ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΑΝΤΕΧΕΤΕ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 135
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437

    ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΑΝΤΕΧΕΤΕ?

    καλησπερα στο αρσενικο κοινο του φορουμ. αγορια θελω την γνωμη σας σχετικα με την αντοχη σας στο σεξ, ποση ωρα διαρκει μεχρι να τελειωσετε? εμενα πανω απο μια ωρα και δεν τελειωνω, οποτε σταματαω να ξεκουραστω.... αυτα απο μενα :)
    Last edited by seleios; 26-01-2011 at 18:28.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by seleios View Post
    καλησπερα στο αρσενικο τμημα του φορουμ. αγορια θελω την γνωμη σας σχετικα με την αντοχη σας στο σεξ, ποση ωρα διαρκει μεχρι να τελειωσετε? εμενα πανω απο μια ωρα και δεν τελειωνω, οποτε σταματαω να ξεκουραστω.... αυτα απο μενα :)
    Σε καμια πεντακοσαρια χρονια θα σου δωσω την προσωπικη μου απαντηση χαχαχα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Σε καμια πεντακοσαρια χρονια θα σου δωσω την προσωπικη μου απαντηση χαχαχα
    πολυ πεσιμιστικο μου ακουστηκε αυτο... γιατι ρε δημητρο?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    νομιζω πως το θεμα εκσπερματωση οπως και το θεμα στυση δεν ειναι ιδιο καθε φορα, κι ετσι δε μπορουμε να πουμε με σιγουρια "κανω τοση ωρα παντα και με ολες". μικροτερος πχ που δεν ηξερα να κρατιεμαι τοσο, μου χε τυχει με το που μπω να τελειωσω, γιατι με ειχε καβλωσει η κοπελα απο πριν που τη χουφτωνα κλπ (ηταν το σωμα της κι ολας οπως πρεπει με καμπυλες) και τη γουσταρα παρα πολυ! αλλη φορα μου τυχε μια που απ'το απογευμα μεχρι τις 11 το βραδυ ειχα τελειωσει μονο δυο φορες (διακοψαμε γιατι γυρνουσαν οι γονεις της κι επρεπε να φυγω σαν τον κλεφτη). οποτε γενικα πιστευω εξαρταται τη παρτενερ. ποσο καλα ξερεις το σωμα της κι εχεις συνηθισει. αλλα και ποση ορεξη και υπομονη υπαρχει...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ --------- Γιατι απαντησεις οπως οι παραπανω του ΚΕΝΟΥ με κανουν να αντιλαμβανομαι ποσα εχω χασει και ποσο πισω ειμαι και ποσο θα με παρατησουν ολες μολις το μαθουν ---------


    αλλα γενικα γιατι δεν ξερω τι να σου απαντησω....

    παντως συμφωνω με το ΚΕΝΟ οτι ειναι αναλογα

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ --------- Γιατι απαντησεις οπως οι παραπανω του ΚΕΝΟΥ με κανουν να αντιλαμβανομαι ποσα εχω χασει και ποσο πισω ειμαι και ποσο θα με παρατησουν ολες μολις το μαθουν ---------


    αλλα γενικα γιατι δεν ξερω τι να σου απαντησω....

    παντως συμφωνω με το ΚΕΝΟ οτι ειναι αναλογα
    εχμ δε θεωρω τον εαυτο μου ουτε ειμαι κανας εμπειρος. αυτα που εχω κανει μπροστα σε αλλους ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΑ. εχω φαει κοροϊδια κι εγω απο κοπελα, γιατι δεν ειχα την απαιτουμενη εμπειρια οπως εκεινη, και δε της φερθηκα οπως περιμενε και ειχε συνηθισει. το κακο ειναι οτι σαπιζω κι ολας μονος μου, οποτε οποια εμπειρια κι αν ειχα, ειναι σαν να την εχω πλεον ξεχασει.

    οπως εγραψα ομως και στο topic σου στις αρχες, ολα αυτα δεν παιζουν τοσο ρολο, γιατι δεν ειμαστε ολοι το ιδιο. αμα κυνηγας πουτανιτσες, τοτε ναι θα το καταλαβαινα να αγχωνοσουν. αυτο που πρεπει να κοιταξεις ειναι να βρεις μια που ενδιαφερετε κι εχει αισθηματα για σενα, οχι ποση εμπειρια εχεις ή ποση την εχεις ή ποσο κραταει κλπ. αυτα ειναι δευτερευοντα για καποια που σε θελει. οπως κι εμεις αντιστοιχα, δε κοιταμε το μεγεθος των βυζιων τους παντα ή τα τρελα κολπα που κανουν στο κρεβατι, αλλα το οτι ειναι δικα τους και ειμαστε εκει μαζι τους!

    ξερω οτι ειναι δυσκολο και σπανιο να βρεθει σωστη κοπελα, αλλα δεν υπαρχει κατι αλλο να γραψω, κι εγω στα ορια μου ειμαι απ'τη μοναξια, μη νομιζεις...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εχμ δε θεωρω τον εαυτο μου ουτε ειμαι κανας εμπειρος. αυτα που εχω κανει μπροστα σε αλλους ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΑ. εχω φαει κοροϊδια κι εγω απο κοπελα, γιατι δεν ειχα την απαιτουμενη εμπειρια οπως εκεινη, και δε της φερθηκα οπως περιμενε και ειχε συνηθισει. το κακο ειναι οτι σαπιζω κι ολας μονος μου, οποτε οποια εμπειρια κι αν ειχα, ειναι σαν να την εχω πλεον ξεχασει.

    οπως εγραψα ομως και στο topic σου στις αρχες, ολα αυτα δεν παιζουν τοσο ρολο, γιατι δεν ειμαστε ολοι το ιδιο. αμα κυνηγας πουτανιτσες, τοτε ναι θα το καταλαβαινα να αγχωνοσουν. αυτο που πρεπει να κοιταξεις ειναι να βρεις μια που ενδιαφερετε κι εχει αισθηματα για σενα, οχι ποση εμπειρια εχεις ή ποση την εχεις ή ποσο κραταει κλπ. αυτα ειναι δευτερευοντα για καποια που σε θελει. οπως κι εμεις αντιστοιχα, δε κοιταμε το μεγεθος των βυζιων τους παντα ή τα τρελα κολπα που κανουν στο κρεβατι, αλλα το οτι ειναι δικα τους και ειμαστε εκει μαζι τους!

    ξερω οτι ειναι δυσκολο και σπανιο να βρεθει σωστη κοπελα, αλλα δεν υπαρχει κατι αλλο να γραψω, κι εγω στα ορια μου ειμαι απ'τη μοναξια, μη νομιζεις...
    Ελα τωρα...αυτο ειναι σα το ποδηλατο...οταν σου δωθει η ευκαιρια ολα θα επανερθουν...και μην συγκρινεις καταστασεις...γιατι δεν μπορεις να αντιληφθεις ουτε στο ελαχιστο τι περναω...χωρις να θελω να μειωσω το προβλημα σου, εμενα ειναι τελειως διαφορετικο...

    ΥΓ Σε κοροιδεψε και δεν την πλακωσες στις μπουνιες?? Με ποιο δικαιωμα δλδ κοροιδεψε δεν καταλαβα?? Αν εφευγε με λιγα δοντια λιγοτερα θα το σκεφτοταν διπλα να ξανακοροιδεψει αντρα....και μετα μου λετε οτι γινομαι μισογυνης...αδικα?

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Kενό μιλάς πολύ ωραία, μπράβο!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Ελα τωρα...αυτο ειναι σα το ποδηλατο...οταν σου δωθει η ευκαιρια ολα θα επανερθουν...και μην συγκρινεις καταστασεις...γιατι δεν μπορεις να αντιληφθεις ουτε στο ελαχιστο τι περναω...χωρις να θελω να μειωσω το προβλημα σου, εμενα ειναι τελειως διαφορετικο...

    ΥΓ Σε κοροιδεψε και δεν την πλακωσες στις μπουνιες?? Με ποιο δικαιωμα δλδ κοροιδεψε δεν καταλαβα?? Αν εφευγε με λιγα δοντια λιγοτερα θα το σκεφτοταν διπλα να ξανακοροιδεψει αντρα....και μετα μου λετε οτι γινομαι μισογυνης...αδικα?
    εγώ πάντως σε βρίσκω καταπληκτικό άντρα!
    η κόρη μου ευτυχώς δν θα έχει την ευκαιρία να σε γνωρίσει...
    κ εσύ θα χάσεις την ευκαιρία να βρεθείς με σπασμένα όλα τα κοκαλάκια σου...
    http://www.mazi.org.gr/

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Ελα τωρα...αυτο ειναι σα το ποδηλατο...οταν σου δωθει η ευκαιρια ολα θα επανερθουν...και μην συγκρινεις καταστασεις...γιατι δεν μπορεις να αντιληφθεις ουτε στο ελαχιστο τι περναω...χωρις να θελω να μειωσω το προβλημα σου, εμενα ειναι τελειως διαφορετικο...

    ΥΓ Σε κοροιδεψε και δεν την πλακωσες στις μπουνιες?? Με ποιο δικαιωμα δλδ κοροιδεψε δεν καταλαβα?? Αν εφευγε με λιγα δοντια λιγοτερα θα το σκεφτοταν διπλα να ξανακοροιδεψει αντρα....και μετα μου λετε οτι γινομαι μισογυνης...αδικα?
    μοναξια κι αγαμια το ενα, μοναξια κι αγαμια και το αλλο. η διαφορα μας ειναι οτι εσυ εχεις φιλους και εισαι κοινωνικος (και μπορεις να πεις μια κουβεντα, κι οπως σου ειχα πει τοτε, μπορεις να πας μεχρι και σε μπουρδελο ή να κανεις καμακι μαζι τους), ενω εγω δεν εχω και κυκλοφορω σπανια μονο οταν ειναι να κανω καποια σημαντικη δουλεια.

    σου φανηκε δυσκολο το να μαθεις ποδηλατο ? και το σεξ αμα το κανεις με ανθρωπο που σε νιωθει και σε νοιαζεται δεν ειναι δυσκολο, απλα να εισαι ανετα πρεπει και να βρειτε εναν ρυθμο (δε περιγραφω αλλο για να μη φαω ban). το να συνηθισεις το σωμα της αλλης ειναι κατι που ολοι πρεπει να το κανουμε με τη καθεμια ουτως ή αλλως... κι αν πουμε οτι η καθεμια ειναι διαφορετικη τοτε καθε φορα που το κανουμε με διαφορετικη κοπελα, ειναι σαν να το κανουμε για πρωτη φορα. ξερω οτι ακουγετε καπως αυτο, αλλα αν το σκεφτεις ετσι ισως νιωσεις καλυτερα...

    τελος, εγω δεν ειμαι απλα μισογυνης, αλλα μισανθρωπος! οι γυναικες βεβαια τρωνε περισσοτερη επιθεση και χλευασμο, γιατι βλεπω πως φερονται τελειως ψωνισμενα σαν να εχουν υπερβολικη αξια, αξια που εμεις οι μαλακες τις δωσαμε.

    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Kενό μιλάς πολύ ωραία, μπράβο!
    σε ευχαριστω πολυ supporter μου. :o

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    εγώ πάντως σε βρίσκω καταπληκτικό άντρα!
    η κόρη μου ευτυχώς δν θα έχει την ευκαιρία να σε γνωρίσει...
    κ εσύ θα χάσεις την ευκαιρία να βρεθείς με σπασμένα όλα τα κοκαλάκια σου...
    εγω παντως ειμαι καλο παιδι... δεχομαι μονο σοβαρες προτασεις, και ειμαι αυστηρα ΜΟΝΟΓΑΜΙΚΟΣ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    εγώ πάντως σε βρίσκω καταπληκτικό άντρα!
    η κόρη μου ευτυχώς δν θα έχει την ευκαιρία να σε γνωρίσει...
    κ εσύ θα χάσεις την ευκαιρία να βρεθείς με σπασμένα όλα τα κοκαλάκια σου...
    Ωραια λοιπον θα στο θεσω αλλιως...

    αν η κορη σου ηταν μια ζωη χοντρη και δεν την κοιταζε κανεις και καμια στιγμη αδυνατιζε, ηταν ευαισθητη ψυχη, και πηγαινε να κανει σεξ αλλα επειδη ηταν απειρη καποιος την κοροιδευε και της χαραζε την ψυχουλα της θα τα αφηνες τα κοκκαλακια του αθικτα?

    Επισης αν η κορη σου ειναι ομορφη και εχει κατακτησεις και φεροταν οπως μας φερονται εμας οι περισσοτερες ομορφες σε σενα (γιατι μην κοιτας πως ειναι μπροστα σου) τοτε εσυ η ιδια θα την εκραζες....αλλα βεβαια εισαι κι εσυ γυναικα οποτε ξερεις καλα η μαλλον θυμασαι πρωτου παντρευτεις πως φεροσουνα...ή αν οχι εσυ σιγουρα καποιες φιλες σου....ελα λοιπον και ζητα μου εμενα οταν με κοροιδευουν για κατι που δεν επελεξα να κρατησω την ψυχραιμια μου!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Έχει διαφορά jimmaster το χλευάζω και το δέρνω... Ακόμα και σαν διατυπωμένη σκέψη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by alexandros3 View Post
    Έχει διαφορά jimmaster το χλευάζω και το δέρνω... Ακόμα και σαν διατυπωμένη σκέψη.
    Το επεξεργαστηκα το μυνημα μου....ξερεις κατι? εγω ουτε μυρμηγκι δεν εχω πειραξει...ποτε μου...δεν εχω ακουμπησει ανθρωπο...κι ουτε σκοπευω οκ???

    Αλλα ειμαι τοσο πονεμενος τωρα που ξεσπαω ακομα κι αν το λεω...δεν εχω βιαιες τασεις...αλλα εχω απεραντο θυμο μεσα μου

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by alexandros3 View Post
    Έχει διαφορά jimmaster το χλευάζω και το δέρνω... Ακόμα και σαν διατυπωμένη σκέψη.
    μη κολλατε στις λεξεις που γραψα. χλευασμος, αδιαφορια, ξυλο ειναι διαφορετικα μεταξυ τους, ομως οταν η συμπεριφορα που εχεις δεχτει απο το γυναικειο φυλο ειναι ασχημη πολυ, τοτε ναι, αυτα θα υπαρχουν εστω και σαν σκεψεις. κι αν το δουμε γενικοτερα το θεμα, ποιος ανθρωπος που εχει φυσιολογικη σεξουαλικη ζωη, πχ θα πηγαινε να βιασει ? ποιος ο λογος να το κανει αμα ειναι ικανοποιημενος με τη γυναικουλα του ? οποτε βλεπετε που ολα καπου ειναι θεμα δρασης αντιδρασης ? ετσι λοιπον εγω πιστευω και για την ασχημη συμπεριφορα των γυναικων, αυτο τους το ψωνισμα που εγραψα, δε φταινε μονο αυτες αλλα κι εμεις οι μαλακες οι αντρες που τους δωσαμε υπερβολικη αξια. γιαυτο προτιμω να λεω ειμαι μισανθρωπος, παρα μισογυνης. ολοι οι ανθρωποι μπορουν να γινουν και ειναι σκατα, εγω ψαχνω τους λιγοτερο σκατιασμενους.

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΠΟΣΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΕΧΕΤΕ?
    By vstrap in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 22-06-2009, 21:15
  2. Αντέχετε την ειλικρίνεια ???
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 13-11-2007, 10:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •