Τεστ Προσωπικότητας (Β) - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    [quote]Originally posted by liberchild
    Originally posted by Adzik
    και αλλο ενα...

    Περπατάτε στην εξοχή και βλέπετε ένα χωράφι με υπέροχες, ζουμερές φράουλες. Η μυρωδιά τους σας τρυπάει τη μυτη. Ρίχνετε μια ματιά γύρω και δεν υπάρχει κανείς.
    1.Ένα εμπόδιο υψώνεται μεταξύ εσάς και τις φράουλες.Πόσο είναι περιπου το ύψος αυτού του εμποδίου και πως είναι αυτο το εμπόδιο?
    2.Μπαίνεται στο χωράφι και τρώτε φράουλες. Πόσες περίπου τρώτε?

    -μέχρι να χορτάσω

    3.Ξαφνικά μπαινει ο ιδιοκτήτης και αρχίζει να σας φωνάζει. Τι λέτε για να υπερασπιστείτε τον εαυτο σας?

    -τον κοιτάω κ με κοιτάει

    4.Τωρα που ολα τέλιωσαν, πώς ήταν τελικά η γευση που είχαν οι φράουλες? Πώς νιώσατε όταν κλέβατε?

    -καλές οι φράουλες χάλια που με τσάκωσε να κλέβω
    Γέλασα πολύ με τις απαντήσεις σου...Μπράβο παιδί μου.Τα εντομοκτόνα,τα φυτοφάρμακα τα σκεφτήκαμε πριν απλώσουμε τα κουλά μας;Χεχε...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....(Χτυπάω πηρούνι)
    Εκεί βέβαια που έλεγες για το ότι πάμε στο σπίτι της φίλης να βρούμε το γκόμενο νόμιζα ότι θα ρωτούσες κάτι πιο ανάλογο....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    λολλλλ...:):):):) :P:P:P

    ταραραραραραραραααμμμ

    και οι απαντησεισ ειναι...

    1Re: ΤΕΣΤ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ


    1. Οι δρόμοι αντιπροσωπεύουν την στάση σου στον έρωτα. Αν διάλεξες τον
    σύντομο, Ερωτεύεσαι γρήγορα και ευκολα. Αν διάλεξες τον μεγάλο, το πας αργά και δεν
    ερωτεύεσαι ευκολα.


    2. Ο αριθμός των κόκκινων τριανταφύλλων αντιπροσωπεύει πόσο περιμένεις να
    δώσεις σε μια σχέση. Ο αριθμός των άσπρων λουλουδιών αντιπροσωπεύει ποσο
    περιμένεις να πάρεις απο μια σχέση. Γι αυτό αν κάποιος διάλεξε όλα κόκκινα
    και ένα άσπρο, αυτός ή αυτή περιμένει να δώσει 90% σε μια σχέση και
    περιμένει να πάρει πίσω μόνο 10%.


    3. Αυτή η ερώτηση δείχνει τη στάση σου στο να αντιμετωπίζεις προβλήματα σε
    μια σχέση. Αν ζήτησες απο την καμαριέρα να φέρει την αγαπημένη σου, τότε
    κρύβεσαι απο τα προβλήματα και ίσως ζητάς κάποιον άλλο να παρέμβει. Αν
    πήγες και πήρες την αγαπημένη σου μόνος, τότε είσαι αρκετά ευθύς. Αν
    υπάρχει κάποιο πρόβλημα, το αντιμετωπίζεις. Θες να το παλέψεις κατευθείαν.


    4. Το που τοποθετείς τα λουλούδια δείχνει πόσο συχνά θα ήθελες να βλέπεις
    τον σύντροφο σου. Βάζοντας τα λουλούδια στο κρεβάτι : Χρειάζεσαι πολύ
    επιβεβαίωση στη σχέση, και θα ήθελες να βλέπεις τον συντροφο σου κάθε
    μέρα, αν είναι δυνατον. Βάζοντας τα τριαντάφυλλα στο παράθυρο δείχνει: Οτι
    δεν περιμένεις να βλέπεις τον συντροφο σου συχνά, το να τον/την βλέπεις
    μια φορά την εβδομάδα είναι εντάξει.


    5. Βρίσκοντας τον συντροφο σου να ΚΟΙΜΑΤΑΙ: Δέχεσαι τον ανθρωπο σου όπως
    είναι. Βρίσκοντας τον σύντροφο σου ΞΥΠΝΙΟ: Περιμένεις ο σύντροφος σου να
    ΑΛΛΑΞΕΙ για σένα.


    6. Οι δύο δρόμοι του γυρισμού αντιπροσωπεύουν το πόσο χρονικό διάστημα
    μένεις ερωτευμένος/η. Αν διάλεξες τον σύντομο ο έρωτας σου για κάποιον
    διαρκεί συνήθως λίγο. Αν διάλεξες τον μεγάλο, Τείνεις να μένεις
    ερωτευμένος για περισσότερο καιρό.


    2-τεστ -φραουλεσ...


    Εξήγηση και ανάλυση

    Οι φραουλες με το εκλυστικό άρωμα και το κόκκινο χρώμα είναι ένα σύμβολο σεξουαλικής έλξης και πόθου. Ο τρόπος με τον οποίο αντιδράσατε σε αυτήν την ιστορία δείχνει την στάση σας απέναντι στις παράνομες σχέσεις και την κλεμμένη αγάπη.

    1.Το ύψος του εμποδίου γύρω από το χωράφι δείχνει τον βαθμό αυτοσυγράτησης και την αντοχή σας στον πειρασμό του σέξ. Όσο πιο ψηλο το εμπόδιο τόσο πιο ισχυρές και οι αντιστάσεις σας.

    2.Ο αριθμός των φρουτων που φάγατε αντιστοιχεί στον αριθμο των ανθρώπων που νομίζετε ότι θα μπορούσατε να ποθείτε ανα πάσα στιγμή. Αν σταματήσατε σε μια-δύο φράουλες είστε μάλλον πιστος στην ερωτική σας ζωή. Αν είστε απο αυτους που έφαγαν \"μέχρι σκασμου\" τότε θα είναι πολύ δύσκολο να βαλετε φρένο στις ερωτικές σας ορμές.

    3.Οι εξηγήσεις προς τον ιδιοκτήτη δειχνουν πως θα αμυνόσασταν αν σας επιανα στα \"πράσα\".

    4.Ο τροπος που περιγράψατε τις φράουλες δίνει μια ιδέα για τα συναισθήματα που έχετε σκεφτόμενοι μια παράνομη σχέση!



    ..για να δουμε ποσο απιστουλιδεσ ημαστε..:P:P
    makia
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by kassi_21
    Originally posted by Adzik
    και αλλο ενα...

    Περπατάτε στην εξοχή και βλέπετε ένα χωράφι με υπέροχες, ζουμερές φράουλες. Η μυρωδιά τους σας τρυπάει τη μυτη. Ρίχνετε μια ματιά γύρω και δεν υπάρχει κανείς.
    1.Ένα εμπόδιο υψώνεται μεταξύ εσάς και τις φράουλες.Πόσο είναι περιπου το ύψος αυτού του εμποδίου και πως είναι αυτο το εμπόδιο?
    2.Μπαίνεται στο χωράφι και τρώτε φράουλες. Πόσες περίπου τρώτε?
    3.Ξαφνικά μπαινει ο ιδιοκτήτης και αρχίζει να σας φωνάζει. Τι λέτε για να υπερασπιστείτε τον εαυτο σας?
    4.Τωρα που ολα τέλιωσαν, πώς ήταν τελικά η γευση που είχαν οι φράουλες? Πώς νιώσατε όταν κλέβατε?
    Χαχαχαχα.Κι αυτό έχει πλάκα.
    1.Σε αγρό είμαι άρα υπολογίζω να είναι κανάς ψευτοσιδερένιος φράχτης ύψους πιο κάτω απ\'το ύψος μου για να τον πηδήξω..(Όπως θέλω τα βγάζω...χαχα)Άρα υπολογίζω κάτι σε 1.20.

    (((καλε η Σκλεναρικοβα εισαι?..εγω ολη κι ολη 1,56....οσο ειναι το ποδι σου..χεχεχεχεχεχεχχχ)))

    2.Τρώω 5 το πολύ.Ξινές είναι και δεν μου αρέσουν..(((ααα ακου ξινεσ...χεχεχχχ)))

    .....Άσε που τώρα που διάβαζα μια απάντηση ταυτίστηκα.Δεν είναι πλυμένες και είμαι ιδεοψυχαναγκαστική.Καθαρι� �τητα και ξερό ψωμί....

    (((καλο χεχε..να σου πω την αληθεια κι εμενα μου περασε απο το μυαλο :P )))

    Αλλά υποθετικά 5... (((φοβερα πιστη σε βρισκω...μ αρεσεισ:):):) ))))

    3.Γυρνάω τρομαγμένη αλλά ψύχραιμη και του λέω με χαριτωμενιά \"Καλέ,δικό σας είναι το χωράφι;Αχ,δεν το ήξερα.Χίλια συγνώμη...\"
    ((((lollllllll τον δουλευεισ κι απο πανω..λολλλ...αχ Κασσυ μου εσυ...)))))

    4.Χάλια οι φράουλες.Μια ξινίλα...Δεν ένιωσα ότι έκλεβα.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Εμένα όλα μέσα σχεδόν μου έπεσαν....Μια χαρά το τεστάκι...Με αναλύω λοιπόν..
    1.Ερωτεύομαι εύκολα.2.Δεν δίνω εύκολα σε μία σχέση έχει δίκιο.Παίρνω-Καλά να είναι τα θύματα..3.Είμαι όντως φυγόπονη.4.Χρειάζομαι πολλή επιβεβαίωση δε λες τίποτα.5.Δέχομαι τον άλλο όπως είναι.6.Τείνω φαντασιωτικά να μένω ερωτευμένη όχι έμπρακτα...Αν θεωρείται ότι όσους εγκατέλειψα τους σκέφτομαι χρόνια στην αρχή έντονα και έπειτα αραιά έρωτας τότε ναι...Χεχε...Κάποτε ήμουν ερωτευμένη με κάποιον έναν ολόκληρο χρόνο..Δεν το ξανακάνω...Οπότε ακόμα δεν ξέρω αν έμπρακτα ερωτεύομαι με μακρά διάρκεια...

    Πάμε στο άλλο..
    1.Το 1.20 δείχνει μεγάλη αυτοσυγκράτηση;Χεχε....Άσε που τον λέω και ψευτοσιδερένιο τον φράχτη οπότε δεν κωλύομαι και πολύ..Σκλεναρίκοβα;Ναι κοίτα,μου λείπουν μόνο τα γαλάζια της μάτια...χαχα.Είμαι μόλις 4 εκ.πιο ψηλή από εσένα.Το χρυσό βατόμουρο της Σκλεναρίκοβα....Θυμάμαι κάτι έλεγα για Σκλεναρίκοβα σε μια συμμαθήτριά μου και μου την είπε ο τότε καθηγητής μου.Και του λέω..Μα γιατί κύριε;Και του 1.60 τα πόδια έχουν δικαίωμα να απλώνονται στην καρέκλα....Λολ..Απλά το 1.20 μπορώ να το υπερπηδήσω...Το κέρατο δηλαδή το σούρνω έτσι;Χαχα...Καμία σχέση με την αλήθεια...Το οποίο επιβεβαιώνεται και με τα παρακάτω...
    2.Τρώω 5 αλλά είναι ξινές.Ορίστε...Κοίτα είχα φτάσει να γουστάρω 6 ταυτόχρονα αλλά ήμουν Δημοτικό οπότε παιδική ανωριμότης.Πέρυσι ας πούμε βγήκα ραντεβού με τρεις διαδοχικά..Δεν έκανε ο ένας,πήγαινα στον άλλο..Και αν υπήρχαν κι άλλοι δεν θα είχα πρόβλημα..Χεχε.Αλλά 5 ταυτόχρονα;Όχι.Μέχρι 3 ίσως...Είπαμε όμως η βιωματική εμπειρία από τη φαντασία απέχει...
    3.Ε,ναι.Δεν έγινε και τίποτα.Απ\'ότι βλέπω θα έκανα την πάπια...πραγματικά δεν είμαι άπιστη έτσι;Χεχε...
    4.Το λέω ξεκάθαρα.Χάλια οι φράουλες...Αλλά τι απαντώ δίπλα η δικιά σου;δεν αισθάνθηκα να έκλεβα..Χαχα...Εντάξει το παραδέχομαι.Είμαι πεταχτούλα.....Αυτό το τέστ με αδικεί γιατί μόνο άπιστη δε με λες.Ασταθή ναι αλλά όχι άπιστη αν κάνω σχέση.Μου αρέσει η ειλικρίνεια και δεν μπορώ να σε κοροιδέψω σε αυτό τον τομέα.Απλά δυσκολεύομαι να διαλέξω..Οκ,Αντζικ;Θα με παντρευτείς;Τι λες;;;;;Φιλιά.....

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •