ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 141
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    δηλαδη ενας γιατρος,κανει εκτρωση σε ενα 15χρονο κοριτσακι,ετσι απλα!!αγνοωντας καθε κινδυνο που μπορει να προκυψει!οκ!
    δηλαδη εσυ πιστευεις οτι δεν υπαρχουν χασαπηδες ...που σκεφτονται μονο το χρημα...μαλιστα!!

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Και τι να γίνει, να μείνει έγγυος ένα 15χρονο;; Είναι η άτυχη στιγμή!!

  3. #33
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Ειναι ελεος η κατασταση!Το φορουμ ειναι υποστηριξης!!!!Καλα λεω εγω δεν μπορεις να εμπιστευτεις κανεναν γραφεις ενα προβλημα που εχεις και δεν μπορεις να το εμπιστευτεις αλλου και σε βγαζουν και ψευτρα και σε γελοιοποιουν απο πανω λες και εχεις σκοπο να τους κοροιδεψεις και εχεις λογο να γραφεις ψεμματα.Ζητας βοηθεια και σε φτυνουν !!!

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Σημέτρα μην αρπάζεσαι. Δεν είναι όλοι εναντίον σου. Εξάλλου έτσι είναι ο κόσμος δεν σε καταλαβαίνουν, τώρα θα τον μάθεις; Και έξω τα ίδια είναι.

  5. #35
    Σημέτρα είναι φόρουμ υποστήριξης που αποτελείται από ανθρώπους, οι οποίοι έχουν άποψη και δικαίωμα να την εκφράζουν.
    Και μένα δεν με πείθεις για αυτό δεν ασχολήθηκα, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν μπορώ να το εκφράσω. Κατά τα άλλα σου εύχομαι καλή τύχη.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    δηλαδη εσυ πιστευεις οτι δεν υπαρχουν χασαπηδες ...που σκεφτονται μονο το χρημα...μαλιστα!!
    Ίσως υπάρχουν, δεν λέω, δεν ξέρω εγώ τι κάνει ο καθένας, άλλωστε εγχείρηση δεν έχω κάνει, αλλά και οι γονείς να πήγαιναν, πάλι δεν θα ήταν σίγουρη η εγχείρηση, σε όποιον γιατρό και να πήγαιναν. Υπήρχε ένα ρίσκο με αυτή την εγχείρηση, ήταν πολύ τραγική στιγμή...

  7. #37
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    ΕΕΕΕ ωραια τοτε μην ασχολειστε καν και μην με γελοιποιητε αφηστε τους αλλους που μπορουν να με βοηθησουν τουλαχιστον και οχι να με κανουν χειροτερα.Ο γιατρος δεν ηταν χασαπης ουτε μαναβης ουτε μπΑΚΑλης.Ηταν γιατρος ξερει την δουλεια του η περιπτωσει να υπαρξει κινδυνος στην εκτρωση που ηταν 6 εβδομαδες το παιδι ηταν ελαχιστες.Τοσες γυναικες κανουν εκτρωσεις.Δεν ειναι καμια ενχειρηση με 200 ραμματα σε μια ωρα ειχα τελειωσει ουτε πονεσα ουτε τιποτα ισα ισα κοιμομουνα και μετα με ξυπνησαν μετα πονουσε λιγο αλλα οκ.τι το μεγαλοποιησατε λες και ειναι καμια σπουδαια ενχειρηση

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    ρε παιδια μην τρελαθουμαι τωρα!!εμενα μου εχει τυχει περιπτωση γιατρου σ εμια πολυ κοντινη μου φιλη η οποια δεν ηταν 15 αλλα 30 να τησ λεει οτι εχει ινομυωματα μονο και μονο για να την βαλει χειρουργειο και να παρει το χρημα..λετε να μην βρεθηκε ενας απο τουσ τοσους ανιδεους να κανει αμβλωση στην κοπελα???εκτος αν ζουμε σε διαφορετικουσ κοσμους και δεν το εχω καταλαβει!!

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    δηλαδη εσυ πιστευεις οτι δεν υπαρχουν χασαπηδες ...που σκεφτονται μονο το χρημα...μαλιστα!!
    εχω δουλεψει με πολλους χασαπηδες!αλλα οσο σφαχτες κ φιλοχρηματοι να ειναι το κεφαλακι τους το θελουν ησυχο!

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by roula35 View Post
    ρε παιδια μην τρελαθουμαι τωρα!!εμενα μου εχει τυχει περιπτωση γιατρου σ εμια πολυ κοντινη μου φιλη η οποια δεν ηταν 15 αλλα 30 να τησ λεει οτι εχει ινομυωματα μονο και μονο για να την βαλει χειρουργειο και να παρει το χρημα..λετε να μην βρεθηκε ενας απο τουσ τοσους ανιδεους να κανει αμβλωση στην κοπελα???εκτος αν ζουμε σε διαφορετικουσ κοσμους και δεν το εχω καταλαβει!!
    εισαι εκτος θεματος!ναι κανουν εκτρωσεις σε ανηλικες,μονο με συγκαταθεση γονιου ομως!ειναι νομοθεσια τελος.

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    εχω δουλεψει με πολλους χασαπηδες!αλλα οσο σφαχτες κ φιλοχρηματοι να ειναι το κεφαλακι τους το θελουν ησυχο!
    ναι οκ....να κοιμασαι με το πλευρο που κοιμασαι...επειδη λες οτι εχεις δουλεψει με χασαπηδες τοτε θα επρεπε να ξερεις οτι μπρος το χρημα κανενας δεν σκεφτεται το κεφαλακι του!!!δεν μιλαω για ολο το συστημα να το ξεκαθαρισω αυτο..αλλα οχι οτι δεν υπαρχει γιατρος που θα αναλαβει κατι τετοιο...

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    το κουρασαμε το θεμα!

  13. #43
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    εσυ το κουρασες που μας λες για τα τυπικα κανενας δεν τα τειρει τα νομοθετικα και τα τυπικα σιγα μην ειδαν κ το βιβλιαριο μου:!!!!!!πριν κανω την εκτρωση με ειδε εκει ενας καρδιολογος και τελος.μηπως θεσ να με ρωτησεις και αν μου κοψανε αποδειξη?

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Καλά εγώ είπα άσχετο γιατί άλλο κατάλαβα. Νόμιζα Ρούλα ότι αναφερόσουν σε μένα και είχες κάνει λάθος. Πάντως είναι άδικο να μην πιστεύουμε το κορίτσι, γιατί να πει ψέμματα το ξαναλέω!

  15. #45
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Επειδη εχεις δουλεψει νοσοκομα το παιζεις εξυπνη και καθως πρεπει.

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το κακο ζει μεσα μας
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 27-11-2010, 12:13
  2. ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 22-10-2010, 02:19
  3. εχω ενα κακο ελαττωμα....
    By xrisaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 21-08-2010, 15:18
  4. Replies: 92
    Last Post: 04-02-2010, 01:39
  5. ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Ή ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ
    By oberon in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-2006, 22:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •