Να σας αποχαιρετησω....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Να σας αποχαιρετησω....

    θα κρατησω επαφη με καποια ατομα....και μπορει να τα λεμε που και που...αλλα απυυδισα απο καποια πραγματα...δεν ειναι ετσι οπως επρεπε νσ ειναι , αλλα δεν εχει σημασια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    και απο την ζωη μπορουμε να απηυδησουμε αλλα δεν αποχαιρετουμε!τιποτα δεν ειναι οπως το θελουμε so what?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Γενικολογιες και αιροστολογιες δεν ταιραιζουν...ειπα κατι συγκεκριμενο....τωρα εσυ μπορει να μη ξερεις και δε ξερεις τι εγινε....τεσπα δεν εχει σημασια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    συγνωμη χρυσε μου που σου απαντησα δεν θα το ξανακανω..καταλαβα οτι λες για το φορουμ και επειδη δεν αξιζει να φυγεις για τον οποιοδηποτε,σου ειπα οτι σου ειπα..κ παλι συγνωμη που χαλασα το θεμα σου!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το τσακισες δεν το χαλασες...μαθε οτι με το παιχινδι των τυψεων...δεν παιζει παντα...εσυ μπορει να προσβληθηκες...αλλα τα πραγματα ειναι ως εχουν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ναι δεν καταλαβα,αλλα δεν πειραζει!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εχει σημασια....ηθελες να γραψεις ακι προσπαθησες να μαντεψεις....δεν πειραζει;)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    να μαντεψω τι??λες να εγραψα απο περιεργεια η κατινια??ημαρτον θεε μου!!καλη τυχη κηπ!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Μην ανησυχείς. Και εσύ και εγώ να φύγουμε και όλοι οι άρρωστοι του φορουμ, όλο και κάποιος καινούργιος θα βρεθεί για να έχουν να ασχοληθούν μαζί του.

  10. #10
    κηπ....συγνωμη που αρνηθηκα την πρόταση γάμου.....σορι....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    κι εγω συγνωμη που πηγα για αποτριχωση το μεσημερι..
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    να μαντεψω τι??λες να εγραψα απο περιεργεια η κατινια??ημαρτον θεε μου!!καλη τυχη κηπ!
    Μπα ηρεμησα τωρα...τωρα τα ημαρτον και τα καλη τυχη χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ μμμμμμμμμμμμμ.............και η κατινια που κολαει παλι?????????????????????????

    Εν πασει δωρα παρανοησες δεν σου επιτιθεμαι...αλλα οποιος απανταει στο θεμα μου φυσικο ειναι να δεχτει κριτικη σχετικα με το αυτο που περναω εγω....και δεν νομιζω να ειπα τιποτα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Μπα ηρεμησα τωρα...τωρα τα ημαρτον και τα καλη τυχη χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ μμμμμμμμμμμμμ.............και η κατινια που κολαει παλι?????????????????????????

    Εν πασει δωρα παρανοησες δεν σου επιτιθεμαι...αλλα οποιος απανταει στο θεμα μου φυσικο ειναι να δεχτει κριτικη σχετικα με το αυτο που περναω εγω....και δεν νομιζω να ειπα τιποτα.
    ναι την αξιζω και εγω την παρανοια μου εδω..! :) ας σου απαντησουν αλλοι λοιπον που δεν λενε γενικοτητες,αλλα ειδικοτητες χεχε!γκουντ ναιτ!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    συγνωμη χρυσε μου που σου απαντησα δεν θα το ξανακανω..καταλαβα οτι λες για το φορουμ και επειδη δεν αξιζει να φυγεις για τον οποιοδηποτε,σου ειπα οτι σου ειπα..κ παλι συγνωμη που χαλασα το θεμα σου!
    Όταν πεις κάτι που δεν αρέσει στον άλλο, το επόμενο βήμα θα είναι να διπλοεξετάσεις αυτό που είπες (να σιγουρευτείς 100% ότι αυτό που λες έχει νόημα). Και όχι να επιμένεις σε αυτό που είπες.

    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    θα κρατησω επαφη με καποια ατομα....και μπορει να τα λεμε που και που...αλλα απυυδισα απο καποια πραγματα...δεν ειναι ετσι οπως επρεπε νσ ειναι , αλλα δεν εχει σημασια.
    keep_walking παρατηρώ ότι κάνεις λάθος επιλογές. Επειδή είμαι "απ' έξω" το βλέπω καθαρότερα απ' ότι εσύ, για μένα κάνει "μπάμ". Επίσης να πω ότι, μήπως δεν έχει τίποτα να επιλέξεις; Ελπίζω να κατάλαβα καλά και να είμαι "εντός θέματος".

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ελα παρντον γιαννακο!τι ειπα κ πρεπει να το διπλοεξετασω?πειτε μου γιατι ειμαι χαζοξανθια!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •