανε σπουδες εξω οποτε δεν ειχα κανεναν εδω για να ξερω πως ειναι! δεν με καταπιεζε-ζηλευε-περιοριζε κανενας αντρας!οποτε πως ξερω αν ειναι αυτο που θελω?
    εντοπιστηκε το προβλημα σου. απλα δεν εχεις μαθει να εισαι σε σχεση καθημερινα.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Αυτή η ανικανότητα να "αισθανθείς"τη σεξουαλικότητά σου και να νιώσεις ηδονή,υπήρχε και πριν την κακοποίηση που έχεις γράψει πως είχες υποστεί;Γιατί μπορεί να είναι και συνέπειά της.Το έχεις ποτέ ψάξει?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    αυτο ελκυει τις γυναικες ρε συ εισαι καλα???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Εαυτέ μου σου αρεσουν οι καφροι ανεργοι σαλεπτσίδες?
    Ρε για δειτε που μου ανοιξε η τυχη σημερα

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ξαναδιαβαζωντας τα ποστς μου σ'αυτο το θεμα, ενιωσα οτι θελω να δωσω ΑΚΥΡΟ σχεδον σε ολα! ειναι λες και τα γραψε καποιος απελπισμενος που ψαχνει μανιωδως για σοβαρη σχεση. πραγματικα απορω με τον εαυτο μου, εγω απλα απογοητευμενος ειμαι, οχι απελπισμενος. στη προσπαθεια μου να καλυψω το συναισθηματικο κενο, μαλλον καταντω φασιστας συναισθηματων, που εχει απαιτηση απο ολες να το πανε σοβαρα. και με τη τελευταια μου πρωην, αν και μεγαλυτερη μου λιγα χρονια, ιδια διαφωνια υπηρχε, γι'αυτο καταληξαμε να ειμαστε μονο σεξ και τπτ αλλο, που κι αυτο ψοφιο ηταν χωρις καθολου παθος αφου δε νιωθαμε. οποτε εγω ειμαι ο προβληματικος αφου εχω ξεχασει οτι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι για να εχουμε και τις ιδιες απαιτησεις παντα.

    τεσπα παλι εγραψα τα δικα μου ενω το θεμα ειναι της me_vs_myself. αυτο που πιστευω χρειαζεται ειναι να την "καταφερει" καποιος στο μυαλο, και τα υπολοιπα θα ερθουν. οι γυναικες νομιζω ετσι κι αλλιως ειναι πιο «εγκεφαλικες» απο εμας τα ζωα...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    μπα διαφωνω κενο.

    δεν ειναι θεμα φυλλου. υπαρχουν αντρακλες με πολλες ευαισθησιες , πιο ευαισθητοι και απο κοριτσακια αλλα δεν θα ηθελες να τους το πεις αυτο και γυναικες πιο γαιδουρια απο οσο μπορεις να φανταστεις. ειναι λοιγο δυσκολο να διαχωρησεις τους ανθρωπους με βαση το φυλλο , το χρωμα κτλ. ειναι λιγο πολυπλοκη διαδικασια.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    πριν απο την κακοποιηση ημουνα 12 χρονων...................δεν νομιζω να σκεφτομουν σεξουαλικα για κατι...........
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    μα κ εγω ειμαι περιπου της καφριλας γιατι κι εγω μονο στο σεξ δινω βαση λειτουργω σαν αντρας και δεν ξερω αν αυτο γινεται επειδη ειμαι μπαι η επειδη εγινα μπαι λογω αυτου.

    αλλα μετα απο καποια χρονια, βλεπω τις φιλες μ να αρραβωνιαζονται η να ναι με καποιον χρονια, κ μερικους καφρους φιλους μ να μπαινουν κ να κατοικουν σε ενα μονο βρακι!!!!!κ σκεφτομαι εγω γιατι δεν το χω παθει???????????????/
    Κατ αρχήν θα συμφωνήσω με την Δώρα πως άντρες και γυναίκες είναι απο διαφορετικό πλανήτη ( έχω διαβάσει το σχετικό βιβλίο που το βρίσκω καταπληκτικό ) και για προσωπικούς λόγους με ενδιαφέρει η άποψή σου

    Το ζητούμενο σου είναι ο έρωτας ? , η , η αγάπη που κατόπιν ακολουθεί ?
    (Θα χρειαστεί να καταβάλεις λίγη παραπάνω προσπάθεια με εμένα όμως για να καταλάβεις τι εννοώ σορυ ε ? χαχα)

    Κατά την άποψή μου ο έρωτας βρίσκεται στον ουρανό , στα αστέρια και η αγάπη στην γη ,τώρα το πως θα μπεις σε τροχιά , και που , και πως θα προσγειωθείς στην γη , είναι ένα άλλο θέμα

    Εσύ τι πιστεύεις πως έχουν τα πράγματα και τι συναντάς στην πραγματικότητα ?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μμμ........πιστευω πως παρ ολο που δεν φοραω παροπιδες και δεν ειμαι προκατελειμενη απεναντι σε κανεναν, λαμβανω ακριβως το αντιθετο. ειναι ολοι προκατελειμενοι κ μαλιστα χωρις λογο. εχουν ολοι την καραμελα ''δεν ειμαι για σχεση '' ''εχω απωθημενα'' κλπ. αυτο ειναι μλκια γιατι κατα την γνωμη μου, ο καθε ανθρωπος που γνωριζεις ειναι αλλιωτικος δεν πρεπει να βγαζεις τα απωθημενα σου στον επομενο ουτε να φοβασαι πως επειδη καποιος απ το παρελθον σ φερθηκε ασχημα, θα σου φερθουν κ οι αλλοι!

    ειδηκα εγω τσαντιζομαι που ενω επαθα ο,τι επαθα, δινω ευκαιριες στον κοσμο! οι αλλοι ομως ειναι ΤΟΣΟ ηλιθιοι και δεν αναγνωριζουν την ευκαιρια που τουδ δινεται. θελουν μονο να γ@##νται.....ε οποτε γιατι να νοιαξει και μενα???!!!!!!αυτο λοιπον κανω...οποιος θελει απλα να περασει καλα, περναω κ γω απλα καλα κ δν δινω δεκαρα.

    αμα καποιος θελει κατι παραπανω , θα του δωσω την ευκαιρια. ο αλλος που θελει το κατι παραπανω, σημαινει πως εχει την ωριμοτητα ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ και μετα να αποφασισει!!!!!! οποιος απ την αρχη εχει βαλει τους παντες σε ενα τσουκαλι, ειναι αξιος τησ μοιρας του.

    και ειληκρινα πιστευω ειμαι ενδιαφερον ατομο να γνωρισει κανεις! (δεν ειμαι ναρκισσιστρια!)
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ακόμη πιο σημαντικό,αφού η εισαγωγή σου στον κόσμο του σεξ άρχισε με έναν τρόπο βίαιο,να ψάξεις να φτιάξεις τα κομμάτια που χρήζουν φτιαξίματος,να γιατρέψεις και να ενώσεις τελείες στα χάσματα,ώστε να είσαι σε επαφή με το σώμα σου,με τις αισθήσεις του και να μη χρειάζεται να προσποιείσαι ή να "ανέχεσαι"επαφές γιατί έτσι.Το δικαιούσαι,το αξίζεις να παίρνεις ό,τι μπορεί να σου δώσει ένα άλλο κορμί κι ένα άλλο μυαλό την ώρα που είστε μαζί.Είναι σα να είσαι μόνη σου πάντα,ακόμη και στην παρουσία αυτού/ής που μοιράζεται τις πιο ευάλωτες στιγμές σου.Κάτι μου κάνει εμένα εκεί,πως δεν θα έπρεπε να είναι έτσι.Και μαζί και μόνη.Σου προτείνω να το ψάξεις αν δεν το έχεις κάνει και να μη μένεις στο"εντάξει,έτσι είναι τα πράγματα".Η κακοποίηση φέρνει ως συνέπεια έναν"διαχωρισμό"ανάμεσα στο"εγώ"και στο"σώμα μου",μία απόσταση,είναι σαν ένας τοίχος συναισθηματικός να μην αφήνει την ένωση σε όλα τα επίπεδα με τον άλλον.Σου θυμίζει κάτι αυτό?Σου λέει κάτι?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •