Τεστ Προσωπικότητας (Δ) - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    482
    Αχ, Adzik, έδωσες το σύνδεσμο ενώ είχες κάνει ήδη το πρώτο μέρος οπότε τα αποτελέσματα μου βγήκαν και με τη δική σου επιρροή.

    Το τεστ γράφει ότι θα γίνει 2 φορές.
    Να και ο κανονικός σύνδεσμος.
    http://www.e-go.gr/contest/color/color.jsp

    Ωραίο ήταν πάντως. Το έκανα μερικές φορές και σκεφτόμουνα ότι να ότι και να βάλω όλες οι ερμηνείες μου ταιριάζουν. Όταν όμως έβαλα τη σειρά των χρωμάτων που δε μου αρέσει είδα ότι δε μου ταιριάζουν όλες οι ερμηνείες τελικά.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by keep_walking
    Πιστεύετε ότι μέσα από τις διαπροσωπικές σχέσεις θα βρείτε τρυφερότητα, συντροφικότητα και ψυχική ικανοποίηση
    Μπα γιατι μου βγηκε αυτο...εγω απο το αλλο φυλο θελω μονο sex:P
    Α εννοει ολες τις διαπροσωπικες σχεσεις μου ξεφυγε:D
    Για κάνε μια παραίνεση στο τεστ....Μα κι εσύ μόνο σεΧΧ!!!!!Το λες δηλαδή και το φωνάζεις.......
    Δεν πιστεύω σε τεστ χρωμάτων...Αυτό που με έπιασε 100% ήταν το Ροσά...Αν και μουντζουροκαφετζοκατάστασ η το συνιστώ ανεπιφύλακτα..Αξίζει τα Ευρά.......και λένε πως σε αυτό το τεστ δεν μπορεί να συμμετάσχει η συνείδηση οπότε βγαίνει ανεμπόδιστα ο πραγματικός σου εαυτός.....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by keep_walking
    Πιστεύετε ότι μέσα από τις διαπροσωπικές σχέσεις θα βρείτε τρυφερότητα, συντροφικότητα και ψυχική ικανοποίηση
    Μπα γιατι μου βγηκε αυτο...εγω απο το αλλο φυλο θελω μονο sex:P
    Α εννοει ολες τις διαπροσωπικες σχεσεις μου ξεφυγε:D
    Μάλλον επειδή η Άντζικ έδωσε το δεσμό ενώ είχε κάνει μια φορά το τεστ...Χαχα και εμένα στην αρχή ψυχική ισορροπία και ανάγκη μου βγήκε..Ας είναι καλά η Άντα.....αλλά το επανέλαβα!!!!!Να γιατί θες μόνο σεΧΧ!!!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ax signomi.........για την κατα λαθοσ παραπλανηση..:P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Η γνώμη των άλλων για το άτομό σας είναι αυτό που μετρά περισσότερο στη ζωή σας. Έχετε ανάγκη να σας εκτιμούν και να σας θαυμάζουν. Είστε υπερ-ευαίσθητοι και πληγώνεστε όταν σας αγνοούν ή δεν σας προσέχουν όσο θα θέλατε. --------------afth eimai egw nai----------

    Πρόθυμα συμμετέχετε σε πράγματα που διεγείρουν τις αισθήσεις. Θέλετε να απολαμβάνετε τις χαρές της ζωής και των αισθήσεων.------------------xmmmmm-------------------------

    Επιλέγετε το σύντροφό σας με αυστηρά κριτήρια και ψάχνετε απεγνωσμένα την τέλεια ερωτική επαφή.--------------------------wx wx kai pou na to eblepe kapoios allos afto xexexe mas ekapse to test :P ----------


    Θέλετε να ξεπεράσετε το αίσθημα κενού και το χάσμα που σας απομακρύνει από τους άλλους. Πιστεύετε πως η ζωή έχει πολλά να σας προσφέρει, αλλά για να πετύχετε πρέπει να αξιολογήσετε σωστά τις ευκαιρίες που θα σας παρουσιαστούν. Εμμένετε στους στόχους σας μέχρι τέλους. Φέρνετε εις πέρας κάθε υπόθεση με την οποία καταπιάνεστε.
    ----------
    oh yes im a persistent and successful persona xexexe-----------


    Φοβάστε ότι τα όνειρά σας θα μείνουν απραγματοποίητα. Απαιτείτε από τους άλλους να αναγνωρίσουν το δίκιο σας.Πρέπει να αγγίξετε τη σταθερότητα και να απολαύσετε τηνηρεμία για να νιώσετε πως οι στεναχώριες είναι παρελθόν και πως θα καταφέρετε ό,τι επιθυμείτε.-------afth eimai egw nai----------


    καλόοοο θέλω κι άλλα τέστ :P:P:P:P

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •