Βοηθεια παρακαλω ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180

    Βοηθεια παρακαλω ...

    Το βασικοτερο προβλημα μου ειναι οτι ειμαι 23 χρονων και ειμαι ακομη αναμελος... καπιοις θα πει αφτο καλο ειναι... ναι καλο ειναι το ευχαριστι8ηκα αλλα θα η8ελα πιο εντονη ζωη ...
    εφοσον λοιπον δεν με απασχολει τπτ κ δεν με ενοχλει σχεδον τπτ γινομε φτερο στον ανεμο ... κ δεν κανω σχεδια ιδανικα για εμενα...
    αφτο που προβληματιζει ειναι οτι τα τελεφτεα χρονια εχω μια ταση να προβληματιζομε με της ωρες με 8εματα σχετικα με εμενα τους γυρο μ την ζωη μου κ με ασχετα πραματα μερικεσ φορες. και με ευχαριστει πολυ αφτο(ειναι λογικο γιατι ποτε δεν εβαζα το νου μου να δουλεψει πολυ)(ειχα αδιαφορη σταση στα παντα σχεδον).. αλλα για να το κανω αφτο 8ελω παρεα... μονος δεν μου βγαινει... ισος επιδη μαρεσει να μοιραζομε τα παντα...
    αλλα προτον ... σε πιον να βαλω στιν διαδικασια να με ακουει οσο προβληματιζομε σινεχια ?
    δηλαδη αν ειμαι μονος μου γινομε σχεδον φυτο ? θελω κ μονος να μπορω να σκευτομε/ φιλοσοφω/ προβληματιζομε...
    κατι μιστιριο παιζει π αφορα τιν προσοπικοτιτα μου(ισος η ταση π εχω να θελω να εντυποσιαζω κ γινετε επιτιχιμενα οποτε το κανω διαρκως... ειμαι δυσκολος ανθροπως ρε γαμοτο :(((

    παιδες ακουω τι εχετε να μου πειτε..

    ο περισοτερος κοσμος εχει τιν ταση να προληματιζεται εντονα στιν εφιβια... εμενα γιατι κα8ιστερισε ?
    αναπτικσιακη διαταραχη ? αργοποριμενη εφιβια ? μεγαλοσα με λαθος τροπο ?

    -----------------------------------------------------------------------------

    θεμα νουμερο δυο.... απο λογικη κ εξυπναδα παω πολυ καλα... απο αντιλιψη μετρια....πος αναπτυσετε η αντιλιψη ?
    επισις οταν παω να αναλισω ενα θεμα κ δεν εχω ετοιμες κινισις στο μυαλο μου τα χανω... γιατι ? πως μπορεις να βελτιοσεις τισ ικανοτιτες αναλισησ ?

    ευχαριστω... περιμενω τις απαντισεισ σας
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Kaneis ???????????????????
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    τι θα πει αναμελος??? τι ειναι?

    γιατι αν ειναι ανεμελος

    δηλαδη αν ειναι αυτη η λεξη

    τοτε ο τιτλος βοηθεια δεν εχει σχεση με αυτο που ζητας γιατι αυτο που αντιλαμβανομαι οτι ζητας ειναι συζητηση

    αλλα με το αντιφατικο βοηθεια παρακαλω

    μπερδευομαι και δεν μπορω να κανω ανεμελη συζητηση

    ισως αλλα μελη το βλεπουν διαφορετικα....
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    εγω πραγματικα δεν βλεπω γιατι προβληματιζεσαι με τους προβληματισμους σου? :P

    ολοι οι ανθρωποι προβληματιζομαστε,δεν νομιζω να ειναι τοσο βασανιστικο,ανθρωπινο ειναι!προβληματιστηκα τωρα..

Similar Threads

  1. βοηθεια σας παρακαλω!!!!
    By marinaxx in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 18-01-2011, 16:47
  2. Την Βοήθεια σας για αγόρα παρακάλω..!
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 06-01-2011, 22:15
  3. ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
    By maria34 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 24-05-2010, 16:08
  4. παρακαλω μια βοηθεια...
    By farewell in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 15
    Last Post: 07-01-2009, 14:40
  5. Παρακαλω βοηθεια
    By IamNotOk in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 26-12-2007, 22:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •