46χρονη κατηγορείται ότι εξέδιδε την 12χρονη κόρη της
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305

    46χρονη κατηγορείται ότι εξέδιδε την 12χρονη κόρη της

    Την 12χρονη κόρη της, κατηγορείται ότι εξέδιδε σε 66χρονο, 46χρονη μετανάστρια στο Ηράκλειο Κρήτης, με ανταμοιβή τροφές, ποτά και καφέδες. Ως συνεργός της κατηγορείται η μεγάλη κόρη της, 23 ετών.

    Στο τελευταίο "ραντεβού", την παραμονή της Πρωτοχρονιάς, σε ερημική περιοχή, επενέβησαν οι αστυνομικοί και συνέλαβαν τον 66χρονο επ΄ αυτοφώρω. Στο αυτοκίνητο βρήκαν τσιγάρα, ποτά, ξηρούς καρπούς και καφέδες, που προόριζε για πληρωμή στη 12χρονη.

    Μετά την ομολογία του συνέλαβαν και την 46χρονη και την 23χρονη κόρη της και αύριο θα οδηγηθούν στον εισαγγελέα.

    http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=237591
    http://www.mazi.org.gr/

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    θα εδινα και την μιση μου ζωη για ενα 5λεπτο τετ α τετ με την 46χρονη!αυτα ειναι..ποση ανωμαλια υπαρχει πια ρε πουστη μου δηλαδη?καταστρεφουν παιδικες ψυχουλες οι ανωμαλαρες!!!και ο ανθρωπος??που εχει φτασει ο ανθρωπος να πουλαει το παιδι του,την ψυχουλα του και το κορμακι του,για ενα κουτι καφε και ξηρους καρπους??λεμε οτι θα ερθει το τελος του κοσμου,αλλα δυστυχως το βιωνουμε αυτο το τελος!γιατι εχει "τελειωσει" ο ανθρωπος!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους και όλες, με υγεία και ψυχική δύναμη να αντιμετωπίσουμε όλα τα στραβά κι ανάποδα τούτου του κόσμου, κι ένα από αυτά είναι και το θέμα σου καλή μου Άρκτε.

    Δώρα μου, γιατί 5 λεπτά ΜΟΝΟ με την μάνα που φέρει καταχρηστικά ένα τίτλο τιμής και θα έπρεπε να αναφέρεται με απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς γιατί μονάχα αυτοί της πρέπουν ? Η 23χρονη αδελφή είναι ανήλικη και άμοιρη ευθυνών ? Και τέλος αυτό το 66χρονο τέρας που ασελγεί επάνω σ' ένα παιδικό κορμάκι 12χρονών ? Και 35 να ήταν, πάλι βρέφος του πέφτει γαμώτο μου, πως να μεγαλώσει αυτή η άγουρη ψυχούλα, αλώβητη από μνήμες αποστροφής, ένα γέρικο κορμί από πάνω του να πνίγει τον παιδικό του κόσμο και να το αναγκάζει να ωριμάσει απότομα, να σαπίζει πριν καλά καλά ανθίσει ?

    Οι άνθρωποι κι οι υπάνθρωποι, όπου οι δεύτεροι καθορίζουν την ποιότητα των πρώτων.....

    Κρίμα για το κοριτσάκι, γιατί θα χρειαστεί μια ολόκληρη ζωή για να μαζέψει τα κομμάτια της ψυχής της....
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by sabb View Post
    Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους και όλες, με υγεία και ψυχική δύναμη να αντιμετωπίσουμε όλα τα στραβά κι ανάποδα τούτου του κόσμου, κι ένα από αυτά είναι και το θέμα σου καλή μου Άρκτε.

    Δώρα μου, γιατί 5 λεπτά ΜΟΝΟ με την μάνα που φέρει καταχρηστικά ένα τίτλο τιμής και θα έπρεπε να αναφέρεται με απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς γιατί μονάχα αυτοί της πρέπουν ? Η 23χρονη αδελφή είναι ανήλικη και άμοιρη ευθυνών ? Και τέλος αυτό το 66χρονο τέρας που ασελγεί επάνω σ' ένα παιδικό κορμάκι 12χρονών ? Και 35 να ήταν, πάλι βρέφος του πέφτει γαμώτο μου, πως να μεγαλώσει αυτή η άγουρη ψυχούλα, αλώβητη από μνήμες αποστροφής, ένα γέρικο κορμί από πάνω του να πνίγει τον παιδικό του κόσμο και να το αναγκάζει να ωριμάσει απότομα, να σαπίζει πριν καλά καλά ανθίσει ?

    Οι άνθρωποι κι οι υπάνθρωποι, όπου οι δεύτεροι καθορίζουν την ποιότητα των πρώτων.....

    Κρίμα για το κοριτσάκι, γιατί θα χρειαστεί μια ολόκληρη ζωή για να μαζέψει τα κομμάτια της ψυχής της....
    μπραβο, αυτο!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Θελω πολυ να μαθω την ποινη των 3 ζωων!

    Αν ειναι λιγοτερη του "εγκαταλειψη σε ενα ερημικο ζουγκλο-νησι στον ειρηνικο περιτρυγιρισμενο με καρχαριες, γεματο αρπαχτικα, μανιακους δολοφονους θανατοποινιτες αμολυσμενους εκει, καθως και δηλητηριωδη φυτα και φιδια" τοτε μαλλον δεν θα εχει αποδοθει σωστα δικαιοσυνη...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    και λιγα λες μπολτ!λιγα!saab δεν θα αντεχα παραπανω απο 5 λεπτα,γιατι θα εκανα εγκλημα!3 ψιλες θα ηθελα να της ριξω στην "μανα"..

    οτι ποινη και να τους ριξουν,δεν θα απαλυνουν τον πονο του κοριτσιου!ειναι καμενο χαρτι δυστυχως!δεν ξεπερνιουνται αυτα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ποσο διαστροφη μπορει να κρυβει ο ανθρωπος

    66χρονος σε δωδεκαχρονη

    ειλικρινα ειναι φοβερο και δυστυχως δεν ειναι το μονο περιστατικο

    πως γινεται και καταντουν τοσο διαστροφικοι οι ανθρωποι? τι τους παει κατα κει?

    βλακεια? κακια? αμαθεια? δαιμονικη κατασταση? τι αλλο μπορει να κανει εναν 66χρονο παππου να ευχαριστιεται την ασελγεια σε ερημικη τοποθεσια με ενα κοριτσακι?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ο παππούς είναι διατροφικός οκ
    η μάνα που πουλούσε αυτό το κοριτσάκι τί να πεις για αυτήν ?
    τουλάχιστον πως είναι τέρας.
    κ πως δν της άξιζε να γίνει μάνα.
    http://www.mazi.org.gr/

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ετσι για την ιστορια,για να δειτε τι θα πει ελληνικη δικαιοσυνη,ο παππους αφεθηκε ελευθερος με εγγυηση 10.000 ευρω!αυτα ειναι...τοσο κοστισε η ψυχη του παιδιου!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    http://alfanea.blogspot.com/2011/01/66.html

    για ολοκληρη την ιστορια.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    4
    μπραβο στον αστυνομικο που δε "βαρεθηκε" να ακολουθησει το αυτοκινητο..που εμπιστευτηκε το ενστικτο του..αυτο κραταμε ως παραδειγμα..μπραβο επισης στο δικαστηριο που αθωωσε το κτηνος το γερο..η ζωη μπορει να ειναι δωρο και πολυ ομορφη..αλλα ασχημαινει τοσο πολυ οταν κανουν τη φαντασια μου να μην εξαντλειται..που απ οταν καταλαβα τι γινεται στον κοσμο..πραγματικα καταλαβα οτι δεν αξιζει να ζω..

Similar Threads

  1. Replies: 113
    Last Post: 01-05-2011, 16:23
  2. Αυτοκτονησαν μανα και κορη με φυτοφαρμακο
    By Winston_man in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 23-03-2010, 13:55
  3. Μάνα- κόρη
    By edin in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 17
    Last Post: 18-03-2009, 12:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •