8umwmenos
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: 8umwmenos

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    4

    8umwmenos

    paidia 8elw help gt dn paei allo...apo ton kairo pou teleiwsa to strato i zwi m paei apo to kako sto xeirotero...eixa mia sxesi 3 xronia eimastan polu kala para polu erwteumenoi alla tn teleutaio kairo dn pigaine allo k xwrisame..gia ena mina hmoun polu xalia dn etrwga dn ebgaina me tin parea m dn eixa ore3i gia tpt...meta apo polles prospa8eies na ta 3anabroume ekeini me ediwxne panta k meta apo polu kairo to pira apofasi k stamatisa na prospa8w..k ena hmoun kala an k tin agapw akoma k m leiepei sunexeia meta apo kairo loipon ema8a oti ekane alli sxesi k htan sobari malista...egina komatia teleiws alla dn ekana tpt...meta apo polu kairo afou eimoun ok eixa alla3ei ari8mo ema8a oti me psaxnei k 8elei na m milisei..tespa sunantiomaste milame k m leei oti me ton allon dn noiw8ei tpt k tis leipw sunexeia me agapaei k tetoia k enw to skeftomoun polu eida oti dn 8a eimaste opws eimastan k pira apofasi na mn 3anasunanti8oume...ma8ainw oti pernaei kala k einai akoma mazi me ton allo alla 3erw oti ma8ainei gia mena k rwtaei sunexws egw exw tis sxeseis m alla dn pernaw polu kairo mazi me tis kopeles pou gnwrizw gt eimai akoma kolimenos mazi tis k dn 8elw na koroideuw tis kopeles...episis ena allo simantiko problima pou exw einai me tous goneis m gt kanoun les k dn me 8eloun...na pw tn ali8eia oute egw tous 8elw k dn noiw8w apolutws tpt gia autous eidika ton teleutaio kairo.epeidi opws sas eipa eimai polu xalia logw tou xwrismou bgainw ka8e mera me tous dikous m eimai oli tn mera e3w k an oxi gia bolta stin sxoli kick boxing ekei gt 3exniemai...oi dikoi m nomizoun oti exw mple3ei epeidi gurnaw ka8e mera arga (suni8ws 3imerwmata) lene oti dn paw kala k teleutaia me eipan akoma k prezaki xwris na exw dwsei dikaiwmata pote...akoma epeisis ma8ane apo ton proponiti m oti deixnw leei megali epi8etikotita sto gumnastirio ton teleutaio kairo me ta alla paidia k auto dn einai psemata oxi omws epeidi exw kati apla m aresei na 3edinw stin sxoli gia na 3exniemai k auto dn to katalabainoun oi dikoi m...prox8es m eipan akoma na fugw apo to spiti kati pou to 8elw k egw k mallon suntoma 8a ginei...alla dn tn mporw allo autin tin katastasi ti na kanw...8elw tn hremia m....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    HTML Code:
    Θυμωμένος 
    παιδιά θέλω help gt ΝΔ πάει άλλο... από τον Κάιρο που τέλειωσα το Στράτο η Ζωή Μ πάει από το κακό στο χειρότερο... είχα Μία σχέσει 3 χρονιά ειμασταν πολύ καλά πάρα πολύ ερωτευμένοι άλλα ΤΝΤ τελευταίο Κάιρο ΝΔ πήγαινέ άλλο και χωρίσαμε.. για ένα μίνα ήμουν πολύ χάλια ΝΔ έτρωγα ΝΔ έβγαινα με την παρέα Μ ΝΔ είχα όρεξή για ΤΝΤ... Μέτα από πολλές προσπάθειές να τα ξαναβρούμε εκείνη με έδιωχνε πάλα και Μέτα από πολύ Κάιρο το πήρα απόφασή και σταμάτησα να προσπαθώ.. και ένα ήμουν καλά αν και την αγαπώ ακόμα και Μ λειεπει συνέχειά Μέτα από Κάιρο λοιπόν έμαθα ότι έκανε άλλη σχέσει και ήταν σοβαρή μάλιστα... έγινα κομμάτια τελείως άλλα ΝΔ έκανα ΤΝΤ... Μέτα από πολύ Κάιρο αφού ειμουν ok είχα αλλάξει αριθμό έμαθα ότι με ψάχνει και θέλει να Μ μιλήσει.. βέσπα συναντιομαστε μιλάμε και Μ λέει ότι με τον άλλον ΝΔ νοιώθει ΤΝΤ και τις λείπω συνέχειά με αγαπάει και τέτοια και ενώ το σκεφτόμουν πολύ είδα ότι ΝΔ θα είμαστε όπως ειμασταν και πήρα απόφασή να μνα ξανασυναντηθούμε... μαθαίνω ότι περνάει καλά και είναι ακόμα μαζί με τον άλλο άλλα ξέρω ότι μαθαίνει για μένα και ρωτάει συνεχώς εγώ έχω τις σχέσεις Μ άλλα ΝΔ περνάω πολύ Κάιρο μαζί με τις κοπέλες που γνωρίζω gt είμαι ακόμα κολλημένος μαζί τις και ΝΔ θέλω να κοροϊδεύω τις κοπέλες... επίσης ένα άλλο σιμαντικο πρόβλημά που έχω είναι με τους γονείς Μ gt κάνουν λες και ΝΔ με θέλουν... να πω ΤΝΤ αλήθειά ούτε εγώ τους θέλω και ΝΔ νοιώθω απολύτως ΤΝΤ για αυτούς ειδικά τον τελευταίο Κάιρο. Επειδή όπως σάς είπα είμαι πολύ χάλια λόγω του χωρισμού βγαίνω κάθε μέρα με τους δικούς Μ είμαι όλη ΤΝΤ μέρα έξω και αν όχι για βόλτα στην σχολή kick boxing εκεί gt ξεχνιέμαι... οι δικοί Μ νομίζουν ότι έχω Αλεξέι επειδή γυρνάω κάθε μέρα αργά( συνήθως ξημερώματα) λένε ότι ΝΔ πάω καλά και τελευταία με είπαν ακόμα και πρεζάκια χωρίς να έχω δώσει δικαιώματά ποτέ... ακόμα επεισις μάθανε από τον προπονητή Μ ότι δείχνω λέει μεγάλη επιθετικότητά στο γυμναστήριο τον τελευταίο Κάιρο με τα άλλα παιδιά και αυτό ΝΔ είναι ψέματά όχι όμως επειδή έχω κάτι άπλα Μ αρέσει να ξεδίνω στην σχολή για να ξεχνιέμαι και αυτό ΝΔ το καταλαβαίνουν οι δικοί Μ... προχθές Μ είπαν ακόμα να φύγω από το σπίτι κάτι που το θέλω και εγώ και μάλλον συντομα θα γίνει... άλλα ΝΔ ΤΝΤ μπορω άλλο αυτήν την κατάστασή τι να κάνω... θέλω ΤΝΤ ηρεμία Μ....
    φορουμ σερβις....
    παιδια, ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ε ωραία αφού θα φύγεις από το σπίτι τι σε πειράζει; Επιτέλους θα ηρεμήσεις, ξεκαθάρισε τι θες και με την κοπέλα, για μένα καλύτερα να τα βρείτε, αλλά αυτό είναι στο χέρι σου...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    4
    χαιρω πολυ αλλα δν ειναι κ το καλυτερο μ να σηκωθω να φυγω απο το σπιτι μ...δν ζηταω πολλα να με αφησουν να κανω τν ζωη μ οπως ολα τα παιδια της ηλικιας μ δν λεω κατι παραλογο...δν τους ενοχλησα ποτε σε τιποτα δν ειχα δωσει ποτε δικαιωμα για τπτ κ εκτος αυτου με νευριαζει που σχεδον καθε μερα ακουω οτι το προβλημα στην οικογενοια ειμαι εγω κ πως εγω τα δημιουργω ολα αλλα δν ξερω πως αφου λειπω σχεδον ολη μερα απο το σπιτι....κ για το αλλο θεμα με τν πρωην μ ειναι παρα πολυ δυσκολο να γινει κατι αν κ τν θελω απιστευτα πολυ οπως ειπα ειχαμε περασει παρα μα παρα πολλα μαζι πραγματα που αλλοι μεγαλυτεροι σε ηλικια δν θα αντεχαν μαζι....δν ξερω τι να κανω εχω απελπιστει...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Πολλά ΝΔ έχει το κείμενο και φαγουρίζομαι, λολ. Αλλά συνδυάστηκε σωστά με ΤΝΤ, σοφό html αχ πόσα ξέρεις εσύ ατιμούτσικο! Μπουρλότοοοο
    Αν η σχέση σου ήταν μια χαρά, δε θα χωρίζατε. Αντίφαση. Και τα δύο δε μπορεί να χωράνε, αποφάσισε τι από τα δύο συνέβαινε. Μάλλον σκατά ήσασταν και χωρίσατε, έτσι πάει. Γιατί σου πήρε πολύ καιρό να δεχτείς τις αρνήσεις της να συνεχίσετε, είχες προσδοκίες επανένωσης μονόπαντες, που εκείνη δεν τις μοιραζόταν, λογικό δεν είναι εφόσον δεν ήθελε να μην έκαμπταν τις αντιστάσεις της οι δικές σου επιθυμίες?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ρέιν λέει ότι ξαναγύρισε η κοπέλα του.
    Αργύρη, δεν κατάλαβα τι θες από μας. Να σου δώσουμε λύσεις από τους γονείς σου; Αν εσύ πιστεύεις ότι μπορείς να τους αντέξεις και να ανεχτείς τον τρόπο που σου φέρονται, τότε γιατί να φύγεις από το σπίτι; Εσύ αποφασίζεις λοιπόν, εμείς δεν μπορούμε να σου πούμε τι θα κάνεις. Δεν κατάλαβα γιατί χαίρεις πολύ. Ποιά είναι η ερώτησή σου προς εμάς και δεν την είδα;

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    4
    ενταξει παιδια δν θα κατσω να απολογιθω γιατι εστειλα το μηνυμα αυτο ημουν κ ειμαι σε καπως περιεργη(χαλια) κατασταση γενικως κ με τους δικους μ κ με τν πρωην μ με τν οποια αν δν καταλαβατε δν ειμαστε μαζι τν ηθελα κ τν θελω ακομα αλλα για καποιουσ λογουσ δν ειμαστε κ εντελως συμπτωματικα μολις πριν λιγο με ξαναπηρε τηλ να βρεθουμε μετα απο σχεδον 2 μηνες που εχουμε να τα πουμε...ηθελα καπου να το πω κ απλα εγραψα εδω...καποια συμβουλη για το πως να χειριστω το θεμα με τους δικους μ αν κ δν ξερω τα παιδια που μ στειλατε τι ηλικια εχουν για να μπορουν να μ πουν κατι....κ επισης αν εχει βρεθει κανεις στην ιδια περιπου κατασταση με τν δικια μ να ειμαστε χωρια αλλα ταυτοχρονα παντα να γινεται κατι κ να εχουμε επαφες...να μ πει ποιο ειναι το σωστο να κανω....να της το ξεκοψω κ να τελειωνει εκει το θεμα η να προσπαθησω μηπως κ γινει κατι....?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •