ΖΗΛΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 79

Thread: ΖΗΛΙΑ

  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    43

    ΖΗΛΙΑ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ....ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΗΛΕΥΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..Κ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΔΙΩΧΝΕΙ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΩ!!ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΟΙΤΑΩ ΑΛΛΕΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΜΕΝΩ ΑΠΟΣΒΟΛΟΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΠΩΣ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ....ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ Κ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ Μ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΣΥΚΩΘΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΕΡΕΤΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.....ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΕΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ..ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΕΔΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΙΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΓΑΤΖΩΘΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΤΑΕΙ Ι ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ(ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ).ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ..ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΘΑ ΣΤΡΑΒΟΜΟΥΤΣΟΥΝΙΑΣΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΖΗΛΙΑ..Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΛΕΨΕΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΟΣ ΞΑΦΝΙΚΑ..Μ ΕΠΙΤΗΘΕΤΑΙ ΛΕΚΤΙΚΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.Η ΙΔΙΑ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΥΤΟ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΣΑΚΩΜΟ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΛΑΘΟΣ Κ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΕΤΣΙ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΦΕΡΘΙΚΑ ΑΣΧΗΜΑ!!! ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΞΕΡΩΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ(ΠΧ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ) ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ.ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ Π ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΣΕ ΚΡΙΣΕΙΣ..ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΠ ΛΟΓΟΥΣ ΑΠΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΠΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗΣ....ΚΠ ΦΟΡΕΣ ΖΗΤΗΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ..ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΛΑΓΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Κ ΞΕΣΠΑΕΙ ΣΕ ΚΛΑΜΑΤΑ.......ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ..ΟΧΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΦΕΡΝΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ Π ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑΠΟΦΥΓΩ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΜΟ !!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ..ΕΥΧΑΡΙΣΩ !!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Αφου το εχει αναφερει κ η ιδια, να της πεισεις να πατε σε ψυχολογο. Αλλιως δεν το βλεπω να βελτιωνεται με τετοιες αντιδρασεις.... Θελει πολυ υπομονη. Παρ ολαυτα εσυ ,για μενα πρεπει να συνεχισεις να συμπεριφερεσαι κανονικα. Δηλαδη να μιλας σε παλιες σου συμμαθητριες, να βγαινεις με φιλους σου κ.ο.κ Αν προσαρμοστεις στον παραλογο τροπο που αντιδρα, απλα για να μην τσακωνεστε, καποια στιγμη θα κουραστεις κ θα φυγεις.
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    43
    ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ....ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΚΡΙΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΡΥΖΩ...ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΚΟΘΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ(ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΧΙΣΤΑ) ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Η ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΝΟΙΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΗ..ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑΠ ΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Π ΕΧΕΙ....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..Κ ΑΝ ΝΟΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΕΙΝΩ ΣΥΜΑΣΙΑ ΤΡΕΛΕΝΤΕ ΑΠΟ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ Μ ΕΠΙΤΙΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑ ΑΝ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣ ΧΑΤΗΡΙ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΕ.....ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΑΝ ΤΗΣ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟΣ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΤΕ Π ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ !!!

    ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ....ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ....(ΟΤΑΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΙΝΗΣΗ).....ΝΑ ΣΥΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΚΗΝΕΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΥΠΕΝΘΙΜΙΖΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ!!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Λοιπόν, η κοπέλα ή είναι όντως όμορφη και είναι αυτό που λέω (οι περισσότεροι δεν έχουν γούστο) γιατί πιστεύω στην αντικειμενική ομορφιά τις περισσότερες φορές οπότε έχει πληγωθεί, ή απλά είναι ασχημούλα ή μέτρια και της έχουνε φερθεί άσχημα και πάλι. Μέχρι να την πείσεις να πάει σε ειδικό, εξήγησέ της ότι είναι όμορφη όπως μας είπες, αφού στα μάτια σου είναι όμορφη δεν λες ψέμματα, κάνε της κοπλιμέντα, δείξτης ότι για σένα είναι τα πάντα, κάνε γενικά τέτοιες κινήσεις που είναι αυτονόητες σε μια σχέση, αλλά οι άντρες σπάνια τις κάνουν. Με το να της λες τέτοια πιστεύω θα νιώσει ασφάλεια και δεν θα έχει λόγο να ζηλεύει. Πες της επίσης ότι το πρόβλημα ότι σε ζηλεύει είναι δικό της την αλήθεια και ότι σε κουράζει αυτό. Με το να την εκβιάσεις ότι θα χωρίσετε, είναι δίκοπο μαχαίρι, από τη μία μπορεί να βάλει μυαλό, από την άλλη μπορεί ακόμα πιο πολύ να ζηλεύει γιατί θα επιβεβαιωθούν οι φόβοι της. Επικεντρώσου σ'αυτήν, δως της τα πάντα, αυτά που δεν είχε ποτέ.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    43
    ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΙΧΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΖΗΛΙΕΣ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΟΥΣΙΑ ΚΑΤΙ Π ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ !!! ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ...ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ..ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΤΕΙ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ..ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ Π ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ...ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ.Κ ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ Μ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΦΟΒΙΕΣ....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    να την πείσεις να πάει να πάει σε ψυχοθεραπευτή!
    βρες το τρόπο να την πείσεις.
    εσύ την ξέρεις.
    το ότι χαρακώνεται είναι επικίνδυνο.
    ίσως να την έπειθες με αφορμή αυτό.

    προσπάθησε ταυτόχρονα να βγαίνετε κ με παρέα.
    αν δν αποκτήσει κάποιους φίλους σίγουρα θα συνεχίσει να είναι γαντζωμένη πάνω σου.
    http://www.mazi.org.gr/

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ε τότε Κώστα πες της το καθαρά. Ή θα με αφήσεις να σε γλυκάνω, ή θα γίνονται τα ίδια κάθε μέρα, και το πολύ πολύ ταρακούνησέ την με τον εκβιασμό ενός χωρισμού. Μόνο τότε θα στρώσει πιστεύω... Ίσως τώρα σε δοκιμάζει και καταλάβει ότι έκανε λάθος...Το πιο πιθανό είναι ότι τα κάνει όλα γιατί είναι ερωτευμένη, γι'αυτό και η ζήλια. Όσο για τους φίλους που λέει η άρκτος, ναι αλλά να είναι αγόρια. Χιχιχι

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    43
    ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΩ ΑΝ ΤΗΝ ΕΚΒΙΑΣΩ ΜΕ ΧΩΡΙΣΜΟ !! ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΝΕΤΕ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ !!! ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Π ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ..!! ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΧ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΣΑΚΩΜΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ !!... ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΡΕΑ Κ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ..ΑΛΛΩΣΤΕ Κ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ !!!
    ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.....(Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ Κ Μ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΥΠΙΕ ΧΑΠΙΑ ΚΤΛ Κ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΗ ΦΑΣΗ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ Μ ΑΞΙΖΕΙ !!!!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Κώστα, με το να της πεις για χωρισμό, θα σώσεις την σχέση σας! Τώρα σόρρυ που θα στο πω, είναι τρελαμένη, δεν καταλαβαίνει τίποτα, πρέπει να κάνεις κάτι δυνατό για να την συνεφέρει.. Αλλιώς θα υποφέρει έτσι συνέχεια και εσύ μαζί της....Αφού δεν υπάρχει άλλη λύση εκτός από το να την πας σε ψυχολόγο, και αν δεχτεί. Και μέχρι τότε τι θα κάνεις όπως είπες;

  10. #10
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    41
    Φίλε μου, φαίνεσαι ανοιχτόμυαλο άτομο. Άκου λοιπόν τη λύση στο πρόβλημά σου.
    Όταν επιλέξετε ψυχολόγο, φρόντισε να είναι 45άρης, με οικογένεια και εξαιρετικά γοητευτικός. Έτσι:
    1) Θα κολλήσει μαζί του και θα σ ´ αφήσει στην ησυχία σου (σχεδόν όλες κολλάνε).
    2) Δεν θα σε απατήσει γιατί ο τύπος δε θα το ρισκάρει λόγω επαγγέλματος και οικογενειακής κατάστασης.
    3) Η σχέση σας θα βρει την ισορροπία που πάντα ονειρευόσουν.
    Καλή τύχη.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    43
    ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΙΛΗΚΡΙΝΗΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΝΑ Μ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΕΝΩ ΔΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!ΤΗΣ ΕΞΗΓΙΣΑ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΖΩΡΙΣΤΩ.ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ.ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΕΙ ΘΑ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΦΙΓΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ..ΕΛΕΙΠΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 10 ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΑΒΑΖΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΖΗΛΕΥΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΩ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ.ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ.ΝΑ ΖΗΣΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ !(ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ...!! )

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    238
    Quote Originally Posted by kostasathina View Post
    ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΩ ΑΝ ΤΗΝ ΕΚΒΙΑΣΩ ΜΕ ΧΩΡΙΣΜΟ !! ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΝΕΤΕ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ !!! ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Π ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ..!! ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΧ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΣΑΚΩΜΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ !!... ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΡΕΑ Κ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ..ΑΛΛΩΣΤΕ Κ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ !!!
    ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.....(Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ Κ Μ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΥΠΙΕ ΧΑΠΙΑ ΚΤΛ Κ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΗ ΦΑΣΗ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ Μ ΑΞΙΖΕΙ !!!!
    Κ συ ομως με τη σειρα σου πρεπει να σαι παιδαρας, για να σφαζονται ολε οι γυναικες στην ποδια σου!!!!! Πλακα κανω για να χαλαρωσουμε λιγο.
    Εγω δεν τα θεωρω λογικα πραγματα αυτα. Κ το οτι δεν εχει βρει ακομα φιλες κατι σημαινει....
    Μηπως ζηλευει γενικοτερα?
    Οπως κ να χει, πρεπει να της δωσεις να καταλαβει οτι δεν μπορει να σε εκβιαζει συναισθηματικα. ¨Πρεπει να το κανεις, εστω κ με φασαρια. Αρχισε να την εκβιαζεις κ συ συναισθηματικα, λεγοντας της πως για να συμπεριφερεται ετσι, δεν σε αγαπαει κ πως αν σε αγαπαει πραγματικα πρεπει να παει σε ψυχολογο κ πρεπει να σταματησει αυτη τη συμπεριφορα.
    ...να βαλω τα μεταξωτα κ να φυσαει, στα εργοστασια μπροστα κ στα σκουπιδια πλαι..............

  13. #13
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    43
    ΧΤΕΣ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΕ ΑΝ ΧΑΙΡΕΤΑΩ Η ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΟΥ...ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΓΗΚΑΜΕ Κ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΑΔΙ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ..ΜΗ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ.ΑΠΟΨΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ Π ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ(ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΕΜΕΝΑ Π ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΠΟΣΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΟΚ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ) ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 1Κ30 ΛΕΠΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ Κ ΔΕΧΤΙΚΕ.ΠΑΜΕ ΚΕΝΤΡΟ Κ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ Π ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ(Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ...Μ ΕΙΔΕ Κ ΕΦΙΓΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ.ΗΡΘΕ Κ Η ΚΟΠΕΛΑ Μ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ Κ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ..Κ ΕΦΙΓΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΔΩΡΟ......Ε ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΞΑΝΑ ΑΡΧΗΣΕ..Κ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...Κ ΑΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΤΕ...Κ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣΩ ΚΤΛ ΚΤΛ....ΤΗΣ ΕΞΗΓΙΣΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΞΕΡΩ 15 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ Μ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ.Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΤΟ ΚΥΡΙΓΜΑ ............. ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ(ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΖΗΛΙΑ) ΟΜΩΣ ΚΠ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ.ΕΝΑ 10 ΛΕΠΤΑ Μ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΙΓΟΥΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ(ΜΕ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ) Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟΣ ΜΕΤΑ......ΓΥΡΝΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΕΝΑΣ ΚΑΥΓΑΣ ....ΕΚΛΑΙΓΕ Κ Μ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΩ ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΕ ΒΟΗΘΑΩ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΓΑ Κ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ....Μ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ Κ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΣΑΚΩΘΟΥΜΕ.....ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ Κ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ Σ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ?(ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΓΑΙΔΟΥΡΙΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΙΣ , ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΖΟΥΝ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ) ΩΣΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΗ Μ ΤΥΧΗ ΘΥΜΙΘΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΙΧΕ ΦΙΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ(ΣΤΑΥΡΩΤΑ ΕΝΝΟΩ) ΚΑΤΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ Π Κ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΚΑΠΟΤΕ Κ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕ(ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ)...Κ ΕΚΕΙ ΒΡΗΤΑ ΠΑΤΗΜΑ ΤΗΝ ΒΟΥΤΗΞΑ Κ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΣΥ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ?(ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ)ΕΝΩ ΗΤΑΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ Π ΕΙΧΕ ΠΑΙΧΤΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ? .........ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΙΖΕΙ......ΦΥΣΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΙΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ......ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ !!!!!! ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ !!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ε...εντάξει υπάρχουν κ χειρότερες από μένα...

    είδες που είναι καλά να βρίσκεις κ εσύ σκηνικά παρόμοια με αυτά που κάνεις εσύ, αλλά όταν τα κάνει αυτή δν τρέχει μια ?
    πρέπει να έχεις καλή μνήμη όμως.

    ( α, κ μν γράφεις με κεφαλαία.είναι σαν να φωνάζεις )
    http://www.mazi.org.gr/

  15. #15
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    43
    Καλημέρα.Δυστυχως το προβλημα δεν ειναι τοσο απλό...υπαρχει μια καταθληψη στη μεση κ πλεον ειμαι σιγουρος....μετα απο εναν τσακωμο που ειχε αδικο της ειπα κπ στιγμή για τον ψυχολογο και η αντιδρασή της ειναι να παει να με χαστουκισει,να ειναι ετοιμη να κανει εμετο κ να κλαει κ να μ λεει δεν ειμαι αρρωστη !βλεπω οτι δεν θελει να το παραδεχτει φοβαται....επισης μ ζητησε να την αφησω σπιτι της μετα απαυτα κ την ωρα που πηγα να το κανω λιγα μετρα πριν μ ειπε ασεμε εδω να παω στο νοσοκομειο κ της ειπα οτι μ κανει ψυχολογικο πολεμο οπωσ εκανε η πρωην μου(αν της πεισ οτι κανει κατι παρομοιο τρελενετε) κ οταν σταματησα να την αφησω αρχισε να κλαιει κ χωρισ αισθηση εκανε οτι δαγκωνει τα χερια της για να κοψει τισ φλεβες της......απλα τα εχω παιξει......εχει σοβαρο προβλημα κ δεν ξερω τι να κανω.....μετα απαυτα δεν την αφησα πηγαμε μια βολτα κ τσαντισμενοσ της ειπα κπ πραγματα π την ενοχλισανε κ αρχισε να με χτυπαει στο χερι με δυναμη κ να ουρλιαζει..ετρεμε..κτλ κτλ κτλ.......οταν εφτασα η ωρα π πρεπει να γυρισει λιγο πιο ηρεμα τα πραγματα μ ειπε οτι "θα δειτε ολοι σας οταν φιγω μαυτα π μ κανετε,εχω ηδη γραψει κπ πραγματα" εννοουσε να αυτοκτονησει αποτι καταλαβα !!! εκει τα επεξα οπως την ειδα κ ξεσπασα κ εγω κ την παρακαλεσα να ηρεμισει.....ευτυχωσ με τον ξεσπασμα μ την εφερα πιο κοντα μου κ πλεον θελω την βοηθεια σασ..με ποιον τροπο θα την κανω να παει σε ψυχολογο....επισησ τι να κανω οταν με κοντραρει κ εχει αδικο μ ειναι δυσκολο να συγκρατισω τα νευρα μου.......

    νιωθω οτι ειμαι με εναν ανθρωπο με δυο οψης...ο καλοσ οταν δεν σκεφτετε τα ψυχολογικα της κ ο πολυ κακοσ οταν την πιασουν π πραγματικα δεν αναγνωριζετε.....

    να συμειωσω οτι αυτα π νιωθει ειναι ασχημα κ ενας μεγαλος λογος ειναι οτι δεν εχει φιλη να βγει κ να κανει πραγματα περα απο εμενα......φανταστιτε ακομα σκεφτετε κ το εχει παρει κατακαρδα π την επομενη κυριακη εχω μια δουλεια μεχρι το μεσημερι κ μ απανταει λεγοντασ (μια κυριακη εχουμε να κατσουμε ολη μερα κ εχεισ δουλεια) ....... 20 χρονων ειναι...

    πραγματικα χρειαζομαι την υποστιριξη σας....αρχισα να αρρωσταινω....δν εχω δυναμη να την παρατησω και να φιγω και δεν θελω να το κανω.....θελω να την δω να γινει καλα !! να ξεφιγει απτις ασχιμες σκεψεις κ να ζησει ελευθερα !

    μ καταλογιζει οτι εγω την εκανα ετσι π ειλικρινα κανω τοσο υπομονη ενα χρονο τωρα κ κανω τοσα πραγματα για να μην στενοχωριετε π απορω γιατι να συμβαινει αυτο σεμενα δε το καταλαβαινω

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ζηλια μου...
    By roula35 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 20-10-2010, 18:45
  2. Ζήλια
    By Χάιντι in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 0
    Last Post: 14-10-2010, 21:28
  3. Aπίστευτη ζήλια
    By lion23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 69
    Last Post: 19-06-2010, 13:36
  4. ζηλια-ανασφαλεια-καταπιεση
    By evi_s in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 19-01-2010, 19:40
  5. Ζήλια!!!!!
    By a_friend in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 13-02-2006, 16:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •