ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ! !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ! !

    προς καποια μελη για τα οποια με εχουν αγκαθι στο λαιμο τους που ειμαι γιγαντας αντιπαθειας, θα πρεπει να ξερουν πως ειμαι ενα ατομο ευαισθητο, ειδικα οταν νιωθω παρεξηγημενος απο καποια μελη εδω στο φορουμ που μου λενε οτι την πεφτω, οτι ειμαι σπαστικος, η φορτικος και το κυριοτερο πως οτι κανω, το κανω επιτηδες, ομως δεν ξερουν οτι αυτο ειναι το προβλημα μου.. ολα τα αλλα τα ξερουν μονο αυτο τους διαφευγει. δεν ξερουν ουτε να συγχωρουν. ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΗΔΕΣ, ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ.. εισαστε ολοι τοσο τελειοι, που μονο εγω ειμαι λαθος. δεν ξερετε οτι εδω ειναι ενα φορουμ ψυχολογιας και ενδεχομενως καποιοι λογω του προβληματος τους πιθανοτατα να εχουν και προβλημα στη συμπεριφορα τους, η οποια θα πρεπει ειναι δικαιολογημενη γιαυτο το λογο, γιατι ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ χωρις να το θελουν! τι να πω? μπραβο σας!
    Last edited by seleios; 20-12-2010 at 15:00.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    Καλημερα
    Κανεις δεν ειναι τελειος.Εκτιμω την αυθεντικοτητα,καλλιτερα να εισαι ο ευατος σου ακομα και αν οι αλλοι διαφωνουν μαζι σου παρα να προσπαθεις να γινεις αρεστος.Τωρα αν οι αλλοι σου λενε με τον τροπο τους ολα αυτα που περιγραφεις τοτε ισως καπου και εσυ να χωλαινεις.Και εσυ χρειαζεται να δειξεις κατανοηση στους αλλους αφου εχεις προβλημα οπως λες και ισως να μπεις και στην θεση τους αφου ζητας ουσιαστικα να μπουν στην δικη σου......
    Τι λες?????

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    εννοεις πως αντιδρουν ετσι γιατι και αυτοι εχουν προβλημα συμπεριφορας οπως εγω?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    Εννοω οτι οταν εσυ λειτουργεις σε συνθηκες<<προβληματος συμπεριφορας>> οι αλλοι μπορει να ερχονται σε δυσκολη θεση η σε θεση κριτικης απεναντι σου.Δηλαδη να μπεις στη θεση τους το πως αισθανονται αυτοι με την δικια σου συμπεριφορα και να τους καταλαβεις.Εσυ πως θα λειτουργουσες αν ηταν οι αλλοι εριστικοι,ειρωνικοι κ.α απενατι σου?(δεν λεω οτι εσυ εισα ετσι ειναι παραδειγμα)Δεν θα εκανες κριτικη στους αλλους?
    Στο γραφω αυτο γιατι εγω διαβαζω οτι ζητας απο τους αλλους να κατανοησουν οτι εχεις <<προβλημα συμπεριφορας>> και να σε καταλαβουν...........
    Δεν ξερω εγινα αντιληπτος?τον τελευταιο καιρο αδυνατο να γραψω πολλα...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    καταλαβα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    Οι σχεσεις βασιζονται στην αμοιβαια κατανοηση και αποδοχη και ειναι δυσκολες αλλα αξιζει τον κοπο.........
    Καλη σου μερα

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    ανεμε, να τονισω στο παραπανω μηνυμα σου οτι στην κατασταση που ειμαι δεν μπορω να μπω στη θεση κανενος, ισα-ισα αυτοι να μπουν στη θεση τη δικια μου μιας και "αυτοι" ειναι ποιο νηφαλιοι απο μενα ισως μπορεσουν να με συμμεριστουν και να ενστερνιστουν το προβλημα μου.

  8. #8
    Quote Originally Posted by seleios View Post
    ανεμε, να τονισω στο παραπανω μηνυμα σου οτι στην κατασταση που ειμαι δεν μπορω να μπω στη θεση κανενος, ισα-ισα αυτοι να μπουν στη θεση τη δικια μου μιας και "αυτοι" ειναι ποιο νηφαλιοι απο μενα ισως μπορεσουν να με συμμεριστουν και να ενστερνιστουν το προβλημα μου.
    Σέλειε...επειδή έχει τύχει να είμαι μπροστά σε πολλές συζητήσεις που έχεις κάνει με μέλη και σου έχουν κάνει παράπονα για απρεπή συμπεριφορά, θα σου πρότεινα να έλεγες ένα συγνώμη και να μην το ξανακανες, για να τελειώσει εκεί το θέμα.
    Με το να το ρίχνεις στην αρρώστια, ούτε που θα σε πιστέψει κανείς, ούτε θα φτιάξεις τις σχέσεις σου με κανέναν από εδώ μέσα.
    Φιλική συμβουλή.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    ελεος! δεν με καταλαβαινεις καν! αυτο ειναι το προβλημα μου, οτι η συμπεριφορα μου ειναι ακαμπτη.. δεν το θελω ομως! τι εννοεις οτι το ριχνω στο προβλημα μου? οτι προσπαθω να δικαιολογηθω ετσι? και με ενοχλει που δεν με πιστευει κανεις! γιατι δεν ειναι κανενας γιατρος να με καταλαβει! γιαυτο υποφερω! να ζητησω συγνωμη επειδη εχω προβλημα και συμπεριφερομαι λαθος?? σοβαρολογεις τωρα? γιατι μηπως νομιζεις το θελω να ειμαι λαθος? σε παρακαλω...! βγαλε με απο τη λιστα αποριψης για να σου στειλω ενα π.μ ( εαν θελεις) :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Επειδη και εγω ειμαι αυτος που ειμαι μπορω δηλαδη να σε αρχισω να σε μπινελικωνω και εσυ να μην αντιδρασεις?

    Καταλαβαινεις τι λες μη με κρινεται για την προβληματικη μου συμπεριφορα , σας κρινω εγω για την δικη σας ομως προβληματικη συμπεριφορα απεναντι μου?

    Δεν το βρισκεις λιγο παραλογο?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    κηπ, εισαι σε πολυ καλυτερη κατασταση απο εμενα και μακαρι να ημουν σαν και εσενα! εσυ ξερεις να συμπεριφερθεις οποτε μη παραπονιεσαι. εγω εχω το προβλημα οχι εσυ.. σε θεωρουσα νοημων ατομο και νομισα οτι θα με καταλαβεις. αλλα τελικα οχι... :(

  12. #12
    σελειε δεν σε εχω αποκλεισει απο πουθενα...όσον αφορά για το θέμα που λες, αν σου έστελνα εγώ ένα πμ που να σου λέει σου @$#%^^ η μανα, πως θα σου φαινόταν?
    Φαντάσου λοιπόν μετά από ένα τέτοιο πμ, εγώ να λέω πως είναι αποτέλεσμα της αρρώστιας μου και πρέπει να με καταλάβεις που σου βρίζω τη μάνα.
    Ξέρεις, και μεις άνθρωποι είμαστε, δεν είμαστε γιατροί για να βλέπουμε τα πράγματα τόσο υπεράνω.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    νομιζω οτι το να εφτανα σε θεση να εβριζα ετσι οπως λες τοτε θα επρεπε να φοραω ζουρλομανδυα... εχω προβλημα συμπεριφορας αλλα οχι τετοιας βαρυτητας.. μετα γιατι δεν μπορω να σου στειλω μυνημα οπως σε αλλους τι κανω λαθος?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    θεοφ αν θελεις στειλε μου πμ να σου απαντησω πανω σε αυτο.. δεν μπορω να σου στειλω αλλιως. (αν θελεις)

  15. #15
    Κοίτα....για τον καθένα έχει βαρύτητα αυτό που τον προσβάλει. Εμένα μπορεί να με προσβάλει να μου βρίσεις το΄σόι, άλλον μπορεί να τον προσβάλει να του στέλνεις χυδαία ερωτικά μνμ. Αν προσθέσεις σε αυτό πως τα περισσότερα παιδιά που μπαίνουν εδώ έχουν ένα εκ θέματα να αντιμετωπίσουν, δεν είναι ότικαλύτερο να αντιμετωπίζουν και ένα μέλος με τέτοιες συμπεριφορές.
    Δεν ξέρω γιατί δεν μπορείς να μου στείλεις μνμ, αν εννοείς στο φόρουμ, γιατί στο τσατ σε μπάναρε η ρέμεντι μετά απο απαίτηση πολλών μελών.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Πρέπει να πάω;
    By Κύκνος in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 43
    Last Post: 10-02-2011, 19:55
  2. Είναι τρελό αυτό που συμβαίνει-να το διαβάσετε όλοι!
    By whitecandle in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 132
    Last Post: 10-12-2010, 01:50
  3. ένα μήνυμα που αξίζει να διαβάσετε...
    By arktos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 23-02-2010, 14:51
  4. ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ
    By La_ViTa in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 33
    Last Post: 04-02-2008, 19:13
  5. βιβλίο που νομίζω αξίζει να διαβάσετε ...
    By serotonin in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 27-04-2007, 22:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •