Εχω σεξουαλικο φετιχ με μεγαλυτερες γυναικες!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 169
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    70

    Εχω σεξουαλικο φετιχ με μεγαλυτερες γυναικες!

    Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα!Ειμαι καινουριο μελος του φορουμ.Γραφω αυτο το θεμα για να μοιραστω ενα προβληματακι που εχω,το οποιο μεχρι στιγμης δεν ειναι και τραγικο,αλλα οσο περνουν τα χρονια μου φαινεται διογκωνεται!Ειμαι περιπου 22 χρονων,αρκετα εμφανισιμος αντρας ωστοσο αντιμετωπιζω μια δυσκολη,μη αποδεκτη κοινωνικα σεξουαλικη κατασταση.Απο αρκετα μικρος ειχα μια ταση να ερωτευομαι και να νιωθω ισχυρη σεξουαλικη ελξη για γυναικες που ηταν αρκετα μεγαλυτερες σε ηλικια απο εμενα.Αρχικα,στα σχολικα χρονια,ξεκινησαν να μου αρεσουν οι μεγαλυτερες συμμαθητριες μου κατα 2-3 χρονια και υστερα εστρεψα το βλεμμα μου προς τις καθηγητριες μου.Οσες ηταν ομορφες,μου αρεσαν απιστευτα πολυ.Παρατηρουσα οτι μου αρεσαν καθηγητριες περιπου ηλικιας 30-40 ετων.Τελος παντων,μολις εφυγα απο το σχολειο πιστευα οτι το φετιχ μου καποια στιγμη θα εκπληρωνοταν,καθως τα ταμπου μαθητη-καθηγητριας δεν θα υπηρχαν και πως ανετα θα εβρισκα μια γυναικα μεγαλυτερη απο εμενα για να ολοκληρωσουμε μαζι και σεξουαλικα τη σχεση μας.Ωστοσο κατι τετοιο δεν εγινε μεχρι τωρα.Οι μεγαλυτερες γυναικες μου αρεσουν ακομα περισσοτερο τωρα και θελω να τις κυνηγαω πιο πολυ απ'οσο εκανα παλια.Αλλα δυστυχως δεν εχω βρει καποια τετοια που να βρει ανταποκριση ο ερωτας μου.Περα απο το ο,τι οι περισσοτερες ειναι σε φασεις αρραβωνα με κατι ξενερωτους 35-40αρηδες κοιλαραδες,αποκληρους της ζωης,χωρις ερωτικη ενεργεια,του στιλ 12 ωρες δουλεια μετα παντοφλα στον καναπε και ειδησεις ολη μερα,(πολυ με εκνευριζουν τετοιοι φλωροι)συν τοις αλλοις νομιζουν οτι τις θελω για κατι χαλαρο,για μια συντομη σεξουαλικη εμπειρια,ναι μεν εντονη αλλα εφημερη,και με θεωρουν ενα παιδακι που ειμαι σε περιεργη φαση και οτι δεν ξερω ακομα τι θελω και απλως θα πειραματιστω μαζι τους!Νομιζουν οτι τις θελω για να παιξω λιγο ερωτικα και πως ανα πασα στιγμη θα μου γυαλισει καμια μικρη,συνομηλικη μου και θα την παρατησω την μεγαλυτερη.Εδω ειναι το μεγαλο μου προβλημα.Εγω,αυτες τις γυναικες δεν τις θελω απλα για ενα παιχνιδι,εξαλλου ποτε δεν κανω τετοια πραγματα στις γυναικες,τις σεβομαι παντα,αλλα τις θελω στα σοβαρα.Με διεγειρει φοβερα ερωτικα η αυρα που βγαζει μια μεγαλυτερη γυναικα,το σωματικο αρωμα της,οι κινησεις της,τα ποδια της,το σωμα της,το προσωπο της,γενικοτερα βλεπω οτι μου εκπεμπουν εναν ερωτισμο που δυσκολα θα τον βρω σε καποια συνομηλικη μου.Δεν λεω οτι δεν μου αρεσουν και συνομηλικες,αλλα οι μεγαλυτερες κατι μου βγαζουν περισσοτερο σεξουαλικα.Ειμαι σιγουρος πως αν μια γυναικα μεγαλυτερης ηλικιας(φυσικα μιλαω για περιπου 30-40 ετων περιπου κι οχι παραπανω) δεχοταν να δημιουργησει σχεση μαζι μου,τοτε δεν θα ηθελε να ξεκολλησει απο πανω μου και πως σεξουαλικα θα ταιριαζαμε ιδανικα και οτι η σχεση μας θα ειχε πολυ μεγαλυτερο παθος και ισχυ απ'οτι εχουν οι σχεσεις γαμου/αρραβωνα και αυτες οι αηδιες που κανουν με τους μεγαλυτερους ξενερωτους!Δεν ξερω,ειμαι σε αδιεξοδο,οι μεγαλυτερες γυναικες νομιζουν οτι ψαχνω κατι των 5-6 ραντεβου και μετα τελος.Δεν πειθονται για την γνησιοτητα των συναισθηματων μου.Εγω ποτε δεν θα απιστουσα σε μια σχεση με μεγαλυτερη μου,δεν κανω κατι τετοιο ποτε.Περα απο το ο,τι μου αρεσει σεξουαλικα μια μεγαλυτερη,νιωθω οτι θα την σεβομαι και περισσοτερο,οχι λογω ηλικιας,αλλα αισθανομαι οτι λογω της εντονης σεξουαλικης ελξης που θα με ενωνει μαζι της,δεν θα μπορω να τη βγαλω απο την ψυχολογια μου ευκολα κι ετσι δεν θα γινεται να της ειμαι απιστος,ακομα κι αν το προσπαθουσα!Αντιθετως,αυτο ι που κανουν τις λαδιες,ειναι αυτοι οι γελοιοι που πανε και παντρευονται!Νομιζουν οτι επειδη ειναι μικροτερες οτι ετσι μειωνουν τις πιθανοτητες να τις απατησουν.Κι ομως!Ενα μεγαλο ψεμα της κοινωνιας,που εχει διαιωνισει την ιδεα οτι η γυναικα πρεπει να ειναι μικροτερη για να μην απιστει ο αντρας!Οσους αντρες ξερω που κερατωσαν τις γυναικες τους,ειναι 3 χρονια και παραπανω μεγαλυτεροι τους!Αντιθετως,ξερω ζευγαρι που ο αντρας ειναι 12 χρονια μικροτερος της γυναικας και δεν εχει,ή τουλαχιστον ισχυριζεται,οτι δεν της εχει απιστησει ποτε.Τελος παντων,σας κουρασα ηδη.Τι πιστευετε πανω σε αυτο?Εχετε καποια ιδεα ισως?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    τι να σου πω ρε φιλε, ο καθενας οπως τη βρισκει, αναλογα το τι εζησε. εγω παντως και μονο σεξουαλικα να τις δω, δυσκολευομαι και παλι, γιατι δεν ειναι φρεσκιες αλλα πολυχρησιμοποιημενες, και μου βγαζουν το συνδρομο μανουλα (που δεν ειναι κακο να σου προσφερει τα παντα μια μεγαλυτερη γυναικα, απλα δε ξερω ποσο μπορει να κρατησει κι αυτο). η τελευταια παντως cougar που μου την επεσε για τριο μαζι με τον αρραβωνιαστικο της, με αηδιασε με τη συμπεριφορα της, αφου πηγε να με φιλισει χωρις να εχει υπαρξει φλερτ. μου επιασαν και τη κουβεντα μετα περι Ελλαδας και ξενερωσα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    φασεις αρραβωνα με κατι ξενερωτους 35-40αρηδες κοιλαραδες,αποκληρους της ζωης,χωρις ερωτικη ενεργεια,του στιλ 12 ωρες δουλεια μετα παντοφλα στον καναπε και ειδησεις ολη μερα,(πολυ με εκνευριζουν τετοιοι φλωροι)
    Και νομιζεις οτι εισαι το "λουκουμι" για αυτες τι γυναικες επειδη εισαι νεος και σκεφτεσαι "αγνα" ή ετσι εχεις την εντυπωση τουλαχιστον.

    Κανεις λαθος.

    Και μενα μου αρεσουν οι μεγαλες γυναικες...πλεον συνομηλικες...συνηθισμενο ειναι.
    Καλη τυχη...αλλα θα χρειαστεις να χτισεις πολλα για να κοντραρεις εναν αποκληρο 35-40. Ή νομιζεις οτι μεχρι τα 35 σου εσυ δεν θα εχεις "χτισει" τιποτα και δεν αναφερομαι σε χρημα αλλα σε προσωπικοτητα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Και νομιζεις οτι εισαι το "λουκουμι" για αυτες τι γυναικες επειδη εισαι νεος και σκεφτεσαι "αγνα" ή ετσι εχεις την εντυπωση τουλαχιστον.

    αλλα θα χρειαστεις να χτισεις πολλα για να κοντραρεις εναν αποκληρο 35-40. Ή νομιζεις οτι μεχρι τα 35 σου εσυ δεν θα εχεις "χτισει" τιποτα και δεν αναφερομαι σε χρημα αλλα σε προσωπικοτητα.
    Τι ακριβως εννοεις?Μηπως οτι απο τα 25 και μετα,το βασικο κριτηριο ειναι η "τσεπη" ?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τι ακριβως εννοεις?Μηπως οτι απο τα 25 και μετα,το βασικο κριτηριο ειναι η "τσεπη" ?
    Οχι εννοω οτι ο ανθρωπος εξελισεται συνεχεια...συγκρινε τον εαυτο σου με τα 15 σου και θα καταλαβεις.
    Εγω δεν θα ελεγα οχι φυσικα σε μια πιτσιρικα...αλλα να σου πω την αληθεια μπορει και να βαριομουν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Οχι εννοω οτι ο ανθρωπος εξελισεται συνεχεια...συγκρινε τον εαυτο σου με τα 15 σου και θα καταλαβεις.
    Εγω δεν θα ελεγα οχι φυσικα σε μια πιτσιρικα...αλλα να σου πω την αληθεια μπορει και να βαριομουν.
    Καλα εννοειται οτι εξελισσεται.Τι ειδους αλλαγη πιστευεις οτι μπορει να υπαρξει με εμενα?Παντως και στα 15 μου,παλι μου αρεσαν οι μεγαλυτερες.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Οχι εννοω οτι ο ανθρωπος εξελισεται συνεχεια...συγκρινε τον εαυτο σου με τα 15 σου και θα καταλαβεις.
    Εγω δεν θα ελεγα οχι φυσικα σε μια πιτσιρικα...αλλα να σου πω την αληθεια μπορει και να βαριομουν.
    Εννοειται οτι εξελισσεται.Τι αλλαγη θα συμβει σε μενα?Διοτι και στα 15 μου που ειπες παλι οι μεγαλυτερες μου αρεσαν!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Helvete View Post
    Καλα εννοειται οτι εξελισσεται.Τι ειδους αλλαγη πιστευεις οτι μπορει να υπαρξει με εμενα?Παντως και στα 15 μου,παλι μου αρεσαν οι μεγαλυτερες.
    Δεν μπορω να ξερω την εξελιξη σου , αλλα μπορει σε 5 χρονια να βλεπεις αυτο το ποστ και να λες πιστευα αυτα τα πραγματα?
    Μπορει φυσικα να σου αρεσουν ακομα οι μεγαλυτερες , ασχετο αυτο.
    Διαφωνω σε αρκετα σημεια του ποστ σου , αλλα δεν θελω να επεκταθω , αλλωστε η ουσια ειναι οτι ψαχνεις αλλα δεν βρισκεις γιατι δεν σε παιρνουν στα "σοβαρα" για τα αισθηματα σου και
    προτιμουν συνομηλικους ή μεγαλυτερους ή κατι.
    Υπαρχουν ολων των λογιων οι πορτοκαλιες εκει εξω...ισως πρεπει να προσπαθησεις πιο πολυ απο το συνηθισμενο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Δεν μπορω να ξερω την εξελιξη σου , αλλα μπορει σε 5 χρονια να βλεπεις αυτο το ποστ και να λες πιστευα αυτα τα πραγματα?
    Μπορει φυσικα να σου αρεσουν ακομα οι μεγαλυτερες , ασχετο αυτο.
    Διαφωνω σε αρκετα σημεια του ποστ σου , αλλα δεν θελω να επεκταθω , αλλωστε η ουσια ειναι οτι ψαχνεις αλλα δεν βρισκεις γιατι δεν σε παιρνουν στα "σοβαρα" για τα αισθηματα σου και
    προτιμουν συνομηλικους ή μεγαλυτερους ή κατι.
    Υπαρχουν ολων των λογιων οι πορτοκαλιες εκει εξω...ισως πρεπει να προσπαθησεις πιο πολυ απο το συνηθισμενο.
    To προβλημα ειναι οτι τους αντρες που επιλεγουν,τους επιλεγουν απ'οτι φαινεται με κριτηρια κυριως μη συναισθηματικα.Απ'την αλλη ομως οταν τις πλησιαζω,θεωρουν οτι εγω δεν εχω συναισθηματικους σκοπους!Μα απο που κι ως που απ'τη στιγμη που ουτε οι αντρες τους,ουτε οι ιδιες παντρευονται με βασικο κινητρο το συναισθημα,απαιτουν κατι τετοιο απο εμενα και μαλιστα δεν πειθονται κιολας!Θελουν να εχουν συναισθημα,αλλα απεναντιας στην καθημερινοτητα τους καθε τους κινηση,καθε τους συναναστροφη με αλλους βασιζεται σε οτιδηποτε αλλο περα απο συναισθημα!Τι σοι παραμυθια ειναι αυτα,σε ποιον τα πουλανε?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Helvete View Post
    To προβλημα ειναι οτι τους αντρες που επιλεγουν,τους επιλεγουν απ'οτι φαινεται με κριτηρια κυριως μη συναισθηματικα.Απ'την αλλη ομως οταν τις πλησιαζω,θεωρουν οτι εγω δεν εχω συναισθηματικους σκοπους!Μα απο που κι ως που απ'τη στιγμη που ουτε οι αντρες τους,ουτε οι ιδιες παντρευονται με βασικο κινητρο το συναισθημα,απαιτουν κατι τετοιο απο εμενα και μαλιστα δεν πειθονται κιολας!Θελουν να εχουν συναισθημα,αλλα απεναντιας στην καθημερινοτητα τους καθε τους κινηση,καθε τους συναναστροφη με αλλους βασιζεται σε οτιδηποτε αλλο περα απο συναισθημα!Τι σοι παραμυθια ειναι αυτα,σε ποιον τα πουλανε?
    Ειτε σου αρεσουν για αυτο που ειναι ειτε δεν σου αρεσουν.
    Το να κατηγορεις την συνομωταξια των γυναικων επειδη δεν προτιμουν εσενα...δεν εχει νοημα.
    Προτιμουν...αυτους που προτιμουν , τωρα τα κριτηρια για καθε μια ειναι διαφορετικα....οπως σε ολους τους ανθρωπους.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Οι αντρες της ηλικιας σου (22!!!)ειναι λιγο επιπολαιοι και με συγχωρεις για τον χαρακτηρισμο..βεβαια εσυ μπορει να εισαι η εξαιρεση,εγω δεν θα το αμφισβητησω αυτο!!
    Το να σε ελκυουν μεγαλυτερες γυναικες ειναι οκ..το να προεξοφλεις οτι θα εισαι πιστος η οτιδηποτε αλλο ,ειναι αλλο πραγμα..γιατι πολυ απλα σε καμια σχεση δεν μπορεις να προβλεψεις την εξελιξη..
    Στο χερι σου ειναι να βρεις την γυναικα που θα σε καταλαβει,αυτη που θα θελει να κανει σχεση με μικροτερο,αυτη που θα σε πιστεψει...
    αν εισαι αυθεντικος αυτο θα φανει dont worry..
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το θεμα ειναι οτι υπαρχει ενα μυθος εδω.
    Απαξ και σε αγαπω και τρεφω αγνα συναισθηματα πρεπει εσυ να "πεσεις"
    Σαν παραδειγμα μπορει να ειναι μια κοπελλα που με αγαπα τρελλα και να εχει τα καλυτερα συναισθηματα για μενα. Εγω ομως την βρισκω βαρετη , δεν περναω καλα μαζι της κλπ κλπ. Πρεπει να καταπιεσω τα δικα μου
    θελω επειδη εχει αυτη αγνα συναισθηματα? Δεν δενει το γλυκο απλως.
    Το να λες επειδη εχω συναισθηματα για σενα εσυ δεν εχεις κατα καποιο τροπο δικαιωμα να λες οχι ειναι καπως...τεσπα μακαρι για οσες ενοιωθα συναισθηματα να πεφταν θα ζουσα στον παραδεισο επι γης:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by Αφωτεινή View Post
    Οι αντρες της ηλικιας σου (22!!!)ειναι λιγο επιπολαιοι και με συγχωρεις για τον χαρακτηρισμο..βεβαια εσυ μπορει να εισαι η εξαιρεση,εγω δεν θα το αμφισβητησω αυτο!!
    Το να σε ελκυουν μεγαλυτερες γυναικες ειναι οκ..το να προεξοφλεις οτι θα εισαι πιστος η οτιδηποτε αλλο ,ειναι αλλο πραγμα..γιατι πολυ απλα σε καμια σχεση δεν μπορεις να προβλεψεις την εξελιξη..
    Στο χερι σου ειναι να βρεις την γυναικα που θα σε καταλαβει,αυτη που θα θελει να κανει σχεση με μικροτερο,αυτη που θα σε πιστεψει...
    αν εισαι αυθεντικος αυτο θα φανει dont worry..
    Το αν εισαι πιστος ή οχι ειναι καθαρα θεμα ηθικης!Δεν εχει να κανει με το αν ειναι καλη η σχεση ή οχι,ουτε αν με το αν σε καλυπτει ο/η συντροφος σου.Αν δεν ταιριαζετε,τοτε πολυ απλα χωριζετε.Δεν ειναι αναγκη να απατησεις την γυναικα σου.Οποιος τα λεει αυτα,οτι και καλα δεν τον καλυπτει η κοπελα του και γιάυτο την απαταει ειναι ενα αγραμματο σκουπιδι!Οχι μονο δεν παραδεχεται την αλητεια του,αλλα προσπαθει εμμεσως να ριξει το φταιξιμο στον συντροφο του!Ειναι 2 φορες σκουπιδι δηλαδη!Ο αλλος διπλα σου ειναι σκοπος,δεν μπορεις να χρησιμοποιεις τα συναισθηματα του ετσι για πλακα!Οχι μονο λοιπον δεν θα ημουν απιστος,αλλα δεν χωνευω και αυτους τους γελοιους-γελοιες που ειναι απιστοι και τα ριχνουν στο ταιρι τους!Επομενως,δεν εξαρταται απο τη ροη της σχεσης η απιστια,αλλα εξαρταται απο τις δικες σου αρχες ΚΑΙ ΜΟΝΟ.Ολα τα αλλα ειναι ψεματα και δικαιολογιες που εχει επινοησει η σαβουρα της κοινωνιας για να δικαιολογει την πορνεια της!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Το θεμα ειναι οτι υπαρχει ενα μυθος εδω.
    Απαξ και σε αγαπω και τρεφω αγνα συναισθηματα πρεπει εσυ να "πεσεις"
    Σαν παραδειγμα μπορει να ειναι μια κοπελλα που με αγαπα τρελλα και να εχει τα καλυτερα συναισθηματα για μενα. Εγω ομως την βρισκω βαρετη , δεν περναω καλα μαζι της κλπ κλπ. Πρεπει να καταπιεσω τα δικα μου
    θελω επειδη εχει αυτη αγνα συναισθηματα? Δεν δενει το γλυκο απλως.
    Το να λες επειδη εχω συναισθηματα για σενα εσυ δεν εχεις κατα καποιο τροπο να λες οχι ειναι καπως...τεσπα μακαρι για οσες ενοιωθα συναισθηματα να πεφταν θα ζουσα στον παραδεισο επι γης:)
    επιεικως απαιχτο!!
    συναισθηματικος εκβιασμος με τα ολα του..
    Παντως νομιζω οτι το θεμα ειναι οτι δεν τον παιρνουν στα σοβαρα..
    Ειναι λογικο ομως..ειναι 22 αμα την πεσει σε μια 30αρα η 40αρα ποσο μακρια μπορει να παει μια τετοια σχεση?σεξουαλικα ναι ,αλλα μετα τι θα λενε?αν η διαφορα ειναι μικροτερη και εχουν και μια κοινη παιδεια η εστω κοινα ενδιαφεροντα,κατι θα λεγαμε..
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το αν εισαι πιστος ή οχι ειναι καθαρα θεμα ηθικης!Δεν εχει να κανει με το αν ειναι καλη η σχεση ή οχι,ουτε αν με το αν σε καλυπτει ο/η συντροφος σου.Αν δεν ταιριαζετε,τοτε πολυ απλα χωριζετε.Δεν ειναι αναγκη να απατησεις την γυναικα σου.Οποιος τα λεει αυτα,οτι και καλα δεν τον καλυπτει η κοπελα του και γιάυτο την απαταει ειναι ενα αγραμματο σκουπιδι!Οχι μονο δεν παραδεχεται την αλητεια του,αλλα προσπαθει εμμεσως να ριξει το φταιξιμο στον συντροφο του!Ειναι 2 φορες σκουπιδι δηλαδη!Ο αλλος διπλα σου ειναι σκοπος,δεν μπορεις να χρησιμοποιεις τα συναισθηματα του ετσι για πλακα!Οχι μονο λοιπον δεν θα ημουν απιστος,αλλα δεν χωνευω και αυτους τους γελοιους-γελοιες που ειναι απιστοι και τα ριχνουν στο ταιρι τους!Επομενως,δεν εξαρταται απο τη ροη της σχεσης η απιστια,αλλα εξαρταται απο τις δικες σου αρχες ΚΑΙ ΜΟΝΟ.Ολα τα αλλα ειναι ψεματα και δικαιολογιες που εχει επινοησει η σαβουρα της κοινωνιας για να δικαιολογει την πορνεια της!
    Καταρχην...την ηθικη την οριζει η κοινωνια. Οταν λες σαβουρα το μεγαλυτερο μερος της κοινωνιας ξαφνικα η ηθικη σου...δεν ειναι τοσο ηθικη για τους περισσοτερους.

    Τεσπα εμενα πρεπει να ιδρωσει η γυναικα να με κρατησει:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 12 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Οι 22 μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας!!
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 12-08-2010, 03:19
  2. σεξουαλικο προβλημα
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 30-11-2009, 08:16
  3. Σεξουαλικό Πρόβλημα - Help me παίδες!!!
    By Panos20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 29-08-2009, 13:15
  4. ιστοριες ντροπης στον σεξουαλικο τομεα
    By πολυμνια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 04-05-2009, 01:35
  5. Γυναίκες XY?
    By perimpanoy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 11-09-2005, 20:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •