ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 141
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Οι γονεις βρισκονται διπλα μας, γιατι πολυ απλα θελουν να μας βοηθουν... Θα στενοχωρηθει πολυ περισσοτερο αν καποτε μαθει τι της ειχες κρυψει... Τωρα πρεπει να σκεφτεις την σωματικη κ ψυχικη σου υγεια κ μετα ολα τα υπολοιπα... Κανε της μια εισαγωγη οτι εχεις αυτη τη στιγμη την αναγκη της κ τη βοηθεια της κ δεν θα αντεχες κ αλλες φασαριες. Ζητησε της να επικεντρωθει στο προβλημα σου...
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by Kandy View Post
    Μπορει κ να χεις δικιο.
    Αν ομως 1/1000 η simetra ελεγε την αληθεια τι θα την συμβουλευες. Ισως η δικη σου συμβουλη να ειναι πιο χρησιμοι απο ολων των υπολοιπων, γιατι ως νοσηλευτρια μπορεις να προσεγγισεις το θεμα λιγο πιο διαφορετικα????.........
    αν!δεν εχω καμια τρομερη ιδιοτητα ωστε να την χρησιμοποιησω,σαν ανθρωπος και σαν γυναικα 28 χρονων,θα της ελεγα να μιλησει αμεσα στους γονεις της!ναι θα θυμωσουν,ναι θα στεναχωρηθουν,ομως οφειλουν να ξερουν,ωστε να την κατευθυνουν και να την βοηθησουν!και σιγουρα ΝΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥΣ!
    και κατι αλλο σιμετρα μου,επειδη μιλησες για κονδυλωματα,οταν αποφασιζεις να ξεκινησεις την σεξουαλικη σου ζωη,πρωτα μαθαινεις τι εστι αντισυλληψη-προστασια(συγνωμη ανα κουγομαι σκληρη)..απο εκει κ περα εγινε ενα λαθος(αν εγινε :P)μην το αφησεις να σε παρει απο κατω,αλλα δες το σαν ενα μαθημα..αυτα κ πολυ φιλικα!

  3. #63
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Καλά για τα κονδυλώματα δεν μπορούμε να την κατηγορήσουμε και γι'αυτό, πολλές γυναίκες έχουν. Έλεος ρε κορίτσια, επικεντρωθείτε στο πρόβλημά της και πάψτε να την κατηγορείτε ή να τις δίνετε εύκολες λύσεις. Το κορίτσι είναι αντιμέτωπο με ένα σοβαρότατο πρόβλημα!

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    11
    Τώρα δεν έχει νόημα να είμαστε σκληροί το κακό έγινε.Από συμπαράσταση έχει ανάγκη τώρα.Οσο για το γιατρό μπορεί να τον πληρώσει αν μαζέψει απο το χαρτζιλίκι της.Είναι σα να λέει κάποιος έχω πονοκέφαλο και να μην παίρνει ντεπον..Και η ψυχή εχει πληγες που μπορούν να γιατρευτούν.Κι εγω εχει χρειαστει σε περιοδο μεγαλου αγχουσ να πάρω ζαναξ δεν το θεωρω ταμπου!Ένα παραδειγμα εδωσα απλο,δεν είπα οτι η κοπέλα πρέπει να πάρει ζαναξ μην παρεξηγηθω.

  5. #65
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Δεν δεχομαι να κανω φιλους δεν μπορω να εμπιστευτω κανεναν!Εχω την εντυπωση οτι ολοι θελουν να μου κανουν κακο.Δεν θελω φιλες.Δεν θελω να βγαινω δεν εχω ορεξη να βλεπω κανεναν αντε να χω ορεξη να δω το αγορι μου αλλα με απογοητευει οπως ολαααα με απογοητευουν για αυτο εκανα μαυρο γιατι δεν μου αρεσει η πραγματικοτητα αυτη.Εχω φτασει σε σημειο να μην θελω να μηλαω με τους ανθρωπους γιατι πρωτον οταν τους μηλαω δεν καταλαβαινουν τι τους λεω δευτερον απο τις εκφρασεις τους καταλαβαινω κατα καποιο τροπο τι σκεφτονται και πολλες φορες ειναι αρνητικο.Μπορει να ναι ιδεα μου αλλα αυτην την εντυπωση εχω.Οποτε γνωριζω εναν ανθρωπο καλο και θελω να τον εμπιστευτο παντα βρισκω κατι που να μην μου αρεσει στον χαρακτηρα η αυμπεριφορα κ ετσι απογοητευομαι.Σαν να περπαταω μονη στο τουνελ κ να μην βρισκω φως.Να θελω να ξεφυγω απο κατι και να μου εχουν δεσει τα ποδια.Ειμαι παρα πολυ εγωιστρια και περιεργη με τους αλλους ενω ειμαι σκατοχαρακτηρας απο μεσα μου κρινω τους αλλους και λεω δεν θελω να μηλαω σε αυτον/η γιατι μου σπαει τα νευρα κατι.Καθε φορα που ξαπλωνω το βραδυ να κοιμηθω σαν να εχω κατι βαρυ αναμεσα στο στηθος στο διαφραγμα και δεν με αφηνει να αναπνευσω και να κοιμηθω.Για αυτο δεν εχει νοημα η ζωη γιατι δεν θα βρω φιλους ουτε εναν συντροφο να κανω οικογενεια δεν θα ευτιχισω ποτε γιατι δεν μπορω να δεχτω τους ανθρωπους με τα ελλατωματα τους εννοειτε πως εγω εχω ελλατωματα ισως και περισσοτερο αλλα αυτο δεν με σταματα

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Quote Originally Posted by lightbluepath View Post
    Καλά για τα κονδυλώματα δεν μπορούμε να την κατηγορήσουμε και γι'αυτό, πολλές γυναίκες έχουν. Έλεος ρε κορίτσια, επικεντρωθείτε στο πρόβλημά της και πάψτε να την κατηγορείτε ή να τις δίνετε εύκολες λύσεις. Το κορίτσι είναι αντιμέτωπο με ένα σοβαρότατο πρόβλημα!
    Μαλλον το βλεπουμε απο διαφορετικη οπτικη γωνια. Μαλλον διαφωνω μαζι σου για τις λυσεις που της προτεινες. Θα συμφωνησω με την dora οτι πρεπει να μιλησει στη μητερα της.
    Simetra μην το αφησεις ετσι. ΜΙΛΑ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ...
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

  7. #67
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Τα κονδυλωματα δεν τα κολλησα απο σεξουαλικη επαφη αν ξερεις δεν εφτεξε η αντισυλληψη...

  8. #68
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by simetra View Post
    Τα κονδυλωματα δεν τα κολλησα απο σεξουαλικη επαφη αν ξερεις δεν εφτεξε η αντισυλληψη...
    απο τι απο το κοτοπουλο??σιμετρα αρκετα ναι???

  9. #69
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Βρε Σιμέτρα μου, τι είναι αυτά που λες; Σκατοχαρακτήρας; Επειδή κρίνεις τους άλλους γι'αυτό που είναι; Ξέρεις πόσοι το κάνουν αυτό; ΟΛΟΙ! Και είμαι σίγουρη ότι το κάνεις επειδή σε ενόχλησε κάτι, οι περισσότεροι αν όχι όλοι το κάνουν μέχρι και από πλάκα. Οπότε αν κρίνεις έναν τέτοιον θα'χεις άδικο; Κι εγώ το κάνω δεν βρίσκω κανέναν νορμάλ, κανέναν στα μέτρα μου, να μπορώ να εμπιστευτώ ή να μου φερθεί καλά, αλλά γι'αυτό ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ αλλά ο κόσμος έτσι όπως έχει καταντήσει! Ο καθένας κοιτάει την πάρτη του και μόνο, και στη χειρότερη περίπτωση θέλει να πατήσει κάτω τον άλλον, από ζήλεια ή από ότι άλλο να τον συντρίψει! Μη σου πω να τον σκοτώσει, ξέρεις πόσα εγκλήματα θα γίνονταν άμα δεν υπήρχε ο νόμος και η φυλακή; Γι'αυτό σου λέω, ξανασκέψου το και μην βάζεις τόσο χαμηλά τον εαυτό σου, είσαι αθώο κορίτσι.... Όσο για τις φίλες, μπορεί να βρεθεί και κάποια καλή, αν δεν βρεθεί προσπάθησε μόνο να κάνεις παρέες για να ξεχνιέσαι, δεν μπορείς να αποφύγεις τον κόσμο, είσαι κοινωνικό ον, πρέπει να σου κάνεις καλό! Όσο για τους γονείς, πιστεύω το μόνο που πρέπει να τους πεις είναι ότι δεν είσαι καλά και χρειάζεσαι έναν ψυχίατρο, γιατί αυτό ότι θέλουν όλοι το κακό σου δεν στέκει και τόσο, και αφού λες ότι λες κι άλλα περίεργα και σε κοιτάνε! Εγώ από όλα καταλαβαίνω ότι είχες πολύ αυστηρούς γονείς!!!
    Last edited by whitecandle; 04-01-2011 at 00:38.

  10. #70
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    μα πως γινετε να εκανα τεστ παπ 6μηνες πριν την εγκυμοσυνη και να μουνα καθαρη.Μετα την εκτρωση τεστ-παπ κονδυλωματα κ κυτταρικες αλλοιωσεις δεν κολας κονδυλωματα μονο αν κανεις σεξ χωρις προφυλακτικο μου το πε και ο γιατρος αυτο!

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Quote Originally Posted by simetra View Post
    Δεν δεχομαι να κανω φιλους δεν μπορω να εμπιστευτω κανεναν!Εχω την εντυπωση οτι ολοι θελουν να μου κανουν κακο.Δεν θελω φιλες.Δεν θελω να βγαινω δεν εχω ορεξη να βλεπω κανεναν αντε να χω ορεξη να δω το αγορι μου αλλα με απογοητευει οπως ολαααα με απογοητευουν για αυτο εκανα μαυρο γιατι δεν μου αρεσει η πραγματικοτητα αυτη.Εχω φτασει σε σημειο να μην θελω να μηλαω με τους ανθρωπους γιατι πρωτον οταν τους μηλαω δεν καταλαβαινουν τι τους λεω δευτερον απο τις εκφρασεις τους καταλαβαινω κατα καποιο τροπο τι σκεφτονται και πολλες φορες ειναι αρνητικο.Μπορει να ναι ιδεα μου αλλα αυτην την εντυπωση εχω.Οποτε γνωριζω εναν ανθρωπο καλο και θελω να τον εμπιστευτο παντα βρισκω κατι που να μην μου αρεσει στον χαρακτηρα η αυμπεριφορα κ ετσι απογοητευομαι.Σαν να περπαταω μονη στο τουνελ κ να μην βρισκω φως.Να θελω να ξεφυγω απο κατι και να μου εχουν δεσει τα ποδια.Ειμαι παρα πολυ εγωιστρια και περιεργη με τους αλλους ενω ειμαι σκατοχαρακτηρας απο μεσα μου κρινω τους αλλους και λεω δεν θελω να μηλαω σε αυτον/η γιατι μου σπαει τα νευρα κατι.Καθε φορα που ξαπλωνω το βραδυ να κοιμηθω σαν να εχω κατι βαρυ αναμεσα στο στηθος στο διαφραγμα και δεν με αφηνει να αναπνευσω και να κοιμηθω.Για αυτο δεν εχει νοημα η ζωη γιατι δεν θα βρω φιλους ουτε εναν συντροφο να κανω οικογενεια δεν θα ευτιχισω ποτε γιατι δεν μπορω να δεχτω τους ανθρωπους με τα ελλατωματα τους εννοειτε πως εγω εχω ελλατωματα ισως και περισσοτερο αλλα αυτο δεν με σταματα
    Οι φιλοι της ηλικιας σου δεν μπορουν να σε βοηθησουν. Εσυ απ οτι καταλαβα, αισθανεσαι εντονα ενοχες. Με το που θα το μοιραστεις με τη μητερα σου, μπορει στην αρχη να γινει χαμος αλλα στη συνεχεια θα αποφορτιστεις. Το γεγονος οτι φοβασαι να της μιλησεις δεν ειναι δικο σου λαθος... Ισως να καταλαβει κ αυτη πιο κομματι δεν εχει χειριστει σωστα...
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

  12. #72
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by Kandy View Post
    Μαλλον το βλεπουμε απο διαφορετικη οπτικη γωνια. Μαλλον διαφωνω μαζι σου για τις λυσεις που της προτεινες. Θα συμφωνησω με την dora οτι πρεπει να μιλησει στη μητερα της.
    Simetra μην το αφησεις ετσι. ΜΙΛΑ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ...
    Ναι; Έτσι απλά; Και αν η μητέρα της θέλει να την σκοτώσει ή την διώξει από το σπίτι, ποιός θα φταίει μετά; Η Σημέτρα; Επίσης μπορεί να της δημιουργήσει τύψεις για όλη της τη ζωή και να την τρελάνει πολύ απλά! Μετά εσείς δεν θα ξέρετε τίποτα.

  13. #73
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Αυστηρους αλλα δικαιους....Δεν εχω καποιο ψυχικο προβλημα και δεν μου αρεσουν οι ψυχιατροι δεν θελω να μπλεξω δεν θελω να τους μηλαω και να τους λεω τι εχω τους ξερω και απο χθες?εδω δεν μπορω να εμπιστευτο τους γονεις μ θα εμπιστευτο αυτους?Κ αυτα τα φαρμακα κατα την αποψη μ δεν θα με κανουν καλυτερα τι ειναι αντιβιοση?Ειμαι σκατοχαρακτηρας κ αχαριστη :(

  14. #74
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    βρε σιμετρα σε παρακαλω πεσμου απο που αλλου κολλας κονδυλωματα,γιατι εχω καποια κενα!για ρωτα τον γιατρο σου σε παρακαλω!μηπως ξερει αυτος!

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Quote Originally Posted by lightbluepath View Post
    Ναι; Έτσι απλά; Και αν η μητέρα της θέλει να την σκοτώσει ή την διώξει από το σπίτι, ποιός θα φταίει μετά; Η Σημέτρα; Επίσης μπορεί να της δημιουργήσει τύψεις για όλη της τη ζωή και να την τρελάνει πολύ απλά! Μετά εσείς δεν θα ξέρετε τίποτα.
    Ποσο χρονον εισαι?
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το κακο ζει μεσα μας
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 27-11-2010, 11:13
  2. ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 22-10-2010, 01:19
  3. εχω ενα κακο ελαττωμα....
    By xrisaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 21-08-2010, 14:18
  4. Replies: 92
    Last Post: 04-02-2010, 00:39
  5. ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Ή ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ
    By oberon in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-2006, 21:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •