ΜΟΥ ΒΑΖΩ ΔΙΟΡΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΠΕΘΑΝΩ - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 117 of 117
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι μπορει να μαι εγω περιεργη, γτ τα θελω κ ολα κ τπτ.....δν ξερω....ας πουμε αμα μ δωσουν υπερβολικη σημασια δεν τους θελω πια, αμα δν μ δινουν σημασια δυσανασχετω κ δν τους θελω πια, αμα με πιεζουν δεν τους θελω με τπτ ποτε δν ειχα καποιον να με πιεζει, αμα παλι δν μ στελνει συχνα μνμτα τσαντιζομαι καπως!

    δν ξερω........δν νιωθω τπτ γμτ......τπτ

    μεχρι κ σεξ βαριεμαι να κανω τους τελευταιους μηνες!

    ο καινουργιος που γνωρισα μ φαινεται οκ, εξωτερικα οπως τον θελω, εχει κ γρηγορο αμαξι κ τα σχετικα, ειναι κ μεσα ''στα κολπα'' του αρεσουν τα ταττ σαν κ μενα κ εχει μπολικα, φαινεται πολυ πανκ κ μαρεσει, κ θελει σχεση κ τα σχετικα,μιλαει ωραια... υπο αλλες συνθηκες θα πρεπε να χα ενθουσιαστει αλλα δν ξερω αν ειμαι η οχι!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    ναι μπορει να μαι εγω περιεργη, γτ τα θελω κ ολα κ τπτ.....δν ξερω....ας πουμε αμα μ δωσουν υπερβολικη σημασια δεν τους θελω πια, αμα δν μ δινουν σημασια δυσανασχετω κ δν τους θελω πια, αμα με πιεζουν δεν τους θελω με τπτ ποτε δν ειχα καποιον να με πιεζει, αμα παλι δν μ στελνει συχνα μνμτα τσαντιζομαι καπως!

    δν ξερω........δν νιωθω τπτ γμτ......τπτ

    μεχρι κ σεξ βαριεμαι να κανω τους τελευταιους μηνες!

    ο καινουργιος που γνωρισα μ φαινεται οκ, εξωτερικα οπως τον θελω, εχει κ γρηγορο αμαξι κ τα σχετικα, ειναι κ μεσα ''στα κολπα'' του αρεσουν τα ταττ σαν κ μενα κ εχει μπολικα, φαινεται πολυ πανκ κ μαρεσει, κ θελει σχεση κ τα σχετικα,μιλαει ωραια... υπο αλλες συνθηκες θα πρεπε να χα ενθουσιαστει αλλα δν ξερω αν ειμαι η οχι!
    Όχι και δε νιώθεις τπτ!Νιώθεις αλλά αρνητικά συναισθήματα...
    Στην πρώτη παράγραφο περιγράφεις ξενερώματα για διάφορες καταστάσεις (πότε δυσανασχετείς, τσατίζεσαι, ξενερώνεις..)

    Και στο άλλο θέμα που είδα πχ μου έμεινε η εντύπωση πως είσαι δεκτική σε πράξεις (δλδ σε ερεθίζουν συναισθηματικά) αρνητικές απέναντί σου ,τσιτώνεσαι για παράδειγμα αν κάποιος σου φερθεί άσχημα, αλλά αδυνατείς να δεχτείς και να νιώσεις θετικά συναισθήματα τρυφερότητας, αγάπης, σεξουαλικής όρεξης.

    Δεν είσαι περίεργη, είσαι αυτή που είσαι ... αλλά έτσι όπως διατυπώνεις τι σε χαλάει κ σε τσιτώνει τι είναι αυτό που σε φτιάχνει? που σε κάνει να νιώθεις ωραία ?

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι αλλα κ παλι με ολους αδυνατο να νιωσω ωραια! νιωθω αδιαφορια, αλλα ενστικτωδως νιωθω κ πως πρεπει να επιβαλλομαι σε καποια πραγματα επειδη ετσι πρεπει κ δν πρεπει να τα ανεχομαι! οχι οτι θα με πειραξει να μν δωσω σημασια...αλλα δν θελω να με νομιζουν για μαλακα ενω η πραγματηκοτητα ειναι αλλη!

    ας πουμε κ να μην ζηλευω, 1 σκηνη ζηλοτπιας θα την κανω αμα παρω το δικαιωμα για τους προφανης λογους
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #109
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    ναι μπορει να μαι εγω περιεργη, γτ τα θελω κ ολα κ τπτ.....δν ξερω....ας πουμε αμα μ δωσουν υπερβολικη σημασια δεν τους θελω πια, αμα δν μ δινουν σημασια δυσανασχετω κ δν τους θελω πια, αμα με πιεζουν δεν τους θελω με τπτ ποτε δν ειχα καποιον να με πιεζει, αμα παλι δν μ στελνει συχνα μνμτα τσαντιζομαι καπως!
    Δηλαδή να κινώ το ενδιαφέρον ώστε να με πλησιάζουν από μόνες τους; ή να τους κολλώ;
    και όλα αυτά γιατί μπλοκάρω να κάνω την κίνηση και δείχνω ήσυχος, λιγομίλητος και ντροπαλός.
    γιάννης

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν καταλαβαινω τι εννοεις
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #111
    Ερώτηση σου κανα.
    Να πλησιάζω τις κοπέλες που μου αρεσουν και να τους την πέφτω, να τους κάνω δλδ προταση να τα φτιάξουμε, να βγουμε και τέτοια
    ή με το χαρακτήρα και τη συμπεριφορά μου να τους κινώ το ενδιαφέρον και έτσι να με πλησιάζουν αυτές;
    Αυτή είναι η απορία μου.
    γιάννης

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    με την συμπεριφορα κ τον χαρακρηρα στο πεσιμο συνηθως........
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Γιάννη,

    Η γυναίκα είναι μυστήριο πλάσμα. Οι γνώσεις μου για τις γυναίκες είναι περιορισμένες και δεν έχω να δώσω απαντήσεις που θα έδινε ένας ειδικός (η μια γυναίκα όπως η mvm) ωστόσο πιστεύω πως καλό είναι να μην έχουμε στερότυπα μέσα μας γιατι δεν υπάρχουν κανόνες στον έρωτα. Πιθανώς να είναι όλα random (τυχαία), δεν ξέρω. Τεσπα, αυτά αν θες την γνώμη μου. Ας απαντήσει η φίλη μας να μάθουμε κι εμείς.

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω πιστευω τπτ δν ειναι τυχαιο....ειναι καταληξη συγκυριων και χημειας που εντοπιζεται μεταξυ 2 ατομων (η κ παραπανω για οσους θελουν τριο) και αναλογα με το ποσο ταιριαζεις, θες τα ιδια, ακους κ λες πραγματα που σαρεσουνε, τοτε προκυπτει κ κατι απ ολο αυτο.

    η γυναικα κ η καθε γυναικα, οσο σκληρη,ρομαντικη,αδιαφορη κ αν ειναι εχει ενα κουμπι, συνιθως ολες λιωνουν σε γλυκολογα αυθορμητες πραξεις κ δωρακια. αρεσουν!ετσι δν ειναι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    εγω πιστευω τπτ δν ειναι τυχαιο....ειναι καταληξη συγκυριων και χημειας που εντοπιζεται μεταξυ 2 ατομων (η κ παραπανω για οσους θελουν τριο) και αναλογα με το ποσο ταιριαζεις, θες τα ιδια, ακους κ λες πραγματα που σαρεσουνε, τοτε προκυπτει κ κατι απ ολο αυτο.

    η γυναικα κ η καθε γυναικα, οσο σκληρη,ρομαντικη,αδιαφορη κ αν ειναι εχει ενα κουμπι, συνιθως ολες λιωνουν σε γλυκολογα αυθορμητες πραξεις κ δωρακια. αρεσουν!ετσι δν ειναι?
    στο πρωτο συμφωνω..υπαρχει συνδετικος κρικος παντα...ακομα και εγω που επιδιωκω να γνωριζω διαφορετικους απο μενα ανθρωπους,τελικα ανακαλυπτω οτι υπαρχει ενα τουλαχιστον σημειο επαφης..
    Για το αλλο εμενα μ τη σπαει αυτο..γλυκολογα μου παιζουν τα νευρα,αυθορμητισμος μια χαρα,δωρακια με φερνουν σε αμηχανια και καποιες φορες με τσαντιζουν γιατι μ κανουν λιγο σε εξαγορα..
    λεω εγω τα δικα μου τωρα!!:DD
    Αυτο που προσπαθω να πω ειναι πως δεν υπαρχει καποιο μοντελο ανθρωπου..ολοι ειμαστε παραλλαγες,γι αυτο και εχει τοσο ενδιαφερον η ανθρωπινη επαφη..κατι σ κανει κατι οχι,τα ζυγιζεις,βλεπεις αν εισαι ΜΕΣΑ σου οκ και αναλογως πραττεις...
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  11. #116
    Τριγύρω μου κυκλοφορούν τόσες πολλές ωραίες γυναίκες, εμφανισιακά και σαν χαρακτήρες, κι όμως μέχρι τώρα δεν έχει γίνει με μενα απολύτως τίποτα.
    Ότι έκανα παλιά ήταν συμβιβασμοί και τίποτε άλλο, γι αυτό δεν προχώρησα μαζί τους.
    Και άμα το καλοσκεφτώ, με τόσες που κυκλοφορούν μόνες, είναι θέμα βδομάδας να προκύψει κάτι. Και όμως με μένα, εδώ και τέσσερα χρόνια δεν έχω πετύχει τίποτε απολύτως εκτός από τους συμβιβασμούς.
    Τα πιο πάνω που γράφετε για χημεία, γλυκόλογα, χαρακτήρα, κουμπί κλπ ταχω ακούσει από σας και από άλλους τόσες και τόσες φορές και ταχω ήδη εμπεδώσει. Όμως δεν έχέι γίνει τίποτα μέχρι τώρα.



    (συγνώμη mvm που χαλώ το θέμα σου)
    γιάννης

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ρε συ πιστευω πως ολα ειναι καλα . κ τα γλυκολογα κ τα δωρα κλπ κλπ αρκει να ξερεις ποτε να τα κανεις, κ να υπαρχει ενα μετρο γτ η υπερβολη στα παντα τρομαζει τον αλλον
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Θέλω να πεθάνω
    By Mystic in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 129
    Last Post: 13-03-2016, 19:24
  2. Replies: 134
    Last Post: 30-07-2011, 23:33
  3. βαρεθηκα να βαζω τιτλους
    By moonlight_walker in forum Αυτοανάλυση - Τα εσώτερα μας...
    Replies: 1
    Last Post: 10-10-2010, 03:07
  4. Tα βαζω με μενα
    By reggaeM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 23-08-2010, 15:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •