Πόνος αντί για οργασμός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044

    Πόνος αντί για οργασμός

    Λοιπόν, τι έχετε να πείτε; στην διάρκεια της εκσπερμάτωσης πονάω αντί να έχω ένα φυσιολογικό οργασμό. Το έχετε πάθει εσείς ποτέ αυτό. Σημβαίνει εδώ και μερικές βδομάδες. Πρίν από αυτό πολύ απλά δεν είχα καθόλου σπέρμα.

    Μήπως είναι special παράδοση από το αντικείμενο του ποθου μου; από τις άγνωστες τρελές που έχουν καταστρέψει τον πλανήτη για να γίνουν πιο όμορφες. Δεν ξέρω, είμαι πολύ μπερδεμένος. Όλοι θέλουν να πετύχουν την σήμερον ημέρα αλλά εγώ πονάω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Ζητώ κιόλας συγνώμη που χάλασα το θέμα κάποιου άλλου φίλου για να πω τον πόνο μου! Αν θέλει ας τα σβήσει αυτά τα μηνύματα ο διαχειρηστής του site, γιατι εκτέθικα εγώ, εγώ και μόνο εγω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Risperdal παιρνεις ειπες ε?

    Για συζητησε το με το γιατρο σου...με τον ψυχ πρωτα και μετα με εναν σεξολογο εαν δεν βγαλεις ακρη με τον πρωτο.

    Εγω ετσι θα εκανα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    θεινκς για την απαντηση. σωστη παρατηρηση. δυναμη της συνηθειας, να εκτιθομαι στυο ιντερνετ για θεματα υγειας.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    ξερεις ομως αν επιλεγαμε ολοι τον δρομο του πλουτου και ειχαμε ολοι τον προσωπικο μας ιατρο , σκεψου δηλαδη ενα μελλον, ενας ανσθενης και ενας ιατρος σε αναλογια, πως θα ηταν αραγε; ειναι χαοτικη η κατασταση στον χωρο της υγειας.

    τωρα για το θεμα που με απασχολει τις τελευταιες μερες ελπιζω να ειναι απλα κατι προσωρινο. ειναι σκληρο αλλα κατι εχω ψιλιαστει για το τι γινεται πλεον με τις παρελασεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    ειναι μια συμβατικη λυση το ιντερνετ. μιλας για τα προβληματα σου και νιωθεις πως υπαρχει καποιος εκει στην αλλη γραμμη, εστω και ενας ανθρωπος που σε καταλαβαινει η τουλαχιστον που ξερει περισσοτερα για τον κοσμο και στηριζει.

    μια αρκτεα ευσυνειδητη ζωη, σχετικα υγιης δεν ειναι τοσο τρομαχτικη, κι ας εχει και λιγο πονο,. αλλα ο χρονος περναει πολυ αργα. αυτο ηθελα να πω keep_walking και θα πω και αλλα και ελπιζω να με καταλαβαινουν , τουλαχιστον ατομα παρομοιας η νεαροτερης ηλικιας. δεν υπαρχει το ιδανικο, το ιδανικο ειναι περιεργο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω ξερω οτι σουταρα τα ρισπερνταλ για κατι τετοιους λογους και βρηκα την υγεια μου σε πολλους τομεις.

    Αλλα παντα οι οργανισμοι ειναι διαφορετικοι ο ενας απο τον αλλο...και εσυ μπορει να αντιμετωπιζεις κατι διαφορετικο.

    Μην επιχειρησεις να κοψεις φαρμακα...περι αλλαγης σε αλλο αντιψυχωτικο σε περιπτωση που φταιει αυτο...νομιζω ειναι ενας σοβαρος λογος.

    Εγω ειπα στην ψυχιατρο...αλλαζω φαρμακο και θελω αυτο...οχι μου λεει...καλα παω σε αλλο ψυχ...οκ μου λεει...λολ

    Τεσπα δικια σου επιλογη τι θα κανεις.

    Ευχομαι να πανε ολα καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Για ψάξου για καμιά ελαφριά προστατίτιδα...Με δυο - τρεις εβδομάδες αντιβίωση θα έχεις γίνει περδίκι, δεν είναι τίποτε, αλλά η επώδυνη εκσπερμάτωση είναι ένα σύμπτωμα της...
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    εχω να παω σε ουρολογο απο την εποχη του στρατου. τεσπα. θελει προσοχη το σεξ στις μερες μας.

    οι παππουδες μας ειχαν περισσοτερο μυαλο. βασικα δεν ξερω, οσοι πολεμησαν στον παγκοσμιο δεν ζουν για να μας τα πουν οι ιδιοι τι τραωηξανε. καπως ετσι καταλληξαμε στα ψυχολογικα. τεσπα.

    Sabb, ευχαριστω για την πληροφορια. εχω παραμελησει την υγεια μου και ο βασικος λογος ειναι επειδη καπνιζω σαν αραπης οταν δεν εχω τι να κανω.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    μηπως θα βοηθουσε ενας καλος ουρολογος?

Similar Threads

  1. ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ:ΕΙΝΑΙ ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΑ;;
    By LETA in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 30-12-2011, 00:11
  2. πονος στο ματι
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-01-2010, 23:45
  3. Έφτασα στη πηγή και αντί να πιώ νερό παραλίγο να καώ
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 36
    Last Post: 02-01-2010, 22:34
  4. κολπικός οργάσμος και ταυτόχρονο κλάμα
    By sakis83 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 07-11-2008, 11:27
  5. Αγχωλιτικα και οργασμος.
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 29-08-2008, 00:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •