ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 141
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by simetra View Post
    η γυναικα του ειναι μαια και αυτη εγραψε στο χαρτι τα στοιχεια τα ειχαν κανονισει.Εγινε τελειως στα μαυρα η εκτρωση ουτε πραγματικο ονομα δεν χρειαστηκε.δεν εχω λογο να σου πω ψεματα και δεν εχω λογο να σε πεισω για κατι αν δεν με πιστευεις πολυ απλα μην απαντησεις.
    να σε ρωτησω,παρακολουθεις τουρκικα σιριαλ?

  2. #17
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    ΟΧΙ γιατι?

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ενταξει! :P

  4. #19
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Τι ενταξει????δεν το καταλαβαινω αυτο το ειρωνικο ΥΦΑΚΙ!Εδω μπηκα να συζητησω ενα προβλημα που εχω και οχι να ακουω τις ειρωνιες που θα πεταξει ο καθενας!

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    κοριτσακι μου εμενα προσωπικα δεν με πειθεις,σε πειραζω,δεν σε ειρωνευομαι!καλο σου μεσημερι!

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Βρε Δώρα μου, το κοριτσάκι είπε ότι έχει ένα πρόβλημα, αφού το λένε όλοι ότι συμβαίνουν αυτά, γιατί δεν το πιστεύεις; Τι λόγο έχει να λέει ψέμματα; Έχεις σκεφτεί ότι ίσως να λέει αλήθεια και να το αδικείς τελείως; Σκέφτηκα κι εγώ στην αρχή ότι ίσως έχεις δίκιο, αλλά δεν μπορεί να λέει τόσα ψέμματα κι αφού το λένε και οι άλλοι. Είναι άδικο αυτό για το κορίτσι!
    Και Ρούλα, δεν είναι εύκολο να το πεις στους γονείς σου αυτό, θα χαλάσουν την καλή εικόνα που έχουν για σένα, λες και έκανες κανένα έγκλημα, θα μου πεις δεν έκανες, αλλά για μένα δεν είναι έγκλημα η έκτρωση αφού δεν έχει γεννηθεί το παιδί και συνεπώς μάλλον δεν νιώθει, εξάλλου τόσα παιδιά που δεν γεννιούνται, τι είναι; Και δεύτερον δεν εστιάζουν εκεί οι γονείς ότι έκανες έγκλημα, αλλά στο ότι έκανες σεξ στα 15, και κανένα παιδί δεν θα θελε να το μάθουν οι γονείς του αυτό. Άσε τις τύψεις για τον αντίκτυπο στην κοινωνία. Δράμα λέμε η κατάσταση, απλά και μόνο από μια άτυχη στιγμή.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    το θεμα ειναι αν θα χαλασουν οι γονεις την καλη εικονα που εχουν για το παιδι τους???αν το παιδι τους παθεναι κατι πανω στην αμβλωση τωρα τι θα λεγαμε???και οσο αφορα εμενα η αμβλωση ειναι εγκλημα!!αλλα δεν θα αναλυσουμε τωρα αυτο!!ο καθε ενας απο εμας εχει τα δικα του πιστευω πανω στο θεμα αμβλωσης...αλλα μην ξεχνας οτι στην συγκεκρημενη περιπτωση μιλαμε για ενα παιδι 15 χρ...αυτο που το πας???

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    αγαπητη μου λαιτ,ειπα παραπανω γιατι δεν με πειθει!ναι υπαρχουν διεφθαρμενοι γιατροι,οχι σε παιδια ομως!οχι για την καλη του την καρδια,αλλα για να μην βρεθει στις φυλακης τα σιδερα!εδω για το νυχι σου πας κ σου ζητανε ιστορικο και η κοπελια εδω μας λεει οτι την μετρησε στο υψος κανοντας μια επεμβαση??α θα την ειδε λεει ψηλη ειναι αρα μεγαλη κοπελα,ας μην της παρουμε στοιχεια,γυναικααααααα εσυ που εισαι μαια κανονισε το θεμα!

    τελος παντων,γνωμη μου κοριτσακια! :)

  9. #24
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Δεν εχω σκοπο να σε πεισω ουτε να κοροιδεψω κανεναν!Αν οπως λες δεν σε πειθω δεν με νοιαζει μην γραφεις στο θεμα μου και μην με ειρωνευσε τι καθεσαι και ασχολεισε αφου δεν σε πειθω.?

  10. #25
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    να σε ρωτησω,παρακολουθεις τουρκικα σιριαλ?

    αχααααααααααααααααα.....(σορ ι για το οφ τοπικ, αλλα ελλιωσα...)

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    το θεμα ειναι αν θα χαλασουν οι γονεις την καλη εικονα που εχουν για το παιδι τους???αν το παιδι τους παθεναι κατι πανω στην αμβλωση τωρα τι θα λεγαμε???και οσο αφορα εμενα η αμβλωση ειναι εγκλημα!!αλλα δεν θα αναλυσουμε τωρα αυτο!!ο καθε ενας απο εμας εχει τα δικα του πιστευω πανω στο θεμα αμβλωσης...αλλα μην ξεχνας οτι στην συγκεκρημενη περιπτωση μιλαμε για ενα παιδι 15 χρ...αυτο που το πας???
    Ρούλα, αν ήθελε να κάνει την άμβλωση, είτε το ήξεραν οι γονείς της είτε όχι, θα την έκανε. Το θέμα είναι σε ποιόν γιατρό. Εκεί θα άλλαζε, αλλά δεν παίζει και πολύ ρόλο, αφού και με τους γονείς της και πάλι δεν θα ήταν σίγουρο ότι θα πετύχαινε η επέμβαση. Το θέμα για 15 χρονών που κολλάει; Δηλαδή τι θες να πεις με αυτό;

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    οτι ειναι παιδι και οχι εννηλικας???αυτο δεν σου λεει κατι?

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    αγαπητη μου λαιτ,ειπα παραπανω γιατι δεν με πειθει!ναι υπαρχουν διεφθαρμενοι γιατροι,οχι σε παιδια ομως!οχι για την καλη του την καρδια,αλλα για να μην βρεθει στις φυλακης τα σιδερα!εδω για το νυχι σου πας κ σου ζητανε ιστορικο και η κοπελια εδω μας λεει οτι την μετρησε στο υψος κανοντας μια επεμβαση??α θα την ειδε λεει ψηλη ειναι αρα μεγαλη κοπελα,ας μην της παρουμε στοιχεια,γυναικααααααα εσυ που εισαι μαια κανονισε το θεμα!

    τελος παντων,γνωμη μου κοριτσακια! :)
    Εγώ την πιστεύω πάντως. Σαφώς και υπάρχουν και διεφθαρμένοι γιατροί και σε παιδιά, ακούγεται το πιο λογικό με τόσα που συμβαίνουν! Αλλά αν δεν ήθελε να το πει στους γονείς της και πιεζόταν τι θα έκανε τότε; Κι εγώ πχ αν μου συνέβαινε, δεν θα θελα να το πω στους γονείς μου και να τους αντιμετωπίσω μετά, μπορεί να με έδιωχναν και από το σπίτι λέμε τώρα! Αφού είναι αυστηροί οι γονείς της!

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    οτι ειναι παιδι και οχι εννηλικας???αυτο δεν σου λεει κατι?
    Ναι σε τι πράγμα να μου λέει; Δεν μπήκα για να τσακωθώ, απλώς διαφωνούμε.

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    δηλαδη ενας γιατρος,κανει εκτρωση σε ενα 15χρονο κοριτσακι,ετσι απλα!!αγνοωντας καθε κινδυνο που μπορει να προκυψει!οκ!

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το κακο ζει μεσα μας
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 27-11-2010, 12:13
  2. ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 22-10-2010, 02:19
  3. εχω ενα κακο ελαττωμα....
    By xrisaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 21-08-2010, 15:18
  4. Replies: 92
    Last Post: 04-02-2010, 01:39
  5. ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Ή ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ
    By oberon in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-2006, 22:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •