KLIPS
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: KLIPS

  1. #1

    KLIPS

    Καλημέρα,

    Οταν κάποιος έχει κλιπς ,δηλαδή του έρχονται εικόνες σαν cinema στο μυαλό του, για κλάσματα δευτ,είναι κάτι σοβαρό?,Πχ πρόσωπα από την δουλειά του ,φίλοι του,η πρώην του,ή στο πρόσωπο άλλου να του έρχεται στο μυαλό σαν φλας κάποιος άλλος.Αγχος δεν είναι???


    Γιατί ένας ψυχίατρος σε έναν φίλο μου του έγραψε φάρμακα για αυτόν τον λόγο.Δεν είναι υπερβολικό??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Δεν νομιζω να του τα εγραψε μονο για αυτο το λογο ....
    Σε ολους ερχονται εικονες απο το παρελθον,ειναι απολυτα φυσικολογικο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,599
    Quote Originally Posted by freit View Post
    Καλημέρα,

    Οταν κάποιος έχει κλιπς ,δηλαδή του έρχονται εικόνες σαν cinema στο μυαλό του, για κλάσματα δευτ,είναι κάτι σοβαρό?,Πχ πρόσωπα από την δουλειά του ,φίλοι του,η πρώην του,ή στο πρόσωπο άλλου να του έρχεται στο μυαλό σαν φλας κάποιος άλλος.Αγχος δεν είναι???


    Γιατί ένας ψυχίατρος σε έναν φίλο μου του έγραψε φάρμακα για αυτόν τον λόγο.Δεν είναι υπερβολικό??
    "klips" το λες εσυ.
    δεν μπορεις να ξερεις την συζητηση που εγινε στο ιατρειο και κυριως δεν μπορεις να ξερεις τα συμπερασματα που εβγαλε ο γιατρος απο την εξεταση...

  4. #4
    klips, το ονόμασε ο ψυχιατρος,εγώ το λέω flas

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,599
    Quote Originally Posted by freit View Post
    klips, το ονόμασε ο ψυχιατρος,εγώ το λέω flas
    ειτε κλιπς ειτε φλας, ο ψυχιατρος εβγαλε καποια συμπερασματα απο την ολη συζητηση.
    για να τα μαθει ο φιλος σου θα επρεπε να τον ρωτησει και φανταζομαι οτι θα το εκανε...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •