Παρθενος, 26 χρονος με προβλημα σεξουαλικης ταυτοτητας σε απογνωση - Page 161
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 161 of 161 FirstFirst ... 61111151159160161
Results 2,401 to 2,414 of 2414
  1. #2401
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    επειδη ακριβως αυτη την στιγμη κανεις ασκησεις επι χαρτου....
    ασε αυτου του ειδους τους προβληματισμους γιατι ειναι εντελως ανωφελοι...
    αντι να ετοιμαζεις ατζεντα για το πως θα κινηθει η πρωτη σου σχεση και να ψαχνεις μετα καποια που να ταιριαζει στο σεναριο σου, βρες την κοπελα πρωτα και αναλογα με αυτο που θα προκυψει και στους δυο σας σαν διαθεση απο την γνωριμια αυτη, αποφασιζετε και την συνεχεια....
    δεν εχει κανενα νοημα να σκεφτεσαι θεωρητικα τι ΜΑΛΛΟΝ θα ηθλελες ΝΑ εκανες ΑΝ γνωριζες συντομα την πρωτη σου κοπελα...
    Εχεις δικιο αλλα μεχρι να γνωρισω μια που υπαρχει αυτη η προοπτικη (εννοω που να μου αρεσει πολυ και να παει για σοβαρα) μπορει να περασει καιρος. Προτιθεμαι με λιγα λογια να σχετιστω με καποια για την οποια δεν θα κοβω και φλεβες αρκει να μαρεσει καπως... Επισης δε θα λεγα οχι και σε καθαρα σεξουαλικη σχεση και τπτ αλλο... Φοβαμαι ομως να πω κατι τετοιο γιατι δεν μπορω να ξερω τις προθεσεις τις καθε κοπελας με βεβαιοτητα...και επισης δεν ξερω εγω τι σημαδια να δειξω για να προσελκυσω μονο αυτες που θελουν σεξ και τπτ αλλο...

  2. #2402
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Χαιρομαι που εγραψες τα νεα σου εστω και απο αντιδραση!!!! ομορφα νεα!!! καλη συνεχεια λοιπον!!!!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #2403
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Αλλα ναι οντος μενει η εφαρμογη και γιαυτο προσπαθω να βοηθω και τον φιλο τον ιωαννη εδω απ το φορουμ που ειπε κιολας πως ειναι εμφανισιμο παιδι αρα ειναι ακομα πιο ευκολο να προσεγγισει κοπελες...ή εστω να κανει μια εισαγωγικη καλη εντυπωση, γιατι κι εκεινος ειναι στον σωστο δρομο...
    Ευχαριστώ φίλε μου για την αναφορά στο άτομο μου και κυρίως για το ενδιαφέρον σου. Τώρα το εντόπισα το μηνυμα σου αυτό . Να σαι καλά.
    Αν θες στειλε μου προσ. μην να τα πουμε καλύτερα.

    (αν θες αγνοησε το άλλο που σου γραψα σήμερα στο θεμα παρθένος 35 χρονων αφού φαίνεται δεν είσαι συ αυτος που τ ανοιξε, αλλά καποιος άλλος που χρειάζεται βοήθεια).
    γιάννης

  4. #2404
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by researcher View Post
    Χαιρομαι που εγραψες τα νεα σου εστω και απο αντιδραση!!!! ομορφα νεα!!! καλη συνεχεια λοιπον!!!!
    Γεια σου ρες...

    Αν θες κι αλλα νεα θα σου πω πως με αυτην που ηταν κολλημενη με τον πρωην το τελειωσα οριστικα...πιστευω μου αξιζει κατι καλυτερο... γενικα δεν παιζει κατι αλλο τωρα και ειμαι ψιλοdown αλλα ελπιζω να ανακαμψω συντομα... παντως κανω συνεδριες κανονικα

  5. #2405
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Ευχαριστώ φίλε μου για την αναφορά στο άτομο μου και κυρίως για το ενδιαφέρον σου. Τώρα το εντόπισα το μηνυμα σου αυτό . Να σαι καλά.
    Αν θες στειλε μου προσ. μην να τα πουμε καλύτερα.

    (αν θες αγνοησε το άλλο που σου γραψα σήμερα στο θεμα παρθένος 35 χρονων αφού φαίνεται δεν είσαι συ αυτος που τ ανοιξε, αλλά καποιος άλλος που χρειάζεται βοήθεια).
    Το αγνοησα ηδη :)

    Μαν οτι θελεις κι εσυ στειλε μου...για οτι σε απασχολει

  6. #2406
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Συνέχισε τις συνεδρίες jim. Θα βοηθηθείς και θα ανακαλύψεις τις ρίζες των θεμάτων που σε απασχολούν και-το κυριότερο-θα μάθεις τρόπους να λειτουργείς δίχως υπερβολές, να κάνεις επιλογές σταθμισμένες και με υγιή κριτήρια, να μη βιάζεσαι και μετά πέφτεις σε μαύρο χάλι, ούτε να διστάζεις από φόβους που προέρχονται από το παρελθόν και ζούνε μέσα σου.:)
    Καλή συνέχεια.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #2407
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Γεια σου ρες...

    Αν θες κι αλλα νεα θα σου πω πως με αυτην που ηταν κολλημενη με τον πρωην το τελειωσα οριστικα...πιστευω μου αξιζει κατι καλυτερο... γενικα δεν παιζει κατι αλλο τωρα και ειμαι ψιλοdown αλλα ελπιζω να ανακαμψω συντομα... παντως κανω συνεδριες κανονικα

    πολυ ομορφα που κανεις συνεδριες κανονικα :) ευχαριστω για τα νεα σου και καλη συνεχεια!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  8. #2408
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Συνέχισε τις συνεδρίες jim. Θα βοηθηθείς και θα ανακαλύψεις τις ρίζες των θεμάτων που σε απασχολούν και-το κυριότερο-θα μάθεις τρόπους να λειτουργείς δίχως υπερβολές, να κάνεις επιλογές σταθμισμένες και με υγιή κριτήρια, να μη βιάζεσαι και μετά πέφτεις σε μαύρο χάλι, ούτε να διστάζεις από φόβους που προέρχονται από το παρελθόν και ζούνε μέσα σου.:)
    Καλή συνέχεια.
    H αληθεια ειναι οτι οσο συνειδητοποιω την πραγματικοτητα τοσο πιο κοντα φτανω στο να ξεσπασω... ελπιζω με τις συνδριες να μαθω να τα διαχειριζομαι ολα αυτα γιατι ηλιθιωδως για μια ακομα φορα νομιζα οτι ξεφευγεις ευκολα...

  9. #2409
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    45
    Καλημέρα σε όλους.Πώς είμαστε?
    Πως πάνε οι συναντήσεις με τον γιατρό jim? Συνεχίζουμε γερά ... :-)

  10. #2410
    Για σου Jim.
    Διαβαζοντας το προβλημα σου (δεν εχω διαβασει ολη τη συζητηση βεβαια) εκπληκτος παρατηρω την ομοιοτητα με την δικια μου κατασταση. Ειμαι 20 και παχυς, και παρθενος φυσικα και παρατηρω ποσο "πισω"ειμαι στο σεξουαλικο σε συγκριση με τους φιλους και συμφοιτητες μου. Παροτι ειμαι η φαινομαι normal, σε συζητησεις γυρω απο το σεξ απλα το βουλωνω και ευγενικα αποδεχομαι την οποια αποψη των φιλων, αφου σχετικη εμπειρια δεν εχω. Η ασεξουαλικη ζωη με επηρεαζει και με αποσπα ολο και πιο πολυ στη καθημερινη ζωη και ειναι αληθεια οτι οι χοντροι αναπτυσσουν προβληματα σεξουαλικης ταυτοτητας. Ομως, εχεις αποδειξει οτι δεν εισαι τοσο επιρρεπης, καταφερες να σταματησεις την καταναλωση πολυ φαγητου και το καπνισμα, και εχεις πολυ αυτογνωσια.
    Αρετες που δεν εχουν ολοι..

  11. #2411
    Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    39
    Διαβασε και την δικη μου ιστορία. Τίτλος ομοφυλόφιλες σκέψεις και όχι μόνο στις διαταραχές προσωπικότητας

  12. #2412
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Πολλα αλλαξαν απο τοτε που σας εγραψα πρωτη φορα... προς το καλο παντα

    Ομως τωρα πιστευω πως αποκαλυπτω πολλα για μενα...και το εκανα κατω απο τρομακτικη πιεση ψυχολογικη.

    Προς τους διαχειριστες: Υπαρχει τροπος να διαγραψω ή να τροποποιησω αρκετα το ποστ μου?? Εχω αποκαλυψει παρα πολλα για μενα και δεν επιθυμω πλεον.

  13. #2413
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Πολλα αλλαξαν απο τοτε που σας εγραψα πρωτη φορα... προς το καλο παντα

    Ομως τωρα πιστευω πως αποκαλυπτω πολλα για μενα...και το εκανα κατω απο τρομακτικη πιεση ψυχολογικη.

    Προς τους διαχειριστες: Υπαρχει τροπος να διαγραψω ή να τροποποιησω αρκετα το ποστ μου?? Εχω αποκαλυψει παρα πολλα για μενα και δεν επιθυμω πλεον.
    γιατι?σε γνωριζει κανεις? η απλα δεν σου αρεσει πλεον να τα βλεπεις γραμμενα?

  14. #2414
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι?σε γνωριζει κανεις? η απλα δεν σου αρεσει πλεον να τα βλεπεις γραμμενα?
    Δε με γνωριζει κανεις. Απλα πιστευω οτι τελικα ειπα παρα παρα πολλα δημοσια...

Similar Threads

  1. Είμαι Ακόμα Παρθένος Είναι Φυσιολογικό?
    By didymakos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 131
    Last Post: 10-03-2017, 12:44
  2. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47
  3. Ειμαι ακομα παρθενος
    By Emmanouil in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 30-11-2009, 20:25
  4. 'Ελλειψη σεξουαλικής διάθεσης
    By VelvetUnderground in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 19-11-2009, 10:39
  5. πως να μην γινετε το σεξ μια συνηθεια τροποι ανανεωσης της σεξουαλικης σχεσης
    By πολυμνια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 03-04-2008, 23:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •