ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΚΕΙΝΟΙ Η ΕΓΩ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΚΕΙΝΟΙ Η ΕΓΩ?

    Εδω και καμποσο καιρο απο τοτε που χωρισα με τον μανιακο με τα τουμπανιασμενα αμαξια, εχω γνωρισει διαφορους τυπους. ολοι μικροτεροι απο μενα, συνιθως τετοιοι με πλησιαζουνε. τελοσπαντων δεν εχει σημασια, προχωραω παρακατω,

    αρχικα ενω μαρεσουνε εξωτερικα κ δεχομαι να βγουμε, οσο ειμαστε εξω κατι μ την δινει πανω τους, ειτε στο 1ο ραντβου ειτε στο 3ο, κ μετα δεν θελω να τους ξαναδω. το χειροτερο μ ειναι οταν πανε να με φιλησουνε γτ δν μπορω να αντιδρασω να το αποφυγω. κ οταν ανταποδιδω κανα φιλακι, καθομαι σαν κουτσουρο και δεν νιωθω.

    δεν ενιωθα ποτε ιδιαιτερα αλλα τωρα εχει γινει πολυ εντονο!!!!!!!!!!μονο αυτος ο τελευταιος μου εκανε ενα ''κατι'' κ μαλιστα δεν μπορω να καταλαβω γιατι, αφου μονο 1 μηνα ημασταν μαζι κ ηταν κ ηλιθιος γιατι να μου κατσε ετσι αυτος...

    τεσπα ο πρωην μου ειναι αγγλια κ παιρνει καθε μερα τηλ κ με θελει πισω λεει μαγαπαει κ θελει να με φροντιζει κ δεν τον πειραζει να ξεσπαω πανω του για ο,τι θελω. γτ θελει να συμεριζεται το θεμα που εχω....και να με βοηθαει.

    αλλα κ παλι δεν με συγκινει αυτο να το ακουω

    νιωθω πως δεν ειμαι ικανη να ερωτευτω ξανα ποτε. θα μεινω μονη μου, κ αυτο με οδηγει τωρα στο να θελω να φαω κ να με τρωει το δερμα μου.......εβγαλα παλι εκζεμα στο κεφαλι απο το αγχος να μν φαω κ συνιθως αυτο με οδηγει στο χαρακωμα.

    σημερα νιωθω ασχημα εκανα κ βουλιμικο το πρωι, και χτες ειχα ραντεβου με εναν τυπο που με κοιταζε σαν να μουνα κοματι κρεας κ ολο μιλουσε μιλουσε μιλουσε μιλουσε..................μετα με ρωτησε αν θελω σχεση, του ειπα πως δεν ξερω αν θελω τετοια πραματα γτ δν εχω μαθει να περιοριζομαι, κ ειπε πως εκεινος θελει ουσιωδης σχεσεις δεν θελει απο δω κ απο κει.....(α ενταξει καλο παιδι λεω φαινεται οχι τοσο πηδηκουλας) κ μετα παει να φιλησει κ να πιασει κ κωλο εκει τα παιξα κ μ ανεβηκε παλι το αιμα στο κεφαλι..............αλλα μαλλον το καταλαβε κ σταματησε.....

    τρεχει κατι με κεινους η με μενα δεν ξερω...........δεν νιωθω.........ακομα κ με τα κοριτσια που παω, παλι δεν νιωθω....καθομαι απλα.....μπορω να κανω σεξ να λειτουργησω σωστα,αλλα συναισθημα δεν νιωθω. ειτε ειμαι αναμεσα σε 2 αντρες, ειτε αναμεσα σε αντρα και γυναικα, ειτε μεμονομενα με εναν απ τους 2..........

    τελικα δεν ξερω τι κανω και τι ειμαι κ πως νιωθω
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    XAXAXAXAXAXAXAXAX Ήθελε σοβαρή σχέση και το 1ο πράγμα που έκανε ήταν να χουφτώσει?? Ε ρε τον ΜΑ*ΑΚΑΑΑΑΑ!!!!

    Α ρε μι δώσε μου λίγη αναισθησία να σου δώσω λίγο συναίσθημα ρε κούκλα σοβαρά μπας και στανιάρουμε!!

    Είμαι σίγουρος πως θα βρεις αυτό το κάτι και δεν φταις εσύ απλά είσαι μοναδική και μόνο ένας και μοναδικός θα σε κάνει να νιώσεις. ;) Θα δεις είμαι σίγουρος πως στο τέλος θα καταφέρεις να βρεις το άλλο σου μισό!!
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    απλα πρεπει να ξαναερωτευτεις μαλλον. ξερω πως τωρα φαινεται πως δε θα ξανασυμβει γιατι εισαι απογοητευμενη κλπ. ετσι ειμαι κι εγω (δες το πρωτο μου θεμα εδω), γι'αυτο δε γουσταρω πλεον να κυκλοφορω, και δε ξεκινω σχεσεις με κοριτσακια που φαινεται οτι δε μου ταιριαζουν.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα δεν ειχε τυχει να πω με σιγουρια ΠΟΤΕ οτι ερωτευτικα στα αληθεια μπορει να μην εχω ερωτευτει!καν ισως δν εχω νιωσει καψουρα!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    καλησπερα μι!να σου πω βρε καταρχην απενεργοποιησε τον μαλακομαγνητη!μην πεφτεις συνεχεια σε καφρους για να λες απλα οτι εχεις σχεση..
    επισης δεν θα ηταν κακο να μεινεις ενα διαστημα μονη χωρις ερωτικο συντροφο,κοιτα να βρεις τον εαυτο σου πρωτα..τωρα οσο αφορα το συναισθημα καλη μου μι,αν δεν νιωθεις μην πηγαινεις με καποιον για να μην απογοητευεσαι!υπαρχουν κ ομορφες ψυχες εκει εξω..δεν ειναι ολοι @@@@

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ma ολο μονη μ ειμαι δωρακι μου δεν ειχα κ ποτε σχεση ιδιαιτερη...................... ποτε!δεν με πειραζει, αλλα αναρωτιεμαι τον λογο. τι στραβο εχω βασικα. εχω πολλα,αλλα δεν φαινονται. τοτε τι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    δεν ερχονται κατα παραγγελια οι ερωτες!ερχονται οταν θελουν αυτοι κ δεν σε ρωτανε κιολας :) !ολοι εχουμε στραβα μι!εχεις δει κανεναν ισιο??μυαλο εχεις!καρδια εχεις!κορμι εχεις :P να μην φοβασαι τιποτα!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    μα δεν ειχε τυχει να πω με σιγουρια ΠΟΤΕ οτι ερωτευτικα στα αληθεια μπορει να μην εχω ερωτευτει!καν ισως δν εχω νιωσει καψουρα!
    καλα μη περιμενεις κι εσυ να νιωθεις 100% ερωτευμενη με καποιον, ειδικα αφου εισαι και bi. 100% ερωτας δεν υπαρχει ουτε τη πρωτη φορα! το λαθος που κανετε εσεις οι γυναικες ειναι οτι ψαχνετε το τελειο και να εχετε αισθηματα κι ολας απ'την αρχη. το τελειο δεν υπαρχει, και τα αισθηματα ειναι κατι δικο σας καθαρα προσωπικο (δλδ μη περιμενεις να σε ελεγχει ο αλλος στο πως θα νιωθεις εσυ, μπορει να σου βγαζει πραματα αλλα αμα εισαι παγοβουνο, δεν) το οποιο πιστευω βελτιωνεται σιγα σιγα...

    για μενα παντως ολα αυτα με τα αισθηματα κλπ πλεον ανηκουν στο παρελθον. τωρα πια το βλεπω το θεμα πιο απλα, μια σχεση ειναι συνεργασια αντρα και γυναικας, τπτ παραπανω. συμπαθεις/γουσταρεις/περνας καλα με καποιον, εστω σκεφτεσαι μπορει να ταιριαζει ? το λες και ειστε μαζι, και κανωντας πραματα μαζι νιωθεις (κι αν ειστε καλα μαζι, γιατι να μη το πατε και σοβαρα ? εγω πχ ειχα φτασει να συγκατοικω με καποια, αλλα για πολυ λιγο). αν θες απλα να παιξεις/μονο σεξ, αναλωνεσαι απο εδω κι απο εκει, δε χρειαζεται να νιωσεις συμπαθεια κλπ, δε χρειαζεται καν να νιωσεις αφου το σεξ ειναι αναγκη.

    ξερω πως ακουγετε φθηνο το τελευταιο γιατι εισαι κι εσυ κοριτσακι, αλλα πλεον ετσι ειναι τα πραματα. κι εγω τη τελευταια μου που ηταν και μεγαλυτερη, καθαρα για σεξ την ειχα, αφου δεν καταλαβαινομασταν να υπαρχει καλυτερη επικοινωνια. ουτε ειχαμε κοινα ενδιαφεροντα ή τροπο σκεψης, η ζωη της ηταν μονο δουλεια και τπτ αλλο.

    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    μην πεφτεις συνεχεια σε καφρους για να λες απλα οτι εχεις σχεση..
    κοιτα, κι εμενα καφρο μπορει να με πει καποια που δεν εχει συνηθισει σε ολα αυτα τα μακαβρια και ισως παραλογα που σκεφτομαι, λεω κι ασχολουμαι... αλλα δε νομιζω πως ειμαι μαλακας και δε κανω για σχεση. σιγουρα δε κανω για σχεση με μια νορμαλ, με μια που δεν ειναι νορμαλ κι εχουμε κοινα, πιστευω μια χαρα θα ταιριαζα. οποτε ειναι θεμα χαρακτηρα και προσωπικοτητας, να βρουμε ολοι εναν ανθρωπο που νιωθουμε οτι μας ταιριαζει.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    εγω κενο εννοησα καφρους αυτους που ειναι πεφτουλες κατευθειαν στο ψητο..μονο αυτους :)

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    εγω κενο εννοησα καφρους αυτους που ειναι πεφτουλες κατευθειαν στο ψητο..μονο αυτους :)
    α οκ, εγω παντως δεν ειμαι ετσι. κανω τη κινηση μου, δειχνω ενδιαφερον, κι αμα δω ανταποκριση συνεχιζω. αμα δω ειναι αλλου, την κανω με ελαφρα. μια με ειχε χαρακτηρισει και βλακα επειδη το πηγαινα σιγα σιγα ενω εκεινη φαινεται γουσταρε μονο σεξ κατευθειαν. κι εσεις οι γυναικες ποτε δε λετε αυτο που θελετε ξεκαθαρα...

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    α οκ, εγω παντως δεν ειμαι ετσι. κανω τη κινηση μου, δειχνω ενδιαφερον, κι αμα δω ανταποκριση συνεχιζω. αμα δω ειναι αλλου, την κανω με ελαφρα. μια με ειχε χαρακτηρισει και βλακα επειδη το πηγαινα σιγα σιγα ενω εκεινη φαινεται γουσταρε μονο σεξ κατευθειαν. κι εσεις οι γυναικες ποτε δε λετε αυτο που θελετε ξεκαθαρα...
    καλα αστο εμεις ειμαστε απο αλλο πλανητη!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα κ εγω ειμαι περιπου της καφριλας γιατι κι εγω μονο στο σεξ δινω βαση λειτουργω σαν αντρας και δεν ξερω αν αυτο γινεται επειδη ειμαι μπαι η επειδη εγινα μπαι λογω αυτου.

    αλλα μετα απο καποια χρονια, βλεπω τις φιλες μ να αρραβωνιαζονται η να ναι με καποιον χρονια, κ μερικους καφρους φιλους μ να μπαινουν κ να κατοικουν σε ενα μονο βρακι!!!!!κ σκεφτομαι εγω γιατι δεν το χω παθει???????????????/
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    καλα αστο εμεις ειμαστε απο αλλο πλανητη!
    Εγώ Δώρα είμαι πεφτουλας ,καφρος,ανεργος(πουλαω σαλεπι που και που) και straight…Να παω τωρα να αυτοκτονήσω η αργοτερα?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by VasilisA View Post
    Εγώ Δώρα είμαι πεφτουλας ,καφρος,ανεργος(πουλαω σαλεπι που και που) και straight…Να παω τωρα να αυτοκτονήσω η αργοτερα?
    αυτο ελκυει τις γυναικες ρε συ εισαι καλα???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    μα κ εγω ειμαι περιπου της καφριλας γιατι κι εγω μονο στο σεξ δινω βαση λειτουργω σαν αντρας και δεν ξερω αν αυτο γινεται επειδη ειμαι μπαι η επειδη εγινα μπαι λογω αυτου.

    αλλα μετα απο καποια χρονια, βλεπω τις φιλες μ να αρραβωνιαζονται η να ναι με καποιον χρονια, κ μερικους καφρους φιλους μ να μπαινουν κ να κατοικουν σε ενα μονο βρακι!!!!!κ σκεφτομαι εγω γιατι δεν το χω παθει???????????????/
    δε γινετε να λες οτι δινεις μονο στο σεξ βαση, οταν αρχικα εγραψες οτι πηγε να σου πιασει κωλο κι εκει τα παιξες και σ'ανεβηκε παλι το αιμα στο κεφαλι. δλδ απ'τη μια λες θες μονο σεξ, απ'την αλλη οταν σε πλησιαζουν μονο γι'αυτο, καπου χαλιεσαι και κανεις πισω.

    δε σε ξερω εξω να εχω δει ολες σου τις συμπεριφορες, αλλα ξερω οτι εισαι διπολικη και σκορπινα. προσπαθησε να αποφασισεις τι θελεις, τι αναγκες εχεις, ποτε νιωθεις καλυτερα... και κυνηγισε το!

    οσο για τις φιλες σου, απλα ειναι σταθερες και παραμενουν μ'αυτον που διαλεξαν οτι κι αν συμβει. μακαρι να βρισκα κι εγω μια τετοια (που μου ταιριαζει ομως).

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •