τριτη λυκειου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    τι βλεπω εδω ?

    ενα πολυ καλο βιογραφικο !!!!

    ωστοσο εδω μεσα καρι δεν επιτρεπονται διαφημισεις

    να διαφημιστεις αλλου!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    24
    Καλα, κανε κωλοτουμπες winston....

  4. #34
    Καλα τραγουδατε ολοι σας... Σε 20 χρονια απο τωρα ο φιλος μου στις ΗΠΑ με τα βαρια προσοντα θα παιρνει κανα 8χιλιαρο το μηνα και σεις ή μαλλον ΕΜΕΙΣ τρεις και 60. Αντε γεια.-
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    γεια!!!!!!!!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,704
    Quote Originally Posted by Winston_man_2 View Post
    Καλα τραγουδατε ολοι σας... Σε 20 χρονια απο τωρα ο φιλος μου στις ΗΠΑ με τα βαρια προσοντα θα παιρνει κανα 8χιλιαρο το μηνα και σεις ή μαλλον ΕΜΕΙΣ τρεις και 60. Αντε γεια.-
    κοιτα κουμπαρε.
    κι εμεις εχουμε βαρια προσοντα, αλλα ο υδραυλικος μου βγαζει πολυ περισσοτερα..

  7. #37
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κοιτα κουμπαρε.
    κι εμεις εχουμε βαρια προσοντα, αλλα ο υδραυλικος μου βγαζει πολυ περισσοτερα..
    Και μια ******* παιρνει περισσοτερα απο εναν καθηγητη του ΜΙΤ. Δεν σημαινει οτι εχουν την ιδια αξια - το ιδιο "ειδικο βαρος". Δεν ειναι μονο το οικονομικο. Ειναι το οικονομικο σε ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ με το πλουσιο βιογραφικο και κυριως πως θα το αξιοποιήσεις. Αν κατσεις ψωροκωσταινα εισαι αξιος της μοιρας σου...
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,704
    Quote Originally Posted by Winston_man_2 View Post
    Και μια ******* παιρνει περισσοτερα απο εναν καθηγητη του ΜΙΤ. Δεν σημαινει οτι εχουν την ιδια αξια - το ιδιο "ειδικο βαρος". Δεν ειναι μονο το οικονομικο. Ειναι το οικονομικο σε ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ με το πλουσιο βιογραφικο και κυριως πως θα το αξιοποιήσεις. Αν κατσεις ψωροκωσταινα εισαι αξιος της μοιρας σου...
    τωρα βαζεις θεμα ψωροκωσταινας. το μηνυμα σου μιλουσε για λεφτα, γι αυτο σου απαντησα για λεφτα.
    αποφασιε ποιο ειναι το θεμα σου τελικα.
    το καλο χαρτι η τα λεφτα?

  9. #39
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τωρα βαζεις θεμα ψωροκωσταινας. το μηνυμα σου μιλουσε για λεφτα, γι αυτο σου απαντησα για λεφτα.
    αποφασιε ποιο ειναι το θεμα σου τελικα.
    το καλο χαρτι η τα λεφτα?
    Μα ημουν ξεκαθαρος. ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ. Θελω και το σκυλο χορτατο και τη πιτα αφαγωτη. :p
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    24
    ΜΙΤ, υδραυλικοι , καθηγητες πανεπιστημιου, πουτανες..... τι σχεση εχουν αυτα με το θεμα που ανοιξε το παιδι "3η λυκειου" αχχαχαχα
    λοιπον Winston μας τα επριξες κανονικα. οκ . πες στον φιλο σου οτι ειναι μαγκας. αλλα δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι διαθεση για αιωνιες σπουδες ουτε κυνηγανε ολοι την ΤΟΠ καριερα τους και τα 8χιλιαρικα το μηνα. δεν ειπα 3 κ 60 αλλα ενδιαμεσα υπαρχουν πολλες διακυμανσεις. εισαι μηδενιστης και οτιδηποτε αλλο εκτος απο το ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡ "ΤΕΛΕΙΟ" , το ονομαζεις ΜΙΖΕΡΙΑ. Αλλα μας το ειπες "ολα η τιποτα"....
    ε λοιπον ρε φιλε μαλακιες μας λες. η ζωη δεν ειναι η απολυτη ευτυχια η μιζερια. αμα ηταν ετσι ολοι μιζεροι ειμαστε και θα ειμαστε.... στο τιποτα μια ζωη.... εγω λοιπον διαφωνω. δεν ξερω τι κανουν οι αλλοι ακουγωντας τις αποψεις σου.

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗ ΜΙΡΦΩΣΗ ΣΟΥ οπως λες και εσυ αλλα αμα μου θετεις τα 8χιλιαρικα το μηνα, σορρυ ρε φιλε δεν θα τα φτασω ποτε αλλα εχω σημαντιους λογους να πιστευω οτι μπορω να ευτυχισω στη ζωη μου με τα μισα των μισων και αν... ξεκολλα πια. εμμονη με το χρημα και το κυρος εχεις ξεκολλα.
    μια χαρα ειναι και η βοιδοσχολη που τελειωσες. χαχα ανθρωποι πανε κι εκει.


    ΦΙΛΕ D_O ΔΙΒΑΖΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΣΑΝ ΤΟΝ WINSTON!!!
    AYTH EINAI H ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ!!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ωραίος ο kookoo! Όποιος έχει φτιάξει με το νου του μεγαλεία στα οποία πρέπει να χωρέσει και έχει οριοθετήσει την ευτυχία με τέτοια στάνταρνς κορυφής, σκέφτεται με τρόπο μαυρόασπρο και ακολουθεί μία τακτική που τον βάζει αντάμα με τους ηττημένους. Δε χρειάζονται όλοι ένα πτυχίο ούτε το Μιτ ούτε τα 8 χιλιάρικα για να είναι ευτυχισμένοι. Και, δεν ξέρω για σας αλλά εμένα μου μοιάζουν περισσότερο μάγκες όσοι δεν τα χρειάζονται. Η ευτυχία η προσανατολισμένη προς τα έξω από μας δείχνει πως το έξω μας καθορίζει, άρα η κοινωνία με τις κατασκευές της επιτυχίας της έχει περάσει μέσα μας τα σύμβολά της.
    Επίσης συμφωνώ με τον kookoo για όλες τις αποχρώσεις που τα ποστς του Winston ξεχνάνε, γιατί έτσι μπορεί να εξηγήσει στον εαυτό του γιατί δεν είναι ευτυχής, με έναν τρόπο που του μεταμορφώνει ταυτόχρονα την ευτυχία κάτι που είναι προνόμιο των "ισχυρών" του δυτικού πολιτισμού. Σύμφωνα με τον winston ευτυχισμένος= παράς. Κεφαλαιοκράτες, υπηρέτες του συστήματος, άνθρωποι που τη γνώση τη μεταφράζουν αυτόματα σε κάτι εξαργυρώσιμο και εμπορεύσιμο, σύμφωνα με τους νόμους της αγοράς και ζήτησης. Άρα τη φτηναίνουν και την κάνουν άλλο ένα εμπόρευμα, άλλο ένα υλικό σε συναλλαγές εμπορικές.
    No wonder...
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,704
    Quote Originally Posted by Winston_man_2 View Post
    Μα ημουν ξεκαθαρος. ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ. Θελω και το σκυλο χορτατο και τη πιτα αφαγωτη. :p
    επειδη ομως το ξερεις ΗΔΗ, οτι και τα δυο δεν γινονται, το πιθανοτερο ειναι να βαζεις πλαστές προδιαγραφες στον εαυτο σου γιατι δεν θελεις να ευτυχησει, ενω για καποιον δικο σου λογο, σε ικανοποιει η θεση αυτου που απλως γκρινιαζει, χωρις να διεκδικει την ζωη του.....

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Ωραίος ο kookoo! Όποιος έχει φτιάξει με το νου του μεγαλεία στα οποία πρέπει να χωρέσει και έχει οριοθετήσει την ευτυχία με τέτοια στάνταρνς κορυφής, σκέφτεται με τρόπο μαυρόασπρο και ακολουθεί μία τακτική που τον βάζει αντάμα με τους ηττημένους. Δε χρειάζονται όλοι ένα πτυχίο ούτε το Μιτ ούτε τα 8 χιλιάρικα για να είναι ευτυχισμένοι. Και, δεν ξέρω για σας αλλά εμένα μου μοιάζουν περισσότερο μάγκες όσοι δεν τα χρειάζονται. Η ευτυχία η προσανατολισμένη προς τα έξω από μας δείχνει πως το έξω μας καθορίζει, άρα η κοινωνία με τις κατασκευές της επιτυχίας της έχει περάσει μέσα μας τα σύμβολά της.
    Επίσης συμφωνώ με τον kookoo για όλες τις αποχρώσεις που τα ποστς του Winston ξεχνάνε, γιατί έτσι μπορεί να εξηγήσει στον εαυτό του γιατί δεν είναι ευτυχής, με έναν τρόπο που του μεταμορφώνει ταυτόχρονα την ευτυχία κάτι που είναι προνόμιο των "ισχυρών" του δυτικού πολιτισμού. Σύμφωνα με τον winston ευτυχισμένος= παράς. Κεφαλαιοκράτες, υπηρέτες του συστήματος, άνθρωποι που τη γνώση τη μεταφράζουν αυτόματα σε κάτι εξαργυρώσιμο και εμπορεύσιμο, σύμφωνα με τους νόμους της αγοράς και ζήτησης. Άρα τη φτηναίνουν και την κάνουν άλλο ένα εμπόρευμα, άλλο ένα υλικό σε συναλλαγές εμπορικές.
    No wonder...
    +1000000000000000000

  14. #44
    Quote Originally Posted by kookoo View Post
    ΜΙΤ, υδραυλικοι , καθηγητες πανεπιστημιου, πουτανες..... τι σχεση εχουν αυτα με το θεμα που ανοιξε το παιδι "3η λυκειου" αχχαχαχα
    λοιπον Winston μας τα επριξες κανονικα. οκ . πες στον φιλο σου οτι ειναι μαγκας. αλλα δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι διαθεση για αιωνιες σπουδες ουτε κυνηγανε ολοι την ΤΟΠ καριερα τους και τα 8χιλιαρικα το μηνα. δεν ειπα 3 κ 60 αλλα ενδιαμεσα υπαρχουν πολλες διακυμανσεις. εισαι μηδενιστης και οτιδηποτε αλλο εκτος απο το ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡ "ΤΕΛΕΙΟ" , το ονομαζεις ΜΙΖΕΡΙΑ. Αλλα μας το ειπες "ολα η τιποτα"....
    ε λοιπον ρε φιλε μαλακιες μας λες. η ζωη δεν ειναι η απολυτη ευτυχια η μιζερια. αμα ηταν ετσι ολοι μιζεροι ειμαστε και θα ειμαστε.... στο τιποτα μια ζωη.... εγω λοιπον διαφωνω. δεν ξερω τι κανουν οι αλλοι ακουγωντας τις αποψεις σου.

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗ ΜΙΡΦΩΣΗ ΣΟΥ οπως λες και εσυ αλλα αμα μου θετεις τα 8χιλιαρικα το μηνα, σορρυ ρε φιλε δεν θα τα φτασω ποτε αλλα εχω σημαντιους λογους να πιστευω οτι μπορω να ευτυχισω στη ζωη μου με τα μισα των μισων και αν... ξεκολλα πια. εμμονη με το χρημα και το κυρος εχεις ξεκολλα.
    μια χαρα ειναι και η βοιδοσχολη που τελειωσες. χαχα ανθρωποι πανε κι εκει.


    ΦΙΛΕ D_O ΔΙΒΑΖΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΣΑΝ ΤΟΝ WINSTON!!!
    AYTH EINAI H ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ!!
    Το τελευταιο πραγμα που θελω ειναι να ζω "ευτυχισμενος στον μικροκοσμο μου" σαν και σενα και αλλες εκκολαπτομενες ψυχολογους του διαδικτυου που ξερουν να δινουν συμβουλες και να κανουν αναλυσεις αλλα τα κανανε σκατα στην ζωη τους.. Όχι... προτιμω ΔΥΣΤΥΧΗΣ. Χιλες φορες.

    Κακομοιρηδες ολοι σας. Μια ζωη θα την περασετε στην ευτελη ασημαντοτητα σας και θα λετε και φχαριστω... Ποσο σας λυπαμαι. Τουλαχιστον εγω μπορεσα και ειδα την ευρυτερη εικονα, ασχετα αν δεν τα καταφερα. Ζηστε μια ζωη κομπαρσοι και σφουγγοκολαριοι όπως ζουσανε οι σκλαβοι καποτε... Και αυτοι ευτυχεις ητανε αν τους ρωταγες. Το φαϊ τους το χανε, το κρεβατακι τους επισης...

    Σας αφηνω τωρα αρκετα ασχοληθηκα - τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας.
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Αράπης είναι για σένα όχι για όλους μας ξέρεις.
    Αλλά καταλαβαίνω γιατί προτιμάς αυτή την παροιμία. No wonder επίσης.
    Καλά κάνεις και προτιμάς να είσαι δυστυχής. Άσε μας στη σκλαβιά μας, εσύ τράβα το δρόμο σου.
    Λυπήσου μας εφόσον σε βολεύει, αλλά ο μίζερος είσαι εσύ.
    Ρε άι που θα πεις τους άλλους κακομοίρηδες για να έχεις αυταπάτες στην παραμύθα σου!
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. εξετάσεις λυκείου
    By kyriakos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 02-06-2022, 05:09
  2. Οι γνώσεις μου από την Φιλοσοφία της 3ης λυκείου
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 24-12-2010, 12:59
  3. ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ! ΤΡΙΤΗ 09/03
    By ioli in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 10-03-2010, 21:31
  4. ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΡΙΤΗ ΛΥΚΕΙΟΥ. ΑΠΟΡΙΑ
    By Gio_5555 in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 4
    Last Post: 07-02-2007, 02:40
  5. Ποίημα για Τρίτη Ηλικία
    By nipenthi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 02-04-2006, 15:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •